x2018 12 tkdvideologo koyuncusporKoyuncuspor Taekwondo siteleri olarak sonunda hayalimizi gerçekleştirdik. Kendimize ait "Koyuncuspor SERVER/SUNUCU'muzu" kurduk. 2007 Yılından bu yana Dünya, Avrupa ve Türkiye Şampiyonası Videoları başta olmak üzere çektiğimiz ve bundan sonra çekecegimiz tüm Taekwondo Videolarınıda  öncelikle KOYUNCUSPOR Serverından hizmet veren www.koyuncuspor.net   sitemizde yayınlıyacagız.

 

koyuncusportv 011

2015 05 koyuncuspor muhlis logo


Koyuncuspor'un Kendi Server/Sunucusu
Taekwondo Videolarıyla Taekwondo Severlerin Hizmetinde


Koyuncuspor Taekwondo siteleri olarak sonunda hayalimizi gerçekleştirdik ve bizzat kendimize ait Kendi SERVER/SUNUCUmuzu kurduk. 2007 Yılından bu yana çektiğimiz Dünya, Avrupa ve Türkiye Şampiyonası Videoları başta olmak üzere bundan sonra çekecegimiz tüm Taekwondo Videolarınıda  öncelikle www.koyuncuspor.net sitemizde yayınlıyacagız. Bizi http://www.koyuncuspor.net/videolar.htmlhttps://plus.google.com/113210651401434176059/posts ,  https://twitter.com/Koyuncuspor ,     , https://www.youtube.com/user/Koyuncuspor/videos , adreslerinden takip edebilirsiniz.

 

Sitemizi takip eden Taekwondoseverlere kolaylık olması açısından ve hemde yayınladıgımız tüm videoları rahatca görebilmelerini saglamak için Twitter, Google Plus ve Youtube adreslerimizi yayınlıyoruz. Twitterda takipcimiz olursanız, +GoogklePlus da bizi arkadaşlarınıza eklerseniz ve Youtube da KOYUNCUSPOR kullanıcısı olarak bizi begen tuşuna tıklıyarak begenirseniz yayınladıgımız tüm videolardan ilk önce sizler haberdar olursunuz.

 

Bunun için bizi twitter, Google Plus , Facebook ve Youtube dan izlemeniz, arkadaşlarınıza, dostlarınıza eklemeniz , Abone olmanız yeterli olacakdır. Koyuncuspor Siteleri olarak WTF (Dünya Taekwondo Federasyonu), ETU (Avrupa Taekwondo Birliği)'nun Videolarını yayınlamak için anlaşma imzaladıgı Dartfish-TV den sonra Dünyada sadece taekwondo Videosu yayını yapan "KOYUNCUSPOR Server/Sunucu'yu"  sizlerin, Türk Taekwondosunun hizmetine sunmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz.

 

NOT : Youtube sitesinde Koyuncuspor ve Muhlis Koyuncu adında 2 hwesabımız mevcut. Bundan sonra sadece Koyuncuspor hesabımızı kullanacagız. Bu nedenle sizden ricamız youtube sitesinde "Koyuncuspor" hesabını begenerek "Abone" olmanızdır. Böylece bütün yayınladıgımız tüm taekwondo videolarından sizlerde anında heberdar olacaksınız.

Koyuncuspor.Net:
http://www.koyuncuspor.net/videolar.html

2015 05 koyuncuspor net videolar 011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Koyuncuspor +google Plus :
https://plus.google.com/113210651401434176059/posts

2015 05 koyuncuspor googleplus 011


Koyuncuspor Twitter:
https://twitter.com/Koyuncuspor

2015 05 koyuncuspor twitter 011


Koyuncuspor Youtube:
https://www.youtube.com/user/Koyuncuspor
https://www.youtube.com/my_videos?o=U 

2015 05 koyuncuspor youtube 011


Facebook Koyuncuspor :
https://www.facebook.com/KoyuncuTaekwondo?notif_t=page_new_likes

2015 05 koyuncuspor facebook 011