x2016 buyukler turkiye 09"2016 Gencler Türkiye Taekwondo Şampiyonası" (2016 Turkish Junior Taekwondo Championships) 26-31 Ocak 2016 tarihlerinde Alanya da yapıldı.

2015 10 koyuncuspor tv
2015 11 metin sahin 01

GENÇLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI

  26.1.2016 27.1.2016 28.1.2016 29.1.2016 30.1.2016 31.1.2016
ERKEKLER 55kg 48kg, 63kg 45kg, 78kg 51kg, 73kg 59kg, 68kg +78kg
BAYANLAR 49kg,68kg 46kg 42kg, 44kg 63kg 52kg, 59kg 55kg, +68kg

  2015 10 koyuncuspor tv

2016 GENÇLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI – ALANYA

GENÇ ERKEKLER GENÇ BAYANLAR
45 KG
1 - ALPER TUNA ALAN - SAKARYA ATAKAN TKD
2 - MEHMET OKAN DİNÇSOY - ANKARA BİRLİK
3 - GÖRKEM POLAT - İSTANBUL B.ŞEHİR BLD
4 - SEZER DALSÜREN - ANKARA ÖZCAN SK
5 - BURAK ÖLMEZ - GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL BLD SK
6 - M. BERKAY KAYHAN - ERZURUM GSK
7 - BATUHAN TURAL - TRABZON BORDO MAVİM
8 - MELİH FURKAN GÜNER - DÜZCE EJDER SK
42 KG
1 - EMİNE GÖĞEBAKAN - ÇANAKKALE ANAFARTALAR
2 - VİLDAN KILIÇ - ISPARTA ŞAMPİYONLAR SK
3 - RABİA ARDIÇ - ANKARA B.ŞEHİR BLD
4 - SILA EZGİ YAĞCI - İZMİR BOZYAKA KOREAN
5 - ŞAHİNUR ZARARSIZ - ANKARA EGO SK
6 - AYNUR YILMAZ - BURSA SAĞLIKGÜCÜ GSK
7 - İREM BEKDAŞ - İZMİR B.ŞEHİR BLD SK
8 - BEYDANUR DEMİRBİLEK - YOZGAT ZİNDE GSK
48 KG
1 - NEJAT OĞUZHAN TUNA - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - KEMAL KÜLÜK - ANKARA SEVEN SK
3 - MUAMMER ERAY GENÇ - YALOVA BLD GSK
4 - EMİR YUMURTACI - KONYA BOYALI SK
5 - MUHAMMED BEYGİRLİOĞLU - KASTAMONU TÜRK TELEKOM GSK
6 - ORKUN AVCI - TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BLD GSK
7 - BERAT ARIK - ADANA SARIÇAM BLD SK
8 - ALİ CAN ÖZCAN - KARABÜK ÇINAR SK
44 KG
1 - İLAYDA DİREK - İSTANBUL GOP BLD SK
2 - ŞERİFE ILGIZ - KONYA SELÇUKLU BLD SK
3 - M. NİLÜFER BÜLBÜL - KONYA T. SPOR YAZARLARI
4 - NURAY OLÇAY - MANİSA AKHİSAR BLD GSK
5 - ALEYNA GÖKÇE BAŞAR - MANİSA BAŞAR TKD SK
6 - BEYZA NUR GÜNGÖR - KIRKLARELİ SK
7 - KÜBRA GÖK - ADANA MAVİ KAPLANLAR SK
8 - SEMİHA NUR PEKDEMİR - ANKARA SPOR EĞT.
51 KG
1 - BEDİRHAN ŞİRİN - ANKARA DEMİR SK
2 - EMRULLAH AYDIN - KOCAELİ DERİNCE TKD
3 - BEKİR SAMİ ASLIM - İSTANBUL FERDİ
4 - K. GÖRKEM KILIÇ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
5 - ONUR NAS - SAMSUN TERME GENÇLİK HİZMETLERİ SK
6 - SADIK DİLSİZ - ANKARA VADİ GSK
7 - ERTUĞRUL KAAN EŞME - EDİRNE BLD SK
8 - BATUHAN BAYRAKTAR - ANKARA FERDİ
46 KG
1 - FATMA KELEŞ - ANKARA B.ŞEHİR BLD
2 - İKLİMA BETÜL KARAKUŞ - SİVAS GÜCÜ SK
3 - ASLI ATEŞ - İSTANBUL TUZLA BLD SK
4 - KERİME BALABAN - KOCAELİ DERİNCE GSK
5 - HİLAL AYDIN - SİVAS DEMİR SK
6 - SALİHA KÜÇÜKSOLAK - KONYA T. SPOR YAZARLARI SK
7 - HAMİYET TOĞAN - TOKAT BLD PLEVNE SK
