x2015 03 ttf logo 00Taekwondo Poomse Türkiye Şampiyonası 15-19 Nisan 2015 tarihleri arasında Konya'da yapılıyor. Şampiyonada bu gün 3. gün müsabakaları/yarışmaları yapılıyor. Poomsae Türkiye Şampiyonasının 1. ve 2. gün sonuçlarını ve şampiyonadan resimler yayınlıyoruz.

 

koyuncusportv 011

2015 04 ptts 02

 

SONUÇLAR:

SIRA MİNİK YILDIZ ERKEK   SIRA MİNİK YILDIZ BAYANLAR
1 İSTANBUL   1 ANKARA
2 ANKARA   2 BALIKESİR
3 AMASYA   3 ADANA
4 BALIKESİR   4 İSTANBUL
5 KASTAMONU   5 AMASYA
         
SIRA MİNİK YILDIZ GENEL KLASMAN
1 ANKARA
2 İSTANBUL
3 BALIKESİR
4 AMASYA
5 ADANA
         
SIRA GENÇ-BÜYÜK ERKEKLER   SIRA GENÇ BÜYÜK BAYANLAR
1 İSTANBUL   1 İSTANBUL
2 ANKARA   2 ANKARA
3 KOCAELİ   3 GAZİANTEP
4 KAYSERİ   4 MANİSA
5 ESKİŞEHİR   5 ORDU
         
SIRA GENÇ BÜYÜK GENEL KLASMAN
1 İSTANBUL
2 ANKARA
3 GAZİANTEP
4 ESKİŞEHİR
5 KOCAELİ
         

 

 

 

2015 04 ptts 06

 

Taekwondo Poomse (Poomsae) Şampiyonası

14 - 19 Nisan 2015 | Konya

Sonuçlar
Minik Erkek Minik Bayan
1 - HAKAN SEFA KARAKAŞ - ANKARA İKİZLER TKD SK
2 - ŞAFAK ERGÜN - İSTANBUL YAVUZHAN SK
3 - HAMİD ARDA SALTA - ANKARA FERDİ
3 - MUHAMMED SAİD YAVUZ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
1 - NAGİHAN BESLEME - ADANA DOĞDU SK
2 - ŞEYDA NUR YAVUZ - ADANA DOĞDU SK
3 - BUKET ÇOTANOĞLU - BALIKESİR KARESI GSK
3 - ELİF KARABAY - ANKARA İKİZLER2 SK
Yıldız Erkek Yıldız Bayan
1 - MUHAMMED EMİR YILMAZ - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
2 - CEM KORTAN UYAR - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
3 - ZİHNİ BERKAY EMİRAL - AMASYA BELEDİYE SK
3 - SERHAT AKALIN - ANKARA ÇINAR GSK
1 - KAYRA DESTAN - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
2 - İLAYDA AKTAY - İZMİR TED. İHT. SK
3 - BUSE YAVUZ - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
4 - SUDE YENER - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
Genç Erkek Genç Bayan
1 - AHMET ÇİFÇİ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
2 - YASİN ÇEKEN AMAS - AMASYA BELEDİYE SK
3 - FURKAN BAYRAK - İSTANBUL ÖNCÜ GENÇLİK SK
3 - DENİZHAN GEZGİN - AYDIN GÜLER TKD SK
1 - ELİF DÖŞÜÇUKUR - GAZİANTEP KARAGÖLGE SK
2 - ASLI ÇİFÇİ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
3 - BUKET ŞAHİN - ANKARA ÇINAR GSK
4 - BÜŞRA ÖZDEN - ADANA DOĞDU SK
Büyük Erkek ( 18-30 Yaş ) Büyük Bayan ( 18-30 Yaş )
1 - HABİP OKÇU - İSTANBUL ÇELİK TKD SK
2 - ALİ KEMAL USTABAŞ - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
3 - ADİL TEKİN - ANKARA ORMAN GENÇLİK SK
4 - SEYYİD BURHANEDDİN FIRAT - AMASYA TEKHAN GSK
1 - ELİF AYBÜKE YILMAZ - ANKARA İLBANK SK
2 - SÜMEYYE AHİ - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
3 - FATMA TÖREHAN - ANKARA ASKİ SK
3 - KÜBRA DAĞLI - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
Büyük Erkek ( 31-40 Yaş ) Büyük Bayan ( 31-40 Yaş )
1 - MEVLÜT PEKÇAN - ANKARA İLBANK SK
2 - HAKAN AHİ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
3 - BAŞAR BAŞUSTA - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
4 - VOLKAN YALÇINKAYA - İZMİR NOVA SK
1 - MERYEM YAVUZ - İSTANBUL FERDİ
2 - SERİM OLGUN KAHVECİ - ANKARA ASKİ SK
3 - DİLEK EDER - ESKİŞEHİR GENÇLİK SK
3 - SAFİYE YALÇIN TÜRK - ANKARA FERDİ
Büyük Erkek ( 41-50 Yaş ) Büyük Bayan ( 41-50 Yaş )
1 - MUSTAFA YILMAZ - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
2 - KEMAL YILMAZ - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
3 - NAMIK KONANÇ - ANKARA TSK SPOR GÜCÜ
3 - HAYRİ TEMEL ALPER - ESKİŞEHİR SARAR SK
1 - GAMZE SARI - İSTANBUL FERDİ
2 - SULTAN CAN - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
3 - DİLEK KARAKUYULU - ESKİŞEHİR ESJİM SK
3 - HEDİYE ŞAHİN - ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
Büyük Erkek ( 51-60 Yaş ) Büyük Bayan ( 51-60 Yaş )
1 - TEYFİK ÇELİK - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK
2 - MEHMET ÖRKAN - İSTANBUL ÇELİK TKD SK
3 - AHMET ŞANAL - ANKARA İLBANK GSK
4 - M. KEMAL YILDIRAN - ERZURUM SAĞLIK GSK
1 - SUNA DİLBER - MANİSA YAŞAM BOYU SK
2 - NEVİN BAŞ - MUĞLA GENÇLİK SK
3 - FERAH USLU - İZMİR FOÇA BLD SK
Büyük Erkek ( 61-65 Yaş ) Büyük Bayan ( 61-65 Yaş )
1 - GALİP ZİYA YALÇINKAYA - İSTANBUL ÇELİK TKD SK
2 - GENÇ OSMAN AŞAN - ADANA GENÇLİK SK
3 - RAFET BAKILAN - ESKİŞEHİR ŞAHİN SK
1 - SEVGİCAN YALÇIN - ORDU YENİDOĞUŞ SK
Büyük Erkek ( 66+ Yaş ) Büyük Bayan ( 66+ Yaş )
1 - AŞKIN KAHVECİ - KOCAELİ KÖRFEZ UZAKDOĞU SK
2 - ENVER NAZLI - KAYSERİ EMNİYET SK
3 - KADİM ŞAHİN - KAYSERİ FERDİ
 
