x2016 10 gtts 6Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası'nın 3. gününde 45kg ENVER NAZLI, 73kg HÜSEYİN KARTAL, 78kg HASAN CAN LAZOĞLU, 42kg EMİNE GÖĞEBAKAN ve 44kg DERYA EŞME Türkiye Şampiyonu oldu.

2015 10 koyuncuspor tv
2016 10 gtts 6

Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası'nın 3. gününde 45kg ENVER NAZLI, 73kg HÜSEYİN KARTAL, 78kg HASAN CAN LAZOĞLU, 42kg EMİNE GÖĞEBAKAN ve 44kg DERYA EŞME Türkiye Şampiyonu oldu.

    2016 10 gtts 42kg

GENÇLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI 3. GÜN SONUÇLARI - KONYA

GENÇ ERKEKLER GENÇ BAYANLAR

45 KG

1 - ENVER NAZLI - ANKARA SEVEN SK

2 - MEHMET OKAN DİNÇSOY - ANKARA BİRLİK TKD SK

3 - ALPER TUNA ALAN - SAKARYA ATAKAN TKD SK

3 - MEHMET ORAL - BİLECİK BOZÜYÜK HEM SK

5 - H. EREN ŞERİFLER - MANİSA BAŞAR SK

6 - MESUT ÖZEREN - İSTANBUL ALTUNÇEVİK SK

7 - FATİK ÖZTÜRK - YALOVA BLD GSK

8 - SAMET ÇELİK - KARAMAN PERFORMANS SK

42 KG

1- EMİNE GÖĞEBAKAN - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK

2 - İREM BEKDAŞ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK

3 - SILA EZGİ YAĞCI - İZMİR BOZYAKA KOREAN TKD SK

3 - BUSE ÖZTÜRK - SAKARYA ATAKAN TKD SK

5 - ARZU OKAY - ANKARA HAKAN TKD SK

6 - BEYZA NUR GÜNGÖR - KIRKLARELİ SK

7 - VİLDAN KILIÇ - ISPARTA ŞAMPİYONLAR SK

8 - MEHTAP ÇAKIR - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK

73 KG

1 - HÜSEYİN KARTAL - ANKARA KARTAL TKD SK

2 - ŞAHİN ÇELEBİ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK

3 - SAVAŞ TAŞTEKİN - ANKARA EFSANE 2 SK

3 - M. TALHA AYDOĞAN - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK

5 - MURAT YAKAN - YALOVA FERDİ

6 - M. EMİN AYDOĞDU - İSTANBUL CİHAN SK

7 - RASİM OKUR - SAMSUN ÇARŞAMBA SK

8 - BEYTULLAH YILMAZ - ELAZIĞ KOVANCILAR HAZAR SK

44 KG

1 - DERYA EŞME - EDİRNE BLD SK

2 - ARİFE ELKİT - SAMSUN İLKADIM BLD SK

3 - RABİA ARDIÇ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD ANKARA SK

3 - ŞERİFE ILGIZ - KONYA SELÇUKLU BLD SK

5 - EDANUR KOÇ - BİLECİK 1308 OSMANELİ BLD SK

6 - GÜLSÜM ACAR - KONYA MERAM BLD SK

7 - ŞÜHEDA ARSLANTÜRK - ZONGULDAK YILDIZ GSK

8 - KÜBRA GÖK - ADANA MAVİ KAPLANLAR SK

78 KG

1 - HASAN CAN LAZOĞLU - İSTANBUL FATİH KARAGÜMRÜK SK

2 - EMRE GÜL - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK

3 - CİHAT SATILMIŞ - HATAY ÖZŞAMPİYONLAR SK

3 - BATUHAN ŞİMŞEK - KONYA SELÇUKLU BLD SK

5 - M. DOĞUKAN PERK - ANTALYA ALANYA TORNADO SK

6 - MEHMET DEVLET KAYRICI - ÇORUM FERDİ

7 - HASAN FURKAN YÜKÇEKEN - GAZİANTEP GSK

8 - H. BERAT DEMİRCİOĞLU - İSTANBUL ÖZDEMİR SK

 

 

 2016 10 gtts 44kg

 

2016 10 gtts 45kg

 

2016 10 gtts 73kg

 

2016 10 gtts 78kg

 

2016 10 gtts 7

 

2016 10 gtts 8

 

2016 10 gtts 9

 

 

 


Reklam 2