x2017 11 tkd logo2019 Yılı Ümitler Taekwondo Milli Takım Seçmesi 30-31 Temmuz 2019 Tarihlerinde Ankara da Taha Akgül Spor Salonunda yapılacaktır. Seçmeye girecek sporcuların listesini yayınlıyoruz.

 

Taekwondo Videoları Haberleri

Ümitler Milli Takım Seçmesi  (30/31 Temmuz 2019 Ankara)

2019 Yılı Ümitler Taekwondo Milli Takım Seçmesi 30-31 Temmuz 2019 Tarihlerinde Ankara da Taha Akgül Spor Salonunda yapılacaktır. Seçmeye girecek sporcuların listesini yayınlıyoruz.

Seçme Tarihi : 30-31 Temmuz 2019
Seçme ve Tartı Yeri : Taha Akgül Spor Salonu - Keçiören Ankara
Müsabaka Programı : Daha sonra açıklanacaktır.
Tartı : 29 Temmuz 2019 - Taha Akgül Spor Salonu

Kontrol Tartısı : Her sıklette kontrol tartısına girecek 7 sporcu kura ile belirlenecektir. Kontrol tartısı kuraları her sabah saat 07.00'de web sitemizde yayınlanacak ve kurada ismi çıkan sporcuların tartıları saat 08.30'da Taha Akgül sapor salonunda yapılacaktır.

- Seçmeler "Daedo Elektronik Sistem" ile yapılacaktır.

- Tartıda kilo toleransı olmayacaktır.

- Seçme müsabakalarında Dünya Taekwondo Federasyonu (WT) 'nun son oyun kuralları geçerli olacaktır.

- Milli Takım seçmesine katılacak sporcu ve antrenörlerin izinleri Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri tarafından alınacak, ayrıca harcırahları da Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri veya Kulüpleri tarafından karşılanacak olup, Taekwondo federasyonu tarafından seçmelerde harcırah ödenmeyecektir.

 

ÜMİTLER MİLLİ TAKIM SEÇMESİ (30-31 TEMMUZ 2019 TAHA AKGÜL SPOR SALONU – ANKARA)

ERKEKLER BAYANLAR

54 Kg Görkem Polat - İstanbul - Direkt

Seçme Listesi :

Bilal Küskü - İstanbul

Ömer Özeren - Şanlıurfa

Ömer Yasin Orhan - İstanbul

Server Balaban - Ordu

Burak Aşık - Ankara

Ozan Ersoy - Samsun

Sercan Celil Yaşar - Kocaeli

Osman Kaplan - Şanlıurfa

Hayrettin Eren Şerifler - Manisa

Mehmet Akif Yavuz - Samsun

Kaan Baykara - Elazığ

Bünyamin Göze - Sivas

Onur Nas - Samsun

Mustafa Turhal - Ankara

Ömer Ünlüsoy - Ankara

46 Kg Emine Gögebakan - Ankara - Direkt

Seçme Listesi :

Fatma Keleş - Ankara

Tülay Döşüçukur - Gaziantep

Havva Nur Arslan - İzmir

İrem Bekdaş - İzmir

Hiranur Bayraktar - Ankara

Aynur Yılmaz - Bursa

Şevval Bayrak - Zonguldak

Ayşe Şule Başkır - Ankara

Nisa Arıkan - Bilecik

Ayçin Umul - Sakarya

Gözde Uzun - Ankara

Seher Şen - İstanbul

Aylin Çaylı - Trabzon

Damla Çelik - Adana

Melisa Yalçın - Sakarya

58 Kg Ahmet Küskü - İstanbul - Direkt

Seçme Listesi :

Mahmut Küskü - İstanbul

Onur Meşe - İstanbul

Mehmet Can Kurt - Samsun

Kemal Külük - Ankara

Abdullah Orhan Şimşek - Gaziantep

Fevzi Arda Duru - İzmir

Muammer Eray Genç - Yalova

Umut Ayaş - Ankara

Fatih Hızlı - Kastamonu

Servet Ersoy - İzmir

Ceyhun Emre Demircan - İstanbul

Emrecan Karateke - Mersin

Emir Karabulut - İstanbul

Kadir Eşki - Kayseri

Umut Karataş - Giresun

49 Kg Merve Dinçel - Ankara - Direkt

Seçme Listesi :