8 - SEBİHA NUR ŞENLİK - İSTANBUL TUZLA BLD SK
55 KG
1 - MERTCAN DOLMACI - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - YUSUF KARA - İSTANBUL GOP BLD SK
3 - MEHMET KANİ POLAT - İSTANBUL ALTUNÇEVİK SK
4 - M. ALİ MENEKŞE - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - EMİR DUMAN - İSTANBUL ÖNCÜ GSK
6 - MUSA ÇETİN - İZMİR BORNOVA BLD GSK
7 - TALHA YILDIRIM - İSTANBUL FATİH KARAGÜMRÜK SK
8 - YUSUF ATASOYU - İSTANBUL CİHAN SK
49 KG
1 - ŞÜHEDA NUR GÜLER - BURSA YILDIRIM BLD JİM. SK
2 - BİRSUNUR DEDE - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - HİLAL ŞİMŞEK - KARAMAN ÖZEL İDARE SK
4 - HAVVA NUR CAN - KONYA MERAM BLD SK
5 - MELİSA SALİME KURT - ADANA TEZEL ASLANLAR SK
6 - EDA GÜLTEN - İSTANBUL TUZLA BLD SK
7 - ALEYNA ÖZDEMİR - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
8 - AHSEN ŞENGÜN - SAMSUN İLKADIM BLD GSK
59 KG
1 - EMİRCAN TURAN - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
2 - NESİM KÜSKÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD
3 - HAKAN REÇBER - ANKARA BİRLİK TKD SK
4 - MUHAMMET YOĞURT - İSTANBUL GOP ERDOĞAN TKD SK
5 - KAHRAMAN BUĞRA ÖZGEN - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
6 - HASAN BUĞRA ERÖZ - ANKARA İMPARATOR
7 - MUHAMMET ALİ HEBİLOĞLU - SAKARYA ATILGAN SK
8 - TAHİR AKGÜL - KİLİS ÖZEL İDARESİ GSK
52 KG
1 - İKRA KAYIR - ANKARA MALİYE MİLLİ PİYANGO
2 - SEFA CEREN KOYUNCU - KONYA G.S.İ.M. SK
3 - EMİNE NUR PALAZ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD 4 - HAVVA NUR ÇOBAN - KONYA TÜRKİYE ELEKTRİK İLTM. GSK
5 - K. ŞEFAHAT BUGAN - BİLECİK 1308 OSMANELİ BLD SK
6 - ELİF NUR ÇELİK - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
7 - NİSA ÖZKAYA - KOCAELİ KIVANÇ GSK
8 - EMİNE ÜNLÜ - İSTANBUL GOP BLD SK
63 KG
1 - MÜCAHİT ALTUN - ANKARA BİRLİK TKD SK
2 - FURKAN DİREK - İSTANBUL GOP BLD SK
3 - FURKAN ASTAM - KONYA SELÇUKLU BLD SK
4 - OKDAY ERSÖZ - İSTANBUL KILIÇ TKD SK
5 - RAMAZAN AYDIN - İSTANBUL KASIMPAŞA EROK SK
6 - ÖMER FARUK AKGÜL - YOZGAT SORGUN BLD
7 - ŞAFAK KADİR ÇALIK - İZMİR ÇAĞRI TKD SK
8 - MUHAMMET YİĞİT - İSTANBUL SULTANGAZİ BLD SK
55 KG
1 - KÜBRA AYDIN - SAMSUN İLKADIM BLD SK
2 - BUKET KAPTAN - İSTANBUL BAĞCILAR BLD
3 - İLAYDA YILMAZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - SONGÜL NUR BOĞAZ - KOCAELİ GÖLCÜK BLD
5 - NİHAL FİRDEVS DURAN - İZMİR EFSANE SK
6 - SİMAY TORUN - ADANA GENÇLİK SK
7 - CEYDA GÜNEŞ - ORDU FATSA SK
8 - SİMGE ÖZCAN - İSTANBUL YAVUZ SK
68 KG
1 - SAMET ERKOVAN - ANKARA B.ŞEHİR BLD
2 - MAHMUTCAN KARAMAN - KONYA T. SPOR YAZARLARI SK
3 - ŞAHİN ÇELEBİ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD
4 - BERKAN DEMİR - ANKARA MAMAK BLD SK
5 - F.MUHAMMED SAROĞLU - ANKARA KARTAL TKD
6 - SEZER İNAL - İZMİR ÇİĞLİ BLD SK
