x2018 01 ttf logoÜmitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 6 - 10 Ağustos 2018 tarihlerinde Ankara'da yapılacak.

2015 10 koyuncuspor tv
Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - ANKARA

Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2018 Yılı Faaliyet Programında yer alan Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 6 - 10 Ağustos 2018 tarihleri Ankara'da yapılacak.

Müsabaka Tarihi : 6 - 10 Ağustos 2018
Müsabaka Yeri : Ankara - Hentbol Federasyonu Başkanlığı Spor Salonu ( Yıldızevler Hilal Mahallesi Hollanda Caddesi No: 47 Çankaya )

Teknik Toplantı : 5 Ağustos 2018 - Saat: 17.00 - Hentbol Federasyonu Başkanlığı Spor Salonu / Çankaya

Ümitler kategorisinde Yunanistan ve Bulgaristan'da yapılan kota müsabakalarında kota kazanan sporcular Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası'na katılmayacaklardır.

Fakat, kota kazandıkları sıkletten farklı bir sıklete kilo nedeniyle geçmek isteyen sporcuların Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası'na katılmaları gerekmektedir.

6 - 10 Ağustos 2018 tarihleri arasında yapılacak olan Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası'na katılacak sporcuların kayıtları online olarak internet üzerinden yapılacaktır.

Sporcu kayıtları, kulüpler tarafından Federasyonun internet sitesinin sol tarafında bulunan "Online Müsabaka Kayıt" bölümündeki link tıklanarak ulaşılacak sayfadan, daha önce Federasyondan almış oldukları kulüp şifreleriyle yapılabilecek olup, online kayıt girişi 3 Ağustos 2018 tarihinde saat 18.00’da sona erecektir.

Ferdi sporcuların kayıtları ise ekte sunulan dilekçenin eksiksiz doldurularak, aşağıda belirtilen e-posta adresine veya Federasyonumuza faks yoluyla 3 Ağustos 2018 tarihinde mesai bitimine kadar başvurmaları halinde yapılacaktır.

** Deneme tartısına çıkıp, resmi tartı öncesi sıklet değişikliği yapmak isteyen sporcular bu işlemi makbuz karşılığı 50 TL ödeyerek yapabileceklerdir.

** Seminerde 2018 Yılı Vizesini yaptıran antrenör ve hakemlerimize dağıtılan akreditasyon kartını kaybedenler makbuz karşılığı 50 TL ödeyerek yeni akreditasyon kartı bastırabileceklerdir.

** WT Lisansı olmayan sporcuların müsabakalara katılmasına ve WT Lisansı olmayan antrenörlerin müsabakalarda sporcuların arkasına çıkmalarına izin verilmeyecektir. WT Lisansı için gereken belgelerin kargo ile federasyonumuza ulaştırılması için son tarih 3 Ağustos 2018 günü mesai bitimine kadardır. WT Lisansının nasıl çıkarılacağı ile ilgili bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Önemli Not: Müsabakalara kayıt yapacak sporcular İL MÜDÜRLÜKLERİ tarafından gönderilecek listelerde yer alan sporcular olmalıdır.