x2016 02 tr open festival logo 0118-20 Şubat 2016 Tarihlerinde Antalya Belek'te yapılacak olan 4. Avrupa Kulüpler Şampiyonasında 35 ülkeden 750 civarında sporcu mücadele edecek.

2015 10 koyuncuspor tv
2016 02 2nd european clubs logo 01
4. AVRUPA KULÜPLER TAEKWONDO ŞAMPİYONASI

18-20 Şubat 2016 Tarihlerinde Antalya Belek'te yapılacak olan "4. Avrupa Kulüpler Şampiyonası'nda (4th European Clubs Taekwondo Championships)" 35 ülkeden 750 civarında sporcu mücadele edecek.

Şampiyonada ilk gün büyükler, ikinci gün gençler ve üçüncü gün ise yıldızlar kategorisinde müsabakalar gerçekleştirilecek.

Şampiyona sonunda kategorilerinde ve genel toplamda Avrupanın en başarılı taekwondo kulüpleri belli olacak. Büyükler kategorisinde yarışacak sporcular aynı zamanda 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları için puan kazandıracaklar.

 

Büyükler
54 KG ERKEKLER
1-DAGDELEN, DENIZ BORDO MAVIM SPOR KULUBU TUR
2-
WOOLLEY, JACK SOUTH DUBLIN TAEKWONDO IRL
3-
ERDOGAN, MERT ISTANBUL BUYUKSEHIR BELEDIYE TUR
3-
SOFIYEV, MAJID GILAN TK AZE
46 KG BAYANLAR
1-POURYOUNES LANGEROUDI, DINA KORYO DEN HAAG NED
2-
SATILMIS, NIHAL ILBANK GENCLIK VE SPOR KULUB TUR
3-
KIM, SHAEROM NWTU TEAM GER
3-
MALVEDA, ARIELLE CPH CITYTAEKWONDO KLUB DEN
58 KG ERKEKLER
1-RASHIDOV, ZELIMKHAN GILAN TK AZE
2-
MALJKOVIC, MARKO OSVIT CRO
3-
ISLAMOGLU, TOLGA IZMIR BÜYÜKSEHIR BELEDIYE SPO TUR
3-
JANMAAT, GIORGIO TAEKWONDO AMERSFOORT NED
49 KG BAYANLAR
1-YILDIRIM, RUKIYE ISTANBUL BUYUKSEHIR BELEDIYE TUR
2-
CIDEM, IPEK NEVSEHIR GENCLIK SPOR IL MUD TUR
3-
POLAT, SAFIYE EGO SPOR KULÜBÜ TUR
3-
TOMIC, KRISTINA OSVIT CRO
63 KG ERKEKLER
1-MAMMADOV, MAHAMMAD GILAN TK AZE
2-
MUKAMANOV, ALMAS KAZAKHSTAN KAZ
3-
BRECIC, LOVRE TK MARJAN CRO
3-
PILAVAKIS, IOANNIS PILAVAKIS ANDREAS TAEKWONDO CYP
53 KG BAYANLAR
1-KORKUT, YAGMUR BÜYÜKSEHIR BELEDIYE ANKARAS TUR
2-
KORUCU, MAKBULE NUR ILBANK GENCLIK VE SPOR KULUB TUR
3-
BURCU, SUDE IZMIR BÜYÜKSEHIR BELEDIYE SPO TUR
