xx2015 09 tkd fed logoŞampiyonanın 6. ve son gününde 45kg Kadir Santaş, 45kg N. İlayda Bayraktar Türkiye Şampiyonu oldu.

2015 10 koyuncuspor tv
2016 07 mts 01

Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 26-31 Temmuz 2016 tarihleri arasında Konya da Selçuk Üniversitesi 19 Mayıs Spor Salonunda yapılacak.

Şampiyonanın 1. Gününde 27kg Kadir Erol,50kg Ahmet Vefa Bumin, 27kg Büşra Savaş, 50kg Sudenaz Turan Türkiye Şampiyonu oldu.

Şampiyonanın 2. Gününde 30kg Mert Dönmez, 57kg M. Buğrahan Göker, 30kg Melike Gülten Türkiye Şampiyonu oldu.

 

2016 07 mts 02

 

Şampiyonanın 3. Gününde 33kg Enes Kaplan, 33kg H. Gökçe Gögebakan Türkiye Şampiyonu oldu.

Şampiyonanın 4. Gününde 36kg Yiğithan Kılıç, 36kg Edanur Çelik, 57kg Şeyma Güngör Türkiye Şampiyonu Oldu.

Şampiyonaın 5. Gününde 40kg Yasin Şahin, +57kg İbrahim Tunca, 40kg Tuğçe Cankurt, +57kg Elif Yağmur Akpolat Türkiye Şampiyonu oldu.

Şampiyonanın 6. ve son gününde 45kg Kadir Santaş, 45kg N. İlayda Bayraktar Türkiye Şampiyonu Oldu.

2016 07 mts 23

MİNİKLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI – 26-31 TEMMUZ 2016 - KONYA

  26.7.2016
Salı
27.7.2016
Çarşamba
28.7.2016
Perşembe
29.7.2016
Cuma
30.7.2016
C.tesi
31.7.2016
Pazar
ERKEKLER 27kg,50kg 30kg,57kg 33kg 36kg 40kg,+57kg 45kg
BAYANLAR 27kg,50kg 30kg 33kg 36kg,57kg 40kg,+57kg 45kg

 

 2016 07 mts 22

MİNİKLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI SONUÇLAR – 26-31 TEMMUZ 2016 - KONYA

