x2015 04 muhammed 03Melahat Ünügür Orta Okulu Okullu Yıldızlar Taekwon-Do grup müsabakalarında adını Türkiye şampiyonasına yazdırdı. Muhammed Sabri Turhan’ın 53 kg. da temsil ettiği okul Grup 2.si olarak Türkiye Şampiyonasında temsil edilecek.

 

koyuncusportv 220 41
2015 04 muhammed 01

 

MELAHAT ÜNÜGÜR’ÜN MUHAMMED’İ VAR

Melahat Ünügür Orta Okulu Okullu Yıldızlar Taekwon-Do grup müsabakalarında adını Türkiye şampiyonasına yazdırdı. Muhammed Sabri Turhan’ın 53 kg. da temsil ettiği okul Grup 2.si olarak Türkiye Şampiyonasında temsil edilecek.


İlimizin başarılı okullarından Melahat Ünügür Orta okulu Okullu Yıldızlar Grup elemelerinde Karabük’te başarılı oldu. Okulu adına müsabakalara katılan Muhammed Sabri Turhan 53. Kg. erkeklerde 2. olarak Türkiye Şampiyonası vizesi aldı. Çok çekişmeli geçen maçlarda 4 maç sonunda finale kalan Turhan finalde rakibine az bir farkla yenilerek 2. likle yetinmek zorunda kaldı.


3-5 Mayıs tarihlerinde Konya’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında Melahat Ünügür Orta Okulunu temsil edecek olan Muhammed Sabri Turhan’ın hedefi Şampiyon olmak.

 

2015 04 muhammed 02

 

 

 

 


koyuncuspor.net

Reklam 6

Reklam 4

Reklam 2

Reklam 1

Reklam 5