x2017 02 clubs logo 05x4. Avrupa Takımlar Taekwondo Şampiyonası Müsabakaları sona erdi. Genel Klasmanda Gilan TK Birinci, İstanbul BBSK İkinci , Ankara Adliye Spor Kulubu ve Ukrania National Team 3. oldular.

koyuncusportv 021
2017 02 clubs 001

4. AVRUPA TAKIMLAR TAEKWONDO ŞAMPİYONASI
(
4nd European Clubs Taekwondo Championships)

TAKIMLAR SIRALAMASI

ERKEKLER / MALE BAYANLAR / FEMALE

TAKIMLAR GENEL KLASMAN SIRALAMASI

(Cadets / Juniors / Seniors - Female / Male)

1. GİLAN TK (AZE) - (9 Altın, 6 Gümüş, 6 Bronz - 90 Puan)

2. İSTANBUL BBSK (TUR) - (5 Altın, 1 Gümüş, 2 Bronz - 40 Puan)

3. ANKARA ADLİYE SK (TUR) - (3 Altın, 3 Gümüş, 2 Bronz - 32 Puan)

4. UKRANIA NATIONAL TEAM (UKR) - (3 Altın, 3 Gümüş, 2 Bronz - 32 Puan)

TAKIMLAR GENEL KLASMAN SIRALAMASI

(Cadets / Juniors / Seniors - Female / Male)

1. GİLAN TK (AZE) - (9 Altın, 6 Gümüş, 6 Bronz - 90 Puan)

2. İSTANBUL BBSK (TUR) - (5 Altın, 1 Gümüş, 2 Bronz - 40 Puan)

3. ANKARA ADLİYE SK (TUR) - (3 Altın, 3 Gümüş, 2 Bronz - 32 Puan)

4. UKRANIA NATIONAL TEAM (UKR) - (3 Altın, 3 Gümüş, 2 Bronz - 32 Puan)

CADETS - MALE

1. ANKARA ADLİYE SK (TUR) - (2 Altın, 1 Gümüş- 17 Puan)

2. Kiev School Of Sport (UKR) - (1 Altın,2 Gümüş- 13 Puan)

3. GİLAN TK (AZE) (AZE) - (1 Altın, 1 Gümüş, 2 Bronz - 12 Puan)

4. İstanbul BBSK (TUR) - (1 Altın, 1 Bronz - 8 Puan

CADETS - FEMALE

1. GİLAN TK (AZE) - (2 Altın, 1 Bronz - 15 Puan)

2. Terme GH SK (TUR) - (1 Altın, 1 Gümüş - 10 Puan)

3. ASKİ SK (TUR) - (1 Altın, 1 Gümüş - 10 Puan)

4. SEVEN SK (TUR) - (1 Altın - 7 Puan)

JUNIORS - MALE

1. UKRANIA NATIONAL TEAM (UKR) - (2 Altın, 1 Gümüş, 1 Bronz - 18 Puan)

2. GİLAN TK (AZE) - (1 Altın, 3 Gümüş, 2 Bronz - 18 Puan)

3. SPORTS CLUB ZHIGER (KAZ) - (1 Altın, 1 Gümüş - 10 Puan)

4. HUNGARIAN TEAM (HUN) - (1 Altın, 1 Gümüş - 10 Puan)

JUNIORS - FEMALE

1. B.B. ANKARASPOR (TUR) - (1 Altın, 1 Gümüş, 2 Bronz - 12 Puan)

2. GİLAN TK (AZE) - (1 Altın, 1 Gümüş, 2 Bronz - 12 Puan)

3. KARAMAN PERFORMANS SK (TUR) - (1 Altın, 1 Gümüş - 10 Puan)

4. HUNGARIAN TEAM (HUN) - (1 Altın, 1 Gümüş - 10 Puan)

SENIORS - MALE

1. GİLAN TK (AZE) - (3 Altın, 1 Gümüş - 24 Puan)

2. TAEKWONDO CLUB MARJAN (CRO) - (1 Altın, 1 Bronz - 8 Puan)

3. TKD JASTREB (CRO) - (1 Altın, 1 Bronz - 8 Puan)

4. TKD RED POWER (SLO) - ( 1 Altın - 7 Puan)

SENIORS - FEMALE

1. İSTANBUL BBSK (TUR) - (4 Altın - 28 Puan)

