x2016 buyukler turkiye 09Taekwondo Festivali Antalya Belekte devam ediyor. Birbirinden güzel musabakaların yapıldıgı Turkish Open sone erdi. Musabakada dereceye girenlerin listelerini yayınlıyoruz.

2015 10 koyuncuspor tv

2016 02 turkish open 00

"TURKISH OPEN 2016"

14-17 Şubat 2016 Tarihlerinde Antalya Belek'te düzenlenen "3. Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’na" yaklaşık 70 ülkeden 1800 civarında sporcu katıldı.

Turnuvada ilk gününde büyükler, ikinci gününde gençler, üçüncü gününde yıldızlar ve dördüncü gününde poomse müsabakaları yapıldı. Büyükler kategorisinde yapılacak müsabakalarda sporcular 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları için puan kazanma şansına sahip oldular.

 

“TAM BİR TEKVANDO FESTİVALİ OLACAK”

Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, sporseverlerin 14-22 Şubat tarihleri arasında tam anlamıyla taekwondoya doyacaklarını söyledi.

Başkan Şahin, “Türkiye taekwondonun cazibe merkezi haline geldi. Son 2 yılda olduğu gibi bu sene de 2 bine yakın sporcuyu Antalya’da ağırlayacağız. Tüm yaş kategorilerinden sporcular burada mücadele edecek. Geleceğin olimpiyat şampiyonlarını burada izleyeceğiz. 2016 Rio Olimpiyat Oyunları’na hazırlık yapan sporcular için iyi bir test olacak. Aynı zamanda 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları için de sporcular puan toplamaya başlayacaklar. Bu nedenle çok  önemli bir organizasyon olacak. Organizasyona dünyanın dört bir yanından sporcular katılacak. Biz de başta Antalyalı sporseverler olmak üzere herkesi bu önemli organizasyona davet ediyoruz” dedi.

Taekwondo Festivali Antalya Belekte devam ediyor. Birbirinden güzel musabakaların yapıldıgı Turkish Open Taekwondo Turnuvası sone erdi. Musabakada dereceye giren sporcuların listelerini yayınlıyoruz.