Havva Nur Çoban - Ankara

Melisa Karsandı - Mersin

İklima Betül Karakuş - Sivas

Zeynep Sude Baygün - Yalova

Nazlı Dilan Korkmaz - Ordu

Ayşe Ebrar Duran - Bİstanbul

İrem Taner - Ankara

Zeynep Taşkın - Çanakkale

Sude İrem Halksever - İzmir

Elif Öztürk - Kırıkkale

Nazlı Şakar - Samsun

Aleyna Nur Toktaş - Ankara

Funda Şimşek - Ankara

Elçin İlik - Zonguldak

İrem Açıkgöz - Yozgat

63 Kg Emircan Turan - İstanbul - Direkt

Seçme Listesi :

Arslan Demir - Ankara

Alper Tuna Alan - Sakarya

Ferhat Can Kavurat - Ankara

Mertcan Dolmacı - Ankara

Emre Altun - Ankara

Bora Yüksel - Ordu

Onur Talha Soykan - Ankara

Resul Aydoğdu - Ankara

Barış Çakır - İzmir

Yusuf Aras - Eskişehir

Gökhan Emre Kesgin - Samsun

Muhammet Budak - Malatya

Mustafa Karsandı - Mersin

Barış Eşiyok - Gaziantep

Sezai Can Akyazı - Ankara

53 Kg Duygu Kasırga - Kırklareli - Direkt

Seçme Listesi :

Merve Gül Özlü - Kayseri

Hatice Kolçak - Düzce

Elif Döşüçukur - Ankara

Şenizcan Aras - Mersin

Elif Ilgın Öztabak - Ankara

Ece Arık - Adana

İrem Arslan - Eskişehir

Fatma İlayda Dinç - Samsun

Hilal Deniz Yüceoğlu - Ankara

Yağmur Demir - Adana

Tuğçe Karaçoban - İstanbul

Melike Yılmaz - Ankara

Sıla Ezgi Yağcı - Ankara

Emine Ünlü - İstanbul

Gözde Şahinbaz - Ankara

68 Kg Hakan Reçber - İstanbul - Direkt

Seçme Listesi :

Mehmet Kani Polat - Ankara

Bekir Sami Aslım - İstanbul

M. Furkan Demirci - Ankara

Kenan Işık - İstanbul

Yunus Emre Mert - Osmaniye

Ahmet Muhammed Sert - Konya

Hasan Buğra Eröz - Ankara

Burak Erdem - Kayseri

Samet Erkovan - Ankara

Timuçin Şaşmaztin - İzmir

İsmet Mert Bostan - İstanbul

Samet Ayaz - Tekirdağ

Fatih Yavuzyılmaz - Zonguldak

Yiğit Hanbey Gedik - Malatya

Burak Uygur - Ankara

57 Kg Gülsüm Gültekin - İstanbul - Direkt

Seçme Listesi :

Tuğba Yılmaz - Ankara

Hilal Şimşek - Karaman

Hasret Civelek - Trabzon

Gülse Polat - Adana

Betül Odacı - Kastamonu

Emine Nur Palaz - Ankara

Munise Akçalı - Manisa

Kübra Savaş - Van

Binnur Şahin - İstanbul

Handenur Şahin - Kayseri

Zümre Nur Kalayan - Ordu

Elif Bal - Diyarbakır

Hülya Bulut - Kayseri

Zeynep Şeyma Turhan - Eskişehir

Hilal Kaya - Ankara

74 Kg Ferhat M. Saroğlu - Ankara - Direkt

Seçme Listesi :

Nesim Küskü - İstanbul

Seydi Vakkas Dağdelen - Gaziantep

Mahmutcan Karaman - Antalya

Mert Çiçek - İzmir

Mustafa Emre Teke - İstanbul

Burak Han Uçarsu - Ankara

Yusuf Kara - Ankara

Barış Bıçakçı - Tekirdağ

Özhan Öztürk - Düzce

Abdullah Polat - Ankara

Yusuf Yazıcı - Kayseri

Fatih Miraç Karahan - İstanbul

Furkan Çakır - Ankara

Ali Gedik - Ordu

Ayhan Mert Baş - Konya

62 Kg İkra Kayır - Ankara - Direkt

Seçme Listesi :

Huriye Nur Ergin - İstanbul

Ahsen Şengün - Samsun

Rabia Yılmaz - Samsun

Aleyna Yılmaz - İstanbul

Hacer Orgarun - Ağrı

İlayda Şen - İstanbul

Zehra Yıldız - İstanbul

Sıla Nur Gençer - Eskişehir

Hatice Erdoğan - Bilecik

Selin Eylem Karakaya - Kastamonu

Merve Şahin - Adana

Yasemin Yeşilyurt - İzmir

Azra Başak Aslan - İstanbul

Beyzanur Kırım - Giresun

Merve Geçen - Elazığ

80 Kg Hüseyin Kartal - Ankara - Direkt

Seçme Listesi :

