xx2015 09 tkd fed logoTaekwondo Federasyonu "5.Mali ve 4. Olağan Genel Kurul" için Noter kura çekimi 20 Ekim 2016 tarihinde Ankara İlci Residence Hotel toplantı salonunda saat 10:00'da yapılacaktır. Kura Çekimine katılacak delegelerin tam listesini yayınlıyoruz.

2015 10 koyuncuspor tv
2016 10 ttf logo29

Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2016 Yılı Kasım ayında yapılması planlanan "5. OLAĞAN MALİ GENEL KURULU VE 4. OLAĞAN GENEL KURULU"nda Federasyon Ana Statüsünün “GENEL KURUL” Başlıklı  7. Maddesinin 2. Fıkrasının “H” Bendinin "1. VE 2. alt bendine" göre Noter Huzurunda Kura  çekimine girecek delegelerin listesini yayınlıyoruz.

TÜRKİYE TAEKWONDO FEDERASYONU 2016 KASIM AYINDA YAPILMASI PLANLANAN   5. OLAĞAN MALİ GENEL KURULU VE 4. OLAĞAN GENEL KURULUNDA FEDERASYONUMUZ ANA STATÜSÜNÜN “GENEL KURUL” BAŞLIKLI 7. MADDENİN 2. FIKRASININ “H” BENDİNİN 1. VE 2. ALT BENDİNE GÖRE KURA ÇEKİMİNE GİRECEK DELEGE LİSTESİ.
7. MADDENİN 2. FIKRASININ "H" BENDİNİN 1. ALT BENDİNE GÖRE KURA ÇEKİMİNE GİRECEK DELEGE LİSTESİ
S.N İL KULÜP
1 ADANA ADANA ALTINKOZA TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
2 ADANA ADANA MİSİS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3 ADANA ADANA ŞAHİN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
4 ADANA AKDENİZ KARTALI SPOR KULÜBÜ
5 ADANA AKDENİZ SPOR KULÜBÜ
6 ADANA CANKUTAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
7 ADANA ÇALIŞKAN SPOR KLUBÜ DERNEĞİ
8 ADANA ÇETİN TOPÇUOĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
9 ADANA ÇUKUROVA TAEKWON DO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
10 ADANA DÜNYA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
11 ADANA EJDER TAEKWON DO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
12 ADANA MAVİ KAPLANLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
13 ADANA MAVİ LACİVERTLİM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
14 ADANA TEZEL ASLANLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
15 ANKARA ANKARA ADLİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
16 ANKARA AK YILDIRIM TAEKWONDO DERNEĞİ
17 ANKARA ANKARA ÇINAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
18 ANKARA ANKARA EGO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19 ANKARA ASKİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
20 ANKARA ANKARA BİRLİK TAEKWONDO DERNEĞİ
21 ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22 ANKARA MAMAK BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
23 ANKARA SEVEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
24 ANKARA ULAŞTIRMA SPOR KULÜBÜ
25 ANKARA YALÇIN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
26 BALIKESİR BURHANİYE TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ
27 BALIKESİR HAVRAN FATİH BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
28 BİLECİK 1308 OSMANELİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
29 BURSA BURSASPOR KULÜBÜ
30 BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
31 BURSA OSMANGAZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
32 BURSA YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
33 ÇANAKKALE ANAFARTALAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
34 DİYARBAKIR DENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
35 DİYARBAKIR ERTAŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
36 DİYARBAKIR YENİ GÜNEYDOĞU GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
37 EDİRNE EDİRNE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
38 ERZURUM ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
39 ESKİŞEHİR ESKİŞEHİR ESJİM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
40 ESKİŞEHİR ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK KULÜBÜ DERNEĞİ
41 ESKİŞEHİR ESKİŞEHİR ÖNDER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
42 ESKİŞEHİR KAMER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
43 ESKİŞEHİR SARAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
44 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
45 GAZİANTEP NURDAĞI BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
46 GİRESUN ÇELİK BİLEK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
47 GİRESUN GİRESUN ÇOTANAKSPOR VE GENÇ. SP. KLB. DERNEĞİ
48 GİRESUN KEŞAP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
49 İSTANBUL ALTUNÇEVİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
50 İSTANBUL AYTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
51 İSTANBUL BAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
52 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
53 İSTANBUL BAHÇELİEVLER TAEKWONDO İHT.SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
54 İSTANBUL BİRLEŞİM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
55 İSTANBUL ERSOY ÇIRLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
56 İSTANBUL G.O.PAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
57 İSTANBUL HAZNEDAR SPOR MERKEZİ KULÜBÜ
58 İSTANBUL İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
59 İSTANBUL İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. DERNEĞİ
60 İSTANBUL İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
61 İSTANBUL KAFKAS TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
62 İSTANBUL NEDİM KUŞCU SPOR KULÜBÜ
63 İSTANBUL PENDİK ORHAN YENMİŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
64 İSTANBUL RUMELİKAVAĞI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
65 İSTANBUL SANCAKTEPE BİRLEŞİM GENÇ. VE SP. KLB. DERNEĞİ
66 İSTANBUL TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
67 İSTANBUL TÜM KARETE ANTRENÖRLERİ SPOR KLB. DERNEĞİ
68 İSTANBUL ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
69 İSTANBUL VAHYETTİN YILDIRIM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
70 İZMİR FOÇA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
71 İZMİR İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KLB. DERNEĞİ
72 KARAMAN KARAMAN AKADEMİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
73 KARAMAN KARAMAN ÖZEL İDARE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
74 KARAMAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
75 KASTAMONU KASTAMONU TÜRK TELEKOM GMSK. DERNEĞİ
76 KAYSERİ ERDEM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
77 KAYSERİ FEYZİYE MOLLAOĞLU İÖO ÇOCUK OYUNLARI GSK DERNEĞİ
78 KAYSERİ KAYSERİ EMNİYET SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
79 KIRKLARELİ KIRKLARELİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
80 KONYA ÇATALHÜYÜK ÇUMRA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
81 KONYA FATİH SULTAN MEHMET SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