Minik Erkek Takım Minik Bayan Takım
1 - HAKAN SEFA KARAKAŞ - ANKARA ÇANKAYA İKİZLER2 SK
SEYHUN TONYALI - ANKARA İKİZLER TAEKWONDO SK
AZİZ ÖZKAN - ANKARA ÇANKAYA İKİZLER2 SK
2 - MEHMET EMİN AYGÜLER - AMASYA TELEKOM GSK
OĞUZ ÇETİN - AMASYA TEKHAN GSK
BURAK DİLLİ - AMASYA TEKHAN GSK
3 - BERAT NURAY - KASTAMONU FERDİ
İBRAHİM MİNAZ - KASTAMONU FERDİ
MERTCAN CİVELEKOĞLU - KASTAMONU FERDİ
4 - EREN TUNALI - KÜTAHYA KUN-TEK GSK
MUHAMMED ZEYBEK - KÜTAHYA KUN-TEK GSK
MEHMED DİLSİZ - KÜTAHYA KUN-TEK GSK
1 - BEYZANUR YILDIRIM - ANKARA ÇINAR GSK
ESİLA NAZLI KAYA - ANKARA ÇINAR GSK
TUANA KÜRÜMOĞLU - ANKARA ÇINAR GSK
2 - ZERDA BATI - AMASYA TELEKOM GSK
SUDENİL AKSOY - AMASYA TEKHAN GSK
BEĞÜM BAŞAK AKSOY - AMASYA TEKHAN GSK
3 - MELİKE NUR POSLU - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
HAVZA NUR GÜL - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
TUĞÇE GÜMÜŞBAŞ - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
4 - ELİF SILA KARATAŞ - KASTAMONU ORMAN SK
ECENAZ KÜÇÜK - KASTAMONU ORMAN SK
MUKADDES GÜL ERDEN - KASTAMONU ERİŞEN SK
Yıldız Erkek Takım Yıldız Bayan Takım
1 - MUHAMMED EMİR YILMAZ - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
CEM KORTAN UYAR - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
YİĞİT KEMAL YILMAZ - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
2 - YUSUF EMRE AKBIYIK - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
HAMZA EREN TORAMAN - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
YAVUZ SELİM TAZCAN - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
3 - ZİHNİ BERKAY EMİRAL - AMASYA TELEKOM GSK
FURKAN ÇOLAK - AMASYA TELEKOM GSK
KAAN KILINÇ - AMASYA TELEKOM GSK
4 - ÜMİT YARDIMCI - ANKARA ÇINAR GSK
TUNA KAPICIOĞLU - ANKARA ÇINAR GSK
AHMET YUSUF ASLANTAŞ - ANKARA ÇINAR GSK
1 - NURGÜL ÇÜRÜK - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
KAYRA DESTAN - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
TAYYİBE NUR BÖCEKDERE - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
2 - SUDE YENER - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
BUSE YAVUZ - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
BAŞAK NEHİR ARTAN - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
3 - BUKET YÜKSEL - ANKARA ÇINAR GSK
SILA BAĞCI - ANKARA ÇINAR GSK
TORUN SILA ÇİÇEK - ANKARA ÇINAR GSK
4 - ÖZLEM YAREN - İZMİR TED. İHT. SK
İREM DURU BUDAK - İZMİR BUCA SK
AYSEL NUR DALGARA - İZMİR FERDİ
Genç Erkek Takım Genç Bayan Takım
1 - KADİR SIRAKAYA - ANKARA ÇINAR GSK
AHMET EĞRİ - ANKARA ÇINAR GSK
MURATCAN AKKAYA - CAN KARAKUŞAK SK
2 - ONUR İLERİ - ESKİŞEHİR ŞAHİN SK
ALPER ALTUNAY - ESKİŞEHİR ŞAHİN SK
KUTAY KILIÇASLAN - ESKİŞEHİR SK
3 - M.HAMZA KIZILARSLAN - VAN OLİMPİYAT TKD SK
HAMZA YILĞIN - VAN GSİM
HAZAR KOÇ - VAN GSİM
4 - OĞUZ KAAN KERTİŞ - KASTAMONU TÜRK TELEKOM GSK
ALPER KADERLİ KASTAMONU FERDİ
KADİR NURAY - KASTAMONU FERDİ
1 - BUKET ŞAHİN - ANKARA ÇINAR GSK
AYŞE OKÇU - ANKARA ÇINAR GSK
KAMER İLAYDA ÇAKICI - ANKARA FERDİ
2 - MELİKE ÇİÇEK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
BÜŞRA DOĞRU - İSTANBUL ATİKALİ GSK
BÜŞRA GAMZE GEYİK - İSTANBUL ATİKALİ GSK
3 - BURCU TAYGUN - İZMİR TED. İHT. SK
NESLİHAN ŞAL - İZMİR TED. İHT. SK
IRMAK TÜMER - İZMİR TED. İHT. SK
4 - GÜLCAN AYDIN - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
SİNEM GÜRBÜZ - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
AYLİN YILMAZ - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
Minik İkili Takım Yıldız İkili Takım
1 - ELİF KARABAY - ANKARA İKİZLER2 SK
OSMAN TUNCAY - ANKARA İKİZLER2 SK
2 - MEHMET EMİN AYGÜLER - AMASYA TELEKOM GSK
ZERDA BATI AMAS - AMASYA TELEKOM GSK
3 - BEYZANUR YILDIRIM - ANKARA ÇINAR GSK
FURKAN KAAN DURSUN - ANKARA ÇINAR GSK
4 - MERT ÇELİK - İSTANBUL ÇELİK TKD SK
RABİA NUR BALMUK - İSTANBUL BBSK TKD SK
1 - TORUN SILA ÇİÇEK - ANKARA ÇINAR GSK
SERHAT AKALIN - ANKARA ÇINAR GSK
2 - SİMGE ASLAN - ANKARA ÇINAR GSK
ÜMİT YARDIMCI - ANKARA ÇINAR GSK
3 - KADİRCAN KESKİN - İSTANBUL YAVUZHAN SK
ZÜLBİYE POSLU - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
3 - ZÜLAL GENÇ - SİNOP KUZEY YILDIZI SK
ERKİN DOĞAN GÜR - SİNOP KUZEY YILDIZI SK
Genç İkili Takım İkili Takım ( 18-30 Yaş )
1 - ŞEVVAL GÜL - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
FURKAN BAYRAK - İSTANBUL ÖNCÜ GENÇLİK SK
2 - ASLI ÇİFÇİ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
AHMET ÇİFÇİ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
3 - IRMAK TÜMER - İZMİR TED İHT. SK
RAHMİ ÇELİK - İZMİR KONAK BLD. SK
3 - MELİSA GEZGİN - AYDIN GÜLER TKD SK
DENİZHAN GEZGİN - AYDIN GÜLER TKD SK
1 - İLKAY TEKİN - ANKARA İKİZLER TKD SK
ADİL TEKİN - ANKARA ORMAN GSK
2 - SÜMEYYE AHİ - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
OSMAN ŞENEL - İSTANBUL YAVUZHAN SK
3 - AYŞEM ÖZTÜFEK - İSTANBUL BBSK TKD SK
KÜRŞAD OĞUZHAN AVCI - İSTANBUL BBSK TKD SK
4 - YILDIZ ORS - ANKARA TOLGA TKD SK
MUHAMMED EMİN KÖŞKER - ANKARA ÇINAR GSK
Erkek Takım ( 18-30 yaş ) İkili Takım ( 31+ Yaş )
1 - ALİ KEMAL USTABAŞ - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
HABİP OKÇU - İSTANBUL ÇELİK TKD SK
SERDAR CAN - İSTANBUL KAĞITHANE SK
2 - SÜLEYMAN GÖNÜLTAŞ - GAZİANTEP ÇELİK SK
SELÇUK ÖZDEMİR - GAZİANTEP NURDAĞI EĞİTİM SK
H. İBRAHİM ÇELİK - GAZİANTE ÇELİK SK
3 - CAN UÇAK - İSTANBUL YAVUZHAN SK
OSMAN KARADAĞ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
ZEYNEL BURAK ATABEY - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
3 - YUSUF ATSIZ - KAYSERİ FERDİ
ŞAHİN ŞAHİNER - KAYSERİ ARİF MOLU GSK
ALİ OSMAN YÜKSEL - KAYSERİ ARİF MOLU GSK
1 - MERYEM YAVUZ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
HAKAN AHİ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
2 - MEVLÜT PEKÇAN - ANKARA İLBANK GSK
SAFİYE YALÇIN TÜRK - ANKARA FERDİ
3 - SERİM OLGUN KAHVECİ - ANKARA ASKİ SK
ARDA KAHVECİ - ANKARA ERDEM SK
4 - HAYRİ TEMEL ALPER - ESKİŞEHİR SARAR SK
DİLEK EDER - ESKİŞEHİR GSK
Erkek Takım ( 31+ Yaş) Bayan Takım ( 18-30 Yaş )
1 - MUSTAFA YILMAZ - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
KEMAL YILMAZ - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
GÜRAY TÜRK - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
2 - ŞAHİN ALTUN - BALIKESİR KARESI GSK
İSMAİL KÖKÇÜ - BALIKESİR KARESI GSK
ALİ İLGÜN - BALIKESİR KARESI GSK
3 - KEMAL YILDIRAN - ERZURUM SAĞLIK GSK
ZAFER KAVCI - ERZURUM BUDAN SK
ÖMER BUDANCAMANAK - ERZURUM BUDAN SK
3 - DURSUN ALİ BALMUK - İSTANBUL BBSK TKD İHT
TEYFİK ÇELİK - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK
ŞÜKRÜ TURAN DENİZÖZ - İSTANBUL FERDİ
1 - ELİF AYBÜKE YILMAZ - ANKARA İLBANK SK
BENGÜ ALKAN - MALİYE MİLLİ PİYANGO SK
FATMA TÖREHAN - ANKARA ASKİ SK
2 - EMİNE AKIŞ - ADANA DOĞDU SK
SEVİLAY KARAKILÇIK - ADANA DOĞDU SK
HİLAL GÜZEL - ADANA DOĞDU SK
3 - ZERRİN AYDOĞAR - İZMİR TED. İHT. SK
HANDE İPEK YAMANEL - İZMİR TED. İHT. SK
ASLIHAN ŞAL - İZMİR TED. İHT. SK
4 - DİLA ŞEYDA ÇOBAN - AMASYA BLD SK
SARE KURT - AMASYA TEKHAN GSK
FUNDA DÜZENLİ - AMASYA GENÇLİK SK
Bayan Takım ( 31+ Yaş)  
   
