x2015 09 tkd fed logoYıldızlar Milli Takım seçmesi 5-7 Agustos 2016 tarihlerinde Nevşehirde Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda yapılacak.

2015 10 koyuncuspor tv
2016 06 iftar 01

Yıldızlar Milli Takım Seçmesi - Nevşehir

Türkiye Taekwondo Federasyonu, Yıldızlar Milli Takımı seçme müsabakası ile ilgili bir duyuru yayınladı.

Seçme Tarihi : 5 - 7 Ağustos 2016

Seçme Tartısı : Her sıkletin tartısı kendi seçme müsabakasından bir gün önce yapılacak ve tartıda kilo toleransı tanınmayacaktır.

Seçme ve Tartı Yeri : Damat İbrahim Paşa Spor Salonu - Nevşehir

Müsabaka Programı :

5 Ağustos 2016, Cuma :

- Saat 16.00 - 18.00 arası 1. Gün Müsabakalarının tartıları.


6 Ağustos 2016, Cumartesi - 1. Gün :

- 41 ve 45 Kg Erkekler, 29 - 33 - 41 ve 44 Kg Bayanlar Müsabakaları.

- Saat : 16.00 - 18.00 arası 2. Gün Müsabakalarının tartıları.


7 Ağustos 2016, Pazar - 2. Gün :

- 49 ve 57 Kg Erkekler, 47 - 51 ve 55 Kg Bayanlar Müsabakaları.

- Seçmeler "Daedo Elektronik Sistem" ile yapılacaktır.

- Tartıda kilo toleransı olmayacaktır.

- Sporcular kapalı kasklarını kendileri getirecektir.

- Seçme müsabakalarında Dünya Taekwondo Federasyonu (WTF) 'nun son oyun kuralları geçerli olacaktır.

- Milli Takım seçmesine katılacak sporcu ve antrenörlerin izinleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri tarafından alınacak, ayrıca harcırahları da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri veya Kulüpleri tarafından karşılanacak olup, federasyonumuz tarafından seçmelerde harcırah ödenmeyecektir.

- Sporcuların, kamp çalışmalarındaki performans durumuna göre Yıldızlar Teknik Kurulu tekrar seçme müsabakası veya listede değiştirme yapabilir.

- Teknik Kurul gerekli gördüğü hallerde listelerde ve kurallarda başka değişiklikler yapabilir.

Taekwondo camiasına önemle duyurulur.

 

YILDIZLAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİNE KATILACAK SPORCULAR

41 KG

1 - SEBAHATTİN AVCİM - ADANA
2 - MUSTAFA ÖNEM - ÇANAKKALE
3 - ALİ OKTAY - UŞAK
4 - YASİN ŞAHİN - KOCAELİ
5 - MUHAMMET EMİN ŞAHİN - GAZİANTEP
6 - ERAY AKBULUT - KOCAELİ
7 - İSMAİL HAKKI ŞEN - MALATYA
8 - İBRAHİM CAN ÇİÇEKÇİ - İSTANBUL
9 - HASAN KOÇGÜNDÜZ - ELAZIĞ
10 - RESUL ÖMER IŞIK - İSTANBUL
11 - BEDİRHAN AKDENİZ - ERZİNCAN
12 - SERHAT DUMAN - KASTAMONU
13 - EMRE ZENGİN - KOCAELİ
14 - AKİF VELİ BAZ - ELAZIĞ
15 - MUHAMMET SIDDIK GACIR - ERZURUM
16 - METİN YILDIRIM - İSTANBUL
17 - ÖMER FARUK ŞENEL - ANKARA