3-
OZBEK, CEREN EGO SPOR KULÜBÜ TUR
68 KG ERKEKLER
1-COSAR, GOKHAN BÜYÜKSEHIR BELEDIYE ANKARAS TUR
2-
TAGHIZADE, AYKHAN GILAN TK AZE
3-
KAVURAT, HAKAN ANKARA ADLIYE SPOR KULUBU TUR
3-
DIEYE, BALLA BSV FRIEDRICHSHAFEN GER
57 KG BAYANLAR
1-ALTUNEL, DURDANE SELCUKLU BELEDIYE SPOR KULU TUR
2-
FROEMMING, ANNA-LENA TEAM NUERNBERG GER
3-
ASPROGERAKA, ANDRIANA A.C ATLANTAS PERISTERIOU GRE
3-
ILGÜN, HATICE KÜBRA BURSA SAGLIK GÜCÜ GENCLIK VE TUR
74 KG ERKEKLER
1-KANAET, TONI TK MARJAN CRO
2-
HEYDAROV, NAMAZ GILAN TK AZE
3-
ABYLKAS, YERZHAN KAZAKHSTAN KAZ
3-
TANRINIAN, ILKER ISTANBUL BUYUKSEHIR BELEDIYE TUR
62 KG BAYANLAR
1-YAMAN, IREM ISTANBUL BUYUKSEHIR BELEDIYE TUR
2-
BABIC, IVANA TK MARJAN CRO
3-
AGRIS, ZELIHA ULASTIRMA SPOR KULUBU TUR
3-
VAN BAAREN, JOYCE TAEKWONDO OUDE LUTTIKHUIS NED
80 KG ERKEKLER
1-
ORDEMANN, RICHARD TØYEN TAEKWONDO KLUBB/ TEA NOR
2-
CELIK, OMER FIRAT ILBANK GENCLIK VE SPOR KULUB TUR
3-
SUNGU, BERKCAN ISTANBUL BUYUKSEHIR BELEDIYE TUR
3-
HARCHEGANI, MILAD BEIGI GILAN TK AZE
67 KG BAYANLAR
1-TATAR, NUR ISTANBUL BUYUKSEHIR BELEDIYE TUR
2-
GODEL, ANIKA WIKTORIA AZS AWF WARSZAWA POL
3-
SIOSSE, BENEDICTE HON SANG NAE CLUB SPM FRA
3-
FUREDI, REBEKA UTE HUNGARY HUN
87 KG ERKEKLER
1-MOHAMMADI, AHMAD TK MARJAN CRO
2-
SARI, MUHAMMET TALHA ULASTIRMA SPOR KULUBU TUR
3-
DINKO, SEGEDIN FORTECA KORCULA CRO
3-
ACHAIBI, HAMZA ABFT BEL
73 KG BAYANLAR
1-SOGUT, SEYMA NUR ULASTIRMA SPOR KULUBU TUR
2-
MATIJASEVIC, PETRA TK MARJAN CRO
3-
EVCI, MERVENUR ILBANK GENCLIK VE SPOR KULUB TUR
3-
YELUBAY, AIGUL ATYRAU REGION TAEKWONDO FE KAZ
+87 KG ERKEKLER
1-SSOUFOU ALFAGA, ABDOUL RAZA BSV FRIEDRICHSHAFEN GER
2-
ISAEV, RADIK GILAN TK AZE
3-
ZHAPAROV, RUSLAN KAZAKHSTAN KAZ
3-
EL YAZIDI, OMAR 3MTKD (MONTPELLIER) FRA
+73 KG BAYANLAR
1-KUS, NAFIA ILBANK GENCLIK VE SPOR KULUB TUR
2-
BULUT, SUDE ISTANBUL BUYUKSEHIR BELEDIYE TUR
3-
HÖFLINGER, SANDRA LZ TIROL AUT
3-
ASMA, AYSE UZUNKÖPRÜ BELEDIYESI SPOR K TUR

