x2016 03 havran 03Doğuhan GÜVEN Avrupa şampiyonu olurken, Havran İmam-Hatip Orta Okulu öğrencisi  Necmettin Yasir ARSLANTEKİN de Avrupa üçüncüsü oldu.

2015 10 koyuncuspor tv
2016 03 havran 01

AVRUPA ŞAMPİYONU HAVRAN’DAN

2. Minikler Avrupa Taekwondo Şampiyonası(2nd European Kids Taekwondo Championships) yaklaşık 15 ülkeden 250 civarında sporcunun katılmıyla 21 - 22 Şubat 2016 tarihleri arasında Antalya'da yapıldı. Minikler Avrupa şampiyonasına Havran Fatih Belediye Spor adına  katılan 8 sporcudan biri olan Doğuhan GÜVEN Avrupa şampiyonu olurken, Aynı zamanda Havran İmam-Hatip Orta Okulu öğrencisi  Necmettin Yasir ARSLANTEKİN de Avrupa üçüncüsü oldu Şampiyonada Batuhan Bayram, Okan Koç, Alperen YILDIRIM,  Müşerref KORAL, Mehmet Cici, ve Polat Kurt dereceye giremediler.

 Antrenör  Nazmi GÜVEN  “ Öncelikle bize bu müthiş gururu, onuru yaşatan  sporcularımızı canıgönülden kutluyorum, tebrik ve teşekkür ediyorum. Sadece madalya kazanan sporcularımızı  değil, orada ilçemizi, ilimizi ve ülkemizi temsil eden tüm sporcularımızın  tamamını kutluyorum. Çok zor işlerin üstesinden geldiler, ilçemizin, ilimizin spor tarihine altın harflerle yazılacak mükemmel bir başarıya imza attılar.Sporcularımıza müthiş bir unvan, müthiş bir kariyer oldu. Torunlarına kadar gururla anlatacakları bir başarı hikayesi oldu. Çalışmalarımıza hiç ara vermeden devam ediyoruz. Bu şampiyona arkada kaldı ve önümüzde çok yoğun müsabakatakvimi var.

     “Bu süreçte bizlere yardımcı olan, yanımızda olan Kaymakamımız sayın Yasin ÖZTÜRK’e,  Özellikle bu şampiyonalara katılmamız için hiç fedekarlıktan kaçınmayan Belediye Başkanımız sayın Emin ERSOY ve personeline, Halk Eğitim Merkezi  Müdürü sayın Nuri SAĞLAM’a,  İlçe spor Müdür vekilimiz Mehmet YILMAZ’a, Okul  Müdürüm  Nuri İNAN’a ,Şehit Eyüp Karataş Orta Okulu Müdürü  Sezer İNAN’a teşekkür ederim” dedi.

2016 03 havran 03

 

 

2016 03 havran 02

 

 

2016 03 havran 04

 

 

 

 


koyuncuspor.net

Reklam 6

Reklam 4

Reklam 2

Reklam 1

Reklam 5