2016 02 turkish open 01

TURKISH OPEN   13-14 Şubat 2016   ANTALYA-Belek

 
Büyükler
54 KG ERKEKLER
1-CAKMAK, CIHAT TURKISH NATIONAL TEAM
2-
ERDOGAN, MERT ISTANBUL BUYUKSEHIR BELEDIYE
3-
GODEI, VINCENT SEONGONG NED
3-
AFSHARI, HAMIDREZA ZANJAN IRI
46 KG BAYANLAR
1-YILDIZ, AYSE BEYZA BURSASPOR KULÜBÜ
2-
AKALIN, RUHAT ULASTIRMA SPOR KULUBU
3-
MUSTAPHA, HAJER FRENCH NATIONAL TEAM FRA
3-
ILOGLU, SUMEYYE GÜRSU BELEDIYESPOR KULÜBÜ
58 KG ERKEKLER
1-ABU ALRUB, MALIK PTF TEAM PLE
2-JANMAAT, GIORGIO TAEKWONDO AMERSFOORT NED
3-GULIYEV, MAMMADALI AZERBAIJAN NATIONAL TEAM
3-MUKAMYROV, ALMAS KAZAKHSTAN
49 KG BAYANLAR
1-YILDIRIM, RUKIYE TURKISH NATIONAL TEAM
2-YESBERGENOVA, AINUR KAZAKHSTAN
3-DHAHRI, IKRAM TUNISIA NATIONAL TEAM
3-TOMIC, KRISTINA OSVIT CRO
63 KG ERKEKLER
1-BAHRAMI, SINA AZERBAIJAN NATIONAL TAEKWON
2-CRESCENZI , SIMONE TKD TERRACINA 1984 ITA
3-BEGEC, UMUT IZMIR BÜYÜKSEHIR BELEDIYE SPOR
3-ANDRUN RAZIC, DENI OSVIT CRO
53 KG BAYANLAR
1-NOTHAFT, ROXANA GERMAN NATIONAL TEAM
2- PIMENTEL RODRIGUEZ, MONICA FI ARUBA TEAM NACIONAL
3-CAKIR, KUBRA DURDANE IZMIR BÜYÜKSEHIR BELEDIYE SPOR
3-NARBABAEVA, GUZAL UZBEKISTAN
68 KG ERKEKLER
1-AKYOL, BERKAY TURKISH NATIONAL TEAM
2-ABUGHAUSH, AHMAD JORDAN OLYMPIC TEAM JOR
3-COSAR, GOKHAN BÜYÜKSEHIR BELEDIYE ANKARA
3- HANNART, BENOIT ABFT BEL
57 KG BAYANLAR
1-ALTUNEL, DURDANE TURKISH NATIONAL TEAM
2-BURCU, SIMGE IZMIR BÜYÜKSEHIR BELEDIYE SPOR
3- ILGÜN, HATICE KÜBRA BURSA SAGLIK GÜCÜ GENCLIK
3-MAGNUS, MARIE NORWAY NATIONAL TEAM
74 KG ERKEKLER
1-RAFALOVICH, NIKITA UZBEKISTAN
2-SUNGU, BERKCAN TURKISH NATIONAL TEAM
3-ABYLKAS, YERZHAN KAZAKHSTAN
3-SIMSEK, OKAN ISTANBUL BUYUKSEHIR BELEDIYE
62 KG BAYANLAR
1-YAMAN, IREM ISTANBUL BUYUKSEHIR BELEDIYE
2-WIET-HENIN, MAGDA FRENCH NATIONAL TEAM
3-PROFFEN, CELINA NWTU TEAM GER
3-OZDOGAN, ESRA ILBANK GENCLIK VE SPOR KULUB TUR
80 KG ERKEKLER
1-SARI, YUNUS TURKISH NATIONAL TEAM
2-RAFALOVICH, MAKSIM UZBEKISTAN
3-ÜNLÜSOY, CEM NWTU TEAM GER
3-ORDEMANN, RICHARD NORWAY NATIONAL TEAM NOR
67 KG BAYANLAR
1-TATAR, NUR TURKISH NATIONAL TEAM
2-GODEL, ANIKA WIKTORIA AZS AWF WARSZAWA POL
3-AL-SADEQ, JULYANA JORDAN OLYMPIC TEAM JOR
3-TURSUNKULOVA, NIGORA UZBEKISTAN
87 KG ERKEKLER
1-MOHAMMADI, AHMAD TK MARJAN CRO
2-BAYKUZIYEV, JASUR UZBEKISTAN UZB
3-ELHATRI, MOHAMMED NORWAY NATIONAL TEAM NOR
3-BACHMANN, ALEXANDER GERMAN NATIONAL TEAM GER
73 KG BAYANLAR
1-MATIJASEVIC, PETRA TK MARJAN CRO
2-YUMLU, EBRU TURKISH NATIONAL TEAM
3-SOGUT, SEYMA NUR TURKISH NATIONAL TEAM
3- SKAAR, TINA NORWAY NATIONAL TEAM
+87 KG ERKEKLER
1-EL HEDARI, ELIAS LEBANON LIB
2-EL YAZIDI, OMAR FRENCH NATIONAL TEAM FRA
3-SARI, ALI TURKISH NATIONAL TEAM TUR
3-KILIC, KAAN TURKISH NATIONAL TEAM TUR
+73 KG BAYANLAR
1-MELLIER, MAEVA FRENCH NATIONAL TEAM
2-BRANDL, LORENA GERMAN NATIONAL TEAM
3-YILDIZ, BUSRA ISTANBUL BUYUKSEHIR BELEDIYE
3-SALINOUDI, ELENI AGS PROTEAS SERRON GRE

 

