x2013 03 nigdegrup koyuncuspor 03Taekwondo İl Temsilcisi Ufuk Şimşek "Okul sporları faaliyet programında yer alan Liseler Arası Taekwon-do grup müsabakaları ilimizde yapıldı.Müsabakalarda 14 ilimizden gelen sporcularımız madalya kazanmak için ter döktüler.

 

 

koyuncuspor 139

2013 03 nigdegrup koyuncuspor 07

 

 

Niğde Taekwon-do İl Temsilcisi Ufuk ŞİMŞEK;

Okul sporları faaliyet programında yer alan Liseler arası Taekwon-do grup müsabakaları ilimizde yapıldı.Müsabakalarda 14 ilimizden gelen sporcularımız madalya kazanmak için ter döktüler.Oldukça çetin bir grup olan Niğde grubunda birçok milli sporcunun olması kalite açısından güzel maçlara sahne oldu.

Teknik toplantımızda ve seramonimizde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Harun TURHAN konuşma yaptılar. Seramoni tüm illerin katılımı ile yapıldı.Törende Kırşehir bölge antrenörü Salim DEMİR çeşitli hediye takdimlerinde bulundu.

Merkez Hakem Komitesi Başkanı Aydın AKPINAR ve M.H.K üyesi Tuğrul ERDEM’in ilimize teşrif etmelerinden dolayı mutlu olduk.

Faaliyetimizin güzel geçmesinde katkıda bulunan; Niğde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Harun TURHAN , Spor Şube Müdürümüz Bülent ÖZGÜVEN’e ve müdürlüğümüzün güleryüzlü personeline,

M.H.K başkanımız Aydın AKPINAR’a, M.H.K üyemiz Tuğrul ERDEM ve hakemlerimize, Federasyon gözlemcimiz Recep IŞIK’a , Öğretmenevi Müdürlüğümüze Mustafa VURAL’a , Okul sporları temsilcimiz Mustafa TUNÇ’a, Niğde Taekwon-do ailesinden Orhan İNAN,Turgay ATEŞMEN,İbrahim YİĞİT,Şaban ÇALKAN’a Sporcu velilerimizden Selim ALTINYÜZÜK’e teşekkür ederim.

 

NİGDE GRUPLAR MÜSABAKASI ERKEKLER VE BAYANLAR TAKIM SIRALAMASI

ERKEKLER BAYANLAR

1.MERSİN

2.ANKARA(B)

3.KARAMAN(A)

3.NİĞDE

1.YOZGAT

2.ANKARA(A)

3.ESKİŞEHİR

3.KONYA

 

 

2013 03 nigdegrup koyuncuspor 06

 

 

2013 03 nigdegrup koyuncuspor 01

 

 

2013 03 nigdegrup koyuncuspor 03

 

 

2013 03 nigdegrup koyuncuspor 04

 

 

 


koyuncuspor.net

Reklam 6

Reklam 4

Reklam 2

Reklam 1

Reklam 5