x2016 03 onsekirmart 01
18 Mart Deniz Zaferi Marmara Taekwondo Şampiyonası 210 sporcunun kıyasıya mucadelesiyle tamamlandı.

2015 10 koyuncuspor tv
2016 03 onsekizmart 01

"18 Mart Deniz Zaferi Marmara Taekwondo Şampiyonası"

Türkiye Şampiyonası havasında geçen bu şampiyonada dostluk kardeşlik birlik beraberlik ön plandaydı

20 Mart 2016 Pazar günü yapılan Çanakkale zaferinin 101. yıl etkinlikleri çerçevesinde 18 Mart Deniz Zaferi Marmara Taekwondo Şampiyonası Çanakkale’nin yanı sıra Eskişehir, Tekirdağ, Balıkesir, Kırklareli illerinden 210 sporcunun kıyasıya bir mücadele verdiği Şampiyona da iki kortta yapılan maçlarla mükemmel mücadelelere şahit olduk.

Bu önemli Şampiyonayı seyredenler arasında Ak parti Çanakkale Millet vekilimiz sayın Ayhan gider ve Ak parti Çanakkale il başkanımız sayın Yeşim Karadağ şampiyonayı
heyecanla seyrettiler.    

İl temsilcisi Hasan Altunışık "Şehitler diyarı Çanakkale’mizde her yıl düzenli olarak yapmış olduğumuz bu tür şampiyonalar sporcularımızın teknik, taktik ve tecrübelerinin artması açısından hem Taekwondo camiası için hem de sporcularımız için önemli bir fırsat olmaktadır.Performansları gelişmekte, bilgi ve görgüleri artmaktadır. Aslında bu tür şampiyonaları daha sık gerçekleştirmemiz doğru bir yaklaşım olacaktır ve bunu da gerçekleştirmeye çalışıyoruz, hemen hemen her ay ilimizde taekwondo şampiyonası yapmaktayız bu sporcularımız için çok  fayda sağlamaktadır bununda meyvelerini almaya başladık Uluslar arası arenada ve Türkiye genelinde almış olduğumuz başarılarda bunu açık göstergesidir.

2016 03 onsekizmart 02

 

şampiyonayı seyreden Ak parti Çanakkale millet vekilimiz Ayhan Gider ve Ak parti il başkanımız sayın Yeşim Karadağ Şampiyonada Çanakkaleli sporcularımızı ve  şampiyonaya katılarak Çanakkaleli sporcularımızı ve bizleri onurlandırmışlardır.

Taekwondo sporunun ve Çanakkale sporunun sorunlarını sayın vekilimize ve yanındaki heyete anlatma fırsatı bulduk bu konularla yakından ilgileneceğini söyledi. Bizde taekwondo camiası olarak sayın vekilimize ve il başkanımıza çok teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.  

Altunışık "Etkinliklerimiz devam etmektedir ki buda bizim asli görevimizdir. Ayrıca bu yıl Gençler kategorisinde yapılacak olan Gençler Uluslar arası ve Dünya şampiyonaları bizim için çok önem taşımakta ve sporcularımızı bu doğrultuda geliştirerek milli takıma gönderme amacındayız. Bu hedefimize ulaşmak için tüm imkanlarımızı sporcularımızın daha iyi yerlere gelmeleri için seferber ediyoruz, edeceğiz. Zaten Çanakkale olarak taekwondo sporunda Avrupa şampiyonluğumuz Dünya üçüncülüğümüz var. Hedefimiz bu yıl gençlerde Dünya şampiyonluğunu almak olacaktır.Ben sporcularımıza bu almış oldukları önemli başarılarından dolayı tebrik ediyor başarılarının artarak devam etmesini temenni ediyorum" dedi.

2016 03 onsekizmart 03

 

 

2016 03 onsekizmart 04

 

