x2016 07 poomsae turkiye 01Poomsae Taekwondo Türkiye Şampiyonası 13-17 Temmuz 2016 tarihleri arasında Hatay'da yapılacak.

2015 10 koyuncuspor tv
2016 07 poomsae turkiye 01

Poomsae Taekwondo Türkiye Şampiyonası 13-17 Temmuz 2016 tarihleri arasında Hatay'da yapılacak.

POOMSAE TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - HATAY

 Minik Erkek
1. YASİN ÇİFTÇİ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
2. AHMET SUHEYL YAVUZ - ISTANBUL YAVUZHAN SK
3. MUHAMMED SAİT YAVUZ - ISTANBUL YAVUZHAN SK
3. KORAY BAĞDU - ANKARA PURSAKLAR BLD SK
 Minik Bayan
1. TUANA AYAZ - ISTANBUL B.ŞEHİR BLD SK
2. RABİA NUR BALMUK - ISTANBUL B.EVLER SK
3. ELİF KARABAY - ANKARA ÇANKAYA İKİZLER 2
3. ÇİĞDEM ZEYNEP ÖZDEN - ANKARA PURSAKLAR BLD SK
 Yıldız Erkek
1. ZİHNİ BERKAY EMİRAL - AMASYA TELEKOM GSK
2. CEM KORTAN UYAR - ANKARA İKİZLER TKD SK
3. HAKAN SEFA KARAKAŞ - ANKARA İKİZLER 2
3. AHMET YUSUF ASLANTAŞ - ANKARA ÇINAR GSK
 Yıldız Bayan
1. ŞEVVAL YARAR - KOCAELI KÖRFEZ GENÇLER BİRLİĞİ
2. SUDE YENER - ANKARA ÇINAR GSK
3. ŞEYDA NUR YAVUZ - ADANA DOĞDU SK
3. NAGİHAN BESLEME - ADANA DOĞDU SK

 Büyük Erkek ( 18-30 Yaş )
1. ALİKEMAL USTABAŞ - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
2. HABİB OKÇU - ANKARA ÇINAR GSK
3. ADİL TEKİN - ANKARA ADLİYE SK
3. OSMAN ŞENEL - İSTANBUL YAVUZHAN SK

 