2. GİLAN TK (AZE) - (1 Altın, 2 Bronz - 9 Puan)

3. OSVIT (CRO) - (1 Altın - 7 Puan)

3. BURSA SAGLIK G (TUR) - (1 Altın - 7 Puan)

 

 

Büyükler Kategorisi Sonuçları

54 KG ERKEKLER
1-KAMA, MOUSTAPHA BSV FRIEDRICHSHAFEN SENEGAL
 2-
ALIYEV, MIKAYIL AZERI TK AZE
 3-
DAGDELEN, DENIZ ISTANBUL BBSK TÜRKİYE
 3-
MALCHENKO, TARAS SC MOTOR - SICH UKRAYNA
46 KG BAYANLAR
1-YILDIRIM, RUKIYE ISTANBUL BBSK TÜRKİYE
 2-
SATILMIS, NIHAL ILBANK GENCLIK VE SPOR KULUB TÜRKİYE
 3-
POURYOUNES LANGEROUDI, DINA KORYO DEN HAAG HOLLANDA
 3-
BRYZGALOVA, ELIZAVETA URALMASH-SPORT CLUB RUSYA
58 KG ERKEKLER
1-MEHTIYEV, FIZAM GILAN TK AZERBAYCAN
 2-
SHYMYRBAY, SAGYNYSH BARS TEAM KAZAKİSTAN
 3-
INAN, MEHMET ALI B.B.ANKARASPOR TÜRKİYE
 3-
DEMIR, DOGAN KAVAK SK TÜRKİYE
49 KG BAYANLAR
1-TOMIC, KRISTINA OSVIT HIRVATİSTAN
 2-
CIDEM, IPEK NEVSEHIR GSIM TÜRKİYE
 3-
DIDDEN, ROBIN KORYOSPORTS HOLLANDA
 3-
PETRUSIC, ANA TAEKWONDO KLUB DRAGON SLOVENYA
63 KG ERKEKLER
1-KAVURAT, FERHAT CAN ANKARA ADLIYE SPOR KULUBU TÜRKİYE
 2-
RECBER, HAKAN ISTANBUL BBSK TÜRKİYE
 3-
BRECIC, LOVRE TAEKWONDO KLUB MARJAN HIRVATİSTAN
 3-
SEZER, GERKEM ILBANK GENCLIK VE SPOR KULUB TÜRKİYE
53 KG BAYANLAR
1-ABAKAROVA, PATIMAT GILAN TK AZERBAYCAN
 2-
DOSUCUKUR, ZEHRA ASKI SPOR KULUBU 1 TÜRKİYE
 3-
BURCU, SUDE IZMIR BUYUKSEHIR BELEDIYE SPO TÜRKİYE
 3-
AGRIS, ZELIHA PTT SPOR KULUBU TÜRKİYE
68 KG ERKEKLER
1-TAGHIZADE, AYKHAN GILAN TK AZERBAYCAN
 2-
ZAOUIA, FAHD SEONGONG HOLLANDA
 3-
DAG, BARIS IZMIR BUYUKSEHIR BELEDIYE SPO TÜRKİYE
 3-
PANTAR, JURE TAEKWONDO KLUB ORIENT SLOVENYAVENYA
57 KG BAYANLAR
1-ILGUN, HATICE KUBRA BURSA SAGLIK G TÜRKİYE
 2-
ADAMKIEWICZ, PATRYCJA AZS AWF WARSZAWA POL