FREE STYLE - FERDİ ERKEK 12-17 YAŞ FREE STYLE - FERDİ BAYAN 12-17 YAŞ
1 - O. MUSTAFA ÖRNEK - AMASYA TEKHAN GSK
2 - CANBERK KARAKAYA - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
3 - ENES DOĞUKAN BİLGİN - AMASYA TELEKOM GSK
4 - ERAY AKTÜRK İSTANBUL GELİŞİM SK
1 - GÜLSENA KARAKUYULU - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI GSK
2 - İLAYDA AKTAY - İZMİR TED. İHT. SK
3 - RÜMEYSA TİRYAKİ - SİNOP GERZE BLD SK
4 - EBRU OZAN - SİNOP KUZEY YILDIZI SK
FREE STYLE - FERDİ ERKEK 18 YAŞ ÜZERİ FREE STYLE - PAİR 12-17 YAŞ
1 - SERDAR CAN - İSTANBUL KAĞITHANE SK
2 - EMİRHAN MURAN - İSTANBUL BBSK TKD İHT SK
3 - MURAT SARIKUŞ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 - SEYYİD BURHANEDDİN FIRAT - AMASYA TEKHAN GSK
1 - BUSENUR SEVÜK - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI GSK
ERDEM ŞAHİN - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI GSK
2 - AYLİN YILMAZ - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
YAVUZ SELİM TAZCAN - BALIKESİR ALTI EYLÜL BLD SK
3 - BURAK POLAT - ESKİŞEHİR SARAR SK
ÖYKÜ AK - ESKİŞEHİR SARAR SK
4 - HAYRİYE ERİŞİK - HATAY M. ERİŞİK SK
HÜSEYİN ERİŞİK - HATAY M. ERİŞİK SK
FREE STYLE - PAİR 18 YAŞ ÜZERİ FREE STYLE - TAKIM 12-17 YAŞ
1 - KÜBRA DAĞLI - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
EMİRHAN MURAN - İSTANBUL BBSK TKD İHT SK
2 - EBUBEKİR ELMACI - KASTAMONU ERİŞEN SK
Ö.HURİYE YOLASINOMAZOGUL - KASTAMONU ERİŞEN SK
3 - MEHMET EMRE TAŞÇI - İSTANBUL BBSK TKD İHT SK
GÖZDE ANUK - İSTANBUL YAVUZ SK
4 - R.ALPARLAN DALSIZ - KASTAMONU BLD SK
SEVİLAY KABATAŞ - KASTAMONU BLD SK
1 - O. MUSTAFA ÖRNEK - AMASYA TEKHAN GSK
YASİN ÇEKEN - AMASYA TELEKOM GSK
ENES DOĞUKAN BİLGİN - AMASYA TELEKOM GSK
AYBÜKE İKRA ÖZKAN - AMASYA TEKHAN SK
SÜMEYYE ŞENTÜRK - AMASYA GENÇLİK SK
2 - CANBERK KARAKAYA - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
BÜNYAMİN YAVUZ - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
İLAYDA BAYKAL - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
BELMA KARA - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
ZÜLBİYE POSLU - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
3 - GÜLSENA KARAKUYULU - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI GSK
BUSENUR SEVÜK - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI GSK
ERDEM ŞAHİN - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI GSK
FURKAN UZUN - ESKİŞEHİR ESJİM SK
SENANUR KIZIL - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI GSK
4 - ALPER KADERLİ - KASTAMONU FERDİ
OĞUZ KAAN KERTİŞ - KASTAMONU TÜRK TELEKOM GSK
BÜŞRA KADERLİ - KASTAMONU BLD SK
ÜMMÜHAN KOCAOĞLU - KASTAMONU BLD SK
SEMA KARATAŞ - KASTAMONU FERDİ
FREE STYLE - TAKIM 18 YAŞ ÜZERİ FREE STYLE - FERDİ BAYAN 18 YAŞ ÜZERİ
1 - MURAT SARIKUŞ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
BİLAL KAHVECİ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
MUHARREM KILIÇ - İSTANBUL ÇELİK TKD SK
SAKİNE KÜÇÜKAKYÜZ - İSTANBUL YAVUZ SK
GÖZDE ANUK - İSTANBUL SEYRANTEPE SK
2 - SEMANUR YILDIRIM-İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
A. CANSEL GÖĞDAGÖZ - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
Z. BURAK ATABEY - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
ONUR ATABEY - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
CEM UÇAK - İSTANBUL YAVUZHAN SK
3 - GÜLŞAH SIRAKAYA - ANKARA ÇINAR GSK
GÜLDEN SATIOĞLU - ANKARA ÇINAR GSK
ESRA ÜNAL - ANKARA ÇINAR GSK
GÜRKAN SATIOĞLU - ANKARA ÇINAR GSK
HASAN ALİ ASLANTAŞ - ANKARA ÇINAR GSK
4 - MUSTAFA YILDIZ - KASTAMONU TÜRK TELEKOM GSK
5067523491 EBUBEKİR ELMACI - KASTAMONU ERİŞEN SK
GÜLAY KABATAŞ - KASTAMONU TÜRK TELEKOM GSK
Ö. HURİYE YOLASINOMAZOGUL - KASTAMONU FERDİ
MERVE YILDIZ - KASTAMONU ERİŞEN SK
1 - SERPİL ŞENOL KAYA - SAMSUN KAYA SK
2 - SEDA KANSU - BALIKESİR KARESI GSK
3 - ZEYNEP İREM SENGİR - BALIKESİR KARESI GSK
4 - MELİKE ARZU İLAYDA ÇAĞULCUOĞLU - BALIKESİR FERDİ
Minik Yıldız Erkekler Minik Yıldız Bayanlar
1 - İSTANBUL
2 - ANKARA
3 - AMASYA
4 - BALIKESİR
5 - KASTAMONU
1 - ANKARA
2 - BALIKESİR
3 - ADANA
4 - İSTANBUL
5 - AMASYA
Minik Yıldız Genel Genç Büyük Erkekler
1 - ANKARA
2 - İSTANBUL
3 - BALIKESİR
4 - AMASYA
5 - ADANA
1 - İSTANBUL
2 - ANKARA
3 - KOCAELİ
4 - KAYSERİ
5 - ESKİŞEHİR
Genç Büyük Bayanlar Genç Büyük Genel
1 - İSTANBUL
2 - ANKARA
3 - GAZİANTEP
4 - MANİSA
5 - ORDU
1 - İSTANBUL
2 - ANKARA
3 - GAZİANTEP
4 - ESKİŞEHİR
5 - KOCAELİ