 Genç Bayan
1. ELİF DÖŞÜÇUKUR - GAZIANTEP KARAGÖLGE SK
2. ASLI ÇİFTÇİ - ISTANBUL YAVUZHAN SK
3. İLAYDA AKTAY - ANKARA İKİZLER TKD SK
3. SELEN SİMAY ÇİFTÇİ - ANKARA İKİZLER TKD
 Büyük Erkek ( 31-40 Yaş )
1. MEVLÜT PEKCAN - ANKARA İLBANK SK
2. VOLKAN YALÇINKAYA - İZMİR GAZİEMİR BLD GSK
3. HAKAN AHİ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
3. GÜRAY TÜRK - ANKARA KEÇİÖREN BLD BAĞLUM SK
 Büyük Bayan ( 18-30 Yaş )
1. ELİF AYBÜKE YILMAZ - ANKARA İLBANK SK
2. SÜMEYYE AHİ - ANKARA ASKİ SK
3. BENGÜ ALKAN - ANKARA MALİYE MİLLİ PİYANGO SK
3. FATMA TÖREHAN - ANKARA ASKİ SK
 Büyük Erkek ( 41-50 Yaş )
1. NAMIK KONANÇ - ANKARA TSK SPOR GÜCÜ SK
2. HAYRI TEMEL ALPER - ESKISEHIR SARAR SK
3. ZEYNEL ÇELİK - ISTANBUL ÇELİK TKD İHT. SK
3. HASAN ÖZDEMİR - GAZIANTEP NURDAĞI BLD SK
 Büyük Bayan ( 31-40 Yaş )
1. SERİM OLGUN KAHVECİ - KONYA SELÇUKLU BLD SK
2. MERYEM YAVUZ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
3. SAFİYE YALÇIN TÜRK - KOCAELİ GEBZE GSK
3. YILDIZ ÖRS - ANKARA TOLGA TKD SK
 Büyük Erkek ( 51-60 Yaş )
1. MUSTAFA YILMAZ - ANKARA KEÇİÖREN BLD BAĞLUM SK
2. KEMAL YILMAZ - ANKARA KEÇİÖREN BLD BAĞLUM SK
3. TEVFİK ÇELİK - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK
3. M. KEMAL YILDIRAN - ERZURUM SAĞLIK GSK
 Büyük Bayan ( 41-50 Yaş )
1. SULTAN CAN - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK
2. GAMZE SARI - İSTANBUL FERDİ
3. DILEK KARAKUYULU - ESKISEHİR ESJIM SK
3. GÜLBEYAZ ATA - İSTANBUL BAHÇELİEVLER GSK
 Büyük Erkek ( 61-65 Yaş )
1. ŞERİF KANDIRMIŞ - İZMİR FERDİ
2. MUSTAFA AYIK - ISTANBUL FERDİ
3. MEHMET ERFİDAN - ESKISEHIR SARAR SK
3. GENC OSMAN AŞAN - ADANA GSK
 Büyük Bayan ( 51-60 Yaş )
1. NEVİN BAŞ - MUĞLA GSK
2. SUNA DİLBER - MANISA FERDİ
3. SUAT ÇİÇEK - HATAY ÖZ ŞAMPİYONLAR SK
3. EMİNE DAYANAKLI - MUĞLA GSK
 Büyük Erkek ( 66+ Yaş )
1. GALİP ZİYA YALÇINKAYA - ISTANBUL ÇELİK TKD İHT. SK
2. AŞKIN KAHVECİ - KOCAELI KÖRFEZ GENÇLER BİRLİĞİ
3. ENVER NAZLI - KAYSERI FERDİ
3. KADİM ŞAHİN - KAYSERI FERDİ
 Büyük Bayan ( 61-65 Yaş )
1. SEVGİCAN YALÇIN - ORDU GÜZELORDU SK
 Erkek Takım ( 10-11 Yaş )
1. MUHAMMED SAİD YAVUZ - ISTANBUL YAVUZHAN SK, AHMET SÜHEYL YAVUZ - ISTANBUL YAVUZHAN SK, YASİN ÇİFTÇİ - ISTANBUL YAVUZHAN SK
2. ALİ SARP USTA - BALIKESIR TKD GSK
AKÇAHAN BOYTANKU - BALIKESIR TKD GSK
MUHARREM AYAN - BALIKESIR TKD GSK
3. MUHAMMED ÇAĞRI GÜLEN - AMASYA TEKHAN GSK
OĞUZ ÇETİN - AMASYA TEKHAN GSK
MUSTAFA ALTINTAŞ - AMASYA TEKHAN GSK
3. HİKMET FARUK TOSUN - SINOP KUZEY YILDIZI SK, MUHAMMET ALPEREN SEVİM - SİNOP TRİATLON SK, BATIKAN ATAŞ - SİNOP

 Büyük Bayan ( 66+ Yaş )

 