 3-
BURCU, SIMGE IZMIR BUYUKSEHIR BELEDIYE SPO TÜRKİYE
 3-
ERIS, YAPRAK GILAN TK AZERBAYCAN
74 KG ERKEKLER
1-KANAET, TONI TAEKWONDO KLUB MARJAN HIRVATİSTAN
 2-
COSAR, GOKHAN B.B.ANKARASPOR TÜRKİYE
 3-
MUTAK, MARKO TAEKWONDO CASPER HIRVATİSTAN
 3-
YILDIZ, MUHAMMED ILBANK GENCLIK VE SPOR KULUB TÜRKİYE
62 KG BAYANLAR
1-YAMAN, IREM ISTANBUL BBSK TÜRKİYE
 2-
STETIC, MARIJA TK DUBRAVA HIRVATİSTAN
 3-
SOGUT, SEYMA NUR ILBANK GENCLIK VE SPOR KULUB TÜRKİYE
 3-
DESYLLA, IOANNA - STAVROULA A.C.AIANTAS YUNANİSTAN
80 KG ERKEKLER
1-BEIGI HARCHEGANI, MILAD GILAN TK AZE
 2-
KOTKOV, ANTON KARELIA TEAM RUSYA
 3-
HORVAT, LUKA TKD JASTREB HIRVATİSTAN
 3-
YUNUS ULASTIRMA SPOR KULUBU TÜRKİYE
67 KG BAYANLAR
1-TETEREVIATNYKOVA, TETIANA KDUSH ARTEM UKR
 2-
JELIC, MATEA TAEKWONDO KLUB MARJAN HIRVATİSTAN
 3-
POLE, DORIS TK DUBRAVA HIRVATİSTAN
 3-
AZIZOVA, FARIDA GILAN TK AZERBAYCAN
87 KG ERKEKLER
1-TRAJKOVIC, IVAN TKD RED POWER SLOVENYA
 2-
AZIZOV, RAMIN GAFGAZ TK AZERBAYCAN
 3-
BONDAR, VLADYSLAV KDUSH ARTEM UKR
 3-
UGUZ, ENSAR ILBANK GENCLIK VE SPOR KULUB TÜRKİYE
73 KG BAYANLAR
1-BULUT, SUDE ISTANBUL BBSK TÜRKİYE
 2-
EVCI, MERVENUR ILBANK GENCLIK VE SPOR KULUB TÜRKİYE
 3-
KIYI, KUBRA IZMIR BUYUKSEHIR BELEDIYE SPO TÜRKİYE
 3-
YELUBAY, AIGUL ATYRAU TEAM KAZAKİSTAN
+87 KG ERKEKLER
1-GOLEC, VEDRAN TKD JASTREB HIRVATİSTAN
 2-
ISAEV, RADIK GILAN TK AZERBAYCAN
 3-
KARAKAS, BUGRAHAN B.B.ANKARASPOR TÜRKİYE
 3-
HASANLI, JEYHUN SAVALAN TK AZERBAYCAN
+73 KG BAYANLAR
1-KUS, NAFIA ISTANBUL BBSK TÜRKİYE
 2-
KOWALCZUK, ALEKSANDRA AZS OS POZNAN POLONYA
 3-
KURT, NURIYE BETUL BILECIK BELEDIYESI TÜRKİYE
 3-
BARDACHENKO, OLESYA KARELIA TEAM RUSYA

