x2016 05 rukiye 01Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası 30 Mayıs- 4 Haziran 2016 tarihlerinde Marmaris'te yapılan müsabakalarla sona erdi.


2015 10 koyuncuspor tv

2016 05 metin sahin

Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası 30 Mayıs - 4 Haziran 2016 - Muğla - Marmaris

  30 Mayıs 2016 Pazartesi 31 Mayıs 2016 Salı 1 Haziran 2016 Çarşamba

2 Haziran 2016

Perşembe

3 Haziran 2016 Cuma

4 Haziran 2016

C.tesi

ERKEKLER 37kg 45kg,57kg 49kg,53kg 33kg,65kg 41kg,61kg +65kg
BAYANLAR 44kg,55kg 33kg,51kg 29kg,47kg +59kg 41kg,59kg 37kg

 

Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonasının 2. gününde 45kg Fevzi Arda Duru, 57kg Abdullah Yarlı, 33kg Zeynep Taşkın ve 51kg Nisanur Uysal şampiyon oldu.

Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonasının 3. gününde 49kg Fatih Yılmaz, 53kg Arslan Demir, 29kg Yağmur Damla Ergün ve 47kg Sinem Yalap Türkiye Şampiyonu oldu.

 2016 05 37kg kursu 001

Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası 30 Mayıs - 4 Haziran 2016 - Muğla - Marmaris

YILDIZ ERKEKLER YILDIZ BAYANLAR
33 KG
1 - SERVER BALABAN - KOCAELİ DERİNCE GSK
2 - İSMAİL ALTIPARMAK - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
3 - MERT DÖNMEZ - ANKARA ADLİYE SK
4 - SERHAT ENES KAPLAN - ANKARA ÇINAR GSK
5 - FAZLI FAZLIOĞLU - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
6 - SERDAR İLHAN - İSTANBUL ÖNCÜ SK
7 - ÖMER DELİBAŞLAR - İZMİR KOÇOĞLU SK
8 - FIRAT KOÇ - MERSİN YENİŞEHİR SK
29 KG
1 - YAĞMUR DAMLA ERGÜN - ANKARA SEVEN SK
2 - NUREDA KIYMET USTA - KIRKLARELİ SK
3 - EDA TORUN - KOCAELİ B.ŞEHİR KAĞIT SK
4 - HATİCE BENGÜ DAĞ - UŞAK EŞME TUĞRA SK
5 - TUĞBA NUR BİÇER - KOCAELİ DURUKAN GSK
6 - SENANUR TEPENEK - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY GÜZEL SK
7 - ŞEYMA NUR BİÇER - KOCAELİ DURUKAN GSK
8 - MEHTAP GÜR - MANİSA SOMA SOTES SK
37 KG
1 - SAMET AYAZ - TEKİRDAĞ SAMPİYON SK
2 - ALİHAN DOĞRU - ANKARA ADLİYE SK
3 - İBRAHİM TURKAY - SAMSUN POLİSGÜCÜ SK
4 - KAAN GENÇER - ANKARA FERDİ
5 - YUSUF KILIÇ - ANKARA SEVEN SK
6 - YİĞİTHAN KILIÇ - ANKARA SEVEN SK
7 - ÖMER ULUSOY - ANKARA ADLİYE SK
8 - H. HÜSEYİN UÇAR - İSTANBUL B.EVLER BLD

33 KG
1 - ZEYNEP TAŞKIN - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
2 - H. GÖKÇE GÖĞEBAKAN - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
3 - SENANUR ÇELİK - SAMSUN POLİSGÜCÜ SK
4 - M. YAĞMUR YILDIRIM - GAZİANTEP B.ŞEHİR BLD SK
5 - RÜMEYSA NUR ERGİN - KIRKLARELİ ERGİN SK
6 - BERRA GÜLFEM ÇELİK - KARAMAN PERORMANS SK
7 - FATMA EYLÜL KOCA - BARTIN ALTUĞ SK
8 - SUDENAZ KARAYURT - TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BLD SK

