x2015 10 gp manchester logo12015 Yılı Grand Prix müsabakalarının 3.cüsü 16-18 Ekim 2015 tarihlerinde İngilterenin Manchester şehrinde yapılacak. Şampiyonada ilk 8 (Sekiz) de yer alan sporcular Grand Prix serisinin son müsabakası için Meksika da yarışma şansını elde edecekler.


2015 10 koyuncuspor tv

2015 Yılı Grand Prix müsabakalarının 3.cüsü 16-18 Ekim 2015 tarihlerinde İngilterenin Manchester şehrinde yapılacak. Manchesterdaki Şampiyonada ilk 8 (Sekiz) içinde yer alan sporcular bu seneki Grand Prix serisinin son müsabakası için Meksika da yarışma ve olimpiyatlara gidecek ilk 6 (Altı) içinde  yer alma şansını elde edecekler.

Teknik direktörlüğünü Ali Şahin’in yaptığı milli takımda bulunan sporcular ve maç  programı şu şekilde:

Erkekler:

Servet Tazegül (68 kg), Yunus Sarı (80 kg), Ali Sarı (+80 kg), Serdar Yüksel (+80 kg)

Bayanlar:

Rukiye Yıldırım (49 kg), Hatice Kübra Yangın (57 kg), Dürdane Altunel (57 kg), Nur Tatar (67 kg), İrem Yaman (67 kg), Nafia Kuş (+67 kg), Furkan Asena Aydın (+67 kg)

Maç Programı :

16 Ekim Cuma: Servet Tazegül, Ali Sarı, Serdar Yüksel, Nur Tatar, İrem Yaman

17 Ekim Cumartesi: Hatice Kübra Yangın, Dürdane Altunel, Nafia Kuş, Furkan Asena Aydın

18 Ekim Pazar: Rukiye Yıldırım, Yunus Sarı.


WTF GRAND PRİX MANCHESTER 2015 ALL RESULTS – 16 -18 OCT 2015 - ENGLAND

ERKEKLER BAYANLAR

58 KG

1-MAMAYEV NURSULTAN KAZAKİSTAN

2-TORTOSA CABRERA JESUS İSPANYA

3-KIM TAE-HUN KORE

3-ASHOURZADEH FALLAH FARZAN İRA

49 KG

1-WU JINGYU ÇİN

2-SONKHAM CHANATIP TAYLANT

3-BOGDANOVIC TIJANA SIRBİSTAN

3-ABAKAROVA PATIMAT AZERBAYCAN

68 KG

1-LEE DAE-HOON KORE

2-YAGHOUBIJOUYBARI ABOLFAZL İRAN

3-KIM HUN KORE

3-SERVET TAZEGÜL TÜRKİYE

57 KG

1-JONES JADE İNGİLTERE

2-CALVO GOMEZ EVA İSPANYA

3-GLASNOVIC NIKITA İSVEÇ

3-HAMADA MAYU JAPONYA

80 KG

1-OUESLATI OUSSAMA TUNUS

2-MUHAMMAD LUTALO İNGİLTERE

3-CISSE, CHEICK SALLAH FİLDİŞİ SAHİLLERİ

3-KHODABAKHSHI, MAHDI İRAN

67 KG

1-NIARE HABY FRANSA

2-NUR TATAR TÜRKİYE

3-CHUANG CHIA CHIA TAYVAN

3-OH HYERI KORE

+80 KG ERKEKLER

1-SHOKIN DMITRIY ÖZBEKİSTAN

2-CASTILLO RAFAEL KÜBA

3-AMIDI OMID İRAN

3-SILLA ARMAN-MARSHALL BELARUS

+67 KG

1-ZHENG SHUYIN ÇİN

2-WALKDEN BIANCA İNGİLTERE

3-KUS NAFIA TÜRKİYE

3-MANDIC MILICA SIRBİSTAN

 

 

WORLD TAEKWONDO GRAND PRIX MANCHESTER

 

 

 

 2015 10 ali sahin  

2015 10 68kg servet tazegul 

2015 10 80kg yunus sari 2015 10 80kg ali sari

2015 10 80kg serdar yuksel 

2015 10 49kg rukiye yildirim 2015 10 57kg hatice kubra yangin 

2015 10 57kg durdane altunel 

2015 10 67kg irem yaman 2015 10 67kg nur tatar

2015 10 67kg nafia kus 

 

 

  2015 10 67kg furkan asena aydin

 