 Erkek Takım ( 12-14 Yaş )
1. HAKAN SEFA KARAKAŞ - ANKARA ÇANKAYA İKİZLER2 SK, CEM KORTAN UYAR - ANKARA İKİZLER TAEKWONDO SK, YİĞİT KEMAL YILMAZ - ANKARA KEÇİÖREN BLD BAĞLUM SK
2. HAMZA EREN TORAMAN - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK, YAVUZ SELİM TEZCAN - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK, YUSUF EMRE AKBIYIK - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
3. ZİHNİ BERKAY EMİRAL - AMASYA TELEKOM GSK, KAAN KILINÇ - AMASYA TELEKOM GSK
MEHMET EMİN AYGÜLER - AMASYA TELEKOM GSK
3. MERDAN ÇALIK - ISTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK, AYKUT TAŞGIN - ISTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK, YASİR HÜDALFA ÖZDAŞ - ISTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
 Bayan Takım ( 10-11 Yaş )
1. RABİA NUR BALMUK - ISTANBUL BAHÇELİEVLER GSK
MELİKE NUR POSLU - ISTANBUL BAĞCILAR SK
EYLÜL SEZGİN - ISTANBUL KILIÇ TKD SK
2. TUANA KURT - BALIKESİR TKD GSK
TEVHİDE KOCA - BALIKESİR TKD GSK
İREM TORAMAN - BALIKESİR TKD GSK
3. KÜBRA KILIÇ - ANKARA ÇINAR GSK
ESİLA NAZLI KAYA - ANKARA ÇINAR GSK
BEGÜM BETÜL ÇİÇEK - ANKARA ÇINAR GSK
3. NEHİR ZEYNEP DOĞAN - ISTANBUL BAHÇELİEVLER SK
ŞEYMA ULUOCAK - ISTANBUL BAĞCILAR SK
FEYZA SERTAŞOĞLU - ISTANBUL NEDİM KUŞÇU SK
Erkek Takım ( 15-17 Yaş )
1. SERDAR GÖKAY ÇAKICI - ANKARA PURSAKLAR BLD SK, SERHAT AKALIN - ANKARA ÇINAR GSK
ÖZKAN KÜRŞAT BAŞARIR - ANKARA TÜRKGÜCÜ ÜLKÜ SK
2. YASİN ÇEKEN - AMASYA TELEKOM GSK
FURKAN ÇOLAK - AMASYA TELEKOM GSK
EMRE ŞENTÜRK - AMASYA TELEKOM GSK
3. AHMET ÇİFTÇİ - ISTANBUL YAVUZHAN SK
KADİRCAN KESKİN - ISTANBUL YAVUZHAN SK
MUHAMMED ÖZİNAL - ISTANBUL YAVUZHAN SK
3. M. HAMZA KIZILARSLAN - VAN OLİMPİYAT TKD GSK, HAZAR KOÇ - VAN OLİMPİYAT TKD GSK
HAMZA YILGIN - VAN OLİMPİYAT TKD GSK
 Bayan Takım ( 12-14 Yaş )
1. TORUN SILA ÇİÇEK - ANKARA ÇINAR GSK
GÜLNİHAL KAYA - ANKARA ÇINAR GSK
ELİF DEMİR - ANKARA ÇINAR GSK
2. AYŞE DEMİRCİ - ISTANBUL ATİKALİ SK
GÜLSENA KIZILDAĞ - ISTANBUL ATİKALİ SK
ZÜLBİYE POSLU - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
3. ŞEYDA KARAKAŞ - IZMIR NOVA SK
EZGİ HOCAOĞLU - IZMIR NOVA SK
GÜLER KUTLU - IZMIR NOVA SK
3. ESRA İKBAL NARİN - ANKARA PURSAKLAR BLD SK
BETÜL ÇENLİ - ANKARA ÇINAR GSK
BUKET ÇOTALOĞLU - ANKARA FERDİ
 İkili Takım ( 10-11 Yaş )
1. ELİF KARABAY - ANKARA İKİZLER SK
AZİZ ÖZKAN - ANKARA İKİZLER SK
2. KORAY BAĞDU - ANKARA PURSAKLAR BLD SK
ÇİĞDEM ZEYNEP ÖZDEN - ANKARA PURSAKLAR BLD SK