82 KONYA KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
83 KONYA KONYA MERAM BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
84 KONYA TEİAŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ KONYA ŞB.
85 KONYA SELÇUKLU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
86 KONYA ŞAHİN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
87 MALATYA MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K. DERNEĞİ
88 MANİSA AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
89 MANİSA BAŞAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
90 MANİSA SOMA TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
91 MANİSA TURGUTLU BAŞAR AY-YILDIZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
92 MERSİN OLİMPİK YETENEKLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
93 MERSİN ALDEMİR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
94 MERSİN ATAYURT TAEKWONDO VE KİCKBOKS SP. KLB. DERNEĞİ
95 MERSİN MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
96 MERSİN ZİRVE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
97 MUĞLA KAVAKLIDERE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
98 MUĞLA MUĞLA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
99 ORDU FATSASPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
100 ORDU KARADENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
101 SAKARYA ARİFİYE ATILGAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
102 SAKARYA SAKARYA AKYAZI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
103 SAKARYA SAKARYA ŞAMPİYONLAR GENÇLİK VE SPOR KLB. DERNEĞİ
104 SAKARYA SAKARYA TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
105 SAMSUN BAFRA TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
106 SİNOP SİNOP KUZEY YILDIZI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
107 TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY GÜZEL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
108 TEKİRDAĞ DORUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
109 TRABZON BORDO MAVİM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
110 ZONGULDAK YILDIZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
7. MADDENİN 2. FIKRASININ "H" BENDİNİN 2. ALT BENDİNE GÖRE KURA ÇEKİMİNE GİRECEK DELEGE LİSTESİ
1 ADANA ADANA ALTINKOZA TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
2 ADANA ADANA BİRLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3 ADANA ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
4 ADANA ADANA ŞAHİN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
5 ADANA AKDENİZ KARTALI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
6 ADANA AKDENİZ SPOR KULÜBÜ
7 ADANA ÇALIŞKAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
8 ADANA ÇETİN TOPÇUOĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
9 ADANA ÇUKUROVA TAEKWON DO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
10 ADANA DÜNYA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
11 ADANA EJDER TAEKWON DO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
12 ADANA ERCİYES TAEKWON-DO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
13 ADANA MAVİ KAPLANLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
14 ADANA MAVİ LACİVERTLİM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
15 ADANA ŞAKİRPAŞA HALK EĞİTİM MRK. SPK. DERNEĞİ
16 ADANA TEZEL ASLANLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
17 ADIYAMAN ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
18 ADIYAMAN İKİZ EJDER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19 AFYONKARAHİSAR AFYONKARAHİSAR KAĞAN GENÇLİK VE SPOR KLB DERNEĞİ
20 AKSARAY AKSARAY EFOR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
21 AKSARAY AKSARAY GENÇLİK VE SPOR İL MÜD. SP. KLB. DERNEĞİ
22 AKSARAY ELİF SPOR OKULU VE TAEKWONDO İHT. KULÜBÜ DERNEĞİ
23 AMASYA AMASYA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
24 AMASYA TEKHAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
25 ANKARA ADEM DEMİR YUMRUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
26 ANKARA AKADEMİK DÖVÜŞ SANATLARI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
27 ANKARA AKDOĞAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
28 ANKARA AKTİF AKADEMİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
29 ANKARA AKYILDIRIM -1-TAEKWONDOSPOR KULÜBÜ
30 ANKARA AK YILDIRIM TAEKWONDO DERNEĞİ
31 ANKARA ANKARA ÇINAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
32 ANKARA ANKARA DEMİR SPOR KULÜBÜ
33 ANKARA ANKARA EFSANE 2 SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
34 ANKARA EGO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
35 ANKARA ANKARA ERDEM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
36 ANKARA ANKARA TAEKWONDO KİCKBOKS AEROBİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
37 ANKARA ASKİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
38 ANKARA AVRUPA SPOR MERKEZİ
39 ANKARA AYAZ TAEKWONDO SPOR DERNEĞİ
40 ANKARA BERKAY SPOR MERKEZİ DERNEĞİ
41 ANKARA BİNDAK SPOR MERKEZİ SPOR DERNEĞİ
42 ANKARA ANKARA BİRLİK TAEKWONDO DERNEĞİ
43 ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD. ANKARA SPOR KLB. DERNEĞİ
44 ANKARA CAN KARAKUŞAK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
45 ANKARA DİKMEN İKİZLER 3 SPOR KULÜBÜ
46 ANKARA DOSAN 3 TAEKWONDO DEMİR SPOR DERNEĞİ
47 ANKARA HACETTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
48 ANKARA HAKAN TAEKWONDO KİCK BOKS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
49 ANKARA HAYMANA TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
50 ANKARA HEDEF TAEKWON-DO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
51 ANKARA İLBANK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
52 ANKARA İMPARATOR TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
53 ANKARA KAN-KA TAEKWONDO SPOR DERNEĞİ
54 ANKARA KARTAL TAEKWONDO SPOR DERNEĞİ
55 ANKARA LEOPAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
56 ANKARA MALİYE PİYANGO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
57 ANKARA MAMAK BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
58 ANKARA ÖZCAN TAEKWONDO KICK BOX SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
59 ANKARA POLAT EĞİTİM KÜLTÜR TAEKWONDO SPOR KLB. DERNEĞİ
60 ANKARA POLAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
61 ANKARA PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
62 ANKARA SEÇKİNLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
63 ANKARA SEVEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
64 ANKARA SİNCAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE STAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
