x2017 02 tkd 023. Minikler Avrupa Taekwondo Şampiyonası (3rd European Kids Taekwondo Championships) 1.Gün sonuçlarını yayınlıyoruz.

2015 10 koyuncuspor tv
3rd europen kids logo 1

3. Minikler Avrupa Taekwondo Şampiyonası (3rd European Kids Taekwondo Championships) Antalya Belek de Maritim Pine Beach Otelde 4-5 şubat tarihlerinde yapılacak. Şampiyonaya Türkiyeden ve Avrupadan bir çok kulupten sporcu katılıyor. İlk gün musabaka sonuçlarını ve Kur'alarını yayınlıyoruz.
2017 02 kids results page1
2017 02 kids results page2

 

3rd europen kids logo 1

2017 02 27kgF results

2017 02 30kgM results

2017 02 33kgF page4

2017 02 36kg M results

2017 02 40kgF results

2017 02 44kgM results

2017 02 48kgF results

2017 02 57kgF results

 3rd europen kids logo 1

 

Competitors (171)

Children female -27 kg (12)
Class A (12)
Alisa IGNATEVA SAINT-PETERSBURG TAEKWONDO FEDERATION Russia Russia
Aybuke Selman DERMENCIOGLU BASAR S.K. Turkey Turkey
Esmanur AYDIN BURSA SAGLIK G Turkey Turkey
Hasret SAHIN TERME GEN Turkey Turkey
Kateryna STUPAK UKRAINE NATIONAL TEAM Ukraine Ukraine
MERVE ELIF KAHRAMAN YESIL KIRAZ Turkey Turkey
Mara SAMAR TAEKWONDO CLUB PANTERA Croatia Croatia
Mariia AKSONOVA KIEV SCHOOL OF SPORT Ukraine Ukraine
Mariia ZAMOROKA KHMELNYTSK REGION Ukraine Ukraine
Nurefza UNLU ANKARA ADLIYE SPOR KUL Turkey Turkey
Rabia COLAK TRAKYA AKADEMI SPOR KUL Turkey Turkey
Sinem TOPRAK BUCA BELEDIYESI G.S.K. Turkey Turkey
Children female -30 kg (19)
Class A (19)
AYSENUR KAYACI SAKARYA SAMPIYONLAR Turkey Turkey
Anastasia SYDORENKO UKRAINE NATIONAL TEAM 2 Ukraine Ukraine
Aresu BOLANDIN MUDO GRONAU Germany Germany
Aysenur MIZRAK SEVEN SPOR KUL Turkey Turkey
Busra SAVAS OSMANGAZI KOLEJI GENCLIK SPOR. KULUBU Turkey Turkey
Busra AYDIN BUCA BELEDIYESI G.S.K. Turkey Turkey
Darya KOSTENEVYCH UKRAINE NATIONAL TEAM Ukraine Ukraine
Ecem ULUYILMAZ ANKARA LEOPAR SPOR KULUB Turkey Turkey
Hacer AKCAY BAHRI TANRIKULU SPOR KULUBU Turkey Turkey
Havva Nur SAHMAN POLAT SPOR CLUB Turkey Turkey
Hilal SENGUN TRAKYA AKADEMI SPOR KUL Turkey Turkey
Ilayda SARIKAYA LIDER TAEKWONDO Turkey Turkey
Melisa ERAVCI ERBAY GENCLIK VE SPOR KULUBU Turkey Turkey
SILA MEDINE KAVURAT ANKARA ADLIYE SPOR KUL Turkey Turkey
SUEDA HERGUL YURTSEVER Turkey Turkey
Selen Ceren KOSGER POLAT SPOR KUL Turkey Turkey
Tauisiya BRUKHNOVA KHMELNYTSK REGION Ukraine Ukraine
Viktoriia BOKOVETS URALMASH-SPORT CLUB Russia Russia
YAGMUR AKCAM YESIL KIRAZ Turkey Turkey
Children female -33 kg (15)
Class A (15)
Asel Nur GOGUS KUMRU SPOR KULUBU Turkey Turkey