2016 02 turkish open 04

Gençler

45 KG ERKEKLER
1-VALLIPOUR, AMIR CAN SPORT CLUB IRI
2-SAGITZHANOV, RABIL SC. BEKSEIT TULKIEV KAZ
3-ENVER, NAZLI SEVEN SPOR KULÜBÜ TÜRKIYE TUR
3-OZTURK, FATIH YALOVA BELEDIYE GSK TUR
42 KG BAYANLAR
1-ARDIC, RABIA BÜYÜKSEHIR BELEDIYE ANKARAS TUR
2-KILIC, VILDAN TURKISH NATIONAL TEAM TUR
3-YAGCI, SILA EZGI BOZYAKA KOREAN SPOR KLÜBÜ TUR
3-GOGEBAKAN, EMINE TURKISH NATIONAL TEAM TUR
48 KG ERKEKLER
1-KULUK, KEMAL TURKISH NATIONAL TEAM TUR
2-CANAN ALPEREN, HÜSEYIN GERMAN NATIONAL TEAM GER
3-DREBES, RANYE GERMAN NATIONAL TEAM GER
3-ARIK, BERAT SARICAM BELEDIYE SPOR KULÜB TUR
44 KG BAYANLAR
1-ILGIZ, SERIFE TURKISH NATIONAL TEAM TUR
2-MANNOPOVA, MADINABONU UZBEKISTAN UZB
3-ABDIAZANDARYANI, FATEMEH CAN SPORT CLUB IRI
3-NITSAS, DESPINA ALEXANDRA TSV DACHAU GER
51 KG ERKEKLER
1-ANDRESEN, NICOLAI CPH CITYTAEKWONDO KLUB DEN
2- HOHMAROW, RAUSHEN KORYO DEN HAAG NED
3-SIRIN, BEDIRHAN TURKISH NATIONAL TEAM TUR
3-ARI, EMRE ÇETIN TOPÇUOGLU SPOR KULÜBÜ TUR
46 KG BAYANLAR
1-KARAKUS, IKLIMA BETUL TURKISH NATIONAL TEAM TUR
2-KUCUKSOLAK, SALIHA TÜRKIYE SPOR YAZARLAR? VE S TUR
3-DINCER, ELIF BIRLIK SPOR KULÜBÜ TUR
3-KONTOU, MARINA S.C PERISTERIOU GRE
55 KG ERKEKLER
1-BASERI, ALI CAN SPORT CLUB IRI
2-POLAT, MEHMET KANI ISTANBUL YAVUZ SPOR KULUBU TUR
3-KARA, YUSUF TURKISH NATIONAL TEAM TUR
3-GLASNOVIC, LEON TEAM SWEDEN SWE
49 KG BAYANLAR
1-DOSUCUKUR, ELIF KARAGOLGE SPOR KULUBU TUR
2-AOUN, LAETITIA LEBANON LIB
3-KAYUMOVA, CHAROS UZBEKISTAN UZB
3-GULER, SUHEDA NUR TURKISH NATIONAL TEAM TUR
59 KG ERKEKLER
1-AHMAD, MOKHTARI CAN SPORT CLUB IRI
2- LAKEHAL, OMAR SMAILI MEKNES MAR
3-UÇARSU, BURAKHAN ANKARA ADLIYE SPOR KULUBU TUR
3-TURAN, EMIRCAN TURKISH NATIONAL TEAM TUR
52 KG BAYANLAR
1-KAYIR, IKRA TURKISH NATIONAL TEAM TUR
2-ÇOBAN, HAVVA NUR TESAS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR
3-YILMAZ, TUGBA EGO SPOR KULÜBÜ TUR