2015 Grand Prix Manchester Müsabaka Çizelgesi

2015 10 manchester musabaka cizelgesi

Bayanlar 49 Kg

sıra OLimpik sıra İsim Soyad Ülke No Ülke Puanı
1 1 Lucija ZANINOVIC CRO-1509 Croatia 332,29
2 2 Chanatip SONKHAM THA-1503 Thailand 236,36
3 3 Yasmina AZIEZ FRA-1507 France 233,02
4 4 Panipak WONGPATTANAKIT THA-1530 Thailand 220,15
5 5 So-hui KIM KOR-1507 Republic of Korea 218,60
6 6 Iris TANG SING BRA-1529 Brazil 213,24
7 7 Jingyu WU CHN-1504 China 211,40
8 8 Brigitte YAGÜE ENRIQUE ESP-1506 Spain 207,17
9 9 Nour ABDELSALAM EGY-1521 Egypt 163,53
10 10 Itzel MANJARREZ MEX-1816 Mexico 203,36
11 11 Wan-ting LIN TPE-1854 Chinese Taipei 201,93
12 12 Yvette YONG CAN-1508 Canada 194,93
13 13 Kyriaki KOUTTOUKI CYP-1545 Cyprus 186,29
14 15 Rukiye YILDIRIM TUR-1537 Turkey 182,62
15 17 Min-ah HA KOR-1533 Republic of Korea 156,83
16 18 Tijana BOGDANOVIC SRB-1536 Serbia 146,10
17 19 Fadia FARHANI TUN-1504 Tunisia 106,04
18 20 Charlie MADDOCK GBR-1893 Great Britain 123,37
19 21 Hajer MUSTAPHA FRA-1514 France 116,84
20 22 Lizbeth DIEZ CANSECO VERDE PER-1500 Peru 115,73
21 23 Charlotte CRAIG USA-1506 United States of America 111,80
22 25 Svetlana IGUMENOVA RUS-1504 Russia 101,52
23 26 Patimat ABAKAROVA AZE-1634 Azerbaijan 99,68
24 37 Ioanna KOUTSOU GRE-1502 Greece 74,07
25 45 Erica NICOLI ITA-1566 Italy 59,03
26 46 Rosa KELEKU COD-1503 DR Congo 58,39
27 HOST  Ülke Abigail Stones GBR-1613 Great Britain  

Bayanlar 57 Kg
 

sıra OLimpik sıra İsim Soyad Ülke No Ülke Puanı
1 1 Jade JONES GBR-1502 Great Britain 418,36
2 2 Eva CALVO GOMEZ ESP-1528 Spain 410,69
3 3 Mayu HAMADA JPN-1503 Japan 288,48
4 4 Nikita GLASNOVIC SWE-1512 Sweden 226,75
5 5 Yun-wen HUANG TPE-1683 Chinese Taipei 220,35
6 6 Ana ZANINOVIC CRO-1510 Croatia 219,30
7 7 Hedaya MALAK EGY-1629 Egypt 194,09
8 8 Sohee KIM KOR-1599 Republic of Korea 161,14
9 9 Floriane LIBORIO FRA-1505 France 202,26
10 10 Radwa ABDELKADER EGY-1524 Egypt 150,04
11 12 Anna-lena FROEMMING GER-1535 Germany 146,83
12 14 Ah-reum LEE KOR-2078 Republic of Korea 134,40
13 16 Hatice YANGIN TUR-1531 Turkey 120,60
14 17 Evelyn GONDA CAN-1535 Canada 120,25
15 20 Rachelle BOOTH GBR-1887 Great Britain 111,28
16 21 Bineta DIEDHIOU SEN-1519 Senegal 70,35
17 23 Kimia ALIZADEH ZENOORIN IRI-5601 Iran 105,20
18 24 Suvi MIKKONEN FIN-1500 Finland 104,17
19 25 Carolena CARSTENS PAN-1503 Panama 104,12
20 26 Manuela BEZZOLA SUI-1500 Switzerland 101,17
21 27 Caroline MARTON AUS-2342 Australia 95,69
22 28 Durdane ALTUNEL TUR-1566 Turkey 94,79
23 29 Joana CUNHA POR-1514 Portugal 90,57
24 31 Josiane LIMA BRA-1505 Brazil 86,32
25 33 Despina PILAVAKI CYP-1505 Cyprus 83,66