3. ZEYNEP DURU YİĞİT - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK, YUSUF BİLGİN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. TUANA AYAZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK, FURKAN KÜSKÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
 Bayan Takım ( 15-17 Yaş )
1. KAYRA DESTAN - ANKARA İKİZLER TKD SK
İLAYDA AKTAY - ANKARA İKİZLER TKD SK
SELEN SİMAY ÇİFTÇİ - ANKARA İKİZLER TKD SK
2. TAYYİBE NUR BÖCEKDERE - BALIKESIR ALTI EYLÜL BLD SK
NURGÜL ÇÜRÜK - BALIKESIR ALTI EYLÜL BLD SK
GÜLCAN AYDIN - BALIKESIR ALTI EYLÜL BLD SK
3. AYŞE OKÇU - ANKARA ÇINAR GSK
BUKET ŞAHİN - ANKARA ÇINAR GSK
BUKET YÜKSEL - ANKARA ÇINAR GSK
3. NESLİHAN ŞAL - İZMİR TED İHT SK
IRMAK TÜMER - BUCA HALK EĞİTİM
CEMRE FİLİZ - BOZYAKA KOREAN TKD SK
 İkili Takım ( 15-17 Yaş )
1. BUSE YAVUZ - ANKARA İKİZLER TKD SK
M. EMİR YILMAZ - ANKARA KEÇİÖREN BLD BAĞLUM SK
2. ŞEVVAL GÜL - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
FURKAN BAYRAK - İSTANBUL ÖNCÜ GENÇLİK SK
3. AHMET ÇİFÇİ - ISTANBUL YAVUZHAN SK
ASLI ÇİFÇİ - ISTANBUL YAVUZHAN SK
3. KAMER İLAYDA ÇAKICI - ANKARA PURSAKLAR BLD SK, SERDAR GÖKAY ÇAKICI - ANKARA PURSAKLAR BLD SK
İkili Takım ( 12-14 Yaş )
1. SUDE YENER - ANKARA ÇINAR GSK
AHMET YUSUF ASLANTAŞ - ANKARA ÇINAR GSK
2. NAGİHAN BESLEME - ADANA DOĞDU SK
BAYRAM AKTAŞ - ADANA DOĞDU SK
3. BAŞAK NEHİR ARTAN - ANKARA İKİZLER TKD SK
MUHAMMED EMİN SEVİNÇ - ANKARA İKİZLER TKD SK
3. ŞEYDA NUR YAVUZ - ADANA DOĞDU SK
VEDAT ATAŞ - ADANA DOĞDU SK
 Erkek Takım ( 18-30 yaş )
1. SEYYİD BURHANEDDİN FIRAT - AMASYA TEKHAN GSK, FEVZİ KAYKANA - AMASYA TEKHAN GSK, OĞUZHAN M. ÖRNEK - AMASYA TEKHAN GSK
2. ÖZKAN UYGUR - ESKISEHIR SARAR SK
ALPER ALTUNAY - ESKISEHIR SARAR SK
ONUR İLERİ - ESKISEHIR SARAR SK
3. MURAT CAN AKKAYA - ANKARA CAN KARAKUŞAK SK, M. EMİN KÜSKER - ANKARA ÇINAR GSK, GÖKHAN DEMİR - ANKARA İKİZLER
3. SÜLEYMAN GÖNÜLTAŞ - G.ANTEP ÇELİK SK
MANSUR DURAL - G.ANTEP ÇELİK SK
H. İBRAHİM ÇELİK - G.ANTEP ÇELİK SK
 İkili Takım ( 18-30 Yaş )
1. ELİF AYBÜKE YILMAZ - ANKARA İLBANK SK
HABİB OKÇU - ANKARA ÇINAR GSK
2. İLKAY TEKİN - ANKARA İKİZLER TKD SK
ADİL TEKİN - ANKARA ADLİYE SK
3. BÜŞRA KAYA - GAZIANTEP GSK
SÜLEYMAN GÖNÜLTAŞ - GAZIANTEP ÇELİK SK
3. CEM UÇAK - ISTANBUL YAVUZHAN SK
ZÜHRE MERYEM KÜKREK - ISTANBUL YAVUZHAN SK
 Erkek Takım ( 31+ Yaş)
1. KEMAL YILMAZ - ANKARA KEÇİÖREN BLD BAĞLUM SK, GÜRAY TÜRK - ANKARA KEÇİÖREN BLD BAĞLUM SK, MUSTAFA YILMAZ - ANKARA KEÇİÖREN BLD BAĞLUM SK
2. VOLKAN YALÇINKAYA - IZMIR GAZİEMİR BLD SK, ALPER SADIKOĞLU - IZMIR GAZİEMİR BLD SK, ARDA KAHVECİ - IZMIR GAZİEMİR BLD SK