65 ANKARA ANKARA SİTAL GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
66 ANKARA ŞAMPİYON LEOPAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
67 ANKARA TOLGA TAEKWONDO DERNEĞİ
68 ANKARA TÜRKGÜCÜ ÜLKÜSPOR KULÜBÜ
69 ANKARA ULAŞTIRMA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
70 ANKARA VADİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
71 ANKARA YALÇIN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
72 ANKARA YENİ FİNAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
73 ANTALYA ALAİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
74 ANTALYA ALANYA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
75 ANTALYA ALANYA GENÇMERTLER GENÇLİK VE SP. KLB. DERNEĞİ
76 ANTALYA ALANYA TAEKWONDO TORNADO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
77 ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
78 ANTALYA MAHMUTLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
79 ANTALYA PROF.İHSAN KOZ İ.O. GENÇLİK VE SPOR KLB. DERNEĞİ
80 ARTVİN ARTVİNLİ GENÇLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
81 ARTVİN ARTVİN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
82 ARTVİN LİVANE ÇORUH GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
83 AYDIN DİDİM BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
84 AYDIN FATİH 1453 SAVUNMA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ
85 AYDIN GÜLER TAEKWON-DO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
86 BALIKESİR AYVALIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
87 BALIKESİR BALIKESİR TAEKWONDO GENÇLİK VE SP. KLB. DERNEĞİ
88 BALIKESİR BURHANİYE TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ
89 BALIKESİR HAVRAN FATİH BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
90 BALIKESİR KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O. GENÇ. VE SP. KLB DERNEĞİ
91 BARTIN BARTIN GENÇLİK MERKEZİ GEN. VE SP. KLB. DERNEĞİ
92 BARTIN ÇAĞDAŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
93 BATMAN 19 MAYIS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
94 BATMAN BATMAN BAHÇELİEVLER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
95 BATMAN BATMAN MEZOPOTAMYA KÜLTÜR SANAT EĞT. S.K
96 BATMAN GENÇLİK ENGEL TANIMAZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
97 BİLECİK BOZÜYÜK HALK EĞİTİM GENÇLİK VE SPOR KLB. DERNEĞİ
98 BİLECİK OSMANELİ GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
99 BİLECİK 1308 OSMANELİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
100 BİNGÖL YÜKSELEN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
101 BOLU GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
102 BOLU GEREDE İLTERİŞ GENÇLİK VE SP.KLB.DRN.
103 BOLU YİĞİT GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
104 BURDUR BUCAK BELEDİYESİ OĞUZHAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
105 BURDUR BURDUR OKSİJEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
106 BURDUR BURDUR İL ÖZEL İDARESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
107 BURSA İNEGÖL KAFKAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
108 BURSA BURSA SAĞLIKGÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
109 BURSA BURSASPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
110 BURSA GÜRSU BELEDİYESPOR KULÜBÜ
111 BURSA HÜRRİYET GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
112 BURSA BURSA KURTULUŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
113 BURSA BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
114 BURSA YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
115 ÇANAKKALE ANAFARTALAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
116 ÇANKIRI ÇANKIRI BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
117 ÇANKIRI ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
118 ÇORUM BUHARA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
119 ÇORUM ÇORUM BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
120 ÇORUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
121 ÇORUM ÇORUM HALK EĞİTİMİ KÜLTÜR GNÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
122 ÇORUM ÇORUM GENÇLER BİRLİĞİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
