x2015 12 pendik 03"Pendik Belediyesi Taekwondo Dostluk Turnuvası" 12 Aralık 2015 Cumartesi günü 12 Kulüpten, 150 Genç sporcunun katılımı ile Pendik Belediyesi Sülüntepe Spor Salonunda yapıldı.

2015 11 koyuncuspor tv
2015 12 pendik 16

PENDİK BELEDİYESİ İLLERARASI TAEKWONDO DOSTLUK TURNUVASI

Pendik Belediyesinin destek ve katkıları ile organize edilen "PENDİK BELEDİYESİ İLLERARASI TAEKWONDO DOSTLUK TURNUVASI" 12 Aralık 2015 Cumartesi günü
12 Kulüpten 150 Genç sporcunun katılımı ile Pendik Belediyesi Sülüntepe Spor Kompleksi Spor Salonunda yapıldı.

Elektronik sistem ve kamera kayıtlı yapılan maçlar genç sporculara büyük tecrübe olurken kaliteli maçlara da sahne oldu. Açılışa Pendik Belediye Başkanı Dr.Kenan
ŞAHİN, Taekwondo Federasyonu başkan vekili Dr.Oktay DUYMAZ , Taekwondo Federasyonu Danışma kurul üyesi Şükrü GÜMÜŞAY ve belediye başkan yardımcıları ile birçok veli ve spor
sever katıldı.

Pendik Belediyesi Taekwondo Antrenörü Azmi NİĞDELİOĞLU başta Pendik belediyesi başkanına ve Türkiye Taekwondo Federasyonuna İstanbul İl Temsilcisine Taekwondo
Lig Başkanı Hakkı Ünal'a, Lig sekreteri  Davut Cengiz'e, Hakemlerimize, Antrenörlerimize, spor Kulüplerimize ve bu organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen herkese Türk sporu ve Türk
Taekwondo su adına sonsuz teşekür ederim.

2015 12 pendik 01

 

PENDİK BELEDİYESİ DOSTLUK TURNUVASI TAKIMLAR DERECE SIRALAMASI

GENÇ ERKEKLER GENÇ BAYANLAR GENEL KLASMAN

1.PENDİK BLD. SPOR KULÜBÜ

2. G.O.P. BLD. SPOR KULÜBÜ

3. KOCAELİ B.ŞEHİR KAĞIT SK

4. ANKARA EGO SPOR KULÜBÜ

1. G.O.P. BLD. SPOR KULÜBÜ

2. ANKARA EGO SPOR KULÜBÜ

3. ATILGAN SPOR KULUBU

4. PENDİK BLD. SPOR KULÜBÜ

1. PENDİK BLD. SPOR KULÜBÜ

2. G.O.P. BLD. SPOR KULÜBÜ

3. ANKARA EGO SPOR KULÜBÜ

4. KOCAELİ B.ŞEHİR KAĞIT SK

 

 PENDİK BELEDİYESİ İLLERARASI TAEKWONDO DOSTLUK TURNUVASI 12.ARALIK.2015            
    GENÇ ERKEKLER        
45 KG.   1.    KAAN GÜL    EGO SPOR KULÜBÜ ANKARA    
2.    MELİH GÜNER    EJDER SPOR KULÜBÜ DÜZCE    
3.    MUHAMMED BUGUŞ    PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
3.    YUSUF SELİM    ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ SAKARYA    
            
48 KG.   1.    YASİN ARA     GAZİ OSMANPAŞA BELEDİYESİ  SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
2.    BEDİRHAN DALDAL    ESJİM SPOR KULÜBÜ ESKİŞEHİR    
3.    ENES ŞENTÜRK    KAĞIT SPOR KULÜBÜ KOCAELİ    
3.    MUSTAFA YILDIZ    ATILGAN SPOR KULÜBÜ SAKARYA    
            
51 KG.   1.    KAAN ŞENKULU    KAĞIT SPOR KULÜBÜ KOCAELİ    
2.    İBRAHİM ARA    GAZİ OSMANPAŞA BELEDİYESİ  SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
3.    FURKAN ALGÜR    PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
3.    FATİH MENGİ    TEPEBAŞI BELEDİYESİ SPOR KUÜBÜ ESKİŞEHİR    
            
55 KG.   1.    BURKAY GÜVEN    PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
2.    İBRAHİM SAYDAM    ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ SAKARYA    
3.    AYHAN KILIÇLI    PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
3.    MUSTAFA ÖZTÜRK    PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
            
59 KG.   1.    YUSUF KARA    GAZİ OSMANPAŞA BELEDİYESİ  SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
2.    YUSUF KAPLAN    EGO SPOR KULÜBÜ ANKARA    
3.    MUHAMMED HEBİLOĞLU    PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
3.    YUSUF YAVUZ    EGO SPOR KULÜBÜ ANKARA    
            
63 KG.   1.    FURKAN DİREK    GAZİ OSMANPAŞA BELEDİYESİ  SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
2.    ABDULLAH POLAT    EGO SPOR KULÜBÜ ANKARA    
3.    BAHADIR GÜLER    PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
            
68 KG.   1.    HALİT ACAR    KAĞIT SPOR KULÜBÜ KOCAELİ    
2.    ALPER AKGÜN    EGO SPOR KULÜBÜ ANKARA    
3.    EMİRHAN ÇELİK    PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
            
