x2017 11 tkd logo Ankara da devam eden Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonasının 5. gününde erkeklerde 53kg Alperen Ayaz, 65kg Bekir Berke Kocagöz ve bayanlarda 41kg Zeynep Nur Sarıçiçek , +59kg Zehra Begüm Kavukcuoğlu Türkiye Şampiyonu oldu.

Taekwondo Videoları Haberleri

Ankara da devam eden Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonasının 5. gününde erkeklerde 53kg Alperen Ayaz, 65kg Bekir Berke Kocagöz ve bayanlarda 41kg Zeynep Nur Sarıçiçek , +59kg Zehra Begüm Kavukcuoğlu Türkiye Şampiyonu oldu.

2019 ytts 5.gun madalya 01

YILDIZLAR TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI 5.GÜN SONUÇLARI

ERKEKLER BAYANLAR
53 KG
1 - Alperen Ayaz - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK
2 - İsmail Mirza Ramazan - Ankara Seven SK
3 - Abdulkadir İnan - Bursa Sağlıkgücü SK
4 - Ramazan Akkoca - Manisa Saruhanlı Belediye SK
5 - Alihan Çelik - Kayseri Altun SK
6 - Yasin Talha Öztürk - Ankara Leopar SK
7 - Akın Tombulca - Sivas Altın Yumruk SK
8 - Arda KOYUNCU - Adana Çalışkan SK
41 KG
1 - Zeynep Nur Sarıçiçek - Bilecik Bozüyük Bld İdman Yurdu SK
2 - Nur Sima Taner - Ankara Abdullah Soytürk SK
3 - Meryem Elif İyin - İstanbul Bahri Tanrıkulu SK
4 - Ekin Dinç - Mersin Büyükşehir Bld SK
5 - Zeynep Meryem Çetin - Bursa Büyükşehir Bld SK
6 - İlayda Bekar - Zonguldak Dostlar SK
7 - Selen Gündüz - İstanbul Bahri Tanrıkulu SK
8 - Haticenur Korkmaz - İzmir Büyükşehir Bld SK
65 KG
1 - Bekir Berke Kocagöz - Konya Ferdi
2 - Rahmet Baran Şimşek - Ankara Barış Özel SK
3 - Furkan Özen - Yozgat Zinde Gençlik SK
4 - Muhammed Baran Akçay - Karaman Duru Bulgur Performans SK
5 - İbrahim Talha Aydemir - İzmir Gazi Umurbey SK
6 - Emirhan Veysel Çataltaş - İstanbul Uzunçavdar SK
7 - İhsan Bayraktar - Bursa Büyükşehir Bld SK
8 - Serdar Sabit Güngör - İzmir Gaziemir Bld SK
+59 KG
1 - Zehra Begüm Kavukcuoğlu - Kastamonu Taekwondo Akademi SK
2 - Sude Yaren Uzunçavdar - Ankara Adliye SK
3 - Ayşin Özcan - Hatay Ege GSK
4 - Nisa Erdoğan - Yalova Altınova Bld SK
5 - Zeynep Madenci - Ankara Ferdi
6 - Duygu Karataban - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK
7 - Işık Gülüm Kaya - İstanbul Çetinoğlu SK
8 - Aslı İrem Şimşek - Ankara İstiklal SK

 

 2019 ytts 5.gun madalya 02

 

2019 ytts 5.gun madalya 03

 

2019 ytts 5.gun madalya 04