123 ÇORUM İL ÖZEL İDARESİ GEN.SP.KLB. DERNEĞİ
124 DENİZLİ DENİZLİ AYDOĞDU TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
125 DENİZLİ TUANA SPOR KULÜBÜ
126 DİYARBAKIR BİSMİL GENÇLİK VE SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ
127 DİYARBAKIR DENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
128 DİYARBAKIR DİYARBAKIR ALTIN AYAKLAR SPOR DERNEĞİ
129 DİYARBAKIR DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KLB.
130 DİYARBAKIR DİYARBAKIR DALGIÇ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
131 DİYARBAKIR DİYARBAKIR DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ
132 DİYARBAKIR DİYARBAKIR SPOR AKADEMİSİ KULÜBÜ VE DERNEĞİ
133 DİYARBAKIR ERGANİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
134 DİYARBAKIR ERTAŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
135 DİYARBAKIR EVRİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
136 DİYARBAKIR DİYARBAKIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
137 DİYARBAKIR İSTANBUL MENKUL KIYMETLER BORS. KAYAPINA
138 DİYARBAKIR KALKAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
139 DİYARBAKIR DİYARBAKIR YENİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
140 DİYARBAKIR YENİ GÜNEYDOĞU GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
141 EDİRNE EDİRNE TAEKWON-DO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
142 EDİRNE ENEZ MAVİ SAROS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
143 EDİRNE RUMELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
144 EDİRNE TRAKYA UZAKDOĞU SPORLARI GENÇ. VE SP.KLB DERNEĞİ
145 ELAZIĞ AKSARAY GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
146 ELAZIĞ ALTINYUMRUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
147 ELAZIĞ DİNAMİK SAĞLIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
148 ELAZIĞ ELAZIĞ ÖMER ALAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
149 ELAZIĞ ELAZIĞ ŞAMPİYON SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
150 ELAZIĞ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
151 ELAZIĞ KESRİK HİLAL SPPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
152 ELAZIĞ KOVANCILAR HAZAR SPOR KULÜBÜ
153 ELAZIĞ KWON (YUMRUK) SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
154 ELAZIĞ SON HİLAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
155 ELAZIĞ TAEBEK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
156 ERZİNCAN ERZİNCAN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
157 ERZİNCAN ERZİNCAN MÜFTÜLÜK SPOR KULÜBÜ
158 ERZİNCAN RELAX SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
159 ERZURUM ANADOLU FORM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
160 ERZURUM BUDAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
161 ERZURUM ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
162 ERZURUM ERZURUM SAĞLIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
163 ESKİŞEHİR BEYAZ ALTIN GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KLB. DERNEĞİ
164 ESKİŞEHİR ES SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
165 ESKİŞEHİR ESKİŞEHİR ESJİM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
166 ESKİŞEHİR ESKİŞEHİR OSMANGAZİ GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
167 ESKİŞEHİR ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK KULÜBÜ DERNEĞİ
168 ESKİŞEHİR ESKİŞEHİR ÖNDER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
169 ESKİŞEHİR ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
170 ESKİŞEHİR KAMER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
171 ESKİŞEHİR ODUNPAZARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
172 ESKİŞEHİR SARAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
173 ESKİŞEHİR ŞAHİN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
174 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
175 ESKİŞEHİR ESKİŞEHİR YUNUS EMRE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
176 GAZİANTEP G.ANTEP BEYAZ MELEK SPOR KLB.DRN.
177 GAZİANTEP GAZİANTEP ALTIN ADIMLAR GNÇ. S.K. DERNEĞİ
178 GAZİANTEP GAZİANTEP BEYAZ MELEK TAEKWONDO GENÇLİK VE SK. DERNEĞİ
179 GAZİANTEP GAZİANTEP EKOL 27 GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
180 GAZİANTEP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
181 GAZİANTEP GAZİANTEP KILINÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
182 GAZİANTEP GAZİANTEP ŞAHİNBEY HALK EĞİTİM MERKEZİ SK. DERNEĞİ
183 GAZİANTEP HACI BEKTAŞ VELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
184 GAZİANTEP İSLAHİYE TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
185 GAZİANTEP KARAGÖLGE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
186 GAZİANTEP NİZİP MEHMET AKİF ERSOY HALK EĞT.MERKEZİ SPOR KLB. DERNEĞİ
187 GAZİANTEP NURDAĞI BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
188 GAZİANTEP NURDAĞI ÖZDEMİR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
189 GAZİANTEP GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
190 GAZİANTEP SOSYAL HİZMETLER SPOR KULÜBÜ
191 GAZİANTEP ŞAHİNBEY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
192 GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL HALK EĞTM.GENÇ. VE SP.KLB.DRN
193 GİRESUN GENÇLİK SPOR KLB. DERNEĞİ
