x2016 06 suna uysalÜst üste Türkiye Şampiyonlukları kazanan Forewer Gym Spor Kulübü sporcusu Suna DİLBER 6-28 Haziran 2015 tarihleri arasında Sırbistan'da yapılacak olan Poomsae Avrupa şampiyonasında Türk Milli Takımında 51-60 yaş kategorisinde ülkemizi temsil edecek.  

koyuncusportv 021

2015 06 suna uysal

 

AVRUPA ŞAMPİYONASINDA BİR MANİSALI

Üst üste Türkiye Şampiyonlukları kazanan Forewer Gym Spor Kulübü sporcusu Suna DİLBER bu yıl Türk Milli Takımında olmayı başardı. 51- 60 yaş kategorisinde Ülkemizi ve Bayrağımızı en iyi şekilde temsil etmek üzere, 26-28 Haziran 2015 tarihleri arasında Sırbistan'da yapılacak olan Poomsae Avrupa şampiyonasında ter dökecek.

Manisa Taekwondo İl Temsilcisi Gökay BUDAK; "Suna Dilber hocamızın başarısı Manisa Taekwondosu olarak bizleri çok mutlu etti.  Manisa
Taekwondosu olarak en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Milli takıma bir MANİSALI daha vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.
Şahsım ve camiam adına , başta SUNA DİLER hocamız olmak üzere, onun başarısında emeği olan Şerfaeettin DİLBER ve Orkun DİLBER hocalarıma, şampiyonada görevli Türk Hakemlerimize ve tüm kategorilerdeki Sporcularımıza sonsuz başarılar diliyorum. Eminim ki yine her yıl olduğu gibi Ülkemizi ve Bayrağımızı en iyi şekilde temsil edecekler.

Dualarım sizinle SUNA hocam; seninle gurur duyuyoruz!

Dualarımız sizinle Milli Takım!

Manisa’ya AVRUPA ŞAMPİYONLUĞU yakışır….

 

 

 

 

 

 

 


koyuncuspor.net

Reklam 6

Reklam 4

Reklam 2

Reklam 1

Reklam 5