x2017 01 vido kameraYıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonasında çekmiş oldugumuz tüm müsabaka videoları www.youtube.com/koyuncuspor , https://twitter.com/koyuncuspor adreslerinde yayınlanmaya başlamıştır.

 

2015 10 koyuncuspor tv
2017 03 muhlis koyuncu

 YILDIZLAR  TÜRKİYE  TAEKWONDO  ŞAMPİYONASI  VİDEOLARI  YAYINLANDI

6-8 Temmuz 2017 tarihleri arasında, 2400 bay ve bayan sporcunun katıldıgı , "Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası"nda çekmiş oldugumuz müsabaka videolarının tamamı www.youtube.com/koyuncuspor  ve  https://twitter.com/koyuncuspor  adreslerimizde yayınlanmaya başlamıştır.

Antalyada yapılan Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında 15 kortta birden aynı anda müsabakaların yapılması, 6 kameramız varken kameralarımızın düşmesi sonucu 2 kameramızın tamamen kullanılmaz hale gelmesi ve sadece 4 kamera ile çekim yapmak zorunda kalmamız, Final müsabakalarının rastgele kortlarda yapılması ve Final müsabakası oldugunun açıklanmaması gibi durumlar nedeniyla yazıkki bazı kilolarda (örnek: 45kg), Final müsabakası maclarını çekmek nasip olmadı.

Bundan sonra yapılacak şampiyonalarda Final müsabakalarının hepsinin tek bir kortta (aynı kortta) yapılması ve en azından Final müsabakalarının sizlere ulaşması için MHK nin bu konuyu dikkate alması, bize yardımcı olması temennimizdir.

Şampiyonın Çeyrek Final (QuarterFinal), Yarı Final (SemiFinal) ve Final Müsabakası Videoları , sadece Türkiye, Avrupa , Dünya ve Olimpiyat taekwondo şampiyonası videolarını yayınladıgımız www.koyuncuspor.net  taekwondo Video sitemizede en kısa sürede eklenecekdir.

Özellikle "Yıldızlar Milli Takım seçmeleri"ne katılacak sporcuların rakiplerini tanımaları, Antrenörlerin sporcularının eksikliklerini görmeleri ve sporcularımız içinde güzel bir anı olan bu videoları seyretmenizi sizlere şiddetle tavsiye ediyorum.

LİNKLER:

https://twitter.com/koyuncuspor

www.youtube.com/koyuncuspor

www.koyuncuspor.net/

 NOT : Sporcuların (Müsabıkların) isimlerini  maç numaralarını Kura listeleriyla karşılaştırarak yazdık. Bu nedenle bazı isimler yanlış yazılmış olabilir. Bazı müsabakalarda tabelada yazılı olan maç numaraları Kura listelerinde mevcut degildi. Bu müsabakalarıda bilinmiyen sporcular diye yazarak yayınladık.
Müsabakalarda ismi yanlış yazılan sporcularımız, yada adı yazılmamış sporcuları tanıyan sporcularımız, hocalarımız sitemizin mail adresi olan ve salon haberlerinide yolluyabileceginiz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresin mail atarak bunu bize bildirirlerse en kısa süre içinde gerekli düzeltme tarafımızdan yapılacaktır. Bu konuda yapacagınız yardımlar için şimdiden sizlere çok teşekkür ederim.

 


koyuncuspor.net

Reklam 6

Reklam 4

Reklam 2

Reklam 1

Reklam 5