3-LEES, KRISTINA LIVERPOOL ELITE TKD GBR
63 KG ERKEKLER
1-ESHKEVARIAN, ALI CAN SPORT CLUB IRI
2-KAVURAT, FERHAT CAN ANKARA ADLIYE SPOR KULUBU TUR
3-ALTUN, MUCAHIT TURKISH NATIONAL TEAM TUR
3- MARKEVICH, ULADZISLAU ESPADON BLR
55 KG BAYANLAR
1-AYDIN, ELA GERMAN NATIONAL TEAM GER
2-SHAKERI, MOBINA CAN SPORT CLUB IRI
3-RICHTER, JASMIN GERMAN NATIONAL TEAM GER
3-DURAN, NIHAL FIRDEVS EFSANE GENÇLIK VE SPOR KULÜB TUR
68 KG ERKEKLER
1-ISKENDIR, ABILKAIYR ALMATY REGION KAZ
2-DZHORDZHEV, MITKO SC GLADIATOR BUL
3-ALIYEV, ALIASKAR AZERBAIJAN NATIONAL TAEKWON AZE
3-UTHAYASINGHAM, VITHU TVEITA TAEKWONDOKLUBB NOR
59 KG BAYANLAR
1-ERTÜRK, SENANUR BAGCILAR BELEDIYESI SPOR KUL TUR
2-KORZHAVINA, YULIANA SC "MOTOR-SICH" UKR
3-SOYKAN, FERDA SAMSUN POLIS GUCU SPOR KULU TUR
3- FARAMARZI, SAJEDEH CAN SPORT CLUB IRI
73 KG ERKEKLER
1-BAYSAL, MEHMET HAN SELCUKLU BELEDIYE SPOR KULU TUR
2-ANDRIY, SOLOGUB KYIV SCHOOL OF SPORT UKR
3-GODARZI, MOHAMMAD MAHDI CAN SPORT CLUB IRI
3-MALINOUSKI, DZMITRY ESPADON BLR
63 KG BAYANLAR
1-ZAHRA, SHOJAIYERAD CAN SPORT CLUB IRI
2-ORGARUN, HACER TURKISH NATIONAL TEAM TUR
3-KAYA, DUYGU SAMSUN POLIS GUCU SPOR KULU TUR
3-ERENSAYIN, SIMGE IZMIR BÜYÜKSEHIR BELEDIYE SPO TUR
78 KG ERKEKLER
1-LAZOGLU, HASAN CAN TURKISH NATIONAL TEAM TUR
2- GUL, EMRE TURKISH NATIONAL TEAM TUR
3- MANYUHIN, DANYLO ARMADA UKR
3-TURGAN, MYKYTA DNEPROPETROVSK TEAM UKR
68 KG BAYANLAR
1-GJELSVIK, KAROLINE TIF-VIKING NOR
2-ARSLAN, DILARA UZUNCAVDAR SPOR KULUBU TUR
3-DANISMAN, CIGDEM S.C.SAMURAI BERLIN E.V. GER
3-CARKCI, ELIF GUL SARAR SPOR KULUBÜ TUR
+78 KG ERKEKLER
1-KESELJ, ALEKSANDAR GERMAN NATIONAL TEAM GER
2-SAÇMA, HAMZA CAN TURKISH NATIONAL TEAM TUR
3-TAGHI-ZADE, ORKHAN AZERBAIJAN NATIONAL TAEKWON AZE
3-KANLI, ERDEM ISTANBUL YAVUZ SPOR KULUBU TUR
+68 KG BAYANLAR
1-POZEGA, IVA BANIJA CRO
2-OSIPOVA, SVETLANA UZBEKISTAN UZB
3-UNUTMAZ, GULENDAM KAYA SPOR KULÜBÜ TUR
3-BASMA, BEYZA ASKI SPOR TUR