194 GİRESUN GİRESUN ÇOTANAKSPOR VE GENÇLİK KULÜBÜ DERNEĞİ
195 GİRESUN GİRESUN TELEKOM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
196 GİRESUN GÖRELE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
197 GİRESUN KEŞAP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
198 GİRESUN TİREBOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
199 GÜMÜŞHANE GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
200 HATAY AYHAN BEKLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
201 HATAY BELEN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
202 HATAY EFORM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
203 HATAY EGE GENÇLİKVE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
204 HATAY NECATİ ZAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
205 HATAY ÖZŞAMPİYONLAR TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
206 IĞDIR ÇAKIR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
207 IĞDIR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
208 ISPARTA BÜYÜKKURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
209 ISPARTA ERBİL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
210 ISPARTA ISPARTA BÖLGESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
211 ISPARTA ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
212 ISPARTA YALVAÇ ÇINAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
213 İSTANBUL ALTUNÇEVİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
214 İSTANBUL ATİKALİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
215 İSTANBUL AYTAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
216 İSTANBUL BAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DRN.
217 İSTANBUL BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
218 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR ÜNLÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
219 İSTANBUL BAYRAMPAŞA YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
220 İSTANBUL BEYKOZ BLD. GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER.
221 İSTANBUL CANSEY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
222 İSTANBUL CİHAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
223 İSTANBUL ÇELİK TAEKWONDO İHT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
224 İSTANBUL G.O.PAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
225 İSTANBUL GOP ERDOĞAN TAEKWON-DO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
226 İSTANBUL GOP KUVVET TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
227 İSTANBUL BAHÇELİEVLER TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
228 İSTANBUL İSTANBUL ATALAR BOKS VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
229 İSTANBUL İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
230 İSTANBUL İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.DERNEĞİ
231 İSTANBUL İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
232 İSTANBUL KAFKAS TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
233 İSTANBUL MALTEPE BLD. GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
234 İSTANBUL MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
235 İSTANBUL NEDİM KUŞCU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
236 İSTANBUL ÖNCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
237 İSTANBUL ÖZDEMİR UZAKDOĞU SPORLARI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
238 İSTANBUL PENDİK ORHAN YENMİŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
239 İSTANBUL RUMELİ KAVAĞI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
240 İSTANBUL SANCAKTEPE BİRLEŞİM GENÇ. VE SP. KLB. DERNEĞİ
241 İSTANBUL TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
242 İSTANBUL ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
243 İSTANBUL VAHYETTİN YILDIRIM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
244 İSTANBUL YENİGÜN TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
245 İSTANBUL YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
246 İZMİR AKAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
247 İZMİR ARKAN TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ DERNEĞİ
248 İZMİR ATAK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ DERNEĞİ
249 İZMİR BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KLB. DERNEĞİ
250 İZMİR BOZYAKA KOREAN TAEKWONDO İHTİSAS KLB DER
251 İZMİR BUCA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KLB.DRN.
252 İZMİR ÇİĞLİ BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
253 İZMİR EFSANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
254 İZMİR EGE IŞIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
255 İZMİR FOÇA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
256 İZMİR GAZİEMİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
257 İZMİR İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KLB.   DERNEĞİ
258 İZMİR İZMİR TED İHT. VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
259 İZMİR KOÇOĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
260 İZMİR MENDERES TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
261 İZMİR OPTİMUM SAĞLIKLI YAŞAM VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
262 İZMİR SAKİN ŞEHİR (CITTA SLOW) SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
