baris ozer sk 05Ankara da Taha Akgül spor salonunda yapılan Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Batı Grubu Müsabakalarının 4. Gününde 40 kg da tatamiye çıkan Barış Özer Spor Kulubu Sporcusu Ali Sami Pelit tüm rakiplerini Nakavtla yenerek Türkiye Şampiyonu oldu.

Taekwondo Videoları Haberleri
Baris Ozer sk 01

 

BARIŞ ÖZEL SPOR KULÜBÜNDEN BÜYÜK BAŞARI 2019 YILI MADALYA YAĞMURU


 10-14 Eylül 2019 Tarihleri arasında Ankar da Taha Akgül spor salonunda yapılan Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Batı Grubu Müsabakalarının 4. Gününde 40 kg da tatamiye çıkan Ali Sami Pelit tüm rakiplerini Nakavtla yenerek Türkiye Şampiyonu oldu.

Antrenör Barış Özer sitemize yaptıgı açıklamada "10-14 Eylül 2019 Tarihleri arasında Ankara da Taha Akgül Spor Salonunda yapılan "MİNİKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BATI GRUBU" müsabakalarının 4. günde 40kg da tatamiye çıkan sporcum Alisami Pelit tüm rakiplerini nakavtla yenerek 8 maç sonunda Türkiye Şampiyonu oldu.

25- 30 Haziran 2019 Tarihleri arasında Ankara da düzenlenen Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonasında kulubümüz sporcusu Rahmet Baran Şimşek 65kg da 7 Maç yaparak Türkiye 2.si oldu.

Rahmet Baran Şimşek 65kg da 8-10 Temmuz 2019 Tarihlerinde yapılan Milli Takım seçmesinde Türkiye Şampiyonu oldu.

Rahmet Baran Şimşek 65kg da Özbekistanın Başkenti Taşkent te yapılan şampiyonada ülkemizi başarıyla temsil etti ve Milli Gururmuz oldu.

 Rahmet Baran Şimşek 1-3 Ekim 2019 tarihleri arasında İspanyada yapılacak Yıldızlar Avrupa Taekwondo Şampiyonasında 61kg da ülkemizi temsil edecek.
Sporcumuzdan Avrupa Şampiyonasında Madalya bekliyor, Ülkemizi temsilen Şampiyonaya katılacak tüm sporcularımıza başarılar diliyoruz.
 
2-4 Nisan 2019 tarihleri arasında Antalya Kemer de yapılan Avrupa Poomsae Şampiyonasında kulubumuz sporcusu Tuana İlaydaDişkaya Avrupa 3. olarak ülkemize Bronz Madalya kazandırdı. Kendisine kutluyoruz.

Tüm sporcularımı, bize daima destek olan Ailelerini kutluyor, Başarılarımızın artarak devam edecegine inanıyor, bizi izlemeye devam edin diyoruz" dedi.

 

Baris Ozer sk 02

 

Baris Ozer sk 03