7 - ENES KALAYCI - BURSA GÜRSU BLD SK
8 - MEHMET ZÜLFÜ AYDIN - ELAZIĞ BLD ULAŞIM SK
59 KG
1 - HURİ KORKUT - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD
2 - NERMİN GÜNEL - BURDUR BUCAK BLD OĞUZHAN SK
3 - SENA NUR ERTÜRK - İSTANBUL BAĞCILAR BLD
4 - İREM ATAÇ - BALIKESİR KARESİ TKD GSK
5 - NURPEL KARAKAŞ - DİYARBAKIR YENİ GÜNEYDOĞU GSK
6 - MELİSA AKOĞLU - SAMSUN İLKADIM BLD SK
7 - ZEYNEP AKTAŞ - İZMİR YURTSEVER GSK
8 - B.MERVE DİLAVERLER - BOLU YİĞİT GSK
73 KG
1 - HÜSEYİN KARTAL - ANKARA KARTAL TKD SK
2 - M. TALHA AYDOĞAN - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK
3 - M. ENES BAKOĞLU - MALATYA ALACA SK
4 - BATUHAN DİKMEN - ANTALYA PROF.İHSAN KOZ İO.SK
5 - FURKAN ÖZKAN - İSTANBUL ÖNCÜ GSK
6 - RASİM OKUR - SAMSUN ÇARŞAMBA SK
7 - EHMET EFE - KAYSERİ HİKMET GSK
8 - F. FATİH KURT - ERZURUM ANADOLU FORM
63 KG
1 - ALEYNA YILMAZ - İSTANBUL B.ŞEHİR BLD
2 - HACER ORGARUN - AĞRI GSK
3 - DAMLA BİYİKLİ - İSTANBUL TUZLA BLD SK
4 - HATİCE GÜNAY - NEVŞEHİR KAPADOKYA SK
5 - ŞEVVAL SARILAR - KONYA ÇUMRA BLD SK
6 - DUYGU KAYA - YOZGAT ZİNDE GSK
7 - GÜL SUDE KARAMUKOĞLU - İSTANBUL B.ŞEHİR BLD
8 - ŞUHEDA KURT - ELAZIĞ BLD ULAŞIM SK
78 KG
1 - HASAN CAN LAZOĞLU - İST. FATİH KARAGÜMRÜK SK
2 - EMRE GÜL - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - MEHMET ALPEREN KOÇ - İSTANBUL ÖNCÜ GSK
4 - H.BERAT DEMİRCİOĞLU - İSTANBUL ÖZDEMİR SK
5 - ALİ ERSİN HÖBEK - ISPARTA YALVAÇ ÇINAR GSK
6 - EFE GÖRKEM OT - ANKARA FERDİ
7 - İBRAHİM MENEKŞE - MALATYA MENEKŞE SK
8 - AZİM OĞUZLAR - KAYSERİ YAY TAN SAY SK
68 KG
1 - MELİSA MIZRAK - ANKARA İLBANK SK
2 - AYŞEGÜL GÖZEY - İST. SANCAKTEPE BİRLEŞİM SK
3 - NESLİHAN ŞAL - İZMİR TED İHTİSAS SK
4 - SERPİL YABAŞ - MALATYA KURHAN SK
5 - ZEYNEP TAŞCI - KONYA ÇUMRA BLD SK
6 - ELİF GÜL ÇARKCI - ESKİŞEHİR SARAR SK
7 - ZEHRA SEZİŞLİ - GAZİANTEP BEYAZ MELEK SK
8 - SİMGE ERENSAYIN - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
+78 KG
1 - EMRE KUTALMIŞ ATEŞLİ - TOKAT BLD PLEVNE SK
2 - HAMZA SAN SAÇMA - İZMİR KOÇOĞLU SK
3 - SERGEN CURABAZ - ANKARA B.ŞEHİR BLD
4 - ERDEM KANLI - İSTANBUL ALTUNÇEVİK SK
5 - RECEP TAYYİP KILIÇ - YOZGAT ZİNDE GSK
6 - ÇAĞRI BOZKURT - GAZİANTEP NİZİP M.A.E. HEM
7 - MEHMET OKTAY GÜLER - HATAY ERİŞİK GSK
8 - SAMED MUAHMMED DUYGULU - YOZGAT ZİNDE GSK
+68 KG
1 - ŞEYMA NUR SÖĞÜT - ANKARA ULAŞTIRMA
2 - BİLGEHAN ÇELİK - İSTANBUL TUZLA BLD SK
3 - ESRA AKBULAK - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - AYŞE SENA ÖZTÜRK - KONYA SELÇUKLU BLD
5 - AYFER MENEKŞE - ELAZIĞ BLD ULAŞIM SK
6 - BEYZA BASMA - ANKARA ASKİ SK
7 - SÜMEYYE EĞRİ - ANKARA ÇINAR GSK
8 - FATMA BAŞARIR - MALATYA ALACA SK

 

 

 

 


koyuncuspor.net

Reklam 6

Reklam 4

Reklam 2

Reklam 1

Reklam 5