Bayanlar 67 Kg
 

sıra OLimpik sıra İsim Soyad Ülke No Ülke Puanı
1 1 Elin JOHANSSON SWE-1503 Sweden 374,24
2 2 Chia Chia CHUANG TPE-1509 Chinese Taipei 338,27
3 3 Haby NIARE FRA-1512 France 330,21
4 4 Hyeri OH KOR-1504 Republic of Korea 291,58
5 5 Anastasiia BARYSHNIKOVA RUS-1506 Russia 270,02
6 6 Hua ZHANG CHN-1507 China 228,39
7 7 Paige MC PHERSON USA-1505 United States of America 222,08
8 8 Nur TATAR TUR-1545 Turkey 221,67
9 9 Yun Fei GUO CHN-1509 China 200,17
10 10 Seham ELSAWALHY EGY-1513 Egypt 119,12
11 11 Ruth GBAGBI CIV-1507 Cote D'ivoire 150,42
12 12 Farida AZIZOVA AZE-1532 Azerbaijan 189,69
13 13 Irem YAMAN TUR-1988 Turkey 187,41
14 14 Marina SUMIC CRO-1503 Croatia 177,91
15 15 Nina KLÄY SUI-1504 Switzerland 177,20
16 16 Marta CALVO GOMEZ ESP-1584 Spain 155,60
17 17 Carmen MARTON AUS-1500 Australia 152,63
18 18 Ashley KRAAYEVELD CAN-1629 Canada 151,26
19 19 Magda WIET HENIN FRA-1515 France 141,17
20 20 Rabia GÜLEÇ GER-1514 Germany 146,53
21 21 Melissa PAGNOTTA CAN-1505 Canada 144,18
22 23 Franka ANIC SLO-1501 Slovenia 140,26
23 25 Kyungseon HWANG KOR-1502 Republic of Korea 121,53
24 26 Katherine ALVARADO CRC-1101 Costa Rica 119,29
25 27 Lua PIÑEIRO DEVESA ESP-1631 Spain 111,28
26 28 Aleksandra KRZEMIENIECKA POL-1554 Poland 104,92
27 30 Ana BAJIC SRB-1529 Serbia 100,90
28 31 Shokraneh IZADI IRI-11060 Iran 90,44
29 32 Rewan REFAEI EGY-1614 Egypt 88,80
30 34 Joyce VAN BAAREN NED-1503 Netherlands 72,36
31 Host Ülke Carla Summerhill GBR-2310 Great Britain  

Bayanlar +67 Kg
 

sıra OLimpik sıra İsim Soyad Ülke No Ülke Puanı
1 1 Milica MANDIC SRB-1503 Serbia 319,23
2 2 Gwladys EPANGUE FRA-1500 France 303,56
3 3 Reshmie OOGINK NED-1504 Netherlands 283,91
4 4 Briseida ACOSTA MEX-1505 Mexico 279,17
5 5 Bianca WALKDEN GBR-1501 Great Britain 272,16
6 6 Jackie GALLOWAY USA-1797 United States of America 266,44
7 7 Olga IVANOVA RUS-1507 Russia 252,71
8 8 Maria ESPINOZA MEX-1502 Mexico 247,07
9 9 Iva RADOS CRO-1515 Croatia 210,26
10 10 Shuyin ZHENG CHN-1511 China 207,11
11 11 Donghua LI CHN-1620 China 201,82
12 12 Anne-caroline GRAFFE FRA-1501 France 194,16
13 13 Injong LEE KOR-1600 Republic of Korea 166,77
14 14 Nafia KUS TUR-1567 Turkey 153,70
15 15 Aleksandra KOWALCZUK POL-1530 Poland 149,98
16 16 Petra MATIJASEVIC MKD-1514 Macedonia, FYR 139,66
17 17 Lauren HAMON USA-1501 United States of America 135,69
18 18 Rosanna SIMON ALAMO ESP-1521 Spain 128,11
19 21 Mena MAHER EGY-1587 Egypt 58,62
20 22 Yanna SCHNEIDER GER-1541 Germany 90,85
21 23 Asena AYDIN TUR-1541 Turkey 89,75
22 25 Casandra IKONEN SWE-1510 Sweden 87,85
23 27 Saebom AN KOR-1505 Republic of Korea 86,19
24 29 Wiam DISLAM MAR-1500 Morocco 80,70
25 31 Nathalie ILIESCO CAN-1630 Canada 73,92
26 33 Jasmine VOKEY CAN-1506 Canada 67,85
27 36 Alexis ARNOLDT ARG-1518 Argentina 62,14
28 37 Tassya STEVENS AUS-3061 Australia 59,57
29 38 Keyla AVILA HON-1511 Honduras 57,61