MİNİK ERKEKLER MİNİK BAYANLAR
27 KG
1 - KADİR EROL - KOCAELİ DERİNCE GSK
2 - UĞURCAN GÖKMEN - ANKARA POLAT SK
3 - MERT KARA - KIRKLARELİ ERGİN SK
4 - ÖMER FARUK ARICI - ANKARA ADLİYE SK
5 - CAN TUNCER - İSTANBUL BAHRİ TANRIKULU 6 - FEYYAZ BELDEK - ANKARA SEVEN SK
7 - YUŞA ARİF KABACA - İSTANBUL KORAL GSK
8 - MEHMET BUĞRA BOLAT - ANKARA SEVEN SK
27 KG
1 - BÜŞRA SAVAŞ - BURSA OSMANGAZİ KOLEJİ
2 - EBRAR KÖSE - ANKARA HAKAN TKD SK
3 - ALEYNA DEMİR - ANKARA SEVEN SK
4 - SENANUR GENÇ - ANKARA SEVEN SK
5 - HASRET ŞAHİN - SAMSUN TERME GENÇLİK HİZ. SK
6 - TUĞBA NUR BİÇER - KOCAELİ DORUKHAN
7 - İREM DİNÇ - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
8 - HANDE NUR DALCALI - KIRKLARELİ ERGİN
30 KG
1 - MERT DÖNMEZ - ANKARA ADLİYE SK
2 - CEMAL EFE KÜÇÜK - ANKARA MAMAK BLD SK
2 - ÖMER FARUK ŞEN - İSTANBUL B.PAŞA YILDIZLAR SK
3 - BATUHAN PAÇACI - ANKARA SEVEN SK
4 - ENES GÜNEŞ - GAZİANTEP ŞAHİNBEY BLD GSK
6 - CAN AHMET BAĞLAR - ERZURUM ANADOLU FORM SK
7 - MUHAMMET TOPUZ - SAMSUN İLKADIM BLD GSK
8 - BERAT AVŞAR - DİYARBAKIR DALGIÇ GSK
30 KG
1 - MELİKE GÜLTEN - İSTANBUL TUZLA BLD SK
2 - MEHTAP GÜR - MANİSA SOMA SOTES SK
3 - ELİF SU GENÇYILMAZ - ANKARA BİRLİK TKD SK
4 - DİLARA KARA - KOCAELİ B.ŞEHİR BLD KAĞIT SPOR
5 - NİSA UZUN - ANKARA TOLGA TKD SK
6 - DİLRUBA TOKGÖZ - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
7 - ŞEYMANUR BİÇER - KOCAELİ DORUKHAN GSK
8 - HATİCE YAĞMUR ERGİN - BARTIN ALTUĞ SK
33 KG
1 - ENES KAPLAN - SAMSUN ASLAN GSK
2 - MERT CAN KAHVECİOĞLU - BURDUR OKSİJEN GSK
3 - İSMAİL ALTIPARMAK - İST. ÜSKÜDAR BLD
3 - MERTCAN ÇİÇEK - ANKARA KARTAL TKD
5 - ABDULLAH DÖNMEZ - KONYA TSYD SK
6 - FAZLI FAZLIOĞLU - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD
7 - YASİN TALHA ÖZTÜRK - ANKARA LEOPAR SK
8 - GANİ YASİN AVCI - GAZİANTEP AKADEMİ SK
33 KG
1 - H.GÖKÇE GÖĞEBAKAN - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
2 - AYŞE YILMAZ - UŞAK EŞME TUĞRA SK
3 - SENANUR ÇELİK - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
3 - ESRA BAYRAK - ZONGULDAK KDZ EREĞLİ TKD SK
5 - BERFİN GÖKALP - BURSA KÖŞEM GSK
6 - AZRA NUR YUMUŞAK - ELAZIĞ GSİM SK
7 - ÖYKÜ ÖZBEY - MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD SK
8 - TUANA KÜRÜMOĞLU - ANKARA ÇINAR GSK
36 KG
1 - YİĞİTHAN KILIÇ - ANKARA SEVEN SK
2 - YUSUF KILIÇ - ANKARA SEVEN SK
3 - SEMİH ÖZER - DÜZCE MERT ASYA GSK
4 - HAYDAR IŞIK - KIRŞEHİR AYYILDIZ GSK
5 - OSMAN APAYDIN - RİZE KAÇKAR CİMNASTİK GSK
6 - BERKAY ERER - İSTANBUL ESENLER YAVUZ SELİM SK
7 - İLKAY SARIKAYA - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY GÜZEL SK
8 - TALİPHAN BAYHAN - MERSİN TOROS SK
36 KG
1 - EDANUR ÇELİK - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
2 - HAYRUNİSA İZMİR - SİİRT GSK
3 - İDİL ZAFER - TEKİRDAĞ FLİPPER SK
4 - ŞAHSENEM BAĞATOR - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
5 - YAĞMUR İSPİRLİ - ANKARA TOLGA TKD SK
6 - GAMZE LİMON - KONYA TSYD SK
7 - GÖKÇE YETGİN - ELAZIĞ BLD ULAŞIM SK
8 - MERYEM ELİF İYİN - İZMİR FERDİ
40 KG
1 - YASİN ŞAHİN - KOCAELİ DURUKAN GSK
2 - ÖMER FURKAN KÖRPE - ANKARA ÖNDER SK
3 - OĞUZHAN KILIÇKAYA - ANKARA LEOPAR SK
4 - CANER ŞAHİN - ÇANKIRI BLD SK
5 - ÖMER FARUK ŞENER - ANKARA SEVEN SK
6 - KERİM TEFİR - İSTANBUL ÖZDEMİR SK
7 - EFE HAKTAN UZUN - ZONGULDAK SİTE GSK
8 - BEDİRHAN ERESER - KONYA MERAM BLD SK
40 KG
1 - TUĞÇE CANKURT - KOCAELİ DERİNCE GSK
2 - ŞEFİKA ÇAKAL - KIRKLARELİ ERGİN SK
3 - BETÜL ÖZCAN - İSTANBUL SİLİVRİ TKD SK
4 - İREM CANSU ZOR - BOLU BELEDİYE SK