18 MART  DENİZ ZAFERİ MARMARA TAEKWONDO  ŞAMPİYONASI SONUÇLARI

             
25 KG MİNİ MİNİK ERKEKLER KÜLÜBÜ İLİ   25 KG.MİNİ MİNİK BAYANLAR KÜLÜBÜ İLİ
Kaan Fedai KARAGÜL Kırklaryıldızı Sp Klb Kırklareli 1 Dilara ERDEMİR Kırklareli Spor Kulübü Kırklareli
Arda KANLITEPE Melis Spor Kulübü Çanakkale 2 Sümeyye ERCAN Melis Spor Kulübü Çanakkale
Ali ERGÜN  Malkara Taekwon.Spk Tekirdağ 3 Eylül Burçak DEMİR Kırklareli Gençlik Spk Kırklareli
Nevzat ALINIR Melis Spor Kulübü Çanakkale 4 Serya Naz ÖZDEMİR Malkara Taekwon.Spk Tekirdağ
27 KG.MİNİK ERKEKLER       27 KĞ MİNİK BAYANLAR    
Mecit CANDOĞAN Çerkezköy Şamp SK Tekirdağ 1 Selenay UYSAL Kırklareli Gençlik Spk Kırklareli
Fatih Can SARITAŞ Eskişehir Mega Spk Eskişehir 2 Eslem KAN Kırklareli Spor kulübü Kırklareli
Arda ÖNER Kırklareli Gençlik Spk Kırklareli 3 İrem DİNÇ Anafartalar Spor Klb Çanakkale
Arca BAYRAM Kırklareli Gençlik Spk Kırklareli 3 Melike GÜNEŞ Kırklareli Gençlik Spk Kırklareli
30 KG.MİNİK ERKEKLER       30 KĞ MİNİK BAYANLAR    
Arda BAYRAM Kırklareli Gençlik Spk Kırklareli 1 Elif Nergiz TAŞÇEKER Kırklareli Spor kulübü Kırklareli
Hazar Emrre SEL Çerkezköy Şapiyon Sk Tekirdağ 2 Sude Naz KAYA Çerkezköy Şapiyon Sk Tekirdağ
Hüseyin YANAR Anafartalar Spor Klb Çanakkale 3 İrem VURAL Malkara Taekwon.Spk Tekirdağ
Berkant UYSAL Malkara Taekwon.Spk Tekirdağ 3 Beyza Nur CİNGİ Tekirdağ Doruk SK Tekirdağ
33 KG.MİNİK ERKEKLER       33 KĞ MİNİK BAYANLAR    
Alperen ARDIÇ Kırklareli Gençlik Spk Kırklareli 1 Gökçe GÖĞEBAKAN Anafartalar Spor Klb Çanakkale
Batuhan AKKAYA Kırklareli Gençlik Spk Kırklareli 2 Ecem KAYACI Kırklaryıldızı Sp Klb Kırklareli
Kagan Samet TOPUZ Melis Spor Kulübü Çanakkale 3 Nehir TOSUN Kırklaryıldızı Sp Klb Kırklareli
Yusuf SALİM Anafartalar Spor Klb Çanakkale 3 Beril Naz ARSLAN Kırklaryıldızı Sp Klb Kırklareli
45 KG.MİNİK ERKEKLER   ,   45 KĞ MİNİK BAYANLAR    
Doğukan GÜVEN Balıkesir Havran Spk Balıkesir 1 Beyza Nur VARDAR Kırklaryıldızı Sp Klb Kırklareli
Süleyman DEMİR Çerkezköy Şapiyon Sk Tekirdağ 2 Zeynep FİLİZ EskişehirMega SK Eskişehir
Ömer SÖNMEZ Tekirdağ Doruk Spk Tekirdağ 3 Fatma Buse YANAR Anafartalar Spor Klb Kırklareli
Emiray BATGIN Çerkezköy Şapiyon Sk Tekirdağ 3 Tuğba DUMAN Kırklaryıldızı Sp Klb Kırklareli
33 KG.YILDIZ  ERKEKLER                   29 KG.YILDIZ BAYANLAR    
Furkan KARAGÖZ Anafartalar Spor Klb Çanakkale 1 N.Kıymet USTA Kırklareli Spor kulübü Kırklareli
Hüseyin Burak DOĞAN Eskişehir Mega Spk Eskişehir 2 Beyza Nur KOCA Kırklaryıldızı Sp Klb Kırklareli
Bahadır APAYDIN Çerkezköy Şapiyon Sk Tekirdağ 3 Elif ÇAKIR Tekirdağ Çorlu SK Tekirdağ
Gökhan Efe KARAMANLI Anafartalar Spor Klb Çanakkale 3 M.Ebrar ÇIRPAR Anafartalar Spor Klb Çanakkale
41 KG.YILDIZ  ERKEKLER                   33 KG.YILDIZ BAYANLAR    
Hasan ARIK Kırklareli Spor Kulübü Kırklareli 1 Zeynep TAŞKIN Anafartalar Spor Klb Çanakkale
Musrafa ÖNEM Anafartalar Spor Klb Çanakkale 2 Nisa TEKERGÜL Eskişehir  Mega SK Çanakkale
Berkan TEMEL Çerkezköy Şapiyon Sk Tekirdağ 3 Şevval KARADUMAN Balıkesir Karesi SK Balıkesir