Erkekler 58 Kg
 

sıra OLimpik sıra İsim Soyad Ülke No Ülke Puanı
1 1 Farzan ASHOUR ZADEH FALLAH IRI-7757 Iran 437,70
2 2 Tae-hun KIM KOR-1591 Republic of Korea 375,84
3 3 Rui BRAGANCA POR-1502 Portugal 240,51
4 4 Cesar RODRIGUEZ MEX-1747 Mexico 223,38
5 5 Levent TUNCAT GER-1806 Germany 215,82
6 6 Si Mohamed KETBI BEL-1585 Belgium 205,47
7 7 Tae-moon CHA KOR-1592 Republic of Korea 178,36
8 8 Lucas GUZMAN ARG-1519 Argentina 193,13
9 9 Carlos NAVARRO MEX-1544 Mexico 171,66
10 11 Shuai ZHAO CHN-1532 China 163,78
11 12 Safwan KHALIL AUS-1512 Australia 161,39
12 14 Jesus TORTOSA CABRERA ESP-1652 Spain 133,95
13 16 Nursultan MAMAYEV KAZ-1519 Kazakhstan 114,44
14 21 Heiner OVIEDO CRC-1502 Costa Rica 102,67
15 22 Elsaid SHAWKY EGY-1548 Egypt 88,26
16 25 Dylan CHELLAMOOTOO FRA-1567 France 98,39
17 26 Camilo PEREZ CHI-1512 Chile 97,03
18 28 Mourad LAACHRAOUI BEL-1620 Belgium 95,36
19 34 Logan GERICK USA-1559 United States of America 77,29
20 35 Georgios SIMITSIS GRE-1795 Greece 76,66
21 36 Max CATER GBR-1610 Great Britain 73,83
22 38 Armin HADIPOUR SEIGHALANI IRI-7741 Iran 66,00
23 39 Milos GLADOVIC SRB-1594 Serbia 61,48
24 43 Romain TROLLIET ALG-1519 Algeria 58,00
25 49 Takaya NAKAGAWA JPN-1508 Japan 54,83
26 50 Marko MALJKOVIC CRO-1526 Croatia 53,38
27 HOST  Ülke Josh Calland GBR-1824 Great Britain  

Erkekler 68 Kg
 

sıra OLimpik sıra İsim Soyad Ülke No Ülke Puanı
1 1 Jaouad ACHAB BEL-1519 Belgium 338,32
2 2 Alexey DENISENKO RUS-2276 Russia 331,76
3 3 Dae-hoon LEE KOR-1513 Republic of Korea 292,88
4 4 Servet TAZEGUL TUR-1640 Turkey 255,70
5 5 Saul GUTIERREZ MEX-1751 Mexico 246,90
6 6 Joel GONZALEZ BONILLA ESP-1558 Spain 196,22
7 7 Behnam ASBAGHIKHANGHAH IRI-5375 Iran 223,44
8 8 Abel MENDOZA MEX-1552 Mexico 165,28
9 9 Hun KIM KOR-1593 Republic of Korea 169,08
10 10 Maxime POTVIN CAN-1514 Canada 166,69
11 12 Jose Antonio ROSILLO ATENCIA ESP-1706 Spain 152,78
12 13 Mario SILVA POR-1503 Portugal 140,14
13 15 Balla DIEYE SEN-1521 Senegal 97,86
14 16 Terrence JENNINGS USA-1512 United States of America 121,46
15 17 Mark LOPEZ USA-1510 United States of America 116,37
16 18 Siddhartha BHAT CAN-1516 Canada 113,43
17 19 Ouahid BRIKI TUN-1526 Tunisia 97,62
18 20 Aykhan TAGHIZADE AZE-1544 Azerbaijan 107,89
19 22 Stevens BARCLAIS FRA-1525 France 100,41
20 23 Thomas AUGER AUS-1561 Australia 96,55
21 24 Karol ROBAK POL-1529 Poland 91,59
22 25 Konstantin MININ RUS-1995 Russia 90,33
23 29 Ghofran ZAKI EGY-1638 Egypt 46,26
24 30 Luis COLON PUR-1517 Puerto Rico 85,62
25 31 Abolfazl YAGHOUBI JOUYBAR IRI-12102 Iran 84,94
26 34 Vladislav ARVENTII MDA-1508 Moldova 80,72
27 35 Martin STAMPER GBR-1504 Great Britain 79,62
28 37 Thomas AFONCZENKO AUS-1558 Australia 76,96
29 38 Ioannis PILAVAKIS CYP-1534 Cyprus 70,19
30 40 Jordan GAYLE GBR-1508 Great Britain 69,06
31 HOST Ülke Michael Harvey GBR-1506 Great Britain  