Gençler

45 KG ERKEKLER
1-PELCZ, MARVIN BSV FRIEDRICHSHAFEN GER
2-
ALBANI, DAVIDE A.S.D. CENTRO TAEKWONDO OSTI ITA
3-
BAKARI, ZAKARIA ABDEL-KWAN ROTTERDAM NED
3-
BAYRAK, FURKAN ISTANBUL ONCU GENCLIK SPOR K TUR
42 KG BAYANLAR
1-ARDIC, RABIA BÜYÜKSEHIR BELEDIYE ANKARAS TUR
2-
DURAN, AYSE EBRAR CIHAN SPOR KULÜBÜ TUR
3-
KOPCSIK, LAURA UTE HUNGARY HUN
3-
MAMMADOVA, MEHRIBAN SUMGAYIT OIK AZE
48 KG ERKEKLER
1-KULUK, KEMAL SEVEN SPOR KULÜBÜ TÜRKIYE TUR
2-
TUNA, NEJAT OGUZHAN IZMIR BÜYÜKSEHIR BELEDIYE SPO TUR
3-
MAMMADOV, JAVID GILAN TK AZE
3-
IVANOV, NIKITA DNEPROPETROVSK TEAM UKR
44 KG BAYANLAR
1-TASEVA, EMILIA TC''FORCE-2004'' BUL
2-
MIRZAYEVA, NARGIZ TAHSIL TK AZE
3-
ELKIT, ARIFE ILKADIM BELEDIYESI GENÇLIK VE TUR
3-
ZEYNALOVA, ALIYA TAHSIL TK AZE
51 KG ERKEKLER
1-SERIKBAY, SAMAT KAZAKHSTAN BARS TAEKWONDO KAZ
2-
CRESCENZI , MATTIA TKD TERRACINA 1984 ITA
3-
HUSIC, NEDZAD NOVI GRAD SARAJEVO BIH
3-
INAN, AHMET TALHA BÜYÜKSEHIR BELEDIYE ANKARAS TUR
46 KG BAYANLAR
1-TSINTSARSKA, IVONA SC GLADIATOR BUL
2-
CELIK, ELANUR ILKADIM BELEDIYESI GENÇLIK VE TUR
3-
YILDIZ, PELIN 1308 OSMANELI BELEDIYE SPOR TUR
3-
ERDOGAN, IREM ISTANBUL BUYUKSEHIR BELEDIYE TUR
55 KG ERKEKLER
1-DZIUBA, OLEKSANDR UKRAINIAN NATIONAL TEAM UKR
2-
BIRIMBAY, ELDAR KAZAKHSTAN BARS TAEKWONDO KAZ
3-
DOLMACI, MERT CAN BÜYÜKSEHIR BELEDIYE ANKARAS TUR
3-
AMAL, SOHAIL ABFT BEL
49 KG BAYANLAR
1-DEDE, BIRSUNUR BÜYÜKSEHIR BELEDIYE ANKARAS TUR
2-
CERRO ALVARADO, PAULA TORTOSA- TAEKWONDO CLUB ESP
3-
DIDDEN, ROBIN SPORTVERENIGING KORYOSPORT NED
3-
CAN, HAVVANUR MERAM BELEDIYE SPOR KULÜBÜ TUR
59 KG ERKEKLER
1-SHYMYRBAY, SAGYNYSH KAZAKHSTAN BARS TAEKWONDO KAZ
2-
KUSKU, NESIM ISTANBUL BUYUKSEHIR BELEDIYE TUR
3-
BEKBOLAT, YERASSYL KAZAKHSTAN BARS TAEKWONDO KAZ
3-
MAMMADOV, ALI GILAN TK AZE
52 KG BAYANLAR
1-OSMAKHANBET, BOTAGOZ KAZAKHSTAN BARS TAEKWONDO KAZ
2-
SITTI, IMANI ASC CHAMPIGNY FRA
3-
MAIORINO , NICOLE TKD TERRACINA 1984 ITA
3-
SENGUN, AHSEN ILKADIM BELEDIYESI GENÇLIK VE TUR
63 KG ERKEKLER
