x2015 08 seven 8Antrenörlüğünü Emre Aslan Erdem'in yaptıgı Seven Spor Kulubü Miniklerde, Yıldızlarda, Gençlerde ve Büyüklerde Kazandıgı Altın Madalyalar ve Milli Takıma verdiği sporcularla başarıdan başarıya koşuyor. İşte Seven Taekwondonun 2015 yılı başarılarından bir kesit.

 

koyuncusportv 021

seven canakkale 01

SEVEN SPOR KULÜBÜ 2015 YILINDA ÇOK BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATTI.

 

BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA +73 KG DE MERVENUR EVCİ VE 53 ‘ KG DE NİHAL SATILMIŞ MİLLİ TAKIMA GİRDİLER

HEMEN ARKASINA YAPILAN YILDIZLAR ANADOLU LİGLERİNDE ÖMER FARUK ÖZCAN VE KEMAL KÜLÜK TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA ŞAMPİYON OLDULAR MİNİKLER AVRUPA ŞAMPİYONASINDA YİĞİTHAN KILIÇ AVRUPA ŞAMPİYONU OLDU.TURKISH OPEN TURNUVASINDA SEDA KOÇAK 3. MERVENUR EVCİ 3. BURAK UYGUR 2. MELİSA MIZRAK 3. KEMAL KÜLÜK 2. ÖMER FARUK ÖZCAN 2. OLDULAR.

 

seven 3

 

HEMEN ARKASINA DÜZENLENEN KULÜPLER AVRUPA ŞAMPİYONASINDA BURAK UYGUR AVRUPA ŞAMPİYONU KEMAL KÜLÜK AVRUPA 2.Sİ OLDU ONUN ARKASINA DÜZENLENEN 23 NİSAN RUMİ ÇOCUK OYUNLARINA GEÇTİMİZ YIL 33KG DE ŞAMPİYON OLAN ÖMER FARUK ÖZCAN RUMİ ÇOCUK OYUNLARINDA TÜM RAKİPLERİNİ YENEREK ŞAMPİYON OLDU.

 

ARKASINA DÜZENLENEN YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA 37 KG DE ÖMER FARUK ÖZCAN 1. 44KG DE GÖZDE ŞAHİNBAZ 2. 45 KG DE KEMAL KÜLÜK 3. OLDULAR.

 

DAHA SONRASINDA FRANSADA DÜZENLENEN AVRUPA ŞAMPİYONASINDA 37 KG DE ÖMER FARUK ÖZCAN FİNLANDİYALI RAKİBİNİ 19 -3 YENEREK BİR ÜST TURA YÜKSELDİ BİR ÜST TURDA HIRVATİSTANLI RAKİBİNİ DE 4 – 0 YENEREK ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ. ÇEYREK FİNALDE GÜRCİSTANLI RAKİBİNE HAKEM HATALARI YÜZÜNDEN 19-18 YENİLEREK TURNUVADA ELENDİ .

 

ARKASINA DÜZENLENEN YILDIZLAR DÜNYA ŞAMPİYONASI SEÇMESİNDE GÖZDE ŞAHİNBAZ TÜM RAKİPLERİNİ YENEREK KOREA ‘DE YAPILACAK OLAN YILDIZLAR DÜNYA ŞAMPİYONASINA GİTMEYE HAK KAZANDI .

 

seven canakkale 1

 

SON YAPILAN MİNİKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA İSE

27 KG ERKEKLERDE 1 GENE SEVEN SPOR KULÜBÜNDEN ÇIKARKEN

33 KG DE YİĞİTHAN KILIÇ TÜM RAKİPLERİNİ AÇIK ARA YENREK ODA 1. OLDU

40KG DE DÖVÜŞEN İBRAHİM UĞUR KANBUROĞLU İSE YARI FİNALDE 10 – 8 YENİLEREK 3 OLDU .

BİR YIL İÇERİSİNDE BU KADAR BÜYÜK BAŞARIYA, SPORCULARINI ŞAMPİYONLUKLARA ULAŞTIRAN EMRE ARSLAN ERDEM İSE ŞUNLARI SÖYLEDİ "ÇALIŞMALARIMIZIN KARŞILIĞINI ALMAYA BAŞLADIK SPORCULARIMA GÜVENİYORUM BİZ HER AÇIDAN BİR AİLE GİBİ VE DİSPLİNLİ BİR ŞEKİLDE ANTREMANLARIMIZI YAPIYORUZ GECE GÜNDÜZ DEMEDEN HAFTANIN HERGÜNÜ ANTREMANLAR YAPIYORUZ RUSYA GRANDMASTER KULÜBÜ HOCASI SLAVA KHAN İLE BERABER YAKINDA ORTAK BİR ANTREMAN KAMPI YAPACAĞIZ BU BENİM VE SPORCULARIM İÇİN ÇOK DAHA İYİ OLACAK BURADAN TÜM CAMİAMIZA SAYGILARIMI VE SEVGİLERİMİ SUNARIM KİMSENİN ARKAMDAN KONUŞMASINA GEREK YOK YÜZÜM BURADA ALLAH HERKESE EMEĞİNİN KARŞILIĞINI VERİR"

 

seven 4

 

 

seven canakkale 2

 

 

seven canakkale 3

 

 

seven canakkale 5

 

 

seven canakkale 11

 

 

seven 3

 

 

seven 6

 

 

seven 8

 

 

seven 13

 

 

seven 12

 

 

seven canakkale 9

 

 

seven 10

 

 

seven 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.