x2016 07 canakkale tkd 02"Bahar şenlikleri taekwondo şampiyonası" 17.07.2016 Pazar günü akşamı Çanakkale valiliği karsısı çağlar kaynak basket sahasında yapıldı.

2015 10 koyuncuspor tv
2016 07 canakkale tkd 01

ÇANAKKALEDE BAHAR ŞENLİKLERİ TAEKWONDO ŞAMPİYONASI KORDON BOYUNDA YAPILDI

"Bahar şenlikleri taekwondo şampiyonası" 17.07.2016 Pazar günü akşamı Çanakkale valiliği karsısı çağlar kaynak basket sahasında yapıldı. Taekwondo il temsilcisi Hasan Altunışık şampiyonaya katılımın yüksek olduğu bu şampiyona izleyenlerin beğenisini kazandı dedi.Futbol maçlarında görmeye alışık olduğumuz seyirci kalabalığı vardı.

Çanakkale taekwondo il Temsilcisi Hasan Altunışık şampiyonanın önemine vurgu yaparak " bu şampiyonanın kordon boyunda yapmamızın amacı taekwondo sporunu Çanakkale halkımıza tanıtarak taekwondo sporunun kırıcı ve sokak kavgası bir spor olmadığını göstermekti. Bu güzide sporu halkınıza tanıtıp sevdirmek amacındayız. Bunu da gerçekleştirdiğimiz inancındayım. Futbol maçlarında görmeye alışık olduğumuz seyirci kalabalığının yapmış olduğumuz bu şampiyonada gördük Çanakkale halkımızın beğenisini kazanan bu şampiyona’da izleyenlerin çok güzel bir şampiyona olduğunu bu şampiyonaların açık havada yapılmasının önemine değindiler.

 

2016 07 canakkale tkd 03

 

Çanakkale ilimizde sık sık maç yaparak bu sporcularımızı her an maç olacakmış gibi maçlara hazır tutmaktayız. Bu yapmış olduğumuz uygulamanın karşılığını sporcularımızın böylesi önemlimaçlarda dereceler alarak doğru yolda ilerlediğimiz kanısındayım. Ben sporcularımızı bu başarılarından dolayı tebrik ediyor başarılarının artarak devam etmesini temenni ediyorum. Çanakkale taekwondosu olarak tarih yazdık ve tarih yazmaya devam ediyoruz

İl temsilcisi Hasan Altunışık elde edilen başarıları şöyle anlattı Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun 2016 Yılı Faaliyet Programında yer alan Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası 30 Mayıs 04Haziran 2016 tarihleri arasında Marmaris’te yapıldı. Yıldızlar Türkiye Taekwondo şampiyonasına Türkiye’nin değişik bölgelerinden 74 ilden 2200 sporcunun katılmıştı. Çanakkale taekwondosuolarak 10 sporcuyla katıldık. Sporcularımızın azmi ve gayreti görülmeye değerdi. Sporcularımız aldığı başarılar bir birincilik iki ikincilik ikide üçüncülük alarak Böylesi büyük bir şampiyonada başarılara imza atarak Çanakkale taekwondosu tarih yazmayı başardı. Böylesi büyük başarılara imza atan sporcularımızı kutluyor onları anlından öpüyorum" dedi.

2016 07 canakkale tkd 02

 

 2016 07 canakkaletkd sonuc 01

2016 07 canakkale tkd 04

2016 07 canakkaletkd sonuc 02

 

 

 

 

 

 

 

 

 


koyuncuspor.net

Reklam 6

Reklam 4

Reklam 2

Reklam 1

Reklam 5