 

 

Gençler Kategorisi Sonuçları

45 KG ERKEKLER
1-OZCAN, OMER FARUK ILBANK GENCLIK VE SPOR KULUB TÜRKİYE
 2-
KARIMOV, KHANOGHLAN SUMGAYIT GOMRUKCHU 2 AZERBAYCAN
 3-
FUNKENDORF, VLADYSLAV UKRAINE NATIONAL TEAM UKRAYNA
 3-
YELSHIBAY, YELZHAN BARS TEAM KAZ
42 KG BAYANLAR
1-YARKOVA, YANA URALMASH-SPORT CLUB RUSYA
 2-
GANBARLI, MIRVARI GILAN TK AZERBAYCAN
 3-
KACHOWITSCH, VERA BSV FRIEDRICHSHAFEN ALMANYA
 3-
KILIC, VILDAN PTT SPOR KULUBU TÜRKİYE
48 KG ERKEKLER
1-JOZSA, LEVENTE HUNGARIAN TEAM MACARİSTAN
 2-
KOSE, OSMAN TÜRKİYEKER SAMSUN DO GSK TÜRKİYE
 3-
ALIZADA, MAHAMMAD GILAN TK AZERBAYCAN
 3-
NAZLI, ENVER ILBANK GENCLIK VE SPOR KULUB TÜRKİYE
44 KG BAYANLAR
1-MAMMADOVA, MEHRIBAN GILAN TK AZERBAYCAN
 2-
STÜRKİYEARI, ALESSIA ACCADEMIA DORICA ITALYA
 3-
BEKDAS, IREM IZMIR BUYUKSEHIR BELEDIYE SPO TÜRKİYE
 3-
PIRSEYIDOVA, SEVDA SAVALAN TK AZERBAYCAN
51 KG ERKEKLER
1-SULTAN, FARID LANKARAN T.I.M. AZERBAYCAN
 2-
KOTYASH, VASYL UKRAINE NATIONAL TEAM UKRAYNA
 3-
NAS, ONUR TERME GEN?LIK HIZMETLERI SPO TÜRKİYE
 3-
GANBARLI, AYAZ GILAN TK AZERBAYCAN
46 KG BAYANLAR
1-AKBULUT, BERNA KARAMAN PERFORMANS SK TÜRKİYE
 2-
KOPCSIK, LAURA HUNGARIAN TEAM MACARİSTAN
 3-
NAMLI, SUDE BUCA BELEDIYESI G.S.K. TÜRKİYE
 3-
MIRZAYEVA, NARGIZ GILAN TK AZE
55 KG ERKEKLER
1-ORYNBASSAR, MAKSAT SPORT CLUB ZHIGER KAZAKİSTAN
 2-
DEMIR, ARSLAN SAMSUN TOHM TÜRKİYE
 3-
DEMIRKIRAN, ERTUGRUL GAZI KAVAK SK TÜRKİYE
 3-
YUKSEL, BORA YUKSEL SPOR KULUBU TÜRKİYE
49 KG BAYANLAR
1-PATAKFALVY, LUCA HUNGARIAN TEAM MACARİSTAN
 2-
DURAN, AYSE EBRAR CIHAN SPOR KULUBU TÜRKİYE
 3-
ONGUN, GIZEM YUKSEL SPOR KULUBU TÜRKİYE
 3-
CELIK, ELANUR SAMSUN TOHM TÜRKİYE
59 KG ERKEKLER
1-DOLMACI, MERTCAN B.B.ANKARASPOR TÜRKİYE
 2-
ASLANOV, GHASEM GILAN TK AZERBAYCAN
 3-
VOVK, YEVHENII SC MOTOR - SICH UKRAYNA
 3-
HUSIC, NEDZAD NOVI GRAD SARAJEVO BOSNA HERSEK
52 KG BAYANLAR
1-YILMAZ, TUGBA EGO SPOR KULUBU TÜRKİYE
 2-
SIMSEK, HILAL KARAMAN PERFORMANS SK TÜRKİYE
 3-
CERRO ALVARADO, PAULA TORTOSA-ARATA İSPANYA
 3-
SULEYMANOVA, NARMIN GILAN TK AZERBAYCAN
