x2015 08 isa sahin 01Beylikova Belediye Başkanı Özkan ALP, ve Veliler Yaz spor okulunda eğitim gören Taekwondocuları İlk etkinliklerinde  yalnız bırakmayarak,sergilenen performansları ilgiyle izlediler.

 

koyuncusportv 021
2015 08 isa sahin 4

 

Eskişehir Beylikova ilçesi Belediyesi Yaz okulu Taekwondo kursu açtı


Beylikova Belediye Başkanı Özkan ALP, ve Veliler Yaz spor okulunda eğitim gören Taekwondocuları İlk etkinliklerinde  yalnız bırakmayarak,sergilenen performansları ilgiyle izlediler.Törene saygı duruşu ve istiklal marşı okunarak başlandı.

Törende Konuşma Yapan Beylikova Belediye Başkanı Özkan ALP “ Daha öncede ifade ettiğimiz gibi çocuklarımız bizlerin geleceği, onlar için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız Amacımız çocukları Kötü Alışkanlıklardan uzak tutmak, bunun yolu ise sosyal alanlar oluşturmaktan geçiyor. Başkanlığım Dönemimde Beylikova'ya 1 adet Kapalı Spor Salonu, 5 adet Sentetik Çim Yüzeyli Futbol Halı Sahası, 1 adet Sentetik Çim Yüzeyli  Voleybol Sahası, 1 adet Tenis Kortu Sahası ve Yüzme Havuzları gibi Sosyal Tesisler yaptık. Bu Tesislerde 250 öğrenciye Beylikova Belediyesi Yaz Spor Okulu kapsamında Ücretsiz  Taekwondo, Futbol, Yüzme gibi Kurslar veriliyor'' dedi. Beylikova Belediye Kapalı Salonunda gerçekleşen çalışmaları veliler de ilgi gösterdi.

Minikler heyacanlandı

Beylikova Belediye Yaz Spor Okulu sporcuları,İlk Madalyalarını velilerin önünde becerilerini sergilerken heyecanları gözlerden kaçmadı. Sporcu velileri Eskişehirden gelen elit sporcuların yapmış oldukları nefes kesen gösterileri keyifle izlerken, geleceğin büyüklerine alkışlarla destek oldular.Antrenör İsa Şahin’de yaptığı konuşmada Başta Belediye başkanı Sayın Özkan Alp’e ve velilere desteklerinden dolayı teşekkür etti,sporculara ayrıca tişort ve şapka hediye edildi.

 

2015 08 isa sahin 1

 

 

2015 08 isa sahin 5

 

 

 

 


koyuncuspor.net

Reklam 6

Reklam 4

Reklam 2

Reklam 1

Reklam 5