Erkekler 80 Kg
 

1 1 Mahdi KHODABAKHSHI IRI-12021 Iran 376,46
2 2 Aaron COOK MDA-1616 Moldova 320,23
3 3 Albert GAUN RUS-1522 Russia 295,42
4 6 Damon SANSUM GBR-1511 Great Britain 226,98
5 7 Lutalo MUHAMMAD GBR-1535 Great Britain 219,65
6 8 Tahir GUELEC GER-1630 Germany 217,96
7 9 Rene LIZARRAGA MEX-1753 Mexico 208,01
8 10 Nikita RAFALOVICH UZB-1530 Uzbekistan 191,84
9 11 Torann MAIZEROI FRA-1532 France 190,66
10 12 Cheick Sallah CISSE CIV-1610 Cote D'ivoire 143,04
11 13 Steven LOPEZ USA-1509 United States of America 169,21
12 14 Julio FERREIRA POR-1516 Portugal 157,50
13 15 Yunus SARI TUR-1654 Turkey 152,69
14 17 Ismael COULIBALY MLI-1537 Mali 82,04
15 18 Oussama OUESLATI TUN-1529 Tunisia 95,16
16 19 Hayder SHKARA AUS-1516 Australia 113,18
17 20 Raul MARTINEZ GARCIA ESP-1561 Spain 107,98
18 23 Jack MARTON AUS-1556 Australia 94,28
19 24 Sen QIAO CHN-1712 China 93,73
20 26 Saifeddine TRABELSI TUN-1524 Tunisia 91,35
21 27 Piotr PAZINSKI POL-1513 Poland 89,97
22 28 Teodor GEORGIEV BUL-1507 Bulgaria 85,81
23 29 Maksim RAFALOVICH UZB-1524 Uzbekistan 85,21
24 30 Seif EISSA EGY-1688 Egypt 60,67
25 31 Damir FEJZIC SRB-1522 Serbia 83,86
26 32 Anton KOTKOV RUS-1835 Russia 83,73
27 33 Jaysen ISHIDA USA-1588 United States of America 82,70
28 37 Roberto BOTTA ITA-1577 Italy 79,72
29 HOST  Ülke Tom Smith GBR-1896 Great Britain  

Erkekler +80 Kg
 

sıra OLimpik sıra İsim Soyad Ülke No Ülke Puanı
1 1 Jasur BAYKUZIYEV UZB-1517 Uzbekistan 338,90
2 2 Dmitriy SHOKIN UZB-1544 Uzbekistan 315,68
3 3 Radik ISAEV AZE-1637 Azerbaijan 307,28
4 4 Anthony OBAME GAB-1521 Gabon 275,50
5 5 Dong-min CHA KOR-1509 Republic of Korea 254,23
6 6 Volker WODZICH GER-1817 Germany 227,43
7 7 Sajjad MARDANI IRI-7952 Iran 200,78
8 8 M'bar N'DIAYE FRA-1629 France 197,55
9 9 Yassine TRABELSI TUN-1525 Tunisia 195,87
10 10 Mahama CHO GBR-1505 Great Britain 193,82
11 11 Rafael CASTILLO CUB-1517 Cuba 184,20
12 12 Vladislav LARIN RUS-1837 Russia 160,20
13 13 Marc Andre BERGERON CAN-1651 Canada 153,06
14 14 Stephen LAMBDIN USA-1514 United States of America 148,30
15 15 Vedran GOLEC CRO-1505 Croatia 148,22
16 16 Cholho JO KOR-1512 Republic of Korea 138,64
17 17 Leonardo BASILE ITA-1531 Italy 132,00
18 18 Arman-marshall SILLA BLR-1558 Belarus 128,71
19 20 Ivan TRAJKOVIC SLO-1505 Slovenia 126,15
20 22 Alexander BACHMANN GER-1661 Germany 115,27
21 23 Ali SARI TUR-1636 Turkey 111,60
22 24 Firmin ZOKOU CIV-1516 Cote D'ivoire 110,79
23 25 Robelis DESPAIGNE CUB-1509 Cuba 110,60
24 26 Abdoul ISSOUFOU NIG-1503 Niger 110,11
25 27 Carlo MOLFETTA ITA-1532 Italy 109,84
26 28 Daniel ROS GÓMEZ ESP-1568 Spain 103,37
27 30 Jeroen WANROOIJ NED-1514 Netherlands 98,85
28 31 Martin SIO ARG-1576 Argentina 94,43
29 32 Omid AMIDI IRI-4669 Iran 90,43
30 36 Dafydd SANDERS NZL-1517 New Zealand 81,35
31 37 Serdar YUKSEL TUR-1634 Turkey 78,41
32 Host Ülke Lyle Walker GBR-1898 Great Britain