45 KG

1 - FEVZİ ARDA DURU - İZMİR
2 - BEHNUR İSMET TÜRK - ÇANAKKALE
3 - EMİR KELEŞ - ANKARA
4 - EMİRHAN ERYILMAZ - İSTANBUL
5 - ABDULLAH ORHAN ŞİMŞEK - GAZİANTEP
6 - KADİR ŞANTAŞ - ANKARA
7 - MEHMET ALİ ÖZTÜRK - ANKARA
8 - MUHAMMET CAN KOLAY - BOLU
9 - OĞUZ TÜRKGÖZ - TEKİRDAĞ
10 - MUSTAFA YILMAZ - İSTANBUL
11 - AHMET CAN BAYDI - SAMSUN
12 - MEHMET SAMET KAYA - KAYSERİ
13 - TUĞRUL GÜZELKAYA - İZMİR
14 - ÖMER YASİN ORHAN - İSTANBUL
15 - ÖMER FARUK DAYIOĞLU - İSTANBUL
16 - İKLİL KOÇ - İSTANBUL
17 - TAHSİN CAN IŞIK - KIRŞEHİR
18 - UMUT AYAŞ - ANKARA
19 - MUH. ŞEVKİ TERZİOĞLU - ERZURUM
20 - DOĞUKAN ÇELİK - ANKARA
21 - OSMAN TÜRKER KÖSE - SAMSUN
22 - FURKAN ALPEREN MENEKŞE - MALATYA
 
49 KG

1 - FATİH YILMAZ - ELAZIĞ
2 - ONUR TALHA SOYKAN - KASTAMONU
3 - YUNUS CAN AKKOYUN - ANKARA
4 - DENİZ ATACAN ARSLAN - ANKARA
5 - OZAN OSMAN DUMAN - ANKARA
6 - MELİH YILDIRIM - ANKARA
7 - MAHMUT HAKAN AKAY - BOLU
8 - EREN ALDEMİR - MANİSA
9 - ÖMER KALINER - HATAY
10 - MERT K. AVCI - İSTANBUL
11 - ALPARSLAN ÜLKER - ANKARA
12 - YUSUF EMRE AKBIYIK - BALIKESİR
13 - BURAK TAHA ÖZ - KONYA
14 - VELİ ERDEM REÇBER - İSTANBUL
15 - ALİ KEMAL GEÇGİN - YALOVA
16 - ÖZKAN ARABACI - İSTANBUL
17 - MEHMET ERDOĞAN - OSMANİYE
18 - ABDULKEMAL ÇELİK - TRABZON
19 - GÖKHAN EMRE KESGİN - SAMSUN
20 - İBRAHİM BOLAT - ANKARA
21 - TAMER YASİN ŞİMŞEK - ORDU

57 KG

1 - ABDULLAH YARLI - İZMİR
2 - UMUT ÇETİN - İSTANBUL
3 - EMİRHAN KUTSAL - İSTANBUL
4 - İSMET MERT BOSTAN - İSTANBUL
5 - YASİN YETİŞ KAPTAN - İSTANBUL
6 - MUH. ALİ AKYILDIZ - İSTANBUL
7 - YUSUF KORKMAZ - İSTANBUL
8 - CANER DOĞANAY - SAMSUN
9 - MUHAMMET NAZIM KÖYLÜ - ERZURUM
10 - MUHAMMET BUĞRAHAN GÖKER - ERZURUM
11 - RIDVAN İNAĞ - İZMİR
12 - ALPER KAYA - ZONGULDAK
13 - ATİLLA KÖROĞLU - RİZE
14 - İBRAHİM YILDIRIM - BİTLİS
15 - BERKAY TAHTALI - İSTANBUL
16 - KADİR VARGELOĞLU - ANKARA
17 - MEHMET ALİ KARATAŞ - ÇANKIRI
18 - HANİFİ AKIN - GAZİANTEP
19 - BUĞRA GÖÇER - KOCAELİ
20 - ONUR ESKİ - İSTANBUL

29 KG

1 - YAĞMUR DAMLA ERGÜN - ANKARA
2 - NUREDA KIYMET USTA - KIRKLARELİ
3 - EDA TORUN - KOCAELİ
4 - HATİCE BENGÜ DAĞ - UŞAK
5 - TUĞBA NUR BİÇER - KOCAELİ
6 - SENANUR KEPENEK - TEKİRDAĞ
7 - ŞEYMA NUR BİÇER - KOCAELİ
8 - MEHTAP GÜR - MANİSA
9 - ECE ARDA - EDİRNE
10 - ROJİN SAYGI - BATMAN
11 - MELİKE GÜLTEN - İSTANBUL
12 - GAMZE AY - İSTANBUL
13 - HANDE NUR DALÇALI - KIRKLARELİ
14 - SİMANUR SEMERCİ - ANKARA
15 - ELİF PAY - KONYA
16 - SENANUR GENÇ - ANKARA
17 - BÜTEYRAİZEM ÜNAL - BİLECİK

