x2016 06 demirsportkd 02TÜLOMSAŞ Genel Müdürü Hayri Avcı, Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında üçüncü olan Demirspor’lu Dilara Kartal’ı altınla ödüllendirdi.

2015 10 koyuncuspor tv
2016 06 demirsportkd 02

AVCI’DAN KARTAL’A ALTIN

TÜLOMSAŞ Genel Müdürü Hayri Avcı, geçtiğimiz günlerde Marmaris’te yapılan Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında üçüncü olan Demirspor’lu Dilara Kartal’ı altınla ödüllendirdi.

29 Mayıs- 4 Haziran tarihleri arasında yapılan ve 74 İlden 2200 sporcunun katıldığı, çok çekişmeli maçlara sahne olan Yıldızlar Türkiye Taekwon-Do Şampiyonasında 5 maçını nakavtla alarak yarı finale kadar gelen Dilara Kartal, yarı finalde turnuvanın şampiyonuna az farkla yenilerek gümüş madalya aldı.

Bu yıl yapılacak Yıldızlar Avrupa Şampiyonası için seçme niteliği taşıyan şampiyonada Dilara Kartal Temmuz ayında yapılacak Milli takım seçmesine girecek ve seçmeyi kazanması halinde Milli

formayı giyerek Ülkemizi temsil edecek.

Sporcunun başarısı nedeniyle Kulüp Başkanı Ali Yaşar Nal’ı, Yönetim Kurulu üyesi branş sorumlusu ve antrenörü Abdullah Turhan’ı ve başarılı sporcu Dilara Kartal’ı makamında kabul eden TÜLOMSAŞ Genel Müdürü Hayri Avcı altınla ödüllendirdi.

2016 06 demirsportkd 01

 

 

 


koyuncuspor.net

Reklam 6

Reklam 4

Reklam 2

Reklam 1

Reklam 5