xx2015 09 tkd fed logoKulupler Türkiye Taekwondo Şampiyonasının 2. Gününde 54kg MERT ERDOĞAN, 68kg KUTAY ÇEKEM, 74kg GÖKHAN COŞAR, +87kg MEHMET KORUCU, 46kg RABİA ARDIÇ, 62kg HURİ KORKUT, 73kg KÜBRA KIYI, +73kg SUDE BULUT Türkiye Şampiyonu oldu.

2015 10 koyuncuspor tv

2016 12 ktts 04

Kulupler Türkiye Taekwondo Şampiyonasının 2. Gününde 54kg MERT ERDOĞAN, 68kg KUTAY ÇEKEM, 74kg GÖKHAN COŞAR, +87kg MEHMET KORUCU, 46kg RABİA ARDIÇ, 62kg HURİ KORKUT, 73kg KÜBRA KIYI, +73kg SUDE BULUT Türkiye Şampiyonu oldu.

KULUPLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI KULUPLER SIRALAMASI

GENEL KLASMAN ERKEKLER SIRALAMASI BAYANLAR SIRALAMASI
1 - ANKARA B.ŞEHİR BLD
2 - İSTANBUL B.ŞEHİR B
3 - İZMİR B.ŞEHİR BLD
4 - ANKARA EGO SK
5 - İZMİR BORNOVA BLD
1 - ANKARA B.ŞEHİR BLD
2 - İSTANBUL B.ŞEHİR BLD
3 - İZMİR BORNOVA BLD
4 - İSTANBUL TUZLA BLD
5 - MALATYA B.ŞEHİR BLD
1 - ANKARA B.ŞEHİR BLD
2 - İZMİR B.ŞEHİR BLD
3 - ANKARA EGO SK
4 - İSTANBUL B.ŞEHİR BL
5 - İSTANBUL TUZLA BLD

 

2016 12 ktts 01 

KULUPLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI 2. GÜN SONUÇLARI

ERKEKLER BAYANLAR

54 KG

1 - MERT ERDOĞAN - İSTANBUL B.ŞEHİR BLD SK

2 - SELAHATTİN AKBAŞ - KARAMAN PERFORMANS SK

3 - BURAK AŞIK - ADANA SARIÇAM BLD SK

4 - MUSTAFA KARSANDI - MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD SK

46 KG

1 - RABİA ARDIÇ - BÜYÜKŞEHİR BLD SK

2 - EDANUR KOÇ - BİLECİK 1308 OSMANELİ BLD SK

3 - ASLI ATEŞ - İSTANBUL TUZLA BLD SK

4 - İREM BEKDAŞ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK

68 KG

1 - KUTAY ÇEKEM - BÜYÜKŞEHİR BLD SK

2 - EBUBEKİR SIDDIK PARLAK - MALATYA B.ŞEHİR BLD SK

3 - ONUR TAVŞAN - ERZURUM ANADOLU FORM

4 - YUSUF ALİ GÖK - İZMİR BORNOVA BLD SK

62 KG

1 - HURİ KORKUT - BÜYÜKŞEHİR BLD SK

2 - YAĞMUR BANDA - İZMİR B.ŞEHİR BLD SK

3 - ALEYNA YILMAZ - İSTANBUL B.ŞEHİR BLD SK

4 - DAMLA BİYİKLİ - İSTANBUL TUZLA BLD SK

74 KG

1 - GÖKHAN COŞAR - ANKARA B.ŞEHİR BLD SK

2 - M. BURAK SAYGILAR - İSTANBUL B.ŞEHİR BLD

3 - KAAN TOK - İSTANBUL TUZLA BLD SK

4 - TUNA AKSU - İZMİR EFSANE SK

73 KG

1 - KÜBRA KIYI - İZMİR B.ŞEHİR BLD SK

2 - BİLGEHAN ÇELİK - İSTANBUL TUZLA BLD SK

3 - BUSE ŞENTÜRK - ORDU MOR BEYAZ SK

4 - EBRU YÜMLÜ - İSTANBUL B.ŞEHİR BLD

+87 KG

1 - MEHMET KORUCU - İSTANBUL B.ŞEHİR BLD

2 - SABİT BUĞRRAHAN KARAKAŞ - BÜYÜKŞEHİR BLD SK

3 - KAMİL KÖSE - TRABZON BÜYÜKŞEHİR BLD SK

4 - BERKİN NALÇACI - İZMİR BORNOVA BLD SK

+73 KG

1 - SUDE BULUT - İSTANBUL B.ŞEHİR BLD

2 - ESRA AKBULAK - İZMİR B.ŞEHİR BLD SK

3 - ELİF ŞEYMA ÇALIŞ - ADANA MAVİ KAPLANLAR SK

4 - ÖZLEM KUŞCAN - İSTANBUL TUZLA BLD SK

 

 2016 12 ktts 03

 

2016 12 ktts 02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


koyuncuspor.net

Reklam 6

Reklam 4

Reklam 2

Reklam 1

Reklam 5