 

2016 02 turkish open 02

 

Yıldızlar

33 KG. ERKEKLER
1-KILIC, YIGITHAN SEVEN SPOR KULÜBÜ TÜRKIYE TUR
2-KAPLAN, SERHAT ENES ANKARA CINAR GENCLIK SPOR KU TUR
3-OBERSKI, SEBASTIAN NWTU TEAM GER
3-OGANOV, OLEKSANDR SC "MOTOR-SICH" UKR
29 KG. BAYANLAR
1-KHOSHDEL SALAKJANI, PARMIDA CAN SPORT CLUB IRI
2-ERGIN, RUMEYSA NUR ERGIN SPOR KULÜBÜ TUR
3-DALYA, REHANI LYON MÉTROPOLE TAEKWONDO FRA
3-BAKKAIEVA, AMINA UKRAINIAN NATIONAL TEAM UKR
37 KG. ERKEKLER
1-YILMAZ, KUBILAY GERMAN NATIONAL TEAM GER
2-CALIK, OGULCAN ÜSKÜDAR BELEDIYESI SPOR KULÜ TUR
3-AKPINAR, OSMAN ISLAHIYE TAEKWONDO SPOR KUL TUR
3-SALMAN , ABID PALESTINIAN SPIRIT ACADEMY PLE
33 KG. BAYANLAR
1-KAIDAROVA, ALIMA KAZAKHSTAN BARS TAEKWONDO KAZ
2-DICK, JESSICA GERMAN NATIONAL TEAM GER
3-BUNTUSCH, EVELYN TAEKWONDO GEMEINSCHAFT ALL GER
3-GOGEBAKAN, HURU GOKCE ÇANAKKALE ANAFARTALAR SPOR TUR
41 KG. ERKEKLER
1-OMER FARUK, OZCAN SEVEN SPOR KULÜBÜ TÜRKIYE TUR
2-ALJAMAL, BAHAEDDEN ALNOKHBA CENTER - JORDAN JOR
3-QABAHA, HAYTHAM PALESTINIAN SPIRIT ACADEMY PLE
3-ONAR, EKREM OMER LEOPAR SPOR KULUBU TUR
37 KG. BAYANLAR
1-MOMENZADEH, MAHLA CAN SPORT CLUB IRI
2-COSKUN, ASLI ACADEMY AUGSBURG GER
3-SOLTANEBENDAR JANI, GHAZAL CAN SPORT CLUB IRI
3-HANHINEN, TARU YONG TAEKWONDO (FIN) FIN
45 KG. ERKEKLER
1-TOKGOZ, OGUZ FLIPPER SPOR KULUBU TUR
2-YILMAZ, FATIH ELAZIG BELEDIYESI ULASIM SPOR TUR
3-CELIK, DOGUKAN LEOPAR SPOR KULUBU TUR
3- BINDER, LEON TAEKWONDO GEMEINSCHAFT ALL GER
41 KG. BAYANLAR
1-ZAFER, ISIL FLIPPER SPOR KULUBU TUR
2-OLCAY, NURGUL AKHISAR BELEDIYE SPOR KULÜBÜ TUR
3-MULAHASANOVIC, LEJLA TEAM AKADEMIE PUGNATOR AUT
3-KISSKALT, SUPHARADA GERMAN NATIONAL TEAM GER
49 KG. ERKEKLER
1-TEKE, MUSTAFA EMRE ISTANBUL YAVUZ SPOR KULUBU TUR
2-DZANDZAVA, DMYTRO OLYMPIEC TEAM UKR
3-AKKOYUN, YUNUSCAN ANKARA ADLIYE SPOR KULUBU TUR
3-KARIMOV, ISLAM TSV DACHAU GER
44 KG. BAYANLAR
1-MAHMOUDISABER, MOHADESEH CAN SPORT CLUB IRI
2-NAJAFI, SHAPARAK CAN SPORT CLUB IRI
3-LEMMENS, SOFIE BRUSSELS TAEKWONDO TEAM BEL
3-DIB, SANDRA LEBANON LIB
53 KG. ERKEKLER
1-ALP, EMRE BUCA BELEDIYESI GENCLIK VE SP TUR