41 KG
1 - ÖMER FARUK ÖZCAN - ANKARA SEVEN SK
2 - SEBAHATTİN AVCİM - ADANA AKDENİZ KARTALI SK
3 - MUSTAFA ÖNEM - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
4 - ALİ OKTAY - UŞAK EŞME TUĞRA SK
5 - YASİN ŞAHİN - KOCAELİ DURUKAN GSK
6 - M. EMİN ŞAHİN - G.ANTEP ŞEHİTKAMİL HALK EĞT. SK
7 - ERAY AKBULUT - KOCAELİ GSK
8 - İSMAİL HAKKI ŞEN - MALATYA MENEKŞE SK
37 KG
1 - ELİF ILGIN ÖZTABAK - ANKARA MALİYE MİLLİ PİYANGO SK
2 - ZEHRA ALTUN - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
3 - SİNEM SOYTÜRK - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
3 - DUYGU ŞAKAR - SAMSUN KAVAK YAŞAR DOĞU SK
5 - ŞÜKRİYE E. TAŞTAN - ANKARA KEÇİÖREN LİDER SK
6 - H. NESLİHAN KILINÇ - MALATYA BATTALGAZİ HLK EĞT
7 - FEYZANUR KURT - İSTANBUL SİLİVRİ EREL
8 - SÜREYYA AĞCA - GAZİANTEP B.ŞEHİR BLD
45 KG
1 - FEVZİ ARDA DURU - İZMİR B.ŞEHİR BLD
2 - BEHNUR İSMET TÜRK - ÇANAKKALE MELİS GSK
3 - EMİR KELEŞ - ANKARA TOLGA TKD SK
4 - EMİRHAN ERYILMAZ - İSTANBUL EGEMEN İHT. SK
5 - ABDULLAH ORHAN ŞİMŞEK - GAZİANTEP GSK
6 - KADİR ŞANTAŞ - ANKARA İMAM HATİP LİSESİ GSK
7 - MEHMET ALİ ÖZTÜRK - ANKARA DEMİR SK
8 - MUHAMMED CAN KOLAY - BOLU YİĞİT GSK
41 KG
1 - ŞENİZCAN ARAZ - MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - IŞIL ZAFER - TEKİRDAĞ FLİPPER SK
3 - SEHER ŞEN - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
4 - İREM AÇIKGÖZ - YOZGAT SARIKAYA BLD SK
5 - ESRANUR KOCA - KIRKLARELİ KIRKLAR YILDIZI SK
6 - SILA YALÇIN - MANİSA SOMA SOTES SK
7 - MELİKE KOÇ - KAYSERİ EMLİYET SK
8 - JİYAN MAMİR - ADANA ÇALIŞKAN SK
49 KG
1 - FATİH YILMAZ - ELAZIĞ BLD ULAŞIM SK
2 - ONUR TALHA SOYKAN - KASTAMONU T. TELEKOM SK
3 - YUNUS CAN AKKOYUN - ANKARA ADLİYE SK
4 - DENİZ ATACAN ARSLAN - ANKARA KORYO SK
5 - OZAN OSMAN DUMAN - ANKARA EGO SK
6 - MELİH YILDIRIM - ANKARA POLAT SK
7 - MAHMUD HAKAN AKAY - BOLU YİĞİT GSK
8 - EREN ALDEMİR - MANİSA BAŞAR SK
44 KG
1 - MELEK POLAT - BURSA SAĞLIKGÜCÜ GSK
2 - DUYGU KASIRGA - KIRKLARELİ ERGİN SK
3 - SUDE NAMLI - İZMİR BUCA BLD SK
4 - TÜLAY DÖŞÜÇUKUR - GAZİANTEP KARAGÖLGE SK
5 - CEREN AYDIN - ADANA MAVİ KAPLANLAR SK
6 - HATİCE SULTAN ÇALMAŞUR - ERZURUM AZİZİYE SK
7 - YASEMİN ÖNER - İSTANBUL BAĞCILAR SK
8 - ESRA NUR ERSOY - ANKARA ASKİ SK
53 KG
1 - ARSLAN DEMİR - SAMSUN KAVAK YAŞARDOĞU SK
2 - MUSTAFA EMRE TEKE - İSTANBUL ALTUNÇEVİK SK
3 - AHMET VEFA BUMİN - ERZURUM SAĞLIK
4 - MERT ÇETİN - İSTANBUL B.ŞEHİR ÜNLÜ SK
5 - MUHAMMED FURKAN DEMİRCİ - ANKARA ÇINAR GSK
6 - SEDAT SAVCI - MALATYA KURHAN SK
7 - ÇAĞATAY KARTAL - İSTANBUL SANCAKTEPE
8 - BİLAL TOPRAK - KIRŞEHİR BLD GSK
47 KG
1 - SİNEM YALAP - KIRKLARELİ ERGİN SK
2 - GÖZDE ŞAHİNBAZ - ANKARA SEVEN SK
3 - DİLARA KARTAL - ESKİŞEHİR DEMİR SK
4 - SUDE VAROL - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK
5 - BEYZANUR MALKOÇ - DÜZCE MERT ASYA SK
6 - MERYEM HİLAL KOCAER - ANKARA EGO SK
7 - CEREN SOYTÜRK - İSTANBUL BAĞCILAR BLD SK
8 - AYŞE ŞULE BAŞKIR - ANKARA ASKİ SK
57 KG
