x2016 02 burhaniye tkd 02Burhaniyeli Taekwondocular Balıkesir Valisi Mustafa YAMAN’ı makamında ziyaret etti.

2015 10 koyuncuspor tv
2016 02 burhaniye tkd 01

BURHANİYELİ ŞAMPİYONLARDAN  VALİYE ZİYARET

 
Burhaniyeli Taekwondocular Balıkesir Valisi Mustafa YAMAN’ı makamında ziyaret etti.

  Burhaniyeli Taekwondocular; 2015 yılında yapılan  1. Minikler Avrupa Şampiyonasında  (1th  Kıds European Taekwondo Championshıps)  aldıkları 1 Avrupa  şampiyonluğu, 4 tane Avrupa  ikinciliği, 1 tane Avrupa  üçüncülüğü, 2nd Turkısh Open (70 ülke,292 kulübün katıldığı) uluslararası turnuvada aldıkları 2 bronz madalya ve 2015 yılı Gençler Türkiye üçüncülüğü madalyası alan sporcular Antrenörleri Rıza GÜVEN,  Havran Fatih Belediye Spor Taekwondo  Antrenörü  ve Gömeç Belediye Spor Taekwondo Antrenörü ile birlikte Balıkesir Valisi Mustafa YAMAN’ı  makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Vali Mustafa YAMAN sporculara  ve hocalara,  Balıkesir’i başarıyla temsil ettikleri için teşekkür edip , tebrik etti. Sporcularla sohbet edip onlara hediyeler verdi.

Antrenör Rıza GÜVEN “Sayın Valimize çok teşekkür ediyoruz, Yoğun gündemi arasında bize zaman ayırması,  sporcularımızı sıcak karşılayıp, ilgilenmesi, hediyelerle ödüllendirmesi,  sporcularımız  ve bizim için büyük bir onur, büyük bir gurur oldu. Sporcuların  bundan sonraki çalışmaları içinde müthiş bir motivasyon oldu. Kendilerine tekrar çok teşekkür ediyorum” dedi.

GÜVEN “Önümüzde yine  şampiyonalar var ve biz çalışmalara hiç ara vermeden devam ediyoruz.Biliyoruz ki; her bir madalya, her bir kupa; ter,  emek, sabır, sürekli çalışma, fedakarlık, uykusuz gece, oturulmayan gündüz demek. Bizler bu bilinçle yolumuza devam ediyoruz.  İlçemizi ve ilimizi başarıyla temsil etmeye devam edeceğiz.” Dedi.

2016 02 burhaniye tkd 02

 

 

 


koyuncuspor.net

Reklam 6

Reklam 4

Reklam 2

Reklam 1

Reklam 5