x2016 06 demirspor iftar 02Abdullah Turhan’ın verdiği iftarla Demirspor camiası bir araya geldi.

2015 10 koyuncuspor tv
2016 06 demirspor iftar 01

ESKİŞEHİR DEMİRSPOR İFTAR YEMEGİ

Eskişehir Demirspor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi ve Uzak doğu branşlar sorumlusu Abdullah Turhan’ın verdiği iftarla Demirspor camiası bir araya geldi.

TÜLOMSAŞ Genel Müdürü Hayri Avcı, TÜLOMSAŞ Genel Md. Yrd. ve Demirspor Kulübü Başkanı Ali Yaşar Nal, Demirspor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri, Türkiye Taekwon-Do Federasyonu Eğitim Kurulu Üyesi Semih Öz, Türkiye Wushu Federasyonu İl Temsilcisi, Wushu hakemleri ile Taekwon-Do, Wushu, Aikido, Kick-Boks, Boks, Muai Tai ve Yüzme branşlarında sorumlu antrenörler, sporcular ve velilerin katıldığı iftarla Demirspor camiası bir araya geldi.

Güzel bir atmosferde geçen iftarda Türkiye Taekwon-Do Federasyonu Eğitim Kurulu Üyesi Semih Öz, TÜLOMSAŞ Genel Müdürü Hayri Avcı ve Demirspor Kulübü Başkanı Ali Yaşar Nal’a Türk Taekwon-Do’suna ve spora destekleri nedeniyle plaket verdi.

Gecede konuşma yapan TÜLOMSAŞ Genel Müdürü Hayri Avcı Demirspor camiasını bir araya toplayan Abdullah Turhan’a ve sorumlu olduğu branşlara desteklerinin devam edeceğini belirterek “yapmış olduğumuz bu spor dallarında gelen başarılar bizleri oldukça sevindirdi. Çok kısa zamanda güzel sonuçlar elde edildi. Bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

2016 06 demirspor iftar 02

 

 

2016 06 demirspor iftar 03

 

 

2016 06 demirspor iftar 04

 

 

2016 06 demirspor iftar 05

 

 

 

 


koyuncuspor.net

Reklam 6

Reklam 4

Reklam 2

Reklam 1

Reklam 5