3. M.KEMAL YILDIRAN - ERZURUM SAĞLIK GSK
ZAFER KAVCI - ERZURUM BUDAN SK
ÖMER BUDANCAMANAK - ERZURUM BUDAN SK
3. ZEYNEL ÇELİK - ISTANBUL ÇELİK TKD SK
CEVDET ATABEY - ISTANBUL BAĞCILAR SK
DURSUN ALİ BALMUK - ISTANBUL BAHÇELİEVLER GSK
 İkili Takım ( 31+ Yaş )
1. MERYEM YAVUZ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
HAKAN AHİ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
2. YILDIZ ÖZ - ANKARA TOLDA TKD SK
MEVLÜT PEKCAN - ANKARA TOLDA TKD SK
3. DİLEK EDER - ESHİŞEHİR GSK
HAYRİ TEMEL ALPER - SARAR SK
3. ŞENGÜL SÖNMEZ - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK
TEYFİK ÇELİK - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK
 FREE STYLE - FERDİ ERKEK 12-17 YAŞ
1. ENES DOĞUHAN BİLGİN - AMASYA TELEKOM GSK
2. ABDÜLKADİR AKYÜZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. YUSUF ŞAŞMAZ - MUĞLA FERDİ
3. RAMAZAN AYDIN - İSTANBUL KASIMPAŞA EROK SK
 Bayan Takım ( 18-30 Yaş )
1. BENGÜ ALKAN - ANKARA MALİYE MİLLİ PİYANGO SK
FATMA TÖREHAN - ANKARA ASKİ SK
SÜMEYYE AHİ - ANKARA ASKİ SK
2. BÜŞRA DENİZ YILMAZ - ANKARA İKİZLER SK
ELİF SILA YILMAZ- ANKARA MAMAK HLK EĞT SK
İLKAY TEKİN - ANKARA İKİZLER SK
3. HASİBE BÜYÜKDAVRAZ - ISPARTA ERBİL SK
MERYEM SERFİRAZ BİLİCİ - ISPARTA ERBİL SK
BURCU YARLOĞLUEŞ - ISPARTA ERBİL SK
3. BURCU TAYGUN - IZMIR BUCA HLK EĞT
ASLIHAN ŞAL - IZMIR BUCA HLK EĞT
ZERRİN AYDOĞAR - İZMİR TED İHT SK
 FREE STYLE - FERDİ ERKEK 18 YAŞ ÜZERİ
1. EMİRHAN MURAN - ISTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2. MUHARREM KILIÇ - ISTANBUL ÇELİK TKD SK
3. TALHA U. ŞİRİN - ANKARA MALİYE MİLLİ PİYANGO SK
3. HASAN ALİ ASLANTAŞ - ANKARA ÇINAR GSK
 FREE STYLE - FERDİ BAYAN (12-17 YAŞ)
1. İREM NUR ÖZTÜRK - ISPARTA BÖLGE SK
2. GÜLSENA KARAKUYULU - ESKISEHIR TEPEBAŞI GSK
3. BÜŞRA GAMZE GEYİK - ISTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. M. NURBEYZA MİNGAN - KONYA MERAM BLD SK
 FREE STYLE - PAİR 18 YAŞ ÜZERİ
1. KÜBRA DAĞLI - ISTANBUL B.ŞEHİR BLD SK
EMİRHAN MURAN - ISTANBUL B.ŞEHİR BLD SK
2. MUHARREM KILIÇ - ISTANBUL ÇELİK TKD SK
ASUMAN ÇEVİK - ISTANBUL ÇELİK TKD SK
3. NİLAY GÜMÜŞBAŞ - ISTANBUL BAĞCILAR SK
MELİH KARALI - ISTANBUL BAĞCILAR SK
3. BÜŞRA GENÇ - ISTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
YUNUS IŞIK - ISTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
 FREE STYLE - PAİR (12-17 YAŞ)
1. BUSENUR SEVÜK - ESKISEHIR TEPEBAŞI GSK
FURKAN UZUN - ESKISEHIR TEPEBAŞI GSK
2. BÜŞRA GAMZE GEYİK - ISTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
