x2015 10 isa gundag 01Ahmet Gazanfer bilge işitme ilkokulu ve ortaokulunda yeni başlıyan taekwondo kursu çocukların mutluluğu ve azimleri görülmeye degerdi.

2015 10 koyuncuspor tv

2015 10 isa gundag 01

Kocaelinde İşitme Engellilere Taekwondo Kursu

Ahmet Gazanfer bilge işitme ilkokulu ve ortaokulunda başlıyan taekwondo kursu çocukların mutluluğu ve azimleri , öncelikle velileri ve  öğretmenleri  mutlu etmiş çocukların gelişimini görmek bizleri gururlanmıştır. çocuklarımıza   destek veren yetkililere çok teşekkür ederiz.

Okul müdürü  kamuran ÖĞCEM, Okulumuza gelip talepte bulunan taekwondo antrenörü isa GÜNDAĞ,a ayriyetten teşekkür ederim hocamızın başarılarını duymaktaydık ama işitme engelli sporcularımızdada bu başarıları yapabiliriz demesi bizleri  heycanlanmıştır.

Taekwondo antrenörü isa Gündağ : okulun çocuklara karşı tutumu davranışı çocuklarla ilgilenılmesi bizi başarıya daha çabuk getırecektır , karamürselimizde kocaelimizde neden işitme engelli dünya şampiyonumuz olmasın ınsallah bunuda başaracağız herzaman bizlere destek olan Kocaeli il müdürü muzaffer çintimar beye  Kocaeli il şube müdürü engin yaşar beye  ve Karamürsel ilçe müdürü çetin yıldız beyinde   gerçek anlamada çocuklara destek olması bizlere daha çok güven vermiştir.

İşitme engeli beden öğretmeni çetin abut : okulumuzda başlıyan  taekwondo kursu çocuklarımızın başarılı olacağına ınanıyoruz çocuklarımıza daha cok malzeme konusunda destek verılırse daha çok hevesle ıdmanlara devam edeceklerdir.

2015 10 isa gundag 02

 

 

2015 10 isa gundag 03x