Şevket ÇAKAR Balıkesir Havran SK Balıkesir 3 Dilanur İLARSLAN Anafartalar Spor Klb Çanakkale
45 KG.YILDIZ  ERKEKLER                   37 KG.YILDIZ BAYANLAR    
Ahmet ÇAKIR Melis Spor Kulübü Çanakkale 1 Elif Nur DEMİR Kırklareli Spor kulübü Kırklareli
Tunahan GÜVEN Balıkesir Havran SK Balıkesir 2 Asude KAYALI Eskişehir  Mega SK Eskişehir
Batuhan BÜYÜKPEHLİVAN Balıkesir Karesi SK Balıkesir 3 Nurçin BALOĞLU Balıkesir Karesi SK Balıkesir
İbrahim ÇAKIR Balıkesir Havran SK Balıkesir 3 Hatice GİRGİN Tekirdağ Çorlu SK Tekirdağ
48 KG.GENÇ BÜYÜK ERKEKLER                   41 KG.YILDIZ BAYANLAR    
Benhur TÜRK Melis Spor Kulübü Çanakkale 1 Esra Nur KOCA Kırklareli Yıldızı SK Kırklareli
Yaşar Can ÖZER Çerkezköy Şapiyon Sk Tekirdağ 2 Esin YAMAK Balıkesir Havran SK Balıkesir
Yalçın SÜMBÜL Bayramiç Taekwondo Çanakkale 3 Dilay KOVANCI Eskişehir  Mega SK Eskişehir
Samet GÜNDÜZ Anafartalar Spor Klb Çanakkale 3 Burcu Nur YILMAZ Anafartalar Spor Klb Çanakkale
55 KG.GENÇ BÜYÜK ERKEKLER                   50 KG.YILDIZ BAYANLAR    
Kubilay ERGÜL Melis Spor Kulübü Çanakkale 1 Rabia Mensure ABUR Tekirdağ Doruk SK Tekirdağ
Bilal KARADUMAN Balıkesir Havran SK Balıkesir 2 Melek GÜNDOĞDU Anafartalar Spor Klb Çanakkale
Can YILMAZ Bayramiç Taekwondo Çanakkale 3 Merve Filiz GENÇ Eskişehir  Mega SK Eskişehir
Tunahan ERGÜL Melis Spor Kulübü Çanakkale 3 Fatmanur ÜLPEREN Balıkesir Havran SK Balıkesir
60 KG.GENÇ BÜYÜK ERKEKLER                   46 KG.GENÇ BÜYÜK BAYANLAR    
İbrahim KÖROĞLU Bayramiç Taekwondo Çanakkale 1 Emine GÖGEBAKAN Anafartalar Spor Klb Çanakkale
Ahmet BEK Anafartalar Spor Klb Çanakkale 2 Seher ÜLKÜ Kırklareli Gençlik Spk Kırklareli
Barış BIÇAKÇI Malkara Taekwon.Spk Tekirdağ 3 Hilal Tuğçe BAKIR Kırklar Yıldızı SK Kırklareli
Tarık BİRİCİ Anafartalar Spor Klb Çanakkale 3 Elveda GÜR Anafartalar Spor Klb Çanakkale
   +60 KG.GENÇ BÜYÜK ERKEKLER                   55 KG.GENÇ BÜYÜK BAYANLAR    
Batuhan KARAGÜLLE Tekirdağ Doruk SK Tekirdağ 1 Melike ÖNEM Anafartalar Spor Klb Çanakkale
Batuhan AYDIN Tekirdağ Doruk SK Tekirdağ 2 Ebru DEMİRTAŞ Kırklar Yıldızı SK Kırklareli
Vedat KURT Balıkesir Karesi SK Balıkesir 3 Gamze SESLER Kırklar Yıldızı SK Kırklareli
Serdar GÜNEY Kırklaryıldızı Sp Klb Kırklareli 4 Şeyma KAÇAR Kırklar Yıldızı SK Kırklareli
             
           +55 KG.GENÇ BÜYÜK BAYANLAR    
      1 Seray OĞUZ Kırklareli Spor kulübü Kırklareli
      2 Melike ÇİFTÇİ Eskişehir Mega SK Eskişehir
      3 Emine Özge ATASEVER Çanakkale Bayramiç SK Çanakkale
      4 Betül ÇAKIR Balıkesir Havran SK Balıkesir
             
             
        TAKIM SIRALAMASI       1.        2.        3. PUAN
      1 Çanakkale Anafartalar Spor Kulübü     ( 5 )     ( 3 )    ( 11 ) 55
      2 Kırklareli Spor Kulübü     ( 6 )     ( 1 )    ( 0 ) 45
      3 Kırklareli Kırklar Yıldızı Spor Kulübü     ( 3 )     ( 3 )    ( 8 ) 38
             

 

 

 

 


koyuncuspor.net

Reklam 6

Reklam 4

Reklam 2

Reklam 1

Reklam 5