x2015 06 unal unuvarSilifke halkı ve silifke spor camiasınca çok sevilen Silifke Belediye Spor Kulubü başkanı Ünal Ünüvar'ın ölümü Tüm ilçeyi yasa boğdu. Koyuncu spor olarak Silifke Belediye spor camiasına ve belediye spor taekwondo antrenörü Mehmet Ali DURSUN ' a başsaglığı diliyoruz.

 

 

koyuncusportv 021

2015 06 unal unuvar.2

Silifke Belediye Spor Kulubü Başkanı Ünal Ünüvar Vefat Etti.

Silifke halkı ve silifke'de spor camiası olarak çok sevilen biri olan Silifke Belediye Spor Kulubü başkanın ölümü Tüm ilçeyi yasa boğdu.

24 Haziran tarihinde yılların başkanı öğle vakti sırasında ulaşılamadı. 54 yaşında olan  Ünal Ünüvar' a ailesi ile yakınları bir türlü ulaşamadılar. İki tane evlat babası olan  başkan için yakınları en sonunda kayıp için başvuruda bulundular. Başvurunun üzerine Ünal Ünüvar' ı aramaya başlayan polisler bu esnada vatandaşlardan aldıkları bilgi üzerine  Demirci Mahallesi Akyormuş dolaylarına doğru yola çıktılar.

Geldiklerinde kapıları açık bir halde bırakılmış otomobili bulan polis ve vatandaşlar dehşet içinde jandarma ekiplerini çağırdı. Otomobilin kayıp Ünal başkanın otomobili olduğu teyit edildikten sonra yapılan incelemeler esnasında merhumun cep telefonuna ulaşıldı ve ailesine derhal bilgi verildi.

 

CESET UÇURUMDA GÖRÜLDÜ

Olay mevkiine gelen ek arama ekipleri Ünüvar ailesine acılı haberi verdi. Ünal Ünüvar'ın bedeni otomobile yaklaşık elli metre ileride bulunan bir uçurumun kenarında bulundu.

Başkanın vefat sebebinin intihar etmesi mi ya da cinayete kurban gitmesi mi olduğu hala araştırılmakta.

Koyuncu spor olarak Silifke Belediye spor camiasına ve belediye spor taekwondo antrenörü Mehmet Ali DURSUN ' a başsaglığı , Yakınlarına eş, dost ve akrabalarına sabırlar dileriz.