1 - ABDULLAH YARLI - İZMİR EFSANE SK
2 - UMUT ÇETİN - İSTANBUL BAŞAKŞEHİR ÜNLÜ SK
3 - EMİRHAN KUTSAL - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - İSMET MERT BOSTAN - İSTANBUL ÖZEL MALTEPE SK
5 - YASİN YETİŞ KAPTAN - İSTANBUL BAĞCILAR SK
6 - MUHAMMED ALİ AKYILDIZ - İSTANBUL ATALAR SK
7 - YUSUF KORKMAZ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER SK
8 - CANER DOĞANAY - SAMSUN DO GSK
51 KG
1 - NİSANUR UYSAL - KONYA MERAM SK
2 - NURSEMA GÜZEL - ADANA ŞAKİRPAŞA HALK EĞT
3 - MELİKE ÖNEM - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
4 - İDİL TUNA BOZKURT - MANİSA ŞEHZADELER BLD SK
5 - CEYDA AKAGÜNDÜZ - İZMİR BUCA BLD SK
6 - MELİKE ÖZKAN - İZMİR BORNOVA BLD GSK
7 - RABİA MENŞURE ABUR - TEKİRDAĞ DORUK SK
8 - YAĞMUR TUNÇ - MALATYA BATTALGAZİ SK
61 KG
1 - DENİZ KURT - ADANA SEYHAN BLD SK
2 - ABDULKADİR AKYÜZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - TİMUCİN ŞAŞMAZTİN - İZMİR FERDİ
4 - ENGİN KOCA - G.ANTEP ŞEHİT KAMİL HALK EĞT SK
5 - BURAK ERDEM - KAYSERİ ERDEM SK
6 - KAZIM TAHA BOZKURT - ÇANKIRI BLD SK
7 - YAKUP BERKAN ÇUHADAR - YOZGAT ZİNDE GSK
8 - HAKKI MELİH AKMAN - ANKARA POLAT TKD SK
55 KG
1 - CANSU İSKENDER - KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - BELYANUR YILMAZ - KOCAELİ GÖLCÜK BLD SK
3 - SİYABA NUR ÖZDEMİR - MALATYA GHSİM SK
4 - BÜŞRA ÇAKIL - İSTANBUL TUZLA BLD SK
5 - ŞEVVAL ÇELİK - GAZİANTEP GHSİM SK
6 - HAYRUNİSA SEVREN - DÜZCE MERT ASYA GSK
7 - ELİF ÇİNİKAYA - KONYA SELÇUKLU BLD SK
8 - ZEHRA ACAR - MERSİN OLİMPİYAT SK
65 KG
1 - MUAZ YETİMOĞLU - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
2 - HÜSEYİN ÇAĞRI KOCAMAN - ANKARA EGO
3 - TUNAHAN KOZAN - KARAMAN ÖZEL İDARE
4 - TEMEL KILIÇ - BURSA EMEK SK
5 - M. İBRAHİM ŞEN - KOCAELİ GÖLCÜK HARB-İŞ SK
6 - HAMİ ZURNACI - İSTANBUL DOĞUŞ UZAKDOĞU GSK
7 - İBRAHİM TUNCA - İSTANBUL TUZLA BLD SK
8 - ENES CULFA - KAYSERİ EMNİYET SK
59 KG
1 - İREM BAYSAL - KONYA SELÇUKLU BLD SK
2 - GÜLSÜM AYHAN - İSTANBUL VAHYETTİN YILDIRIM SK
3 - KARDELEN ATALI - SAMSUN EKİNCİ GSK
4 - EBRAR BEŞİR - KOCAELİ SALON SPORLARI KLB.
5 - BUSE EŞİT - ADANA MAVİ LACİVERTLİM SK
6 - CEYDA GÜL - SAMSUN POLİSGÜCÜ SK
7 - İREM YILMAZ - ANKARA FERDİ
8 - ÖZLEM KAYA - ELAZIĞ BLD ULAŞIM SK
+65 KG
1 - MELİH YILMAZ - SAMSUN POLİSGÜCÜ SK
2 - SERCAN ZİLEK - İSTANBUL VAHYETTİN YILDIRIM SK
3 - İSMAİL SEYMEN KAZAN - İZMİR TED İHT. SK
3 - ALİ EKREM YILMAZ - İSTANBUL PENDİK BLD SK
5 - HALİL ASLANHAN - İSTANBUL SANCAKTEPE BLD SK
6 - OSMAN UTKU ABAY - HATAY İSAKOĞLU SK
7 - BEKİR SAMİ GÜLEÇ - MANİSA BAŞAR SK
8 - ALİ BATIKAN GÖÇMEZ - KIRKLARELİ GSK
+59 KG
1 - BERRA NUR ÇİFTÇİ - İSTANBUL BEYKOZ BLD
2 - HELİN BİÇEN - İZMİR ATAK SK
3 - ZEHRA GÜNDÜZ - GAZİANTEP ARABAN BLD
4 - HÜMEYRA KAR - İSTANBUL TUZLA BLD SK
5 - ELİF SU ÖZCAN - ANTALYA PROF. İHSAN KOZ İ.O. GSK
6 - MİRAY İBRAHİMLER - İSTANBUL ESENLER YAVUZ SELİM SK
7 - CEREN TUNA - BİLECİK DODURGA SK
8 - BAHAR ÖCAL - ANKARA TAEKWONDO KİCKBOX SK

