x2015 12 dolas 03Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, Avrupa Ümitler Taekwondo Şampiyonası üçüncüsü Egers Aliu'yu makamında kabul etti.

2015 10 koyuncuspor tv2015 12 dolas 03

18-22 Kasım 2015 Tarihleri arsında Romanya da yapılan Ümitler Avrupa Taekwondo Şampiyonasında Arnavut Milli Takımında Avrupa 3'ncüsü olan Egers Aliu bu yıl Mersin Üniversitesinde Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulunda okumaya başlayan sporcumuzun bu başarısından dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, Avrupa Ümitler Taekwondo Şampiyonası üçüncüsü Egers Aliu'yu makamında kabul etti.

Aynı zamanda Arnavutluk milli sporcusu olan, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencisi Aliu'ya başarılarından dolayı Rektör Çamsarı tarafından bir plaket takdim edildi. Rektörlük makamında 1 Aralık Salı günü yapılan  görüşmeye, başarılı sporcumuzun yanı sıra BedenEğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mehmet Akif Ziyagil, müdür yardımcıları Doç. Dr. Manolya Akın ve Yrd. Doç. Dr.Nevzat Demirci ile Mersin Üniversitesi Taekwondo Antrenörü Mustafa Dolaş katıldı.

Hem Taekwondo adına  hemde sporcumuzun başarısı adına makamında bizi kabul eden ve son derece ilgi  göstermiş olduğu samimiyetinden dolayı  Rektörümüze teşekkür ederiz.

2015 12 dolas 01

 

 

2015 11 arnavutluk03