63 KG ERKEKLER
1-CHESHA, VLAS UKRAINE NATIONAL TEAM UKRAYNA
 2-
AGHAYEV, JAVAD GILAN TK AZERBAYCAN
 3-
RASIDAGIC, JUSUF-ALI NOVI GRAD SARAJEVO BOSNA HERSEK
 3-
EROZ, HASAN BUGRA EGO SPOR KULUBU TÜRKİYE
55 KG BAYANLAR
1-KAYIR, IKRA ILBANK GENCLIK VE SPOR KULUB TÜRKİYE
 2-
PALAZ, EMINE NUR B.B.ANKARASPOR TÜRKİYE
 3-
BATGI, KIYAN CETIN TOPCUOGLU SPOR KULUBU TÜRKİYE
 3-
TAT, ESMA EGO SPOR KULUBU TÜRKİYE
68 KG ERKEKLER
1-ABULKHANOV, MARK DUSH SPEKTR RUSYA
 2-
EGYHAZAS, ANDRAS HUNGARIAN TEAM MACARİSTAN
 3-
YERKO, VLADYSLAV KIEV SCHOOL OF SPORT UKRAYNA
 3-
YUVA, KAAN ANKARA ADLIYE SPOR KULUBU TÜRKİYE
59 KG BAYANLAR
1-KORZHAVINA, YULIANA SC MOTOR - SICH UKRAYNA
 2-
SOYKAN, FERDA SAMSUN TOHM TÜRKİYE
 3-
SARIKAYA, MIHRIMAH B.B.ANKARASPOR TÜRKİYE
 3-
BAYSAL, IREM PTT SPOR KULUBU TÜRKİYE
73 KG ERKEKLER
1-TASTEKIN, SAVAS BEYPAZARI AYYILDIZ SPOR KULUB TÜRKİYE
 2-
IBRAHIMOV, HASAN GILAN TK AZERBAYCAN
 3-
SOYSAL, AHMET SAMIL EGO SPOR KULUBU TÜRKİYE
 3-
KOROTKYKH, VLADYSLAV SC MOTOR - SICH UKRAYNA
63 KG BAYANLAR
1-SCHMIDT, CELINE BSV FRIEDRICHSHAFEN ALMANYA
 2-
SAYGAKOVA, YULIYA IFRFT-WTF UKR
 3-
SCHEIN, MICHELLE TAEKWONDO AXEL M?LLER ALMANYA
 3-
KORKUT, HURI B.B.ANKARASPOR TÜRKİYE
78 KG ERKEKLER
1-MARKIN, DMYTRO UKRAINE NATIONAL TEAM UKRAYNA
 2-
KARTAL, HUSEYIN ANKARA ADLIYE SPOR KULUBU TÜRKİYE
 3-
YILMAZ, ONUR ARIFIYE ATILGAN SPOR KULUBU TÜRKİYE
 3-
YILMAZ, MELIH SAMSUN TOHM TÜRKİYE
68 KG BAYANLAR
1-ARSLAN, DILARA B.B.ANKARASPOR TÜRKİYE
 2-
BORIC, ADNA NOVI GRAD SARAJEVO BOSNA HERSEK
 3-
ALTIN, ZULAL KOCAELI BUYUKSEHIR KAGITSPO TÜRKİYE
 3-
GOZEY, AYSEGUL SANCAKTEPE BELEDIYE SPOR KU TÜRKİYE
+78 KG ERKEKLER
1-TAGHI-ZADA, ORKHAN GILAN TK AZE
 2-
SULTANMURATOV, YULDASHBEK SPORT CLUB ZHIGER KAZAKİSTAN
 3-
KAYA, FIRAT UZUN TÜRKİYE
 3-
ACIKGOZ, MUHAMMED EMIN B.B.ANKARASPOR TÜRKİYE
+68 KG BAYANLAR
1-AKBULAK, ESRA IZMIR BUYUKSEHIR BELEDIYE SPO TÜRKİYE
 2-
AKCAY, ALEYNA UZUN TÜRKİYE
 3-
BASMA, BEYZA ASKI SPOR KULUBU 5 TÜRKİYE
 3-
SEMERCI, SILA BASAR S.K. TÜRKİYE