1-
NOSULYA, MAKSYM UKRAINE TAEKWONDO TEAM UKR
2-
MARKEVICH, ULADZISLAU ESPADON BLR
3-
VOVK, YEVHENII UKRAINIAN NATIONAL TEAM UKR
3-
REEFMAN, SVEN TAEKWONDO OUDE LUTTIKHUIS NED
55 KG BAYANLAR
1-YILMAZ, TUGBA EGO SPOR KULÜBÜ TUR
2-
YILMAZ, ILAYDA ISTANBUL BUYUKSEHIR BELEDIYE TUR
3-
LABUZOVA, MARIIA DNEPROPETROVSK TEAM UKR
3-
PALAZ, EMINE NUR BÜYÜKSEHIR BELEDIYE ANKARAS TUR
68 KG ERKEKLER
1-DZHORDZHEV, MITKO SC GLADIATOR BUL
2-
ALIYEV, ALIASKAR GILAN TK AZE
3-
LAZUKOU, KIRYL ESPADON BLR
3-
AYDOGDU, MUHAMMET EMIN CIHAN SPOR KULÜBÜ TUR
59 KG BAYANLAR
1-GULTEKIN, GULSUM GILAN TK AZE
2-
KORKUT, HURI BÜYÜKSEHIR BELEDIYE ANKARAS TUR
3-
KORZHAVINA, YULIANA SC "MOTOR-SICH" UKR
3-
OZCAN, NUR AYSE SELCUKLU BELEDIYE SPOR KULU TUR
73 KG ERKEKLER
1-AYDOGAN, MUHAMMED TALHA UZUNCAVDAR SPOR KULUBU TUR
2-
CICEK, MERT GILAN TK AZE
3-
ÖZKAN, FURKAN ISTANBUL ONCU GENCLIK SPOR K TUR
3-
MARKIN, DMYTRO UKRAINIAN NATIONAL TEAM UKR
63 KG BAYANLAR
1-YESILCIMEN, TUGCE ÜSKÜDAR BELEDIYESI SPOR KULÜ TUR
2-
YILMAZ, ALEYNA ISTANBUL BUYUKSEHIR BELEDIYE TUR
3-
KOC, DAMLA SURA 1308 OSMANELI BELEDIYE SPOR TUR
3-
PALCHYK, VARVARA UKRAINIAN NATIONAL TEAM UKR
78 KG ERKEKLER
1-GUL, EMRE ISTANBUL BUYUKSEHIR BELEDIYE TUR
2-
TURGAN, MYKYTA DNEPROPETROVSK TEAM UKR
3-
DE QUINTANA MACHIN, JUAN TAEKWONDO DE QUINTANA TORR ESP
3-
RODRIGUEZ BLANCO, UNAI C.D.TAEKWONDO MALAGA ESP
68 KG BAYANLAR
1-ERENSAYIN, SIMGE IZMIR BÜYÜKSEHIR BELEDIYE SPO TUR
2-
SHKURENKO, YELYZAVETA SC "MOTOR-SICH" UKR
3-
DELLA, SASSI LYON MÉTROPOLE TAEKWONDO FRA
3-
ZENGIN, ELIF ISTANBUL BUYUKSEHIR BELEDIYE TUR
+78 KG ERKEKLER
1-ACIKGÖZ, MUHAMMED EMIN BÜYÜKSEHIR BELEDIYE ANKARAS TUR
2-
TAGHI-ZADE, ORKHAN GILAN TK AZE
3-
CENGIZ, IMAM SAMIL ARIFIYE ATILGAN SPOR KULUBU TUR
3-
TELLI, MEHMETHAN BURHANIYE TAEKWONDO IHTISAS TUR
+68 KG BAYANLAR
1-BASMA, BEYZA ASKI SPOR TUR
2-
YILMAZ, YASEMIN NUR ISTANBUL BUYUKSEHIR BELEDIYE TUR
3-
CIFCI, EMINE ARIFIYE ATILGAN SPOR KULUBU TUR
3-
SAGLAM, KUBRA AKYAZI GENÇL?KSPOR KULÜBÜ TUR