 

2015 04 ptts 01

 

 

2015 04 ptts 07

 

 

2015 04 ptts 03

 

 

2015 04 ptts 04

 

 

2015 04 ptts 05

 

 

POOMSAE TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TÜM SONUÇLARI
 
12 - 14 Yaş Yıldız Bayan
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 KAYRA DESTAN BLKS ALTI EYLÜL BELEDİYE SPK.
2 İLAYDA AKTAY İZM İZMİR TED. İHT. SPK
3 BUSE YAVUZ İST SEYRANTEPE SPK
4 SUDE YENER İST SEYRANTEPE SPK
5 ELİF DEMİR ANK ANKARA ÇINAR GSK.
6 NURGÜL ÇÜRÜK BLKS ALTI EYLÜL BELEDİYE SPK.
7 ŞEVVAL YARAR KCL KÖRFEZ UZAKDOĞU SP İHT K
8 BUKET YÜKSEL ANK ANKARA ÇINAR GSK.
 
12 - 14 Yaş Yıldız Erkek
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 MUHAMMED EMİR YILMAZ İST SEYRANTEPE SPK
2 CEM KORTAN UYAR İST SEYRANTEPE SPK
3 ZİHNİ BERKAY EMİRAL AMAS AMS.TELEKOM GSK
4 SERHAT AKALIN ANK ANKARA ÇINAR GSK.
5 FURKAN ÇOLAK AMAS AMS.TELEKOM GSK
6 YİĞİT KEMAL YILMAZ İST SEYRANTEPE SPK
7 HAMZA EREN TORAMAN BLKS ALTI EYLÜL BELEDİYE SPK.
8 AHMET YUSUF ASLANTAŞ ANK ANKARA ÇINAR GSK.
 
15 - 17 Yaş Genç Bayan
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 ELİF DÖŞÜÇUKUR GZANTP KARAGÖLGE SPK.
2 ASLI ÇİFÇİ İST YAVUZHAN SPK
3 BUKET ŞAHİN ANK ANKARA ÇINAR GSK.
4 BÜŞRA ÖZDEN ADA DOĞDU SPOR KLB.
5 ŞEVVAL GÜL İST İBB SPK
6 KAMER İLAYDA ÇAKICI ANK FERDİ-ANKARA
7 BÜŞRA GAMZE GEYİK İST ATİKALİ GENÇLİK SPK
8 SELEN SİMAY ÇİFTCİ ANK İKİZLER TAEKWONDO SPK.
 
15 - 17 Yaş Genç Erkek
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 AHMET ÇİFÇİ İST YAVUZHAN SPK
2 YASİN ÇEKEN AMAS AMS.TELEKOM GSK
3 FURKAN BAYRAK İST ÖNCÜ GENÇLİK SPK
4 DENİZHAN GEZGİN AYD GÜLER TAEKWONDO S.K
5 RAHMİ ÇELİK İZM KONAK BLD.SPK
6 İ.HALİL AYDIN DYRB YENİ AKADEMİ SK.
7 KADİR SIRAKAYA ANK ANKARA ÇINAR GSK.
8 ERKUL AYYILDIZ AMAS TEKHAN GSK
 
18 - 30 Yaş Büyük Bayan
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 ELİF AYBÜKE YILMAZ ANK İLBANK GSK
2 SÜMEYYE AHİ İST SEYRANTEPE SPK
3 FATMA TÖREHAN ANK ASKİ SPOR
4 KÜBRA DAĞLI İST İBB SPK
5 BENGÜ ALKAN ANK MALİYE MİLLİ PİYANGO SPK.
6 SEVİLAY KARAKILÇIK ADA DOĞDU SPOR KLB.
7 NURCAN MAZILI İZM FERDİ-İZMİR
8 DİLA ŞEYDA ÇOBAN AMAS AMS.BELEDİYE SK
 
18 - 30 Yaş Büyük Erkek
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 HABİP OKÇU İST ÇELİK TKD İHTS SK
2 ALİ KEMAL USTABAŞ İST ÜSKÜDAR BLD SK
3 ADİL TEKİN ANK ORMAN GENÇLİK SPK
4 SEYYİD BURHANEDDİN FIRAT AMAS TEKHAN GSK
5 OSMAN ŞENEL İST YAVUZHAN SPK
6 KÜRŞAD OĞUZHAN AVCI İST BBSK
7 EGE GEZGİN AYD GÜLER TAEKWONDO S.K
8 ÖZKAN UYGUR ESKŞ ESKİSEHİR SPK.
 
31 - 40 Yaş Bayan
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 MERYEM YAVUZ İST YAVUZHAN SPK
2 SERİM OLGUN KAHVECİ ANK ASKİ SPOR
3 DİLEK EDER ESKŞ GENÇLİK SPK.
4 SAFİYE YALÇIN TÜRK ANK FERDİ-ANKARA
5 AYŞEGÜL BALMUK İST BBSK TKD İHT
6 SERPİL ŞENOL KAYA SAMS KAYA SPK.
7 HAVVA KONANÇ ANK FERDİ-ANKARA
8 NURŞEN UZKARA KYSR EMNİYET SPK.
 
31 - 40 Yaş Erkek
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 MEVLÜT PEKÇAN ANK İLBANK GSK
2 HAKAN AHİ İST YAVUZHAN SPK
3 BAŞAR BAŞUSTA İST SEYRANTEPE SPK
4 VOLKAN YALÇINKAYA İZM NOVA SK.
5 GÜRAY TÜRK İST SEYRANTEPE SPK
6 ALPER SADIKOĞLU İZM NOVA SK.
7 ARDA KAHVECİ ANK ANKARA ERDEM SPK.
8 ALİ İLGÜN BLKS KARESI GENCLIK VE SPOR KLUBU
 
41 - 50 Yaş Bayan
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 GAMZE SARI İST FERDİ-İSTANBUL
2 SULTAN CAN İST SEYRANTEPE SPK
3 DİLEK KARAKUYULU ESKŞ ESJİM SPK.
4 HEDİYE ŞAHİN ANT ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BLD
 
41 - 50 Yaş Erkekler
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 MUSTAFA YILMAZ İST SEYRANTEPE SPK
2 KEMAL YILMAZ İST SEYRANTEPE SPK
3 NAMIK KONANÇ ANK TSK SPOR GÜCÜ
4 HAYRİ TEMEL ALPER ESKŞ SARAR SPK.
5 ÖMER BUDANCAMANAK ERZR BUDAN SPK.
6 DURSUN ALİ BALMUK İST BBSK TKD İHT
7 ZAFER KAVCI ERZR BUDAN SPK.
8 HASAN ÖZDEMİR GZANTP NURDAĞI BLD SPK.
 
51 - 60 Yaş Bayanlar
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 SUNA DİLBER MNSA MANİSA YAŞAM BOYU SPK
2 NEVİN BAŞ MĞLA MUĞLA GENÇLİK SPK
3 FERAH USLU İZM FOÇA BLD SPK.
 