 

 2016 05 55kg kursu

 

 

2016 05 yildizlar 06

 

 

2016 05 yildizlar 08

 

Yıldızlar Türkiye Şampiyonası 30 Mayıs - 4 Haziran 2016 tarihleri arasında Marmaris’teki Amiral Orhan Aydın Spor Salonu'nda yapılacak.

- Müsabakalarda kapalı kask kullanılacak, dişlik kullanılmayacaktır.

- İlk gün müsabakası olan sıkletlerin tartıları, 29 Mayıs 2016, Pazar günü Pineta Club Hotel'de saat 16.00'da başlayacaktır.

Teknik Toplantı :

Müsabakanın teknik toplantısı, 29 Mayıs 2016, Pazar günü Pineta Deluxe Hotel'de saat 14.00'de yapılacaktır.

Yıldız Erkek ve Bayanlar: En az Kırmızı Siyah (1.Gıp) ve daha yukarı kuşak derecesine sahip 2002 - 2003 ve 2004 doğum tarihli sporcular katılabilir

YILDIZ ERKEKLER : 33-37-41-45-49-53-57-61-65- +65 Kg.

YILDIZ BAYANLAR : 29-33-37-41-44-47-51-55-59- +59 Kg.


Kabe
Koyuncuspor TV - 2
Koyuncuspor TV

Ziyaretçi

0.png0.png4.png7.png4.png
Bugün78
Dün396
Haftalık474
Aylık474
Toplam474

Ziyaretçi Bilgisi

  • IP Adresiniz 54.224.43.96
  • Tarayıcı Unknown
  • Versiyon
  • İşletim Sistemi Unknown

Kimler Online

1
Ziyaretçi

19 Ekim 2017

koyuncuspor.net

Reklam 6

Reklam 4

Reklam 2

Reklam 1

Reklam 5