 

 

Yıldızlar Kategorisi Sonuçları

33 KG. ERKEKLER
1-LIANOV, MAGOMED SKIF RUSYA
 2-
DONMEZ, MERT ANKARA ADLIYE SPOR KULÜBÜ TÜRKİYE
 3-
ALIZADA, NIHAD GILAN TK AZERBAYCAN
3-KAPLAN, ENES ASLAN GENCLIK VE SPOR KULÜBÜ TÜRKİYE
29 KG. BAYANLAR
1-GENC, SENA NUR SEVEN SPOR TÜRKİYE
 2-
DEMIR, ALEYNA SEVEN SPOR TÜRKİYE
 3-
DISKAYA, TUANA ILAYDA EGO SPOR KULÜBÜ TÜRKİYE
 3-
KALELEVA, ARINA URALMASH-SPORT CLUB RUSYA
37 KG. ERKEKLER
1-STOROZHUK, VLADYSLAV JI DO KWAN BUL
 2-
SHIRALIYEV, RIYAD GAFGAZ TK AZERBAYCAN
 3-
IVASHCHENKO, DENYS UKRAINE NATIONAL TEAM UKRAYNA
 3-
OZTÜRKİYEK, KORAY YIGIT SEVEN SPOR TÜRKİYE
33 KG. BAYANLAR
1-KHOMENKO, YEKATERYNA KDUSH ARTEM UKRAYNA
 2-
ULUMAN, EDANUR TÜRKİYEGUTLU BASAR SK TÜRKİYE
 3-
TORUN, EDA KOCAELI BUYUKSEHIR KAGITSPO TÜRKİYE
 3-
DINC, NAZLI IREM POLAT SPOR KULÜBÜ TÜRKİYE
41 KG. ERKEKLER
1-DOGRU, ALIHAN ANKARA ADLIYE SPOR KULÜBÜ TÜRKİYE
 2-
KILIC, YIGITHAN SEVEN SPOR TÜRKİYE
 3-
KARADUGAN, IBRAHIM TÜRKİYEGUTLU BASAR AY-YILDIZ SK TÜRKİYE
 3-
LIBRADO LOPEZ, DIEGO TORTOSA-ARATA İSPANYA
37 KG. BAYANLAR
1-YAZICI, RUMEYSA TERME GEN?LIK HIZMETLERI SPO TÜRKİYE
 2-
CELIK, BERRA GULFEM KARAMAN PERFORMANS SK TÜRKİYE
 3-
IMAMOGLU, NISA SANCAKTEPE BELEDIYE SPOR KUL. TÜRKİYE
 3-
KELES, TUANA LEYLI SAKARYA SAMPIYONLAR TÜRKİYE
45 KG. ERKEKLER
1-ALTINGOZ, CEMIL TARIK KAVAK GSK TÜRKİYE
 2-
2nd 727 PALETSKYI, TYMUR UKRAINE NATIONAL TEAM UKRAYNA
 3-
DUNYAMALIYEV, ILKIN SUMGAYIT GOMRUKCHU 2 AZERBAYCAN
 3-
PIKUZ, ILLIA SC MOTOR - SICH UKRAYNA
41 KG. BAYANLAR
1-OZTABAK, ELIF ILGIN ILBANK GENCLIK VE SPOR KULUB TÜRKİYE
 2-
ALTUN, ZEHRA SANCAKTEPE BELEDIYE SPOR KU TÜRKİYE
 3-
ALLAHVERDIYEVA, OFELIYA GILAN TK AZERBAYCAN
 3-
SKAPROVSKA, VALERIIA JI DO KWAN BULGARİSTAN
49 KG. ERKEKLER
1-SANTAS, KADIR ANKARA MERKEZ IMAM HATIP LISE TÜRKİYE
 2-
SHARPYLO, DENYS KIEV SCHOOL OF SPORT UKRAYNA
 3-
AVCIM, SEBAHATTIN AKDENIZ SPOR KULÜBÜ TÜRKİYE
 3-
ORHAN, OMER YASIN ISTANBUL BBSK TÜRKİYE
44 KG. BAYANLAR
1-ERSOY, ESMA NUR ASKI SPOR KULÜBÜ 9 TÜRKİYE
 2-
CANKURT, TUGCE ANKARA ADLIYE SPOR KULÜBÜ TÜRKİYE
 3-
YALCIN, SILA TÜRKİYEGUTLU BASAR AY-YILDIZ KLB TÜRKİYE