51 - 60 Yaş Erkekler
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 TEYFİK ÇELİK İST UZUNÇAVDAR SPK
2 MEHMET ÖRKAN İST ÇELİK TKD İHTS SK
3 AHMET ŞANAL ANK İLBANK GSK
4 M.KEMAL YILDIRAN ERZR ERZURUM SAĞLIK GENCLIK VE SPOR KLÜBÜ
5 ŞERİF KANDIRMIŞ İZM FERDİ-İZMİR
6 SEYİT ÖCEK İZM İZMİR TAEK.İHT. SPK.
7 MAHMUT ATICI ADA ADANA BİRLİK SPK.
8 MEHMET ERFİDAN ESKŞ SARAR SPK.
 
61 - 65 Yaş Erkekler
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 GALİP ZİYA YALÇINKAYA İST ÇELİK TKD İHTS SK
2 GENÇ OSMAN AŞAN ADA ADANA GENÇLİK SPK.
3 RAFET BAKILAN ESKŞ ŞAHİN SPK.
 
66 Yaş Üzeri Erkekler
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 AŞKIN KAHVECİ KCL KÖRFEZ UZAKDOĞU SP İHT K
2 ENVER NAZLI KYSR EMNİYET SPK.
3 KADİM ŞAHİN KYSR FERDİ.KAYSERİ
 
Pair 12 - 14 Yaş
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 TORUN SILA ÇİÇEK ANK ANKARA ÇINAR GSK.
SERHAT AKALIN ANKARA ÇINAR GSK.
2 SİMGE ASLAN ANK ANKARA ÇINAR GSK.
ÜMİT YARDIMCI ANKARA ÇINAR GSK.
3 KADİRCAN KESKİN İST YAVUZHAN SPK
ZÜLBİYE POSLU İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPK
4 ZÜLAL GENÇ SNP KUZEY YILDIZI
ERKİN DOĞAN GÜR KUZEY YILDIZI
5 ÖZLEM YAREN İZM İZMİR TED. İHT. SPK
YAĞIZ HACILAR İZMİR TED. İHT. SPK
6 ESRA İKBAL NARİN ANK FERDİ-ANKARA
ERTUĞRUL DİKİLİTAŞ POLAT EĞİTİM KÜLTÜR TAEK.SPK
7 AMİNE ZEYNEP BAHÇECİ KTH KUN-TEK GSK.
ERKAM EMİR EĞDEMİR KUN-TEK GSK.
8 KAAN KILINÇ AMAS AMS.TELEKOM GSK
ELİF NUR KARACA FERDİ-AMASYA
 
Pair 15 - 17 Yaş
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 ŞEVVAL GÜL İST İBB SPK
FURKAN BAYRAK ÖNCÜ GENÇLİK SPK
2 ASLI ÇİFÇİ İST YAVUZHAN SPK
AHMET ÇİFÇİ YAVUZHAN SPK
3 IRMAK TÜMER İZM İZMİR TED. İHT. SPK
RAHMİ ÇELİK KONAK BLD.SPK
4 MELİSA GEZGİN AYD GÜLER TAEKWONDO S.K
DENİZHAN GEZGİN GÜLER TAEKWONDO S.K
5 YAĞMUR SOLMAZ AYD GÜLER TAEKWONDO S.K
NURULLAH CAN UÇAK GÜLER TAEKWONDO S.K
6 BELMA KARA İST İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPK
BÜNYAMİN YAVUZ İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPK
7 MİNE CAN ESKŞ SARAR SPK.
ONUR İLERİ ŞAHİN SPK.
8 ERKUL AYYILDIZ AMAS TEKHAN GSK
MERVE GEÇDOĞAN TEKHAN GSK
 
Pair 18 - 30 Yaş
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 İLKAY TEKİN ANK İKİZLER TAEKWONDO SPK.
ADİL TEKİN ORMAN GENÇLİK SPK
2 SÜMEYYE AHİ İST SEYRANTEPE SPK
OSMAN ŞENEL YAVUZHAN SPK
3 AYŞEM ÖZTÜFEK İST BBSK
KÜRŞAD OĞUZHAN AVCI BBSK
4 YILDIZ ORS ANK TOLGA TAEKWONDO SPK.
MUHAMMED EMİN KÖŞKER ANKARA ÇINAR GSK.
5 ZÜHRE MERYEM KÜKREK İST YAVUZHAN SPK
CEM UÇAK YAVUZHAN SPK
6 ASLI DALGIÇ İZM NOVA SK.
MEHMET PALAMUT ATAK SPOR KLB.
7 SELÇUK ÖZDEMİR GZANTP NURDAĞI EĞİTİM SPK.
AYŞE GÜL GÖKKAYA NURDAĞI BLD SPK.
8 GÖKHAN EYİGÜN ANK CAN KARAKUŞAK SPK.
EKİN GÖKÇE ÇİÇEK DHMİ GENÇLİK SPK.
 
Pair 31 Yaş Üstü
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 MERYEM YAVUZ İST YAVUZHAN SPK
HAKAN AHİ YAVUZHAN SPK
2 MEVLÜT PEKÇAN ANK İLBANK GSK
SAFİYE YALÇIN TÜRK FERDİ-ANKARA
3 SERİM OLGUN KAHVECİ ANK ASKİ SPOR
ARDA KAHVECİ ANKARA ERDEM SPK.
4 HAYRİ TEMEL ALPER ESKŞ SARAR SPK.
DİLEK EDER GENÇLİK SPK.
5 NEZAHAT İSLAM İST SEYRANTEPE SPK
BAŞAR BAŞUSTA SEYRANTEPE SPK
6 HAVVA KONANÇ ANK FERDİ-ANKARA
NAMIK KONANÇ TSK SPOR GÜCÜ
 
Senkron Takım 12 - 14 Yaş Erkek
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 MUHAMMED EMİR YILMAZ İST SEYRANTEPE SPK
CEM KORTAN UYAR SEYRANTEPE SPK
YİĞİT KEMAL YILMAZ SEYRANTEPE SPK
2 YUSUF EMRE AKBIYIK İST ALTI EYLÜL BELEDİYE SPK.
HAMZA EREN TORAMAN ALTI EYLÜL BELEDİYE SPK.
YAVUZ SELİM TAZCAN ALTI EYLÜL BELEDİYE SPK.
3 ZİHNİ BERKAY EMİRAL İST AMS.TELEKOM GSK
FURKAN ÇOLAK AMS.TELEKOM GSK
KAAN KILINÇ AMS.TELEKOM GSK
4 ÜMİT YARDIMCI İST ANKARA ÇINAR GSK.
TUNA KAPICIOĞLU ANKARA ÇINAR GSK.
AHMET YUSUF ASLANTAŞ ANKARA ÇINAR GSK.
5 KADİRCAN KESKİN İST YAVUZHAN SPK
MUHAMMET ÖZİNAL YAVUZHAN SPK
MUHAMMED EKEN YAVUZHAN SPK
6 ERKAM EMİR EĞDEMİR İST KUN-TEK GSK.
MUSTAFA UZUN KUN-TEK GSK.
AHMET ÖNDER ÇELİK KUN-TEK GSK.
7 YUSUF POYRAZ İST ERDEM SPK.
BERAT KARA ERDEM SPK.
Y. CAN EREN KARA ERDEM SPK.
 