Ayse Begum SOYTEKIN TURGUTLU BASAR AY-YILDIZ S.K... Turkey Turkey
Azranur KORKMAZ ANKARA ADLIYE SPOR KUL Turkey Turkey
Elif Nisa GENC SEVEN SPOR Turkey Turkey
Fatmanur ONER BAHRI TANRIKULU SPOR KULUBU Turkey Turkey
Jada VAN WIJNGAARDEN CLUB TAEKWONDO MY-JU CUNIT Spain Spain
Lucija JELIC TAEKWONDO CLUB PANTERA Croatia Croatia
Nela PUHALO TAEKWONDO CLUB PANTERA 1 Croatia Croatia
Selin KURSUN BURSA SAGLIK G Turkey Turkey
Semanur KAYA EDIRNE BELEDIYE SPOR KUUBU Turkey Turkey
Sevde KIRKPINAR MUSTAFA Turkey Turkey
Sevval Irem AKOL KARAGOZOGLU ILKOGRETIM OKULU GSKK Turkey Turkey
Veronika HOLDINA UKRAINE NATIONAL TEAM Ukraine Ukraine
ZEYNEP NUR SARICICEK BOZUYUK IDMAN YURDU SPOR KULUBU Turkey Turkey
Zeynep ORAL ASLAN GENCLIK VE SPOR KULUBU Turkey Turkey
Children female -36 kg (8)
Class A (8)
Beyza KARABULUT POLAT SPOR KUL Turkey Turkey
Bianca RUSU MOLDOVA NATIONAL TEAM Moldova Moldova
Diana KRUSH SC "MOTOR - SICH" Ukraine Ukraine
NIMET SUDE ERULKER YESIL KIRAZ Turkey Turkey
Naz EROL EDIRNE BELEDIYE SPOR KUUBU Turkey Turkey
Sila SENER BUCA BELEDIYESI G.S.K. Turkey Turkey
Viktoria MELNIK TVBB ELITE BERLIN Germany Germany
Viktoria DIMITROVA KONDOR2000 Bulgaria Bulgaria
Children female -40 kg (6)
Class A (6)
Anastasiia KONOVAL UKRAINE NATIONAL TEAM Ukraine Ukraine
DENIZ UZUNKOSE YESIL KIRAZ Turkey Turkey
Nehir OZBEK POLAT SPOR KUL Turkey Turkey
Ranya AKDOGAN FOCA BELD SPOR Turkey Turkey
Yagmur YILMAZ TERME GEN Turkey Turkey
Zeynep Nur COSTUR EDIRNE BELEDIYE SPOR KUUBU Turkey Turkey
Children female -44 kg (4)
Class A (4)
Anfisa ALEKSEEVA SAINT-PETERSBURG TAEKWONDO FEDERATION Russia Russia
Azra Eylul KORKMAZ ANKARA LEOPAR SPOR KULUB Turkey Turkey
ELIF GIZEM UZUN CAN KARAKUSAK Turkey Turkey
Sila KIBAROGLU ASIL GENCLIK SPOR KUL Turkey Turkey
Children female -48 kg (4)
Class A (4)
Ana TIMAC TAEKWONDO CLUB PANTERA Croatia Croatia
Ikra ERDOGAN ASIL GENCLIK SPOR KUL Turkey Turkey
Melis ELIBOL ASLAN GENCLIK VE SPOR KULUBU Turkey Turkey
Tuana AKKOYUNLU BAHRI TANRIKULU SPOR KULUBU Turkey Turkey
Children female -52 kg (2)
Class A (2)
MELIS TETIK SECKINLER SPOR 3 Turkey Turkey
Rana BAYKAL TERMAL SPOR Turkey Turkey
Children female -57 kg (3)
Class A (3)
Azra PINAR KUMRU SPOR KULUBU Turkey Turkey
Cemre AKGUN AKDENIZ SPOR KUL Turkey Turkey
NISA NUR OZDEMIR ARIFIYE ATILGAN SPOR KUL Turkey Turkey
Children male -27 kg (28)
Class A (28)
Abdullah Efe YALCIN ANKARA MERKEZ IMAM HATIP LISESI Turkey Turkey
Batin Yigit ERGUL UZUNKOPRU BELEDIYESI SPOR KULUBU Turkey Turkey
Berat DURMAZ SAGLIK SPOR Turkey Turkey
Berke ERBULUT ASIL GENCLIK SPOR KUL Turkey Turkey