263 İZMİR YURTSEVER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
264 KAHRAMANMARAŞ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
265 KAHRAMANMARAŞ LEO SPOR MERKEZİ DERNEĞİ
266 KARABÜK KARABÜK ÇINAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
267 KARABÜK KARABÜK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
268 KARAMAN KARAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
269 KARAMAN KARAMAN İDMANYURDU SPOR KLB. DERNEĞİ
270 KARAMAN KARAMAN ÖZEL İDARE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
271 KARAMAN KARAMAN TÜRK TELEKOM GNÇK VE SP KLB. DERNEĞİ
272 KARAMAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
273 KASTAMONU KASTAMONU TÜRK TELEKOM GNÇ. MRK. SK. DERNEĞİ
274 KASTAMONU ORMANSPOR KLB. DERNEĞİ
275 KAYSERİ BARBOROS HAYREDDİN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
276 KAYSERİ EJDER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
277 KAYSERİ KAYSERİ ERDEM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
278 KAYSERİ YAY TAN SAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
279 KIRKLARELİ ERGİN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
280 KIRKLARELİ KIRKLAR YILDIZI GENÇLİK VE SPOR KLB.DRN.
281 KIRKLARELİ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
282 KIRKLARELİ KIRKLARELİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
283 KIRŞEHİR KIRŞEHİR DEMİR GENÇLİK VE SPOR KLB. DRN.
284 KIRŞEHİR KIRŞEHİR GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
285 KIRŞEHİR KIRŞEHİR PERFORMANS GENÇ.VE SP.KLB.DERN.
286 KİLİS KİLİS ÖZEL İDARESİ PERSONELİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
287 KOCAELİ DERİNCE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
288 KOCAELİ DERİNCE TAEKWONDO KULÜBÜ DERNEĞİ
289 KOCAELİ GÖÇERLER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
290 KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYESİ SPOR KULUBU DERNEĞİ
291 KOCAELİ KOCAELİ B.ŞEHİR BLD. KAĞIT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
292 KOCAELİ 41 SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
293 KOCAELİ KOCAELİ SALON SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ
294 KOCAELİ KÖRFEZ UZAKDOĞU SPORLARI İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ
295 KONYA BOYALI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
296 KONYA ÇATALHÜYÜK ÇUMRA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
297 KONYA FATİH SULTAN MEHMET SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
298 KONYA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
299 KONYA KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
300 KONYA KONYA MERAM BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
301 KONYA TEİAŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DRN. KONYA ŞB.
302 KONYA KONYA ZİRVE SPOR KULÜBÜ VE DERNEĞİ
303 KONYA SELÇUKLU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
304 KONYA TÜRKİYE SPOR YAZARLARI VE SPOR KLB. DERNEĞİ KONYA ŞB.
305 KÜTAHYA KAHRAMAN TAEKWON DO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
306 KÜTAHYA KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ GENÇ. VE SP.KLB. DERNEĞİ
307 KÜTAHYA MERCAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
308 KÜTAHYA YILDIZ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
309 MALATYA ALACA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
310 MALATYA ALTIN ADAMLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
311 MALATYA BATTALGAZİ BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
312 MALATYA JUDO TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
313 MALATYA MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
314 MALATYA MALATYA KURHAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
315 MALATYA MENEKŞE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KLB.
316 MALATYA UÇARLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
317 MANİSA AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
318 MANİSA BAŞAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
319 MANİSA DEMİRCİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
320 MANİSA FLASH TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
321 MANİSA SOMA SOTES SPOR GENÇLİK KULÜBÜ DERNEĞİ
322 MANİSA SOMA TAEKWONDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
323 MANİSA TURGUTLU BAŞAR AY-YILDIZ SPOR KULÜBÜ DRN
324 MARDİN MARDİN KALESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
325 MERSİN AK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
326 MERSİN OLİMPİK YETENEKLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
327 MERSİN ANAMUR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
328 MERSİN BOZYAZI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
329 MERSİN ERDEMLİ AND.TEK.T.L..VE METEM SP. KLB DERNEĞİ
330 MERSİN ERDEMLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
331 MERSİN ERDEMLİ KAYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
332 MERSİN MERSİN BOKS İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
333 MERSİN MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KLB. DERNEĞİ
334 MERSİN MERSİN DOĞAN TAEKWONDO GENÇLİK S.K. DERNEĞİ
335 MERSİN MERSİN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
336 MERSİN MERSİN HALK EĞİTİMİ MERKEZİ VE A.S.O SK. DERNEĞİ
337 MERSİN MERSİN LİDER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
338 MERSİN MERSİN OLİMPİYAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
339 MERSİN MERSİN YENİŞEHİR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
340 MERSİN METE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
341 MERSİN SİLİFKE ELİT GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
342 MERSİN TOROS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
343 MERSİN ZİRVE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
344 MUĞLA EFE MİLAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
345 MUĞLA KAR KAPLANLARI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
346 MUĞLA KAVAKLIDERE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
347 MUĞLA MİLAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