73 KG.   1.    MÜCAHİT AKGÜL    KAĞIT SPOR KULÜBÜ KOCAELİ    
2.    ŞEFKAT ŞENTÜRK    PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
3.    BİLAL MELEMEZ    ŞAMPİYONLAR SPOR KULÜBÜ SAKARYA    
3.    MUHAMMED KARDAŞ    KAĞIT SPOR KULÜBÜ KOCAELİ    
            
78 KG.   1.    ŞAMİL CENGİZ    ATILGAN SPOR KULÜBÜ SAKARYA    
2.    SERKAN KARS    PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
            
78 KG.   1.    GÖKHAN MERİÇ    PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
2.    DOĞUKAN YARDIMCI    PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
           

 

2015 12 pendik 05

 

 

2015 12 pendik 03

 

PENDİK BELEDİYESİ İLLERARASI TAEKWONDO DOSTLUK TURNUVASI 12.ARALIK.2015            
    GENÇ BAYANLAR        
42 KG.   1.     MELİKE CİVAN     YİĞİT SPOR KULÜBÜ  BOLU    
2.    ŞAHİNUR ZARARSIZ    EGO SPOR KULÜBÜ ANKARA    
3.    ŞEYME ÖTER    ATILGAN SPOR KULÜBÜ SAKARYA    
            
44 KG.   1.    MERYE KOCARE    EGO SPOR KULÜBÜ ANKARA    
2.    MAHİNUR ÇOMAK    ATILGAN SPOR KULÜBÜ SAKARYA    
3.    NEVRİYE ERKEYA    TEPEBAŞI BELEDİYESİ SPOR KUÜBÜ ESKİŞEHİR    
3.    DİLARA ÇELİK    MERT SPOR KULÜBÜ DÜZCE    
            
46 KG.   1.    İLAYDA DİREK     GAZİ OSMANPAŞA BELEDİYESİ  SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
2.    BUSENUR SEVÜK    TEPEBAŞI BELEDİYESİ SPOR KUÜBÜ ESKİŞEHİR    
3.    ŞEYMA AKSU    ATILGAN SPOR KULÜBÜ SAKARYA    
3.    GAMZE GÜRBÜZ    EGO SPOR KULÜBÜ ANKARA    
            
49 KG.   1.    SEMANUR EYİLMEZ    GAZİ OSMANPAŞA BELEDİYESİ  SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
2.    DUYGU SARI    GAZİ OSMANPAŞA BELEDİYESİ  SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
3.    ŞEVVAL BOZKURT    ATILGAN SPOR KULÜBÜ SAKARYA    
3.    AYSU DENİZ    EGO SPOR KULÜBÜ ANKARA    
            
52 KG.   1.    EMİNE ÜNLÜ    GAZİ OSMANPAŞA BELEDİYESİ  SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
2.    İREM EROĞLU    GAZİ OSMANPAŞA BELEDİYESİ  SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
3.    EDA ÇİMEN    MERT SPOR KULÜBÜ DÜZCE    
3.    EZGİ ÇETİNKAYA    EGO SPOR KULÜBÜ ANKARA    
            
55 KG.   1.    TUGBA YILMAZ    EGO SPOR KULÜBÜ ANKARA    
2.    BETÜL EDA AK    GAZİ OSMANPAŞA BELEDİYESİ  SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
3.    İLAYDA AYGÜN    TEPEBAŞI BELEDİYESİ SPOR KUÜBÜ ESKİŞEHİR    
3.    KÜBRA SARAÇ    GAZİ OSMANPAŞA BELEDİYESİ  SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
            
59 KG.   1.    CEREN ERGİN    GAZİ OSMANPAŞA BELEDİYESİ  SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
2.    ESMA TAT    EGO SPOR KULÜBÜ ANKARA    
3.    BÜŞRA DİLDARLAR    YİĞİT SPOR KULÜBÜ  BOLU    
3.    ESRA İNAN    TEPEBAŞI BELEDİYESİ SPOR KUÜBÜ ESKİŞEHİR    
            
63 KG.   1.    İREM ŞENTÜRK    PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
2.    MELİSA İBRAHİMOĞLU     KAĞIT SPOR KULÜBÜ KOCAELİ    
3.    HAYRUNİSA POLAT    PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
            
68 KG.   1.    EMİNE ÇİFTÇİ    ATILGAN SPOR KULÜBÜ SAKARYA    
2.    NURCAN UZUN    PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
3.    GAMZE ŞİMŞEK    PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ İSTANBUL    
            
68 KG.   1.    İLATDA BULUT    YİĞİT SPOR KULÜBÜ  BOLU    
2.    ÖZGÜN BERBER    EGO SPOR KULÜBÜ ANKARA    
3.    MERVE İBRAHİMOĞLU    KAĞIT SPOR KULÜBÜ KOCAELİ    
3.    RABİA KAYA    ATILGAN SPOR KULÜBÜ SAKARYA   

 

 

2015 12 pendik 10

 

 

2015 12 pendik 06

 

 

2015 12 pendik 07

 

 

2015 12 pendik 08

 

 

2015 12 pendik 09

 

 

2015 12 pendik 11

 

 

2015 12 pendik 12

 

 

2015 12 pendik 14