 3-
KUYUBASI, NURSU ASKI SPOR KULÜBÜ 1 TÜRKİYE
53 KG. ERKEKLER
1-KUSKU, MAHMUT ISTANBUL BBSK TÜRKİYE
 2-
TOKGOZ, OGUZ FLIPPER SPOR KULÜBÜ TÜRKİYE
 3-
KAPLAN, ALP EREN ASIL GENCLIK SPOR KULÜBÜ SK TÜRKİYE
 3-
GUNLU, UGUR BASAR S.K. TÜRKİYE
47 KG. BAYANLAR
1-EYNULLAYEVA, AYLIN GILAN TK AZERBAYCAN
 2-
TRAVERSO, ELEONORA SCUOLA TKD GENOVA İTALYA
 3-
SEN, AYLIN ASLAN GENCLIK VE SPOR KULÜBÜ TÜRKİYE
 3-
AKDEMIR, SUKRAN ARIFE RUMELI KAVAGI SK TÜRKİYE
57 KG. ERKEKLER
1-KORKMAZ, ABDUL SAMET ANKARA ADLIYE SPOR KULÜBÜ TÜRKİYE
 2-
FARZALIZADE, ILKIN GILAN TK AZERBAYCAN
 3-
CALI, EMRE BASAR S.K. TÜRKİYE
 3-
CELIK, DOGUKAN BAHRI TANRIKULU S.K TÜRKİYE
51 KG. BAYANLAR
1-CIFTCI, HACER ASIL GENCLIK SPOR KULÜBÜ DER TÜRKİYE
 2-
BASKIR, AYSE SULE ASKI SPOR KULÜBÜ 1 TÜRKİYE
 3-
CETINKAYA, ALMILA BURCIN EGO SPOR KULÜBÜ TÜRKİYE
 3-
KESER, ZEYNEP G?KTAS BAYAN TAKIMI TÜRKİYE
61 KG. ERKEKLER
1-BALAGADASHOV, VUSAL GILAN TK AZERBAYCAN
 2-
KUCHERENKO, YEVGENIY UKRAINE NATIONAL TEAM UKRAYNA
 3-
FEYIZOGLU, MUHAMMED EFE AKDENIZ SPOR KULÜBÜ TÜRKİYE
 3-
HADZAGIC, AMAR NOVI GRAD SARAJEVO BOSNA HERSEK
55 KG. BAYANLAR
1-AKAGUNDUZ, CEYDA BUCA BELEDIYESI G.S.K. TÜRKİYE
 2-
ARI, ZEHRA 1308 OSMANELI BELEDIYE SPOR K TÜRKİYE
 3-
YILMAZ, ESLEM CEREN ARIFIYE ATILGAN SPOR KULÜBÜ TÜRKİYE
 3-
SAKARYA, BERIRE KEVSER BEYPAZARI AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ TÜRKİYE
65 KG. ERKEKLER
1-SAHIN, TAHA GOKTUG OYKUM GENCLIK SPOR KULÜBÜ TÜRKİYE
 2-
 3-
 3-
59 KG. BAYANLAR
1-GULUZADE, ILAHA GILAN TK AZERBAYCAN
 2-
ESIT, BUSE AKDENIZ SPOR KULÜBÜ TÜRKİYE
 3-
TAHTA, ELIF SU ANKARA ADLIYE SPOR KULÜBÜ TÜRKİYE
 3-
UZUNCAVDAR, SUDE YAREN B.B.ANKARASPOR TÜRKİYE
+65 KG. ERKEKLER
1-CHEREDNYCHENKO, IVAN KIEV SCHOOL OF SPORT UKRAYNA
 2-
TONKOPII, YURII KIEV SCHOOL OF SPORT UKRAYNA
 3-
ISMAYILZADA, ELSEVAR GILAN TK AZERBAYCAN
 3-
+59 KG. BAYANLAR
1-ZHALHIRYS, OLEKSANDRA UKRAINE NATIONAL TEAM UKRAYNA
 2-
YILMAZ, BENGUSU TERME GEN?LIK HIZMETLERI SPO TÜRKİYE
 3-
OZCIHAN, NAZLICAN G?KTAS BAYAN TAKIMI TÜRKİYE
 3-
SAGLIK, AYSELNUR POLAT SPOR KULÜBÜ TÜRKİYE

 

2017 02 5th clubs logo 03

 

 


Koyuncuspor.Net