Efecan TANRIKUT EDIRNE BELEDIYE SPOR KUUBU Turkey Turkey
Emirhan IPEK SEVEN SPOR Turkey Turkey
Ernest LAPTIEV KIEV SCHOOL OF SPORT Ukraine Ukraine
Ersin SENYUREK VADI SPOR Turkey Turkey
Evangelos KOUKOUSOUDIS MUDO GRONAU Germany Germany
Goktug AKKOC DORUKJUNIOR Turkey Turkey
Kerem AKYUZ BUCA BLB. G.S.K Turkey Turkey
Martiros TARKHANIAN SC "MOTOR - SICH" Ukraine Ukraine
Mehmet Bugra BOLAT SEVEN SPOR KUL Turkey Turkey
Muhammet Emir BAYRAM RUMELI KAVAGI Turkey Turkey
Nikolaos TRIKATZIS A.C.KORINTIAS Greece Greece
Oleksandr DZENZERSKYI JI DO KWAN Bulgaria Bulgaria
POLAT GEVENOGLU BOZUYUK IDMAN YURDU SPOR KULUBU Turkey Turkey
SELIM GUR SAMSUNDO Turkey Turkey
Sarp MERGI BUCA BELEDIYESI G.S.K. Turkey Turkey
Selim CELIK BURSA SAGLIK G Turkey Turkey
Shadi ABUD KONDOR2000 Bulgaria Bulgaria
Timofei FERTIKOV URALMASH-SPORT CLUB Russia Russia
Timur Arda EVRAN TURGUTLU BASAR AY-YILDIZ SK Turkey Turkey
Yagiz Efe YETGUN BURSA SAGLIK G Turkey Turkey
Yigit KARTAL TRAKYA AKADEMI SPOR KUL Turkey Turkey
Yigit Ege YETGUN SAGLIK G Turkey Turkey
Yunus Efe YILMAZ YALCIN TAEKWONDO SPOR KULUBU Turkey Turkey
Yusuf Kayra AKLANOGLU LIDER TAEKWONDO Turkey Turkey
Children male -30 kg (27)
Class A (27)
Ahmet Safak PIRLI SARAR SPOR KULUBU. Turkey Turkey
Ali Sami PELIT ASIL GENCLIK SPOR KUL Turkey Turkey
Anatolii ELISEEV URALMASH-SPORT CLUB Russia Russia
Ates ARABACI SEVEN SPOR KUL Turkey Turkey
Berat Kaan CICEKCI LIDER TAEKWONDO Turkey Turkey
Bohdan KREMINKYI KHMELNYTSK REGION 3 Ukraine Ukraine
Burakalp SIRAKAYA SEVEN SPOR Turkey Turkey
Denys ZHURAKHIVSKYI KHMELNYTSK REGION 4 Ukraine Ukraine
Dimitar VLAYKOV KONDOR2000 Bulgaria Bulgaria
Furkan YILDIZ ASLAN GENCLIK VE SPOR KULUBU Turkey Turkey
Jan FLEGAR TK BISTRA Croatia Croatia
Khusniddin ZUKHRIDDINOV TASHKENT CITY DOMBIRABAD CLUB Uzbekistan, TSV
Uzbekistan, TSV
MURAT EGE KABAK YURTSEVER Turkey Turkey
Maksym MANENKOV SC "MOTOR - SICH" Ukraine Ukraine
Mehmet KAYA ASIL GENCLIK SPOR KUL Turkey Turkey
Muhammet Bera ATES BAHRI TANRIKULU SPOR Turkey Turkey
Muhmmed Hamza DEMIR OBAY SPOR KULUBU Turkey Turkey
Mukhammadgelmat MAMAEV DCBI Russia Russia
Murat Can OLMEZ EGO SPOR KUL Turkey Turkey
Oleksandr SEMENIKHIN UKRAINE NATIONAL TEAM Ukraine Ukraine
Oleksandr LYTVYN UKRAINE NATIONAL TEAM 2 Ukraine Ukraine
Oleksandr KHOLOSHENKO JI DO KWAN Bulgaria Bulgaria
Omer Faruk ARICA ANKARA ADLIYE SPOR KUL Turkey Turkey
Sedat Enes KILICASLAN POLAT SPOR KUL Turkey Turkey
Sinan SANNAV EDIRNE BELEDIYE SPOR KUUBU Turkey Turkey
Talha Salih METIN SEVEN7TEAM Turkey Turkey