2-TIMUR, FATICOV KYIV SCHOOL OF SPORT UKR
3-DEMIR, ARSLAN KAVAK YASARDOGU SPOR KULUB TUR
3-ARSLAN, ALPEREN ANTALYA TURKUAZ SPOR KULUBU TUR
47 KG. BAYANLAR
1-BAIBATYROVA, FARIDA KAZAKHSTAN BARS TAEKWONDO KAZ
2-SAHINBAZ, GOZDE SEVEN SPOR KULÜBÜ TÜRKIYE TUR
3- DAVALI, SARA CAN SPORT CLUB IRI
3-YALAP, SINEM ERGIN SPOR KULÜBÜ TUR
57 KG. ERKEKLER
1-MESHCHUK, DMYTRO KHMELNITSKIY REGIONAL TAEKW UKR
2-TIMAGUR, AHMETCAN ALANYA BELEDIYESI SPOR KULUB TUR
3-TAHTALI, BERKAY HIDAYET TÜRKOGLU IBB SPOR TUR
3-
51 KG. BAYANLAR
1-KHOBTAR, SOFIIA KHMELNITSKIY REGIONAL TAEKW UKR
2-?NEM, MELIKE ÇANAKKALE ANAFARTALAR SPOR TUR
3-BEHZAD, AIDA CAN SPORT CLUB IRI
3-TURHAN, ZEYNEP SEYMA ESKISEHIR DEMIRSPOR KULÜBÜ TUR
61 KG. ERKEKLER
1-BJELSTRAND, THOMAS KEVIN CPH CITYTAEKWONDO KLUB DEN
2-BRAYLOVSKIY, SERGEY LEE TIGERS KGZ
3-IVAN, CHEREDNYCHENKO KYIV SCHOOL OF SPORT UKR
3-DEMCHUK, OLEKSANDR UKRAINIAN NATIONAL TEAM UKR
55 KG. BAYANLAR
1-VALINEJAD, YALDA CAN SPORT CLUB IRI
2-CAKIR, FATMA BETUL SELCUKLU BELEDIYE SPOR KULU TUR
3- ZERROUKI, AMBRINE TAEKWONDOKWAN FRA
3-MIZRAK, ALEYNA SEVEN SPOR KULÜBÜ TÜRKIYE TUR
65 KG. ERKEKLER
1-SIKHYMOV, DULAT KAZAKHSTAN BARS TAEKWONDO KAZ
2-CIFTCI, ABDULAH NWTU TEAM GER
3-YURII, TONKOPII KYIV SCHOOL OF SPORT UKR
3-
59 KG. BAYANLAR
1-BESIR, EBRAR DERINCE GENÇLIK VE SPOR KUL TUR
2-UNLU, SUDE ARENA SPOR KULÜBÜ TUR
3-AKTEL, BEGÜM BEYKOZ BELEDIYESI GENÇLIK SP TUR
3-ERTAS, DILARA ERTAS GENCLIK VE SPOR KULUBU TUR
+65 KG. ERKEKLER
1-YILMAZ, MELIH SAMSUN POLIS GUCU SPOR KULU TUR
2-MOHAMMED, AREI FAUCON OUJDA\"SOUKOUR\" MAR
3- ERGIT, EMRE KARAGOZOGLU I.O. GENCLIK VE S TUR
3-YILDIZ, MESUT LEOPAR SPOR KULUBU TUR
+59 KG. BAYANLAR
1-ÇIFTCI, BERRA NUR BEYKOZ BELEDIYESI GENÇLIK SP TUR
2-ALTIN, ZÜLAL FERDI TUR
3-SEMERCI, SILA BASAR TAEKWONDO TUR
3-ATALI, KARDELEN EKINCI GENCLIK SPOR KLB TUR

 

 

2016 02 turkish open 05

 

 

2016 02 turkish open 01

 

 

2016 02 turkish open 06

 

 

2016 02 turkish open 03

 

 

2016 02 turkish open 07

 

 

2016 02 ergin tkd open 02

 

 

 


koyuncuspor.net

Ziyafet Sofrası

KalbeGidenLezzet

Yemekler Miss