33 KG

1 - ZEYNEP TAŞKIN - ÇANAKKALE
2 - HÜRÜ GÖKÇE GÖĞEBAKAN - ÇANAKKALE
3 - SENANUR ÇELİK - SAMSUN
4 - MAKBULE YAĞMUR YILDIRIM - GAZİANTEP
5 - RÜMEYSA NUR ERGİN - KIRKLARELİ
6 - BERRA GÜLFEM ÇELİK - KARAMAN
7 - FATMA EYLÜL KOCA - BARTIN
8 - SUDENAZ KARAYURT - TEKİRDAĞ
9 - ELİF NUR DEMİR - KIRKLARELİ
10 - BERİL KOYUHAN - ANKARA
11 - RABİA BİLEŞİKÇİ - DİYARBAKIR
12 - NAZLI İREM DİNÇ - ANKARA
13 - MEVLÜDE KAYACI - SAMSUN
14 - FATMA ARSLAN - KAYSERİ
15 - AZRA ÇAVUŞ - TEKİRDAĞ
16 - İREM ARI - KONYA
17 - ŞENAY AKGÜL - MALATYA
18 - AZRA NUR YUMUŞAK - ELAZIĞ
19 - FATMA GÜL DOĞAN - KARAMAN
20 - ALEYNA CİHAN - İSTANBUL

41 KG

1 - ŞENİZCAN ARAZ - MERSİN
2 - IŞIL ZAFER  - TEKİRDAĞ
3 - SEHER ŞEN - İSTANBUL
4 - İREM AÇIKGÖZ - YOZGAT
5 - ESRA NUR KOCA - KIRKLARELİ
6 - SILA YALÇIN - MANİSA
7 - MELİKE KOÇ - KAYSERİ
8 - JİYAN MAMİR - ADANA
9 - BERFİN KANAT - GAZİANTEP
10 - RABİA KAYA - MALATYA
11 - ŞEVVAL YENİ - İSTANBUL
12 - ZEYNEP NUR YILDIRIM - İSTANBUL
13 - FEYZA DURDU - SAMSUN
14 - AYSU ALDEMİR - BİLECİK
15 - ŞEVVAL ÇAKAL - KIRKLARELİ
16 - ELİF GAZELOĞLU - ANKARA
17 - YAĞMUR YAZICI - BARTIN
18 - HANDE AKYOL - İSTANBUL
19 - TUĞÇE NUR KASIRGA - GAZİANTEP
20 - ZEYNEP KURU - SAMSUN
21 - DİDAR MENEKŞE - ADIYAMAN
22 - ŞEVVAL KORKMAZ - AKSARAY
23 - KÜBRA KEPENEK - TEKİRDAĞ
24 - GÜLNİHAL ÇOLAK - ELAZIĞ

44 KG

1 - MELEK POLAT - BURSA
2 - DUYGU KASIRGA - KIRKLARELİ
3 - SUDE NAMLI - İZMİR
4 - TÜLAY DÖŞÜÇUKUR - GAZİANTEP
5 - CEREN AYDIN - ADANA
6 - HATİCE SULTAN ÇALMAŞUR - ERZURUM
7 - YASEMİN ÖNER - İSTANBUL
8 - ESRA NUR ERSOY - ANKARA
9 - TUTKU ALEYNA KARATAY - NEVŞEHİR
10 - NURGÜL OLCAY - MANİSA
11 - CEMİLE DEMİR - BURSA
12 - MERVE NUR ÖZLÜ - KAYSERİ
13 - MELİKE BAHAR TURAN - GAZİANTEP
14 - DUYGU SAMUR  - ANKARA
15 - MELİSA YÜKSEL - ORDU
16 - CANSU ZIBA - KIRŞEHİR
17 - İLAYDA ÇAKIR - TEKİRDAĞ
18 - SUDENUR ÜNAL - SAMSUN
19 - HATİCE ERDOĞAN - BİLECİK
20 - İREM MİRAY DEGEÇ - DÜZCE
21 - İREMNUR DİNÇER - ANKARA
22 - RÜMEYSA ALBAYRAK - KAYSERİ
23 - NURCAN İLAYDA BAYRAKTAR - ANKARA

