x2015 03 okulsporlari logoOkul Sporları Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 25-27 Nisan 2015 tarihlerinde Adıyaman Cumhuriyet Spor Salonunda yapılacaktır.  şampiyonaya 59 ilden 396 sporcu katılıyor. Şampiyona sonuçlarını yayınlıyoruz.


 

koyuncusportv 011

2018 12 okul sporlari logo 02

 

Okul Sporları Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 25-27 Nisan 2015 tarihlerinde Adıyamanda Cumhuriyet Spor Salonunda yapılacaktır. Gençler Türkiye Taekwondo şampiyonasına 59 ilden 396 sporcu, 118 idareci ve antrenör olmak üzere toplam 514 sporcu kafilesi katılıyor. 

Müsabakalarda elektronik sefeguard ve elektronik kask kullanılacaktır. Katılan sporcular dişlik, çorap ve diğer gerekli ekipmanları kendileri getirecektir. Topuklukta Kullanılacak elektronik sistemi  Taekwondo Federasyonu verecektir.

 

OKUL SPORLARI GENÇLER TÜRKİYE FİNALLERİ SONUÇLARI - 25-27 NİSAN 2015- ADIYAMAN

GENÇ ERKEKLER GENÇ BAYANLAR
45 Kg
1-Onur Altan – İstanbul
2-Nejat Oğuzhan Tuna – İzmir
3-Ferit Orhan – Balıkesir
3-Emir Yumurtacı – Edirne
42  KG
1-İrem Bektaş - İzmir
2-Fatma Sena Tekeli - Denizli
3-Aynur Yılmaz - Bursa
3-Selen Soytürk - Samsun
48 KG
1-Mustafa Kubilay Ergül - Çanakkale
2-Kadir Ergin - Erzurum
3-Fatih Sert - Tekirdağ
3-Ahmet Talha İnan - Niğde
44 KG
1-Merve Nur Parlak - İstanbul
2-Süeda Onat - Bilecik
3-Duygu Özyahni - Kayseri
3-Hilal Şimşek - Karaman
51 KG
1-Mercan Dolmacı - İzmir
2-Muhammet Ali Menekşe - Malatya
3-Oğuzhan Özyurt - Erzurum
3-Harun Tarhan - Mersin
46 KG
1-İlayda Kardelen - Eskişehir
2-Aybüke Asilhan - Mersin
3-Büşra Aksu - Nevşehir
3-Birsunur Dede - İzmir
55 KG
1-Ramazan İshak Türksayar - İstanbul
2-Muhammet Kan - Adana
3-Selahattin Akbaş - Karaman
3- Faruk Orhan - Mersin
49 KG
1-Safiye Polat - Ankara
2-Esra Kalem - Bilecik
3-Fatma Keleş - Konya
3-Nisa Bilboğa - İstanbul
59 KG
1-Soner Yılmaz – Mersin
2-Emircan Turan – İstanbul
3-Ömer Faruk Akgül – Yozgat
3-Yusuf Ali Gül – İzmir
52 KG
1-Tuğba Yılmaz - Ankara
2-Sefa Ceren  Koyuncu - Konya
3-Sibel Eyire - Giresun
3-Kübra Ark - Kocaeli
63 KG
1-Hasan Kan – Adana
2-Doğukan Öztürk – Ankara
3-Muhammet Talha Aydoğan – İstanbul
3-Bektaş Gökalp - Bursa
55 KG
1-Fatma Sarıdoğan - İstanbul
2-Aslıhan Öztürk - Ankara
3-Ceren Kabal - Ordu
3-Simge Burcu - İzmir
68 KG
1-Kutay Çekm - Adana
2-Nuri Özel - İzmir
3-Hasal Ali Karakaya - Denizli
3-Mustafa Aslan - Bursa
59 KG
1-Şeval Nur Turan - İstanbul
2-Yasemin Yeşilyurt - İzmir
3-Bahar Yavuz - Malatya
3-Serpil Soy - Muğla
73  KG
1-Remzi Karakuş - İzmir
2-Fazıl Hamza Uzunel - Mersin
3-Muhammet Furkan Sönmez - Trabzon
3-Kaan Tok - İstanbul
63 KG
1-Simge Erensayın - İzmir
2-Gülsün Gültekin - Eskişehir
3-Nur Demir - Edirne
3-Büşra Eski - İstanbul
78 KG
1-Fazlı Muhammet Uzunel - Mersin
2-Sergen Curabaz - Adana
3-Emre Gül - İstanbul
3-Engin Can Eren - İzmir
68 KG
1-Büşra Hanife Deylez - Bilecik
2-Esra Nur Erden - İstanbul
3-Gizem Nur Albayram - Gaziantep
3-Eylem Can - Karaman
+78 KG
1-Ömer Fırat Çelik – Batman
2-Muhammet Recep Çetinkaya – Antalya
3-Furkan Aslanargun – Malatya
3-Veysel Yüksel – Muğla
+68 KG
1-Ayşe Pınar Demir - İstanbul
2-Esra Akbulak - İzmir
3-Ayfer Menekşe - Malatya
3-Fatma Başarır - Bursa

 

Konaklama ile ilgili bilgiler haberin devamında 

1 OTEL YOLAÇ 0416 216 13 01
2 BOZDOĞAN OTELİ 0416 213 49 00
3 HOTEL BEYEZSARAY 0416 225 04 39
4 HOTEL ARSAMAES 0416 213 95 96
5 HOTEL ANTIOCHOS 0416 225 02 82
6 HOTEL GRAND İSİAS 0416 214 88 00
7 HOTEL  GRAND İSKENDER 0416 214 90 01
8 SAMOS OTEL 0416 214 73 73
9 YALÇIN OTEL 0416 216 77 99
10 VADİ-İ  LİMAN OTEL 0416 216 80 00
11 ÜNAL OTEL 0416 214 09 09

 

 

Söz konusu yarışmaların Teknik Toplantısı 24 Nisan 2015 günü saat 17.00 de Cumhuriyet Spor Salonunda    yapılacak olup,  Teknik Toplantıya katılacak olan İdareci, çalıştırıcılar ve yarışmalara katılacak olan sporcu öğrencilerin mağdur olmamaları için Valilik Olurlarını (2 adet asil), İdareci ve Çalıştırıcılar Okul Sporları Bilgi Yönetim Sisteminden alacakları Saha Giriş kartlarının, Sporcu öğrenciler ise T.C. kimlik numaralı nüfus cüzdanlarının asılları ile  lisanslarını yanlarında bulunduracaklardır. 

İlimizdeki Grup müsabakalarına katılacak takımların konaklama ihtiyaçlarının giderilmesi için aşağıda belirtilen konaklama otelleri ile irtibat kurarak  yer tahsis işlemlerinin bizzat kendileri yapabileceklerdir.