x2017 07 deaf olimpics logo 01Taekwondo Müsabakalarının ilk gününde yapılan Poomsae Şampiyonasında Türkiye 2 Altın, 2 Gümüş ve 1 Bronz Madalya kazandı.

2015 10 koyuncuspor tv
2017 07 def 01

 DEAF YAZ OLİMPİYATLARI 1. GÜN - SAMSUN

Taekwondo Müsabakalarının ilk gününde yapılan Poomsae Şampiyonasında Türkiye 2 Altın, 2 Gümüş ve 1 Bronz Madalya kazandı.

Poomse Milli Takımımız 5 te 5 yaparak Kore'nin ardından takım halinde 2. oldu. Günü 2 altın 2 gümüş ve 1 bronz madalya ile kapadı. Ali Rıza Karaca Ferdi erkeklerde 1. olarak ülkemize Altın Madalya kazandırdı. Çiftlerde Aslıhan Savan Kuş ve İbrahim Atamer 3. olarak bronz madalya kazandılar. 

Erkekler Takım müsabakalarında Ali Rıza Çalışkan, Zeki Karacave İbrahim Atamerden kurlu takımımız 2. olarak gümüş madalya kazandı.

Bayanlar Takım müsabakasında ise takımımız Aslıhan Savan Kuş,Ayşegül Gökkaya ve Elif Yenigün Şampiyon oldular ve altın madalya kazandılar.

Bayanlar ferdi müsabakalarda Ayşegül Gökkaya ise 2. oldu ve gümüş madalya kazandı.
Şampiyonada yarın erkekler 58 Kg ve 68 Kg, bayanlar 67 Kg ve +67 Kg müsabakaları ile devam edecek.

2017 07 def 02

 

2017 07 def 03

 

2017 07 madalya01

 

2017 07 madalya02

 

2017 07 madalya04

 

2017 07 madalya05

 

2017 07 madalya toplu02

 

2017 07 madalya toplu01

 

Poomse Ferdi Erkekler
1-Ali Karaca Türkiye
2-Choi Hyeseong G Kore
3-Ayvazyan Stephan Rusya
3-Zheno Jızjun Çin


Poomse Ferdi Bayanlar
1-Park Hye Jeong G.Kore
2-Ayşe Gül Gökkaya Türkiye
3-Ovchinnikova Luliia Rusya
3-Liu Junna İran

Takım  Bayanlar
1-Türkiye (Ayşe Gül Gökkaya, Aslıhan Savan, Elif Yenigün)
2-Kore
3-Çin,
3-Rusya


Çiftler:
1-Kore
2-Rusya
3-Türkiye (İbrahim Atamer, Aslıhan Savan)
3-Tayvan

 

23TH SUMMER DEAFLYMPİCS SAMSUN 2017 – TURKEY ALL RESULTS

ERKEKLER BAYANLAR

58 KG

1-ABDRASH Ayan Kazakistan

2-BOIARYN Vadym Ukrayna

3-LIOTSOS Pavlos Yunanistan

3-LATIPOV Kazbek Rusya

49 KG

1-YAZICI Merve Türkiye

2-KARPINSKAYA Evelina Rusya

3-MONTAZERI SANIJI Fatemeh İran

3-PENG Szu-Ting Tayvan

68 KG

1-ZASTROZHIN Aleksei Rusya

2-GULER Muhammet Türkiye

3-MAVLONOV Azamat Kırgizistan

3-AMIRI Behzad İran

57 KG

1-DROZDOVA Marina Igorevna Rusya

2-KOLOVRAT Matea Hırvatistan

3-ORTEGA S. Stefani Maria Venezuella

3-LEE Jin Young G.Kore

80 KG

1-LEE Hankseong G.Kore

2-ISAKOV Shamil Rusya

3-Batuhan ŞimşekTürkiye

3-ZAFERANI Mohammad İran

67 KG

1-SHAHBAZI Noseybeh İran

2-RAJCEVIC Sara Hırvatistan

3-FOULEDAKI Maria Yunanistan

3-POLUKHINA Ekaterina Rusya

+80 KG

1-BARKALOV Aleksandr Rusya

2-LIM Daeho G.Kore

3-RAZZAGHI Masoud İran

3-Osman Geçit Türkiye

+67 KG

1-SEKER Selver Türkiye

2-SHIRITAZEHGHESHLAGH Mouna   İran

3-XU Xiaohong Çin

3-ANTONENKO Valentina   Kazakistan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kabe
Koyuncuspor TV - 2
Koyuncuspor TV

Ziyaretçi

0.png0.png4.png7.png2.png
Bugün76
Dün396
Haftalık472
Aylık472
Toplam472

Ziyaretçi Bilgisi

  • IP Adresiniz 54.224.43.96
  • Tarayıcı Unknown
  • Versiyon
  • İşletim Sistemi Unknown

Kimler Online

5
Ziyaretçi

19 Ekim 2017

koyuncuspor.net

Reklam 6

Reklam 4

Reklam 2

Reklam 1

Reklam 5