Yıldızlar

33 KG. ERKEKLER
1-KILIC, YIGITHAN SEVEN SPOR KULÜBÜ TÜRKIYE TUR
2-
IVASHCHENKO, DENYS UKRAINIAN NATIONAL TEAM UKR
3-
ALTIPARMAK, ISMAIL ÜSKÜDAR BELEDIYESI SPOR KULÜ TUR
3-
STOROZHUK, VLADYSLAV DNEPROPETROVSK TEAM UKR
29 KG. BAYANLAR
1-BAKKAIEVA, AMINA UKRAINIAN NATIONAL TEAM UKR
2-
KARABENLİ, SAADET EGO SPOR KULÜBÜ TUR
3-
DALYA, REHANI LYON MÉTROPOLE TAEKWONDO FRA
3-
PAYNTER, TEGAN BTS GBR
37 KG. ERKEKLER
1-AYAZ, SAMET SAMPIYON SPOR KULUBU TUR
2-
GARCIA DE LA LLERA, IKER FEDERACION GALEGA DE TAEKWO ESP
3-
DUBOIS, DAMIAN ABDEL-KWAN ROTTERDAM NED
3-
SEEGERS, TIM BSV FRIEDRICHSHAFEN GER
33 KG. BAYANLAR
1-KAIDAROVA, ALIMA KAZAKHSTAN BARS TAEKWONDO KAZ
2-
KOÇ, FATMA MARIA EGO SPOR KULÜBÜ TUR
3-
FILIPOVIC, TATJANA TORNADOS AUSTRIA AUT
3-
GOKCURAK, MERVE ANKARA DEMIRSPOR TUR
41 KG. ERKEKLER
1-OMER FARUK, OZCAN SEVEN SPOR KULÜBÜ TÜRKIYE TUR
2-
ISKANDAROV, PARVIZ TAHSIL TK AZE
3-
SABIROV, NIKITA DNEPROPETROVSK TEAM UKR
3-
VIKTOR, HORVAT KYIV SCHOOL OF SPORT UKR
37 KG. BAYANLAR
1-ALTUN, ZEHRA ÜSKÜDAR BELEDIYESI SPOR KULÜ TUR
2-
TARANCHENKO, DIANA UKRAINIAN NATIONAL TEAM UKR
3-
KACHOWITSCH, VERA BSV FRIEDRICHSHAFEN GER
3-
IPEK, NUR KARDELEN SEVEN SPOR KULÜBÜ TÜRKIYE TUR
45 KG. ERKEKLER
1-DENYS, SHARPYLO KYIV SCHOOL OF SPORT UKR
2-
GUZELKAYA, TUGRUL BORNOVA BELEDIYESI GENCLIK V TUR
3-
AYAS, UMUT BARIS OZEL GENCLIK VE SPOR KU TUR
3-
CELIK, DOGUKAN ANKARA ADLIYE SPOR KULUBU TUR
41 KG. BAYANLAR
1-ERSOY, ESMANUR ASKI SPOR TUR
2-
SIKORSKA, SOFIIA KHMELNITSKIY REGIONAL TAEKW UKR
3-
GOEBEL, LAURA TKD CENTER ISERLOHN GER
3-
BOUHMIDA, AYA ABDEL-KWAN ROTTERDAM NED
49 KG. ERKEKLER
1-DZANDZAVA, DMYTRO OLYMPIEC TEAM UKR
2-
DENYS, KOSTENKO KYIV SCHOOL OF SPORT UKR
3-
POLAT, IBRAHIM ANKARA DEMIRSPOR TUR
3-
KOSKINEN, OSKARI BUDOKWAI TAEKWONDO FIN
44 KG. BAYANLAR
1-OKCAY, NURGUL AKHISAR BELEDIYE SPOR KULÜBÜ TUR
2-
KOCAER, MERYEM HILAL EGO SPOR KULÜBÜ TUR
3-
CHIAO, CHARLOTTE ASC CHAMPIGNY FRA
3-
NAMLI, SUDE BUCA BELEDIYESI GENCLIK VE SP TUR
53 KG. ERKEKLER
1-TIMUR, FATICOV KYIV SCHOOL OF SPORT UKR
2-
