x2016 02 ankaraspor 01B.B.ANKARASPOR Gençlerde Avrupa kulüpler şampiyonu olarak turnuvanın 6 Avrupa  şampiyonu çıkaran takımı ve  Turnuvada 5 kupa birden alarak  da turnuvanın en göz kamaştıran kulübü oldu.

2015 10 koyuncuspor tv
2016 02 ankaraspor 01


ANKARASPOR 5 KUPA İLE AVRUPA'NIN ZİRVESİNDE

 

İlhan AŞKIN ın Genel koordinatörlüge geldikten sonra müthiş bir atak içerisine giren B.B.ANKARASPOR Taekwondo takımı adeta Avrpudaki kupalara ambargo koydu.Avrupa kulüpler şampiyonasında 5 Kupa ile iline dönen Büyüksehir Belediyesi Ankaraspor, kulüp yönetimi tarafından sevinçle karşılandı.

ilhan AŞKIN ın Genel Koordinatörlüge getirildikten kısa süre içerisinde doğru ve düzgün transferler yaparak takıma olumlu bir motivasyon kazandıran ilhan AŞKIN koordinatörlügündeki Levent AKTAŞ ve Ugur ALPASLAN yönetimindeki  ekibi  İlk girdiği Gençler ve Büyükler Türkiye şampiyonasında 6 Türkiye şampiyonluğu olmak üzere 12 madalyayla dönerek adeta Turkish open ve Avrupa Takımlarda bende varım sinyallerini vermeye başlamıştı.

Bu hafta sonu Belekte sona eren Turkish open ve Avrupa Takımlarda yarışan B.B ANKARA SPOR Taekwondo  takımı  Gençlerde Avrupa kulüpler şampiyonu olarak turnuvanın 6 Avrupa  şampiyonu çıkaran takımı ve  Turnuvada 5 kupa birden alarak  da turnuvanın en göz kamaştıran kulübü olmuştur.

 

2016 02 ankaraspor 03

 

Turnuvayla ilgili bilgi aldığımız B.B.ANKARASPOR Taekwondo Takımı Genel Koordinatörü ilhan AŞKIN : Göreve geldikten sonra dogru hamle ve transferlerde takımı kurmaya, sonrada Takım olma ruhunun oluşmasındaki doneleri yerine getirmeklede birlik beraberlik ve aile ruhunu yerleştirmiş ve  başarı gelmiştir.Başarının emektar sporcu ve antrenörlerini, kulüp antrenörlerimi tebrik ediyorum. Başarıda takım uyumu ,samimiyet ekip ruhunun her tarafta eksiksiz olmasında çok çok rolü olduğuna inanıyorum.mütevazi bütcemizle illerdeki istişarelerde bulunduğumuz antrenör arkadaşların bize güveni,onların bizlere olumlu bakışları,takımımıza güç ve kuvvet vermiştir.

Önce sporcu disiplini sonra başarı düsturuyla yön verdiğimiz B.B.Ankara spor Taekwondo takımımız ileride Türk Milli takımlarına nitelikli ve kaliteli sporcular verecek ve vermeyede devam edecektir. Bizler görevde olduğumuz müddetce sporcularımızın hak ve hukukunu her platformda savunacak,transfer edilen her sporcumuzun antrenörleriyle gönül bağını kuracak bir aile ortamında kulübümüze hizmet etmeye gayret edeceğiz..Bizlere desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Büyük Şehir Belediye Başkanımız Melih GÖKÇEK, Büyük Şehir Genel Sekreteri Doç.Dr.Asım BALCI, Kulüp Başkanımız Seckin ODABAŞ ve yönetimine çok çok teşekkür ederim" diyerek görüşlerini belirtti.

Şuan Milli takım Kampında  10 sporcusu bulunan B.B.ANKARASPOR Taekwondo Takımı ileriki yıllarda Milli takımlarda ülkemizi ve Ankara ilini en iyi şekilde temsil etmeye aday bir kulüp görünümünde..bizlerde site yönetimi olarak Turkish open ve  Avrupa kulüpler şampiyonasında ülkemize şampiyonluk ve 5 kupa kazandıran B.B.ANKARA SPOR Taekwondo takımını tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Sporcuların dereceleri:
42 Kg Rabia ARDIÇ gençler  1. Turkish open
68 Kg Gökhan COŞAR Büyükler 3. Turkish open
68 kg Gökhan COŞAR BüyüklerTakımlar 1.
53 kg Yagmur KORKUT Büyükler Takımlar 1.
49 kg Birsunur DEDE Genç takımlar 1.
42 kg Rabia ARDIÇ Genç takımlar 1,
+78kg Muhammet emin AÇIKGÖZ Genç takımlar 1.
59 kg Huri KORKUT Genç takımlar 2.
55 kg Emine Nur PALAZ Genç takımlar 3.
51kg A.Talha İNAN Genç takımlar 3.
55kg Mertcan DOLMACI  Genç takımlar 3.

2016 02 ankaraspor 02

 

 

2016 02 ankaraspor 04

 

 

2016 02 ankaraspor 05

 

 

2016 02 ankaraspor 06

 

 

2016 02 ankaraspor 07