348 MUĞLA MUĞLA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
349 MUĞLA SAYOKAN MARMARİS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
350 NEVŞEHİR GHSİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
351 NİĞDE 51 ERDOĞDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
352 NİĞDE AYDOĞAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
353 NİĞDE NİĞDE BELEDİYESİ SPOR DERNEĞİ
354 NİĞDE NİĞDE CANSUYU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
355 NİĞDE NİĞDE DÜNYA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
356 NİĞDE NİĞDE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
357 NİĞDE NİĞDE MEVLANA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
358 NİĞDE NİĞDE YİĞİT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
359 NİĞDE ŞİMŞEK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
360 ORDU VOLKAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
361 ORDU BAYDEMİR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
362 ORDU FATSASPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
363 ORDU GÜRGENTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
364 ORDU KARADENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
365 ORDU MOR BEYAZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
366 ORDU ORDU ZİRVE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
367 ORDU ÖZİŞ ANKA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
368 ORDU SOYASPOR GENÇLİK KULÜBÜ DERNEĞİ
369 ORDU TERCAN SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ
370 ORDU YENİDOĞUŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
371 ORDU YÜKSEL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
372 OSMANİYE ERGÜN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
373 RİZE RİZE KAÇKAR CİMNASTİK GENÇLİK VE SP.KLB. DERNEĞİ
374 SAKARYA ARİFİYE ATILGAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
375 SAKARYA ARİFİYE HALK EĞİTİMİ MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
376 SAKARYA ATAKAN TAEKWON DO SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
377 SAKARYA KURUCU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
378 SAKARYA SAKARYA AKYAZI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
379 SAKARYA SAKARYA ŞAMPİYONLAR GENÇLİK VE SPOR KLB. DERNEĞİ
380 SAKARYA SAKARYA TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
381 SAKARYA SPORTİF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
382 SAMSUN 1453 İL ÖZEL İDARE KÖY HİZMETLERİ SP.KLB DERNEĞİ
383 SAMSUN BAFRA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
384 SAMSUN BAFRA TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
385 SAMSUN EKİNCİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
386 SAMSUN İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KLB. DERNEĞİ
387 SAMSUN SAMSUN KAYA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
388 SAMSUN LİDER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
389 SAMSUN SAMSUN DO GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
390 SAMSUN SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
391 SİİRT SİİRT İLİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
392 SİİRT SİİRT 56 SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
393 SİİRT SİİRT BİLİM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
394 SİNOP KUZEY YILDIZI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
395 SİNOP SİNOP GERZE ATA GENÇ. VE S.K DERNEĞİ
396 SİVAS SİVAS DEMİRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
397 ŞANLIURFA ŞANLIURFA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
398 ŞANLIURFA UHUD SEFA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
399 ŞIRNAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
400 TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY GÜZEL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
401 TEKİRDAĞ DORUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
402 TEKİRDAĞ FLİPPER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
403 TOKAT ERBAA DEMİRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
404 TOKAT ŞAMPİYON YÜCER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
405 TOKAT TOKAT GENÇLİK VE SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
406 TOKAT TOKAT UÇTU SAVUNMA SPORLARI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
407 TRABZON BORDO MAVİM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
408 TRABZON HİLAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
409 TRABZON OSMANLI BOKS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
410 TRABZON PELİTLİ BELEDİYESİ YENİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
411 TRABZON TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SK. DERNEĞİ
412 TRABZON TRABZON GENÇLİK VE SPOR HİZMETLERİ KLB. DERNEĞİ
413 TRABZON TRABZON KALKINMASPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
414 TRABZON VAKFIKEBİR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
415 TRABZON VAKFIKEBİR YALIKÖY BLD. GENÇ. VE SP. KLB DERNEĞİ
416 UŞAK UŞAK ELİT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
417 VAN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
418 YALOVA GÜREŞ VE TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ
419 YALOVA YALOVA GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
420 YALOVA YALOVA TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
421 YOZGAT SORGUN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
422 YOZGAT ZİNDE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
423 ZONGULDAK KDZ EREĞLİ TAEKWONDO KARATE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
424 ZONGULDAK SİTE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
425 ZONGULDAK YILDIZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
     
TÜRKİYE TAEKWONDO FEDERASYONUNUN 2016 KASIM AYINDA YAPILMASI PLANLANAN 5. OLAĞAN MALİ GENEL KURULU VE 4. OLAĞAN GENEL KURULUNDA   FEDERASYONUMUZ ANA STATÜSÜNÜN “GENEL KURUL” BAŞLIKLI 7. MADDENİN 2. FIKRASININ “Ğ” BENDİNE GÖRE BELİRLENEN TEKNİK DİREKTÖR VEYA ANTRENÖRLERİN KURA ÇEKİMİNE GİRECEK İSİM LİSTESİ.