Senkron Takım 15 - 17 Yaş Erkek
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 KADİR SIRAKAYA ANK ANKARA ÇINAR GSK.
AHMET EĞRİ ANKARA ÇINAR GSK.
MURATCAN AKKAYA CAN KARAKUŞAK SPK.
2 ONUR İLERİ ESKŞ ŞAHİN SPK.
ALPER ALTUNAY ŞAHİN SPK.
KUTAY KILIÇASLAN ESKİSEHİR SPK.
3 M.HAMZA KIZILARSLAN VAN VAN OLİMPİYAT TAEKWONDO GSK DRN.
HAMZA YILĞIN VAN GSİM
HAZAR KOÇ VAN GSİM
4 OĞUZ KAAN KERTİŞ KSTM KAST.TÜRK TELEKOM GSK
ALPER KADERLİ FERDİ KASTAMONU
KADİR NURAY FERDİ KASTAMONU
5 EYÜP FURKAN KALIN KYSR ERDEM SPK.
YİĞİT ALP KARACA ERDEM SPK.
M. SITKI ÖZKAVRA ERDEM SPK.
6 B.YÜKSEL KÜTÜKCÜOĞLU KSTM FERDİ KASTAMONU
YUSUF BAYIN FERDİ KASTAMONU
FATİH HIZLI KAST.TÜRK TELEKOM GSK
 
SenkronTakım 18 - 30 Yaş Erkek
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 ALİ KEMAL USTABAŞ İST ÜSKÜDAR BLD SK
HABİP OKÇU ÇELİK TKD İHTS SK
SERDAR CAN KAĞITHANE SPK
2 SÜLEYMAN GÖNÜLTAŞ GZANTP G.ANTEP ÇELİK SPK.
SELÇUK ÖZDEMİR NURDAĞI EĞİTİM SPK.
H.İBRAHİM ÇELİK G.ANTEP ÇELİK SPK.
3 CAN UÇAK İST YAVUZHAN SPK
OSMAN KARADAĞ YAVUZHAN SPK
ZEYNEL BURAK ATABEY İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPK
4 YUSUF ATSIZ KYSR FERDİ.KAYSERİ
ŞAHİN ŞAHİNER ARİF MOLU GENÇLİK VE SPK.
ALİ OSMAN YÜKSEL ARİF MOLU GENÇLİK VE SPK.
5 MURAT YAŞA MLTY İNÖNÜ ÜNİV.S.KLB
AKIN ALİ ELMAS İNÖNÜ ÜNİV.S.KLB
H.BASRİ MELEKLİ İNÖNÜ ÜNİV.S.KLB
6 ABDÜLKADİR MUMCU ADA CANKUTAY SPOR KLB.
SADULLAH TAYTEMUR MAVİ LACİVERTLİM SPK.
MÜSLÜM KÖKYILDIRIM ADANA MİSS SPOR KULÜBÜ
 
Senkron Takım 31 Yaş Üstü Erkek
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 MUSTAFA YILMAZ İST SEYRANTEPE SPK
KEMAL YILMAZ SEYRANTEPE SPK
GÜRAY TÜRK SEYRANTEPE SPK
2 ŞAHİN ALTUN BLKS KARESI GENCLIK VE SPOR KLUBU
İSMAİL KÖKÇÜ KARESI GENCLIK VE SPOR KLUBU
ALİ İLGÜN KARESI GENCLIK VE SPOR KLUBU
3 M.KEMAL YILDIRAN ERZR ERZURUM SAĞLIK GENCLIK VE SPOR KLÜBÜ
ÖMER BUDANCAMANAK BUDAN SPK.
ZAFER KAVCI BUDAN SPK.
4 DURSUN ALİ BALMUK İST BBSK TKD İHT
TEYFİK ÇELİK UZUNÇAVDAR SPK
ŞÜKRÜ TURAN DENİZÖZ FERDİ-İSTANBUL
5 SEYİT ÖCEK İZM İZMİR TAEK.İHT. SPK.
VOLKAN YALÇINKAYA NOVA SK.
ALPER SADIKOĞLU NOVA SK.
 
Freestyle 12 - 17 Yaş Erkek
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 O.MUSTAFA ÖRNEK AMAS TEKHAN GSK
2 CANBERK KARAKAYA İST İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPK
3 ENES DOĞUKAN BİLGİN AMAS AMS.TELEKOM GSK
4 ERAY AKTÜRK İST GELİŞİM SPK
5 DOĞAN CAN YANIK İST ÇELİK TKD İHTS SK
6 HÜSEYİN ERİŞİK HTAY M.ERİŞİK SPK
7 FURKAN UZUN ESKŞ TEPEBAŞI GENÇLİK SPK.
8 FATİH HIZLI KSTM KAST.TÜRK TELEKOM GSK
 
Freestyle 18 Üstü Yaş Erkek
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 SERDAR CAN İST KAĞITHANE SPK
2 EMİRHAN MURAN İST BBSK TKD İHT
3 MURAT SARIKUŞ İST İBB SPK
4 SEYYİD BURHANEDDİN FIRAT AMAS TEKHAN GSK
5 HASAN ALİ ASLANTAŞ ANK ANKARA ÇINAR GSK.
6 BİLAL KAHVECİ İST İBB SPK
7 MUHARREM KILIÇ İST ÇELİK TKD İHTS SK
8 ONUR ATABEY İST İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPK
 
Freestyle 12 - 17 Yaş Pair
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 BUSENUR SEVÜK ESKŞ TEPEBAŞI GENÇLİK SPK.
ERDEM ŞAHİN TEPEBAŞI GENÇLİK SPK.
2 AYLİN YILMAZ BLKS ALTI EYLÜL BELEDİYE SPK.
YAVUZ SELİM TAZCAN ALTI EYLÜL BELEDİYE SPK.
3 BURAK POLAT ESKŞ SARAR SPK.
ÖYKÜ AK SARAR SPK.
4 HAYRİYE ERİŞİK HTAY M.ERİŞİK SPK
HÜSEYİN ERİŞİK M.ERİŞİK SPK
5 ZARİFE ALPTEKİN KSTM FERDİ KASTAMONU
YUSUF BAYIN FERDİ KASTAMONU
 
Freestyle 18 Yaş Üstü Pair
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 KÜBRA DAĞLI İST İBB SPK
EMİRHAN MURAN BBSK TKD İHT
2 EBUBEKİR ELMACI KSTM KAST. ERİŞEN SPK
Ö.HURİYE YOLASINOMAZOGUL KAST. ERİŞEN SPK
3 MEHMET EMRE TAŞÇI İST BBSK TKD İHT
GÖZDE ANUK İSTANBUL YAVUZ SPK
4 R.ALPARLAN DALSIZ KSTM KASTAMONU BLD SPK
SEVİLAY KABATAŞ KASTAMONU BLD SPK
5 NİSA AKBIYIK BLKS BALIKESİR TAEKWONDO GSK.
FURKAN SAĞLAM KARESI TAEKWONDO GSK
 
Freestyle 12 - 17 Yaş Mix
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 O.MUSTAFA ÖRNEK AMAS TEKHAN GSK
YASİN ÇEKEN AMS.TELEKOM GSK
ENES DOĞUKAN BİLGİN AMS.TELEKOM GSK
AYBÜKE İKRA ÖZKAN TEKHAN GSK
SÜMEYYE ŞENTÜRK GENÇLİK SPK
2 CANBERK KARAKAYA İST İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPK
BÜNYAMİN YAVUZ İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPK
İLAYDA BAYKAL İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPK
BELMA KARA İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPK
ZÜLBİYE POSLU İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPK
3 GÜLSENA KARAKUYULU ESKŞ TEPEBAŞI GENÇLİK SPK.
BUSENUR SEVÜK TEPEBAŞI GENÇLİK SPK.
ERDEM ŞAHİN TEPEBAŞI GENÇLİK SPK.
FURKAN UZUN ESJİM SPK.
SENANUR KIZIL TEPEBAŞI GENÇLİK SPK.
4 ALPER KADERLİ KSTM FERDİ KASTAMONU
  OĞUZ KAAN KERTİŞ KAST.TÜRK TELEKOM GSK
  BÜŞRA KADERLİ KASTAMONU BLD SPK
  ÜMMÜHAN KOCAOĞLU KASTAMONU BLD SPK
  SEMA KARATAŞ FERDİ KASTAMONU
5 SENA ŞENGÜL ESKŞ ŞAHİN SPK.
NAZAN BAŞKAYA ESYILDIRIM SPK.
ZELAL NUR ASLAN ODUN PAZARI GENÇLİK VE SPK.
MEHMET GENÇTOPRAK ODUN PAZARI GENÇLİK VE SPK.
TEVFİKCAN EDİŞ ODUN PAZARI GENÇLİK VE SPK.
6 B.YÜKSEL KÜTÜKCÜOĞLU KSTM FERDİ KASTAMONU
KADİR NURAY FERDİ KASTAMONU
ÖZLEM KOÇ KAST. ERİŞEN SPK
FATMA NUR KOCAOĞLU FERDİ KASTAMONU
AYŞE ALPTEKİN FERDİ KASTAMONU
 