Melih Yılmaz - Samsun

Emre Yılmaz - Ankara

Oğuz Tokgöz - Tekirdağ

Sezgin Tosun - İstanbul

Ahmet Efe Sarıoğlu -Adana

Ahmet Can Demir - İstanbul

Haktan Uygun - Ankara

Mustafa Koç - Manisa

Enes Dönmez - Ankara

Murat Yakan - Yalova

Rıdvan Alakuş - Şanlıurfa

Emirhan Yurtsever - Bayburt

İsmetcan Uç - İzmir

Muhammed Eren Ülgen - İstanbul

Hasan Can Temizkan - Niğde

67 Kg Hacer Eyi - Ankara - Direkt

Seçme Listesi :

Şeyma Nur Söğüt - Ankara

İrem Baysal - Ankara

Dilara Arslan - Ankara

Sümeyye Nur Ergin - Kırklareli

Bengüsu Yılmaz - Samsun

Aslıhan Öztürk - Ankara

Simge Özcan - İstanbul

Berfin Erdoğan - İstanbul

Nur Cennet Aydoğdu - Kırşehir

Sinem Toprak - Bursa

Buse Eşit - Adana

Ahsennur Türk - Malatya

Hatice Çiçek - Ankara

Elifsu Özcan - Antalya

Nuray Kalyon - İstanbul

87 Kg Hasan Can Lazoğlu - Ordu - Direkt

Seçme Listesi :

Ali Bıçakçı - Tekirdağ

H. Berat Demircioğlu - İstanbul

Oğuzhan Öztürk - Muğla

Ali Kirazlı - Denizli

Cihat Satılmış - Hatay

Samet Güzelocak - Elazığ

Yavuzhan Temel - İstanbul

Alperen Abuş - Erzurum

Muaz Yetimoğlu - İstanbul

Ahmet Fatih Güneş - Malatya

Oktay Çetkin - Bingöl

Yasin Miraç Karayılan - Bitlis

Enes Sandal - Ankara

Efe Görkem Ot - Ankara

M. Emin Teke - İstanbul

73 Kg Huri Korkut - Ankara - Direkt

Seçme Listesi :

Simge Erensayın - İzmir

Hümeyra Kar - İstanbul

Berra Nur Çiftçi - Ankara

Yaren Pelin Çiftci - Yalova

Melike Duman - Uşak

Dilara Ay - Kırşehir

Gamze Özdemir - Ankara

Neslihan ŞAL - İzmir

Bilgehan Çelik - İstanbul

Büşra Soy - Muğla

Simge Yok - İzmir

Dilek Yiğit - Niğde

Berfin Eskicioğlu - Mersin

Merve Kan - Adana

Ayşe Gül Kaya - Malatya

+87 Kg Emre Kutalmış Ateşli - Ordu - Direkt

Seçme Listesi :

M. Emin Açıkgöz - Ankara

Samed M. Duygulu - Yozgat

Şahin Çelebi - İzmir

İbrahim Menekşe - Malatya

Aliimran Pustu - Kocaeli

Nusret Romonova - İstanbul

Uğur Utku Özbey - Mersin

Mahir Emre Sakallıoğlu - Samsun

Serkan Çakır - Samsun

Yavuz Salih Güzelhan - Ordu

Mesut Zengin - İzmir

Mert Gülaçtı - Kütahya

Enes Yasan - Tokat

Alperen Dalıcı - Elazığ

Ali Ekrem Yılmaz - İstanbul

+73 Kg Esra Akbulak - İzmir - Direkt

Seçme Listesi :

Beyza Basma - Ankara

Ayselnur Sağlık - Ankara

Fatma Nur Pekkirişçi - Konya

Sıla Nur Vural - İstanbul

Neriman Bitiren - Mersin

Beyza Şimşek - Kayseri

Ayfer Menekşe - Malatya

Beyza Nur İğde - Mersin

Hacer Tuncel - Niğde

Demet Saraç - Tokat

Sıla Semerci - Manisa

Aleyna Akçay - İstanbul

Şevval Arda - Bursa

Asude Ümmühan Güzel - Malatya

Ceylan Sultan Koçak - Karaman