x2017 01 vido kamera1-5 Mart 2017 tarihlerinde Alanya da yapılan " 2017 Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası"nda çektiğimiz 410 Musabakaya ait videoların tamamı http://www.koyuncuspor.net/videolar/category/83-2017-turkish-under-21-taekwondo-championships.html adresinde yayınlanmaktadır.

2015 10 koyuncuspor tv
2017 03 muhlis koyuncu

1-5 Mart 2017 tarihlerinde Alanya da yapılan " 2017 Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası"nda çektiğimiz videoların tamamı http://www.koyuncuspor.net/videolar/category/83-2017-turkish-under-21-taekwondo-championships.html , Youtube da https://www.youtube.com/user/Koyuncuspor/videos , Twitter da https://twitter.com/Koyuncuspor hesabımızda yayınlanmaktadır.

http://www.koyuncuspor.net/videolar/category/83-2017-turkish-under-21-taekwondo-championships.html ,  https://www.youtube.com/user/Koyuncuspor , yada  https://twitter.com/Koyuncuspor hesabımızda yayınlanmakta olan videoların tamamını görebilirsiniz.

Sizden ricam bazı isim hataları olabilir.Bazen müsabakadaki sporcuların ismi yerine yanlışlıkla başka sporcuların adını yazmış olabilirim. İsimleri biliyorsanız lütfen düzeltmem için sporcuların isimlerinide yazarak This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine mail atın. Bende yanlış yazılmış olan isimleri hemen düzelteyim. Bu konuda yardımcı olacak tüm arkadaşlarımıza şimdeden teşekkür ediyorum.

Şampiyonalarda çektiğimiz videolardan anında haberdar olmak istiyorsanız lütfen youtube daki https://twitter.com/Koyuncuspor hesabımıza veya Twitterdaki https://twitter.com/Koyuncuspor hesabımıza ABONE olun.

Koyuncuspor hesabımıza Abone oldugunuzda yayınladıgımız her video için size youtube dan ve Twitterdan mail gelecek ve sizde tüm yayınladıgımız taekwondo videolardan anında haberdar olacaksınız.

Geçmiş yıllarda yapılmış bir çok Türkiye, Avrupa ve Dünya Taekwondo Şampiyonlarına ait olan yüzlerce video www.koyuncuspor.net taekwondo Video sitemizde yayınlanmaktadır. Bu seneki yani 2017 yılı müsabaka videolarının tamamı www.koyuncuspor.net Taekwondo Video Dünyası sitemize yayınlanmaktadır.

Sadece taekwondo Videosu yayınlayan,Alanında Türkiyenin tek, Dünyanın 2. taekwondo video sitesi olan www.koyuncuspor.net sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

2017 03 koyuncuspor net 1

 

2017 03 koyuncuspor net 2