Freestyle 18 Yaş Üstü Mİx
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 MURAT SARIKUŞ İST İBB SPK
BİLAL KAHVECİ İBB SPK
MUHARREM KILIÇ ÇELİK TKD İHTS SK
SAKİNE KÜÇÜKAKYÜZ İSTANBUL YAVUZ SPK
GÖZDE ANUK SEYRANTEPE SPK
2 SEMANUR YILDIRIM İST İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPK
AYŞENUR CANSEL GÖĞDAGÖZ İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPK
ZEYNEL BURAK ATABEY İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPK
ONUR ATABEY YAVUZHAN SPK
CEM UÇAK İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPK
3 GÜLŞAH SIRAKAYA ANK ANKARA ÇINAR GSK.
GÜLDEN SATIOĞLU ANKARA ÇINAR GSK.
ESRA ÜNAL ANKARA ÇINAR GSK.
GÜRKAN SATIOĞLU ANKARA ÇINAR GSK.
HASAN ALİ ASLANTAŞ ANKARA ÇINAR GSK.
4 MUSTAFA YILDIZ KSTM KAST.TÜRK TELEKOM GSK
EBUBEKİR ELMACI KAST. ERİŞEN SPK
GÜLAY KABATAŞ KAST.TÜRK TELEKOM GSK
Ö.HURİYE YOLASINOMAZOGUL FERDİ KASTAMONU
MERVE YILDIZ KAST. ERİŞEN SPK
5 EBRU TAŞKIN ESKŞ SARAR SPK.
ÖZKAN UYGUR ESKİSEHİR SPK.
AHMET AYDIN SARAR SPK.
İSMAİL KÖKÖREN GENÇLİK SPK.
BANU ERTAŞ GENÇLİK SPK.
6 SERAP KANSU BLKS BALIKESİR TAEKWONDO GSK.
FURKAN SAĞLAM KARESI TAEKWONDO GSK
ZEYNEP İREM SENGİR KARESI TAEKWONDO GSK
ŞEREF FİRİDİNLİOĞLU BALIKESİR TAEKWONDO GSK.
NİSA AKBIYIK BURHANİYE ANADOLU SPK.
 
Senkron Takım 18 - 30 Yaş Bayan
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 ELİF AYBÜKE YILMAZ ANK İLBANK GSK
BENGÜ ALKAN MALİYE MİLLİ PİYANGO SPK.
FATMA TÖREHAN ASKİ SPOR
2 EMİNE AKIŞ ADA DOĞDU SPOR KLB.
SEVİLAY KARAKILÇIK DOĞDU SPOR KLB.
HİLAL GÜZEL DOĞDU SPOR KLB.
3 ZERRİN AYDOĞAR İZM İZMİR TED. İHT. SPK
HANDE İPEK YAMANEL İZMİR TED. İHT. SPK
ASLIHAN ŞAL İZMİR TED. İHT. SPK
4 DİLA ŞEYDA ÇOBAN AMAS AMS.BELEDİYE SK
SARE KURT TEKHAN GSK
FUNDA DÜZENLİ GENÇLİK SPK
5 NURCAN MAZILI İZM FERDİ-İZMİR
SEMA HACIOĞLU ÇİĞLİ BEL.SK
AYŞEGÜL DOĞAN EGE GNÇ SPK
6 HASİBE BÜYÜKDAVRAZ ISPRT BÖLGE SK.
BURCU YARLOĞLUEŞ ERBİL S.K.
MERYEM SERFİNAZ BİLİCİ ERBİL S.K.
7 SEMANUR YILDIRIM İST İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPK
AYŞENUR CANSEL GÖĞDAGÖZ İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPK
ZÜHRE MERYEM KÜKREK YAVUZHAN SPK
8 GÜLŞAH SIRAKAYA ANK ANKARA ÇINAR GSK.
GÜLDEN SATIOĞLU ANKARA ÇINAR GSK.
ESRA ÜNAL ANKARA ÇINAR GSK.
 
Senkron Takım 12 - 14 Yaş Bayan
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 NURGÜL ÇÜRÜK BLKS ALTI EYLÜL BELEDİYE SPK.
KAYRA DESTAN ALTI EYLÜL BELEDİYE SPK.
TAYYİBE NUR BÖCEKDERE ALTI EYLÜL BELEDİYE SPK.
2 SUDE YENER İST SEYRANTEPE SPK
BUSE YAVUZ SEYRANTEPE SPK
BAŞAK NEHİR ARTAN SEYRANTEPE SPK
3 BUKET YÜKSEL ANK ANKARA ÇINAR GSK.
SILA BAĞCI ANKARA ÇINAR GSK.
TORUN SILA ÇİÇEK ANKARA ÇINAR GSK.
4 ÖZLEM YAREN İZM İZMİR TED. İHT. SPK
İREM DURU BUDAK BUCA SPOR.KLB
AYSEL NUR DALGARA FERDİ-İZMİR
5 BETÜL ÇİÇEK İST İBB SPK
İREM ŞİŞMAN ATİKALİ GENÇLİK SPK
GÜLSENA KIZILDAĞ ATİKALİ GENÇLİK SPK
6 ELİF DEMİR ANK ANKARA ÇINAR GSK.
İREM AKGÜL ANKARA ÇINAR GSK.
GÜLNİHAL KAYA ANKARA ÇINAR GSK.
7 ÖZLEM KOÇ KSTM KAST. ERİŞEN SPK
BÜŞRA KADERLİ KASTAMONU BLD SPK
ÜMMÜHAN KOCAOĞLU FERDİ KASTAMONU
8 NAZAN BAŞKAYA ESKŞ ESYILDIRIM SPK.
SARE KÖK ESKİSEHİR SPK.
SENA ŞENGÜL ŞAHİN SPK.
 
Freestyle 12 - 17 Yaş Bayan
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 GÜLSENA KARAKUYULU ESKŞ TEPEBAŞI GENÇLİK SPK.
2 İLAYDA AKTAY İZM İZMİR TED. İHT. SPK
3 RÜMEYSA TİRYAKİ SNP GERZE BELEDIYE SK.
4 EBRU OZAN SNP KUZEY YILDIZI
5 SİNEM GÜRBÜZ BLKS ALTI EYLÜL BELEDİYE SPK.
6 İLAYDA BAYKAL İST İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPK
7 EDA DERYA ÇEKMECE KCL KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SK
8 NUR BEYZA MİNGAN İST YAVUZHAN SPK
 
Freestyle 18 Üstü Yaş Bayan
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 SERPİL ŞENOL KAYA SAMS KAYA SPK.
2 SEDA KANSU BLKS KARESI GENCLIK VE SPOR KLUBU
3 ZEYNEP İREM SENGİR BLKS KARESI TAEKWONDO GSK
4 MELİKE ARZU İLAYDA ÇAĞULCUOĞLU BLKS FERDİ3
5 REYHAN ŞENGÜL KSTM KAST. ERİŞEN SPK
 
Senkron Takım 31 Yaş Üstü Bayan
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 NEZAHAT İSLAM İST SEYRANTEPE SPK
SULTAN CAN SEYRANTEPE SPK
SAKİNE KÜÇÜKAKYÜZ SEYRANTEPE SPK
2 NURAY BEŞENK İST AYTAN SPK
AYŞE COŞKUN ERSOY ÇINAR SPK.
DENİZ GERÇEK AYTAN SPK
3 SEVKAN GENCER ESKŞ SARAR SPK.
SENEM TÜRK SARAR SPK.
ELİF YENİGÜN ORHAN ŞAHİN SPK.
4 NURHAN ARI ESKŞ ARI GENÇLİK HİZ. SPK.
CANAN ARI ARI GENÇLİK HİZ. SPK.
DİLEK KARAKUYULU ESJİM SPK.
 
