x2015 07 iftar 03Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren Taekwondo İhtisas Kulübü her yıl düzenlediği geleneksel hale gelen iftar yemeğinde buluştu.

 

koyuncusportv 021

2015 07 iftar 01

 

İHTİSAS KULÜBÜ İFTARDA BULUŞTU

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren Taekwondo İhtisas Kulübü her yıl düzenlediği geleneksel hale gelen iftar yemeğinde buluştu. Sporium tesislerinde gerçekleşen iftar yemeğine kulüp yöneticilerinin yanı sıra sporcu ve velilerde katıldı.

Kulüp başkanı Mehmet Emin VURAL Ramazan ayının manevi iklimi içerisinde birlik ve beraberliğe bizleri davet eden, dayanışmayı ve paylaşmayı sağlayan, Allah’ın rahmeti ve bereketinin en güzel şekilde tecelli ettiği bir ayda sporcularımızda bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz.

2015 yılı bizim için faaliyetlerin çok yoğun olduğu bir yıl oldu bu faaliyetlerde bizlerden desteğini esirgemeyen başta Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürümüz Metin KAPLAN’a, Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Sadrettin DOĞAN ve Müdür Yardımcısı İsmail BALOĞLU’na bizleri yalnız bırakmayıp bu güzel organizasyonda davetimize icabet edip bizleri onurlandırdıkları için teşekkür ediyorum" dedi.

2015 07 iftar 02

 

 

2015 07 iftar 03

 

 

 


koyuncuspor.net

Reklam 6

Reklam 4

Reklam 2

Reklam 1

Reklam 5