RAMAZAN AYDIN - ISTANBUL KASIMPAŞA EROK SK
3. HAYRİYE ERİŞİK - HATAY ERİŞİK SK
TUNAHAN DEMİR - HATAY DÖRTYOL BLD SK
3. ÖMER DOĞUKAN ÖZTÜRK AMASYA AMASYA GSK
ZERDA BATI - AMASYA TELEKOM GSK
 FREE STYLE - TAKIM 18 YAŞ ÜZERİ
1. SEYYİD BURHANEDDİN FIRAT - AMASYA TEKHAN GSK,FEVZİ KAYKANA - AMASYA TELEKOM GSK,OĞUZHAN MUSTAFA ÖRNEK - AMASYA TELEKOM GSK,SÜMEYYE ŞENTÜRK - AMASYA TELEKOM GSK,FUNDA DÜZENLİ - AMASYA TELEKOM GSK
2. MUHAMMED EMİN KÖŞKER - ANKARA ÇINAR GSK,HASAN ALİ ASLANTAŞ - ANKARA ÇINAR GSK,TALHA U. ŞİRİN - ANKARA MALİYE MİLLİ PİYANGO SK,ESRA ÜNAL - ANKARA ÇINAR GSK
EKİN GÖKÇE ÇİÇEK - ABKARA DHMİ SK
3. MURAT SARIKUŞ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK,YUNUS IŞIK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK,MELİKE ÇİÇEK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK,BÜŞRA DOĞRU - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK,BÜŞRA GENÇ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. MUSTAFA MERT - ISTANBUL ATİKALİ GSK
HAKAN YAVUZ - ISTANBUL ATİKALİ GSK
ENSAR YILDIRIM - ISTANBUL ATİKALİ GSK
GÖZDE ANUK - İSTANBUL YAVUZ SK
EBRU HAKİKATLİ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
 FREE STYLE - TAKIM (12-17 YAŞ)
1. FEYZA ULUOCAK - ISTANBUL BAĞCILAR SK
ZEHRA YILDIZ - ISTANBUL BAĞCILAR SK
M.TARIK BOZBULUT - ISTANBUL BAĞCILAR SK
BÜNYAMİN YAVUZ - ISTANBUL BAĞCILAR SK
İLAYDA BAYKAL - ISTANBUL BAĞCILAR SK
2. ENES DOĞUHAN BİLGİN - AMASYA TELEKOM GSK
FURKAN ÇOLAK - AMASYA TEKHAN GSK
EMRE ŞENTÜRK - AMASYA TEKHAN GSK
ZERDA BATI - AMASYA TEKHAN GSK
KARDELEN YILMAZ - AMASYA TEKHAN GSK
3. GÜLSENA KARAKUYULU - ESKISEHIR TEPEBAŞI GSK
BUSENUR SEVÜK - ESKISEHIR TEPEBAŞI GSK
FURKAN UZUN - ESKISEHIR TEPEBAŞI GSK
NAZLICAN ETCE - ESKISEHIR TEPEBAŞI GSK
BEKİR BAHADIR CAN - ESKISEHIR TEPEBAŞI GSK
3. HARİYE ERİŞİK - HATAY ERİŞİK SK
HÜSEYİN ERİŞİK - HATAY ERİŞİK SK
AYŞE KIRIT - HATAY ERİŞİK SK
OĞUZHAN BARIŞ KIRIT - HATAY ERİŞİK SK
TUNAHAN DEMİR - HATAY DÖRTYOL BLD SK
   FREE STYLE - FERDİ BAYAN (18 YAŞ ÜZERİ)
1. KÜBRA DAĞLI - İSTANBUL B.ŞEHİR BLD SK
2. BÜŞRA DOĞRU - İSTANBUL B.ŞEHİR BLD SK
3. BAHAR YÜCEL - KASTAMONU ORMAN SK
3. EKİN GÖKÇE ÇİÇEK - ANKARA DHMİ SK
   
Minik Yıldız Erkekler
1. İSTANBUL
2. AMASYA
3. ANKARA
4. BALIKESİR
5. SİNOP
 Minik Yıldız Bayanlar
1. İSTANBUL
2. ANKARA
3. ESKİŞEHİR
4. KOCAELİ
5. ISPARTA
 Minik Yıldız Genel
1. İSTANBUL
2. ANKARA
3. AMASYA
4. ESKİŞEHİR
5. KOCAELİ
 
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


koyuncuspor.net

Ziyafet Sofrası

KalbeGidenLezzet

Yemekler Miss