5 - IRMAK ÇETİN - EDİRNE EDİRNE BLD GSK
6 - ALEYNA ERKILIÇ - ANKARA ONUR TKD
7 - ELİF SUDE SOYDAN - MERSİN B.ŞEHİR BLD
8 - TUVANNA NAZLI KESKİN - SAMSUN DO GSK
45 KG
1 - KADİR SANTAŞ - ANKARA MERKEZ İMAMHATİP LİS. SK
2 - ÖMER EREN ÖZEN - İSTANBUL ÖYKÜM GSK
3 - ÖMER ORHUN TÜRKMEN - BALIKESİR FERDİ
4 - YASİN ALEN - KAYSERİ EMNİYET SK
5 - SAMET YILDIZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - OLCAY SAĞLAM - İSTANBUL YİĞİT TKD SK
7 - EMİRHAN ALİ ESKİ - İSTANBUL YİĞİT TKD
8 - YUNUS BOZAN - BİLECİK BOZÜYÜK HEM. GSK
45 KG
1 - N. İLAYDA BAYRAKTAR - ANKARA DEMİR SK
2 - MELİKE KOÇ - KAYSERİ EMNİYET SK
3 - NİSA KARAKULAK - ANKARA KORYO SK
4 - S. GÖZDE BURGAÇ - MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - GÜLSÜM ÜGEY - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY GÜZEL SK
6 - ZERDA BATI - AMASYA TELEKOM SK
7 - GAMZENUR KARAYÜNLÜ - EDİRNE BLD SK
8 - İREM MİRAY DEGEÇ - DÜZCE MERT ASYA GSK
50 KG
1 - AHMET VEFA BUMİN - ERZURUM SAĞLIK GSK
2 - YAKUB KADRİ DOĞAN - KAYSERİ EMNİYET
3 - UMUT OZAN BASANK - İZMİR BERGAMA BLD
4 - BATUHAN CELİL BOSTAN - EDİRNE BLD SK
5 - BATURALP TUNÇEL - ANKARA TÜRKOĞLU SK
6 - TUĞRA ÇAKICI - ZONGULDAK DEKA MAD. GELİK SK
7 - ABDULKADİR ÇELİK - KAYSERİ EMNİYET SK
8 - M. CELAL AKGÜL - İSTANBUL UÇAN TAEKWONDO SK
50 KG
1 - SUDENAZ TURAN - GAZİANTEP ISLAHİYE TKD SK
2 - AYŞİN ÖZCAN - HATAY FERDİ
3 - ESMA COŞKUN - İSTANBUL AYTAN SK
4 - A.BURÇİN ÇETİNKAYA - ANKARA AYAZ TKD
5 - ZEYNEP DURU YİĞİT - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - SEVDE ERTAŞ - BURSA HARE. YAŞAM MRK.
7 - TUĞÇE TAŞBAŞI - SAMSUN İLKADIM BLD SK
8 - İREM SEVDE KIŞ - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
57 KG
1 - M.BUĞRAHAN GÖKER - ERZURUM ANADOLU FORM SK
2 - MUSAB AYDIN - KONYA TSYD SK
3 - ENES GÜNALAY - ESKİŞEHİR MEGA GENÇLİK HİZM. SK
4 - EGE KEREM ERÇETİN - ANKARA YENİ FİNAL
5 - ERTUĞRUL ÇELİK - ZONGULDAK DOĞAN SK
6 - ENES YAKA - ANKARA POLAT SK
7 - MUHAMMED KAÇMAZ - ANKARA DEMİR SK
8 - MUHAMMET YASİR AYDIN - İSTANBUL ÖYKÜM GSK
57 KG
1 - ŞEYMA GÜNGÖR - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
2 - BERFİN ZİLAN ATEŞ - NEVŞEHİR GSHİM
3 - SİNEM ŞAHİN - KIRŞEHİR BLD GSK
4 - AZRA TUBA TORUN - HATAY KARASOPA TKD SK
5 - ELİF SENA KOCAKAYA - KARABÜK FERDİ
6 - İLAYDA KARA - ZONGULDAK BLD SK
7 - ZEYNEP EBRAR ÇAYGÖZOĞLU - SİVAS FERDİ
8 - MEŞUDE SEVGİLİ - MERSİN ALDEMİR SK
+57 KG
1 - İBRAHİM TUNCA - İSTANBUL TUZLA BLD SK
2 - EMRAH EFE USTA - ORDU YENİ DOĞUŞ SK
3 - A.MUSTAFA SOYSAL - ADANA EJDER TKD SK
4 - ÖMER AKCAN - SİİRT SİİRT GSK
5 - M. FEYYAZ PEKCAN - İSTANBUL B.ŞEHİR ÜNLÜ SK
6 - AHMET BAY - AKSARAY GSİM SK
7 - ÖMER FARUK AÇIKGÖZ - ANKARA ÇINAR
8 - FURKAN AKTAŞ - TRABZON OSMANLI BOKS
+57 KG
1 - ELİF YAĞMUR AKPOLAT - ANKARA POLAT SK
2 - SEZİN KARAYILMAZ - ANKARA SEVEN SK
3 - İREM ASLAN - SİVAS GSK
4 - YASEMİN ÖZKAN - İSTANBUL SİLİVRİ TKD
5 - ALEYNA KAHRIMAN - ANKARA KUZEY SK
6 - ZEYNEP ÜNLÜ - ORDU GSK
7 - DAMLA AKPAT - NEVŞEHİR KAPADOKYA SK
8 - İLKNUR KULECİ - RİZE ARDEŞEN GSK

 

2016 07 mts 04 

 

2016 07 mts 05

 

2016 07 mts 06

 

2016 07 mts 07

 

2016 07 mts 09

 

2016 07 mts 08

 

2016 07 mts 10

 

2016 07 mts 11

 

2016 07 mts 12

 

2016 07 mts 13

 

2016 07 mts 15

 

2016 07 mts 16

 

2016 07 mts 17

 

2016 07 mts 19

 

2016 07 mts 18

 

2016 07 mts 20

 

2016 07 mts 21

 

2016 07 mts 25

 

2016 07 mts 24

 

2016 07 mts 26

 

2016 07 mts 27

 

 

RESİMLER (KAYNAK): Türkiye Taekwondo Federasyonu

 


koyuncuspor.net