SIRA
NO
ADI VE SOYADI GÖREVİ
1 Uğur KARABAY ANTRENÖR
2 Turgut Osman PINARBAŞI ANTRENÖR
3 K.Doğan TOPAÇLIOĞLU ANTRENÖR
4 Tennur YERLİSU ANTRENÖR
5 Nusret RAMAZANOĞLU ANTRENÖR
6 Fahrettin YILDIZ ANTRENÖR
7 Kadir YAĞIZ ANTRENÖR
8 Yusuf GÖNÜLAL ANTRENÖR
9 Halil İbrahim TUĞRAN ANTRENÖR
10 Orhan SÜER ANTRENÖR
11 Tamer TAŞPINAR ANTRENÖR
12 Celal ADA ANTRENÖR
13 Abdulbaki ÇELİK ANTRENÖR
14 Birol AYDOĞAN ANTRENÖR
15 Kadir BAŞ ANTRENÖR
16 Kemal ULAŞ ANTRENÖR
17 Seyfullah Kim DOMAN ANTRENÖR
18 İhsan GÖRKEM ANTRENÖR
19 Haydar BERKALP ANTRENÖR
20 Bayram Ali SERT ANTRENÖR
21 Osman BOYALI ANTRENÖR
22 Ekrem BOYALI ANTRENÖR
23 Gülsevil ERGUNOĞLU ANTRENÖR
24 Kadriye SELİMOĞLU ANTRENÖR
25 Selahattin ATEŞMEN ANTRENÖR
26 Muammer AYDEMİR ANTRENÖR
27 Duran ŞAKOĞLU ANTRENÖR
28 Aziz UKŞAL ANTRENÖR
29 Berhan ARSLAN ANTRENÖR
30 Rasim BEKAR ANTRENÖR
               
TÜRKİYE TAEKWONDO FEDERASYONUNUN 2016 KASIM AYINDA YAPILMASI PLANLANAN 5. OLAĞAN
MALİ GENEL KURULU VE 4. OLAĞAN GENEL KURULUNDA FEDERASYONUMUZ ANA STATÜSÜNÜN “GENEL KURUL” BAŞLIKLI 7. MADDENİN 2. FIKRASININ “G” BENDİNE GÖRE EN ÜST SEVİYEDE HAKEMLİK
YAPANLARIN KURA ÇEKİMİNE GİRECEK İSİM LİSTESİ.
SIRA
NO:
ADI VE SOYADI GÖREVİ
1 Adnan EMİROĞLU ULUSLARARASI HAKEM
2 Ahmet Sami KARAGÖZ ULUSLARARASI HAKEM
3 Ahmet SIRDAŞ ULUSLARARASI HAKEM
4 Arslan SAĞLAM ULUSLARARASI HAKEM
5 Arzu SEZEN ULUSLARARASI HAKEM
6 Atilla AZKUR ULUSLARARASI HAKEM
7 Bayran TIRAŞ ULUSLARARASI HAKEM
8 Berhan ARSLAN ULUSLARARASI HAKEM
9 Coşkun EFTEKİN ULUSLARARASI HAKEM
10 Emin ALKAYA ULUSLARARASI HAKEM
11 Erdoğan AKAN ULUSLARARASI HAKEM
12 Erdoğan AKDENİZ ULUSLARARASI HAKEM
13 Ertuğrul GÜR ULUSLARARASI HAKEM
14 Halil İbrahim TUĞRAN ULUSLARARASI HAKEM
15 Hanbey SEZEN ULUSLARARASI HAKEM
16 Nihat CEYLAN ULUSLARARASI HAKEM
17 Salih COŞAR ULUSLARARASI HAKEM
18 Salim KAYICI ULUSLARARASI HAKEM
19 Semih ÇİÇEK ULUSLARARASI HAKEM
20 Soner DİNLER ULUSLARARASI HAKEM
21 Tanfer DİNLER ULUSLARARASI HAKEM
22 Yıldız ÇAY ULUSLARARASI HAKEM
     
Federasyonumuz Ana Statüsünün 7. maddesinin 8. fıkrasına göre "Bu maddede belirtilen esaslara göre belirlenecek üye sayısının, birinci fıkrada öngörülen sayıyı aşması halinde her grup kendi içerisinde değerlendirilerek, fazla üye sayısı, grup bazında noter huzurunda çekilecek kura ile birinci fıkrada öngörülen sayıya indirilir." denildiğinden kura çekimi 20 Ekim 2016 tarihinde Ankara İlci Residence Hotel toplantı salonunda saat 10:00'da yapılacaktır. Kura çekimine katılmak isteyen listelerde ismi geçen kulüplerin Yönetim Kurulu Başkanı veya üyesi olmak kaydıyla bir temsilcisinin katılacağı ile ilgili imzalı ve kulüp mühürlü yazısını en geç 19 Ekim 2016 saat 17:00'ye kadar Federasyonumuz (0312) 310 90 42 no.lu faksına bildirmesi gerekmektedir. Yazı ile Federasyonumuza başvurmayan kulüpler kura çekimine alınmayacaktır.
ÖNEMLE DUYURULUR.

 

 


koyuncuspor.net