2018 ttf logo 02xAvrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonası Milli Takım seçmesi 26-27 Temmuz da Ankara Taha Akgül Spor Salonunda da yapılacak.

Koyuncuspor TV
2021 Yıldızlar Milli TakIm Seçmesi ve Seçmesiz Katılacak Sporcular Listesi

Yıldızlar Teknik Kurulunun kararıyla 24-27 Ağustos 2021 tarihleri arasında Estonya’da düzenlenecek olan Avrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonası için Milli Takım seçme müsabakası listesi ve şampiyonaya direkt gidecek milli takım sporcuları belirlendi.

 

Seçme Tarihi : 26 - 27 Temuz 2021
Seçme ve Tartı Yeri :
Taha Akgül Spor Salonu - Ankara

MÜSABAKA PROGRAMI

Müsabaka Tartıları:
Her iki seçme günü için de müsabaka tartıları 26 Temmuz 2021, Pazartesi günü 09:00-12:00 saatleri arasında yapılacaktır.

Kontrol Tartısı:
27 Temmuz 2021 tarihinde yapılacak seçme müsanbakaları için 07:00’de random listesi açıklanacak, 08:00 random tartı gerçekleştirilecektir.

26 Temmuz 2021, Pazartesi (Müsabakalar saat 14:00’te başlayacaktır.)
Yıldız Erkek Sıklet: +65 Kg
Yıldız Bayan Sıklet: +59 Kg

27 Temmuz 2021, Salı (Müsabakalar saat 09:00’da başlayacaktır.)
Yıldız Erkek Sıkletler: -33 Kg, -41 Kg, -57 Kg, -61 Kg
Yıldız Bayan Sıkletler: -33 Kg, -41 Kg, -47 Kg, -51 Kg

Seçmeler "Daedo Elektronik Sistem" ile yapılacaktır.

- Tartıda kilo toleransı olmayacaktır.

- Seçme müsabakalarında Dünya Taekwondo Federasyonu (WT) 'nun son oyun kuralları geçerli olacaktır.

- Milli Takım seçmesine katılacak sporcu ve antrenörlerin izinleri Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri tarafından alınacak, ayrıca harcırahları da Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri veya Kulüpleri tarafından karşılanacak olup, federasyondan tarafından seçmelerde harcırah ödenmeyecektir.

ÖNLEMLER :


- HES Kodu sorgulamasının ardından, dezenfektan kullanılarak ve ateş ölçümü yapılarak; sadece müsabakası olan sporcular ve antrenörleri salona alınacaktır.

- Sporcu ve antrenörler harici salona kimse alınmayacaktır.

- Salon içinde ve dışında mutlaka sosyal mesafeye uyulacaktır.

Taekwondo camiasına önemle duyurulur.

ERKEKLER

33 Kg

Muhammed İSLAM
Ahmet ÇAPACI
Yiğit MERT
Mücahit YENER
Eyüpcan ÇİMEN
Mustafa KÜÇÜK
Yağız Efe YETGÜN
Hüseyin ŞAHİN

37 Kg

Berke ERBULUT – Direkt

41 Kg

Hasan ARSLAN
Kaan YELALDI
Arda MUZAÇ
Ahmad Ezzat BİDANOK
Ahmet Arda ÇANKAYA
Nuri ŞERBETÇİ
Ersin ŞENYÜREK
Ege ULUSAL

45 Kg

Yusuf BADEM – Direkt

49 Kg

Ali Sami PELİT – Direkt

53 Kg

Ahmet Boğaçhan CEYLAN
– Direkt

57 Kg

Alper TUNCAY
Muhammed Can AL
Ahmet Kaan FİLDİŞİ
Mehmet AVCI
Alihan ERDOĞAN
Abdülmelik ÜNSAL
Kerem GÜMÜŞOLUK
Batın Ege YILMAZ

61 Kg

Mehmet Emin PITIRCI
Emirhan BORDANACI
Metehan ÇİYAN
Ahmet Arif GÜL
Fatih Emre TOSUN
Samet COŞKUN
Göktürk TURNA
Yasin Kaan ATILGAN

65 Kg

Kaan BİLGE – Direkt

+65 Kg

Alim Efe BALCI
Ahmet EVKAYA
Ahmet Kasım KARAUZUN
Mücahit ATEŞ
H.Kıvanç ODABAŞI
Efe Kemal TANRISEVEN
Berkecan KIR
Melih ŞENTÜRK

BAYANLAR

29 Kg

Yaren AÇAR – Direkt

33 Kg

Ayşe ORHAN
Aleyna Nur İLİ
Beyzanur İNAL
Sude SAĞLAM
Eylül KARADAŞ
Saliha YAMAN
Zeynep GÖZÜTEK
Esma ÇELİK

37 Kg

Hayrunnisa GÜRBÜZ – Direkt

41 Kg

Melissa YILDIZ
Aleyna Zülfi DURMUŞ
Zeynep Hasret YILMAZ
Zeynep TÜRKYILMAZ
Naz KİRAZ
Rüveyda Nur EVİN
Nazlıcan BAĞATOR
Nimet SAKAR

44 Kg

Sahra Nur ÖZDEMİR – Direkt

47 Kg

İkra Nur TAŞOLUK
Ezgi ŞENER
Ezgisu SOFU
Derya DEMİR
Tuana BEŞLİ
Meryem GİTTİ
Gülbahar DUMANCI
Durdu AKYÜZ

51 Kg

Beyzanur PEHLİVAN
Rabia GÜNEY
Hilal BAŞ
Beyza BIÇAKÇI
İlknur BALTA
Fatma Belinay TÜRKOĞLU
Sude ÖZAY
Dilara Senem ŞENBEL

55 Kg

M. Nur GÖZ – Direkt

59 Kg

Ceren ÇETİNEL – Direkt

+59 Kg

Gül EFE
Dilara ŞİRİN
Merve ANKARALIOĞLU
Fahriye Asel AKOVA
Nisa AĞIRBAŞ
Suğra ASAN
Fadime YILDIRIM
Esma Tuana SEYHAN