Talip Enes SINECIKLI TRAKYA AKADEMI SPOR KUL Turkey Turkey
Children male -33 kg (15)
Class A (15)
Berat Galip ALICI VADI SPOR Turkey Turkey
Bohdan TREMBACH UKRAINE NATIONAL TEAM 5 Ukraine Ukraine
Daniil VEDERNIKOV SC "MOTOR - SICH" Ukraine Ukraine
Denys PAVLIUKOV KDUSH "ARTEM" 1 Ukraine Ukraine
Dmytro POPOV UKRAINE NATIONAL TEAM 4 Ukraine Ukraine
Emir KIZEK UZUNKOPRU BELEDIYESI SPOR KULUBU Turkey Turkey
FATIH BUGRA REIS SAKARYA SAMPIYONLAR Turkey Turkey
Hakki Efe OGURTAY POLAT SPOR KUL Turkey Turkey
Hlib DEREVIANKO KDUSH "ARTEM" Ukraine Ukraine
Huseyin Enes SELEK BUCA BELEDIYESI G.S.K. Turkey Turkey
KEREM KULLUOGLU ARIFIYE ATILGAN SPOR KUL Turkey Turkey
Matviy BRUKHNOV KHMELNYTSK REGION Ukraine Ukraine
Mustafa AKCIN EGO SPOR KUL Turkey Turkey
SUKRU ENES BAYRAKAL YURTSEVER Turkey Turkey
Vladyslav OBODZINSKYI UKRAINE NATIONAL TEAM 3 Ukraine Ukraine
Children male -36 kg (11)
Class A (11)
Andrii ANTONAITUS UKRAINE NATIONAL TEAM 3 Ukraine Ukraine
Benjamin HUSIC BOSNIA AND HERZEGOVINA NATIONAL TEAM Bosnia & Herzegovina Bosnia & Herzegovina
Danylo ZAGREBELNYI UKRAINE NATIONAL TEAM Ukraine Ukraine
Deniz VARDAR BASAR S.K. Turkey Turkey
ISMAIL MIRZA OMAY YESIL KIRAZ Turkey Turkey
Muhammed Mustafa OLMEZ EGO SPOR KUL Turkey Turkey
Ruslan PIKALOV SC "MOTOR - SICH" Ukraine Ukraine
Samet COSKUN POLAT SPOR KUL Turkey Turkey
UFUK KAAN SOYSAL ARIFIYE ATILGAN SPOR KUL Turkey Turkey
Yaroslav TVERDOKHLIBOV UKRAINE NATIONAL TEAM 2 Ukraine Ukraine
Yehor BEZSMERTNYI KDUSH "ARTEM" Ukraine Ukraine
Children male -40 kg (11)
Class A (11)
ADAHAN ERFIDAN BOZUYUK IDMAN YURDU SPOR KULUBU Turkey Turkey
Artem BEZSMERTNYI KDUSH "ARTEM" Ukraine Ukraine
Ceyhun Can MUNYAS ANKARA ADLIYE SPOR KUL Turkey Turkey
ENES KAGAN AVCI YESIL KIRAZ Turkey Turkey
Ercan Efe YILDIRIM VADI SPOR Turkey Turkey
Mario NIKOLOV KONDOR2000 Bulgaria Bulgaria
Matvie FOROSTIUK KIEV SCHOOL OF SPORT Ukraine Ukraine
Muhammed Ali DEMIR TRAKYA AKADEMI SPOR KUL Turkey Turkey
OZGUR AKCA SAMSUN DO Turkey Turkey
Oleksii RUDENOK KHMELNYTSK REGION Ukraine Ukraine
Utku OZTURK BASAR S.K. Turkey Turkey
Children male -44 kg (3)
Class A (3)
EMIRHAN SARI ARIFIYE ATILGAN SPOR KUL Turkey Turkey
KADIR BERKTUG CANTURK CAN KARAKUSAK Turkey Turkey
S TUTUMLU YESIL KIRAZ Turkey Turkey
Children male -57 kg (2)
Class A (2)
Aziz GURMAN DORUKJUNIOR Turkey Turkey
Denis BULJUBASIC BOSNIA AND HERZEGOVINA NATIONAL TEAM Bosnia & Herzegovina Bosnia & Herzegovina
Children male +57 kg (1)
Class A (1)
SEYFULLAH DURSUN SECKINLER SPOR 3 Turkey Turkey

 

 

 


koyuncuspor.net

Reklam 6

Reklam 4

Reklam 2

Reklam 1

Reklam 5