47 KG

1 - SİNEM YALAP - KIRKLARELİ
2 - GÖZDE ŞAHİNBAZ - ANKARA
3 - DİLARA KARTAL - ESKİŞEHİR
4 - SUDE VAROL - İSTANBUL
5 - BEYZANUR MALKOÇ - DÜZCE
6 - MERYEM HİLAL KOCAER - ANKARA
7 - CEREN SOYTÜRK - İSTANBUL
8 - AYŞE ŞULE BAŞKIR - ANKARA
9 - FATMA ZEHRA KILINÇ - İSTANBUL
10 - İREM TOST - SAMSUN
11 - HİLAL DENİZ YÜCEOĞLU - ANKARA
12 - SELİN BOĞA - İSTANBUL
13 - SEMA NUR POYRAZ - DİYARBAKIR
14 - ALMİLA BURÇİN ÇETİNKAYA - ANKARA
15 - AYŞENUR YILDIRIM - BİLECİK
16 - MEKSELİNA BIDIK - ADANA
17 - YAĞMUR DİNÇ - SAKARYA
18 - İREM SULTAN DEMİR - TEKİRDAĞ
19 - ALSU DENİZ - ANKARA
20 - KEVSER İLİKÇİOĞLU - GAZİANTEP

51 KG

1 - NİSANUR UYSAL - KONYA
2 - NURSEMA GÜZEL - ADANA
3 - MELİKE ÖNEM - ÇANAKKALE
4 - İDİL TUNA BOZKURT - MANİSA
5 - CEYDA AKAGÜNDÜZ - İZMİR
6 - MELİKE ÖZKAN - İZMİR
7 - RABİA MENŞURE ABUR - TEKİRDAĞ
8 - YAĞMUR TUNÇ - MALATYA
9 - RÜVEYDA NUR ÖZBEY - ISPARTA
10 - EZGİ YAĞMUR KILIÇ - GAZİANTEP
11 - HACER EYİ - ANKARA
12 - DİLAN ÇALI - MANİSA
13 - YAĞMUR AYDIN - ESKİŞEHİR
14 - MERVE FİLİZ - ESKİŞEHİR
15 - MİNE KILIÇ - GAZİANTEP
16 - İPEK ESER - MERSİN
17 - ALEYNA MIZRAK - ANKARA
18 - İLAYDA ŞEN - İSTANBUL
19 - BİRSEN ÖZER - MALATYA

55 KG

1 - CANSU İSKENDER - KOCAELİ
2 - BELYANUR YILMAZ - KOCAELİ
3 - SİYABE NUR ÖZDEMİR - MALATYA
4 - BÜŞRA ÇAKIL - İSTANBUL
5 - ŞEVVAL ÇELİK - GAZİANTEP
6 - HAYRUNİSA SEVREN - DÜZCE
7 - CEREN TUTUCU - MERSİN
8 - ZEHRA ACAR - MERSİN
9 - ARZU GÖNÜL - YOZGAT
10 - MELİKE ŞAHİN - BARTIN
11 - RABİA ÖNEN - BİLECİK
12 - DAMLA KARAGÜL - İZMİR
13 - EMİNE ILGIN DEMİRKOPARAN - BARTIN
14 - ELİF GÜL - NİĞDE
15 - ŞİMAL ORMAN - İSTANBUL
16 - İREM KOŞU - MANİSA
17 - ŞEYMA NUR HELVACI - AKSARAY

 

 

 

 

 


Koyuncuspor.Net