x2015 06 iftar ankara 1Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun geleneksel iftar yemeklerinden ilki Ankara'da düzenlendi.

 

 

koyuncusportv 021

2015 06 iftar ankara 1

Taekwondo Camiası İftar Yemeğinde Buluştu

Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun geleneksel iftar yemeklerinden ilki Ankara'da düzenlendi.

İlci Otel'de düzenlenen iftar yemeğine;  Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, Uluslararası Organizasyonlar Dairesi Başkanı Ozan Çetiner, taekwondonun duayen ismi ve hocası İsmet Iraz, Taekwondo Federasyonu Başkanvekili Dr. Oktay Duymaz ve Taekwondo Federasyonu Genel Koordinatörü Ramazan Erçin'in yanısıra;

Ankara, Konya, Karaman, Nevşehir, Kırıkkale ve Kırşehir'den taekwondo il temsilcisi, hakem, antrenör ve ülkemizi dünya, olimpiyat ve avrupa şampiyonalarında başarı ile temsil edip, bayrağımızı göndere çektiren bir çok sampiyon da birlik, beraberlik, sevgi ve hoşgörü içerisinde iftar yemeğinde buluştular.

Yemekte bir konuşma yapan Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, "Başta eski federasyon başkanımız Esen Beder olmak üzere, ebediyete intikal edenleri rahmet ve minnetle anıyoruz. Taekwondo camiası gibi büyük ailelerin, birlik ve beraberlik içerisinde daha da güçlü olduğunu, geçmişte başarılara imza atanları ve emeği bulunanları saygıyla hatırlarken, kendilerine düşen görevin, kazanılan bu başarıları katbekat arttırarak, Türk bayrağını sürekli gönderde tutmak olduğunu ve bu görevin altından bugüne kadar başarıyla kalktıklarını, daima zirveye hedeflediklerini, daha büyük başarıların da hep beraber, birlik içinde yaşanacağını" söyledi.

Taekwondonun duayen hocası İsmet Iraz ise; Taekwondo ailesini bir arada görmekten büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi. Bu birlikteliği sağlayan Başkan Metin Şahin'e teşekkür eden Iraz, alkışlar eşliğinde konuşmasını tamamladı.

Uluslararası Organizasyonlar Dairesi Başkanı Ozan Çetiner'de kısa bir teşekkür konuşması yaparak taekwondoda kazanılan başarıları izlediğini, Poomsede kazanılan son Avrupa Şampiyonluğundan dolayı tebriklerini iletti.

2015 06 iftar ankara 2

 

 

2015 06 iftar ankara 3

 

 

2015 06 iftar ankara 7

 

 

2015 06 iftar ankara 5

 

 

2015 06 iftar ankara 4

 

 

2015 06 iftar ankara 6