x2015 06 diplama 2Mersin Üniversitesinde yapılan mezuniyet töreninde başarılı sporcular ve antrenörleri ödüllendirerek vede tek tek sahneye davet edlerek onere edildiler.

 

koyuncusportv 021
2015 06 diplama 2

 

30.06.2015 tarihinde Mersin Üniversitesinde yapılan ve muhteşem geçen mezuniyet töreninde Mersin Üniversitesinin yıllardan bu yana geleneğini bozmadan gerçek anlamda başarılı olan spor alanlarında da başarısını gerçek anlamda kanıtlamış, sonuca ulaşmış, derecesini almış Üniversiteyi ülke içi faliyetlerinde ve yurtdışında temsil etmiş yakışır şekilde sonuç elde etmiş  sporcularını ve antrenörlerini mezuniyet töreninde ödüllendirerek vede tek tek sahneye davet ederek bu muhteşem günde son derece onurlandırmış olup hem sporcular hem antrenörler için ifade edilemiyecek kadar büyük bir gurur olduğu belirtildi.

Bu branşlar içerisinde 1999 yılından beri taekwondo branşın da fahri antrenör olarak görev yapan Mustafa Dolaş tarafından Mersin Üniversitesi de 15 yıl içerisinde Taekwondo'ya yakışır şekilde burada olan sporcularımız aynı hassasiyeti göstererek Mersin Üniversitesinde taekwondo’nun bir özel branş olduğu gayreti içerisinde her zaman dürüstlükleriyle ve doğruluklarıyla kanıtlamış olup üniversite yönetimine bu güveni sağlamaları da ayrı bir onur olmuştur.

Başta sayın rektörümüz Prof.Dr. Ahmet ÇAMSARI, rektör yardımcısı Prof.Dr. Ali KAYA, sağlık kültür daire başkanı Eyyüp GÜLER, BESYO müdüresi Doç.Dr. Manolya AKIN’a desteklerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ederim.

15 yıllık süre içerisinde 3 defa universiade oyunlarına 5 defa üniversiteler dünya şampiyonasına katılım sağlarken toplam 7 madalya almış başarısına ulaşmıştır. Bu 15 yıl içerisindeki süreç içerişinde zaman zaman antrenör olarak farklı kişiler antrenörlük için nevsi girişimlerde bulunmuştur. Böyle bir başarı tablosu çizerken de bir yandan da kişilerin nefislerine maruz kalmışımdır. Herşeye rağmen taekwondoyu en iyi şekilde temsil ettiğime inanıyorum ve yolumuza devam ediyoruz.

2015 06 diplama 1

 

 

2015 06 diplama 4

 

 

2015 06 diplama 3

 

 

 


koyuncuspor.net

Reklam 6

Reklam 4

Reklam 2

Reklam 1

Reklam 5