x2017 11 tkd logoKulupler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Sona erdi.Şampiyonada İstanbul B.şehir Birinci, İzmir B.şehir İkinci ve Ankara B.şehir 3. olurken Ankara Adliyespor ve Ankara EGO Spor da en başarılı kulupler arasında yer aldı.

2015 10 koyuncuspor tv
2017 11 takim 03

KULUPLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI TAKIMLAR BAŞARI SIRALAMASI

ERKEKLER BAYANLAR GENEL KATEGORİ

Erkekler

1. İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK

2. ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK

3. ANKARA ADLİYE SK

4. İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK

5. ANTALYA PROF.İHSAN KOZ İO SK

Bayanlar

1. İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK

2. İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK

3. ANKARA EGO SK

4. ANKARA ADLİYE SK

5. ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK

1. İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK

2. İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK

3. ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK

4. ANKARA ADLİYE SK

5. ANKARA EGO SK

 

 2017 11 takim 04

 

KULUPLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI 4. GÜN SONUÇLARI (3 ARALIK 2017) – İSPARTA

ERKEKLER BAYANLAR

80 KG

1. HÜSEYİN KARTAL ADLİYE SK

2. İSMET BEGEÇ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK

3. SERGEN CURABAZ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK

3. BERK CAN SÜNGÜ - - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK

5. MUAZ YETİMOĞLU - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK

6. RAMAZAN ENES AKSAKAL - ANKARA BİRLİK TKD SK

7. MEHMET ALPEREN KOÇ - İSTANBUL ÖNCÜ SK

8. MUHAMMED EREN ÜLGEN - İSTANBUL BAHÇELİEVLER GSK

62 KG

1. ALEYNA YILMAZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK

2. DURDANE DİKEN - KONYA SELÇUKLU BLD SK

3. IŞIL KAPTAN - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK

3. ASLIHAN ÖZTÜRK - ANKARA ADLİYE SK

5. SAFİYE POLAT - ANKARA EGO SK

6. BÜŞRA SOY - MUĞLA KAVAKLIDERE BLD SK

7. MİHRİMAH SARIKAYA - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK

8. MERVE SEVİNÇ - HATAY LİDER AKADEMİ GSK

+87 KG

1. M. EMİN AÇIKGÖZ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK

2. M. RECEP ÇETİNKAYA - ANTALYA PROF.İHSAN KOZ İO SK

3. OĞUZHAN GEÇER - ORDU MOR BEYAZ SK

3. MEHMET KORUCU - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK

5. ENGİN KÖŞNEK - İSTANBUL BAHÇELİEVLER GSK

6. KÜRŞAT UYSAL - MUĞLA GENÇLİK VE SK

7. ALİ CAN - KARAMAN PERFORMANS SK

8. AHMET ANIL AFACAN - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK

+73 KG

1. EBRU YÜMLÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK

2. ESRA AKBULAK - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK

3. İLAYDA BULUT - BOLU YİĞİT GSK

3. KÜBRA SAĞLAM - SAKARYA ATAKAN TKD SK

5. BEYZA NUR İĞDE - MERSİN METE SK

6. İREM CERAN BİLECEN - ANKARA SEVEN SK

7. REFİKA AKANAY MAYUK - ADANA MAVİ KAPLANLAR SK

8. AYŞE PINAR DEMİR - İSTANBUL ÜMRANİYE KAHRAMAN SK

 

2017 11 ktts 74kg 01

 

2017 11 ktts 87kg 01

 

2017 11 ktts 62kg 01

 

 

 

 


koyuncuspor.net

Reklam 6

Reklam 4

Reklam 2

Reklam 1

Reklam 5