10 -11 Yaş Minik Erkek
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 HAKAN SEFA KARAKAŞ ANK ÇANKAYA İKİZLER2 TAEKWONDO SPK.
2 ŞAFAK ERGÜN İST YAVUZHAN SPK
3 HAMİD ARDA SALTA ANK FERDİ-ANKARA
4 MUHAMMED SAİD YAVUZ İST YAVUZHAN SPK
5 OSMAN TUNCAY ANK ÇANKAYA İKİZLER2 TAEKWONDO SPK.
6 AZİZ ÖZKAN ANK ÇANKAYA İKİZLER2 TAEKWONDO SPK.
7 SEYHUN TONYALI ANK İKİZLER TAEKWONDO SPK.
8 BURAK DİLLİ AMAS TEKHAN GSK
 
10 -11 Yaş Minik Bayan
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 NAGİHAN BESLEME ADA DOĞDU SPOR KLB.
2 ŞEYDA NUR YAVUZ ADA DOĞDU SPOR KLB.
3 BUKET ÇOTANOĞLU BLKS KARESI TAEKWONDO GSK
4 ELİF KARABAY ANK ÇANKAYA İKİZLER2 TAEKWONDO SPK.
5 SELİN ZEYNEP BÖCEK İST YAVUZHAN SPK
6 TUANA KÜRÜMOĞLU ANK ANKARA ÇINAR GSK.
7 RABİA NUR BALMUK İST BBSK TKD İHT
8 GÜLSÜM MELEK BAHÇECİ KTH FERDİ2
 
Pair 10 - 11 Yaş
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 ELİF KARABAY ANK ÇANKAYA İKİZLER2 TAEKWONDO SPK.
OSMAN TUNCAY ÇANKAYA İKİZLER2 TAEKWONDO SPK.
2 MEHMET EMİN AYGÜLER AMAS AMS.TELEKOM GSK
ZERDA BATI AMS.TELEKOM GSK
3 BEYZANUR YILDIRIM ANK ANKARA ÇINAR GSK.
FURKAN KAAN DURSUN ANKARA ÇINAR GSK.
4 MERT ÇELİK İST ÇELİK TKD İHTS SK
RABİA NUR BALMUK BBSK TKD İHT
5 ŞAFAK ERGÜN İST YAVUZHAN SPK
MELİKE NUR POSLU İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPK
6 MUHAMMED SAİD YAVUZ İST YAVUZHAN SPK
SELİN ZEYNEP BÖCEK YAVUZHAN SPK
7 ELİF SILA KARATAŞ KSTM ORMAN SPK
BERAT NURAY FERDİ KASTAMONU
8 YAĞMUR CAN İZM İZMİR TED. İHT. SPK
HASAN ÖLKER İZMİR TED. İHT. SPK
 
Senkron Takım 10 -11 Yaş Erkek
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 HAKAN SEFA KARAKAŞ ANK ÇANKAYA İKİZLER2 TAEKWONDO SPK.
SEYHUN TONYALI İKİZLER TAEKWONDO SPK.
1 AZİZ ÖZKAN ANK ÇANKAYA İKİZLER2 TAEKWONDO SPK.
MEHMET EMİN AYGÜLER AMS.TELEKOM GSK
2 OĞUZ ÇETİN AMAS TEKHAN GSK
BURAK DİLLİ TEKHAN GSK
3 BERAT NURAY KSTM FERDİ KASTAMONU
İBRAHİM MİNAZ FERDİ KASTAMONU
3 MERTCAN CİVELEKOĞLU KSTM FERDİ KASTAMONU
EREN TUNALI KUN-TEK GSK.
4 MUHAMMED ZEYBEK KTH KUN-TEK GSK.
MEHMED DİLSİZ KUN-TEK GSK.
 
Senkron Takım 10 -11 Yaş Bayan
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 BEYZANUR YILDIRIM ANK ANKARA ÇINAR GSK.
ESİLA NAZLI KAYA ANKARA ÇINAR GSK.
TUANA KÜRÜMOĞLU ANKARA ÇINAR GSK.
2 ZERDA BATI AMAS AMS.TELEKOM GSK
SUDENİL AKSOY TEKHAN GSK
BEĞÜM BAŞAK AKSOY TEKHAN GSK
3 MELİKE NUR POSLU İST İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPK
HAVZA NUR GÜL İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPK
TUĞÇE GÜMÜŞBAŞ İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPK
4 ELİF SILA KARATAŞ KSTM ORMAN SPK
ECENAZ KÜÇÜK ORMAN SPK
MUKADDES GÜL ERDEN KAST. ERİŞEN SPK
5 ELİF ÇAPAR KRM AKADEMİ SPK
FATMA ZEHRA DOĞAN AKADEMİ SPK
MİHRİBAN CİNGÖZ ÖZEL İDARE SPK
 
61 - 65 Yaş Bayanlar
NO AD,SOYAD BÖLGE KLUP
1 SEVGİCAN YALÇIN ORDU GÜZEL ORDU SPK.
       
Senkron Takım 15 - 17 Yaş Bayan
NO AD,SOYADAD BÖLGE KLUP
1 BUKET ŞAHİN ANK ANKARA ÇINAR GSK.
AYŞE OKÇU ANKARA ÇINAR GSK.
KAMER İLAYDA ÇAKICI FERDİ-ANKARA
2 MELİKE ÇİÇEK İST İBB SPK
BÜŞRA DOĞRU ATİKALİ GENÇLİK SPK
BÜŞRA GAMZE GEYİK ATİKALİ GENÇLİK SPK
3 BURCU TAYGUN İZM İZMİR TED. İHT. SPK
NESLİHAN ŞAL İZMİR TED. İHT. SPK
IRMAK TÜMER İZMİR TED. İHT. SPK
4 GÜLCAN AYDIN BLKS ALTI EYLÜL BELEDİYE SPK.
SİNEM GÜRBÜZ ALTI EYLÜL BELEDİYE SPK.
AYLİN YILMAZ ALTI EYLÜL BELEDİYE SPK.
5 ELİF DÖŞÜÇUKUR GZANTP KARAGÖLGE SPK.
BÜŞRA KAYA GAZİANTEP GENÇLİK VE SPK.
MELİKE İNCİ Ş.BEY BLD. GENÇLİK VE SPK.
6 ZEKİYE ANDAÇ TERDİ GZANTP İSLAHİYE TAEKWONDO SPK.
EDANUR ASLAN İSLAHİYE TAEKWONDO SPK.
ŞAZİYE CEREN ŞİMŞEK İSLAHİYE TAEKWONDO SPK.
7 MERVE GEÇDOĞAN AMAS TEKHAN GSK
SÜMEYYE ŞENTÜRK TEKHAN GSK
AYBÜKE İKRA ÖZKAN GENÇLİK SPK
8 MİNE CAN ESKŞ SARAR SPK.
CEREN TAŞKAZAN SARAR SPK.
DİLEK KALYONCU SARAR SPK.

 

 

 


koyuncuspor.net

Ziyafet Sofrası

KalbeGidenLezzet

Yemekler Miss