DZHORDZHEV, ALEKSANDAR SC GLADIATOR BUL
3-
KUCHERENKO, YEVGENIY UKRAINIAN NATIONAL TEAM UKR
3-
ALP, EMRE BUCA BELEDIYESI GENCLIK VE SP TUR
47 KG. BAYANLAR
1-BAIBATYROVA, FARIDA KAZAKHSTAN BARS TAEKWONDO KAZ
2-
SAHINBAZ, GOZDE SEVEN SPOR KULÜBÜ TÜRKIYE TUR
3-
KARABACAK, BILGE ÜSKÜDAR BELEDIYESI SPOR KULÜ TUR
3-
STOYANOV, ELIF TEAM AKADEMIE PUGNATOR AUT
57 KG. ERKEKLER
1-DEMIR, ARSLAN KAVAK YASARDOGU SPOR KULUB TUR
2-
JUSUF ALI, RASIDAGIC NOVI GRAD SARAJEVO BIH
3-
PANYASIRI, PHONGSAVANH ASC CHAMPIGNY FRA
3-
UNAL, OGUZ YIGIT BURHANIYE TAEKWONDO IHTISAS TUR
51 KG. BAYANLAR
1-KHOBTAR, SOFIIA KHMELNITSKIY REGIONAL TAEKW UKR
2-
DENIZ, ALSU EGO SPOR KULÜBÜ TUR
3-
AKAGUNDUZ, CEYDA BUCA BELEDIYESI GENCLIK VE SP TUR
3-
OZKAN, MELIKE BORNOVA BELEDIYESI GENCLIK V TUR
61 KG. ERKEKLER
1-BRAYLOVSKIY, SERGEY LEE TIGERS KGZ
2-
MESHCHUK, DMYTRO KHMELNITSKIY REGIONAL TAEKW UKR
3-
DEMCHUK, OLEKSANDR UKRAINIAN NATIONAL TEAM UKR
3-
IVAN, CHEREDNYCHENKO KYIV SCHOOL OF SPORT UKR
55 KG. BAYANLAR
1-BOLLANGA, LEA ACADEMIE CLICHOISE DE TAEKWO FRA
2-
SHIMA, SASSI LYON MÉTROPOLE TAEKWONDO FRA
3-
DOSIL GAGO, ANA FEDERACION GALEGA DE TAEKWO ESP
3-
ZERROUKI, AMBRINE TAEKWONDOKWAN FRA
65 KG. ERKEKLER
1-SIKHYMOV, DULAT KAZAKHSTAN BARS TAEKWONDO KAZ
2-
YURII, TONKOPII KYIV SCHOOL OF SPORT UKR
3-
HAZAR, OKAN BERKE AKDENIZ SPOR KULÜBÜ TUR
3-
59 KG. BAYANLAR
1-ESIT, BUSE SARICAM BELEDIYE SPOR KULÜB TUR
2-
ERTAS, DILARA ERTAS GENCLIK VE SPOR KULUBU TUR
3-
OZKAN, AYSEGUL ÜSKÜDAR BELEDIYESI SPOR KULÜ TUR
3-
USTUN, DUYGU BURHANIYE TAEKWONDO IHTISAS TUR
+65 KG. ERKEKLER
1-ZADRA, ALEXANDER ZADRA FIGHTING ITA
2-
BULUT, BAYRAM BURHANIYE TAEKWONDO IHTISAS TUR
3-
ARDUC, SEZER 1308 OSMANELI BELEDIYE SPOR TUR
3-
+59 KG. BAYANLAR
1-BORIC, ADNA NOVI GRAD SARAJEVO BIH
2-
AKCAY, ALEYNA UZUNCAVDAR SPOR KULUBU TUR
3-
OZDEMIR, ELIFNUR BURHANIYE TAEKWONDO IHTISAS TUR
3-
AGAOGLU, BAHAR MEHMET ARIFIYE ATILGAN SPOR KULUBU TUR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


koyuncuspor.net

Reklam 6

Reklam 4

Reklam 2

Reklam 1

Reklam 5