2019 wctc hayrunnisa 01xUzbekistan ın Taşkent şehrinde yapılan " 2019 Yıldızlar Dünya Taekwondo Şampiyonası (2019 World Taekwondo Cadet Championships)'nın ilk gününde 29 kg sporcumuz Hayrunnisa Gürbüz 3. Olarak Bronz Madalya kazandı.

 

Taekwondo Videoları Haberleri

Uzbekistan ın Taşkent şehrinde yapılan "5. Yıldızlar Dünya Taekwondo Şampiyonası (World Taekwondo Cadet Championships)'nın ilk gününde erkekler 65kg , +65kg, bayanlar 29kg, 33kg ve 51kg müsabakaları yapıldı.

29 kg sporcumuz Hayrunnisa Gürbüz 3. Olarak Bronz Madalya kazanırken, diger sporcularımız rakiplerine yenilerek elendiler.

2019 wctc 29kg madalya 02

2019 World Taekwondo Cadet Championships – Tashkent - Uzbekistan

YILDIZ ERKEKLER YILDIZ BAYANLAR

Men -65kg

1- ZAGORULKO Andrei   RUS

2- CHANG Jui-En       TPE

3- KIM Chanyoung     KOR

3- LEHARTEL Ariihei   FPO

Women -29kg

1- TALATNGOEN Waranya THA

2- SIN Su-In           KOR

3- CHOI Ashley         USA

3- GURBUZ Hayrunnisa   TUR (TÜRKİYE)

Men +65kg

1- MARTINEZ AYALA Juan Carlos   MEX

2- SKUDRIT Ivan                 RUS

3- MOHAMED HASSAN ALI Mohamed   EGY

3- TAHERKHANI Mohammad Mahdi     IRI

Women -33kg

1- WASSANA Natkamon         THA

2- EREMINA Viktoriya       RUS

3- MANGIN Tachiana Kezhia PHI

3- SUNDETBAY Aidana       KAZ

 

Women -51kg

1- NEMATZADEH Mobina IRI

2- KIM Gahyeon       KOR

3- ALBEROLA Ezoe     AND

3- GELASHVILI Nutsa   RUS

 

 

2019 wctc 29kg madalya

2019 World Taekwondo Cadet Championships – Tashkent - Uzbekistan

2019 World Cadet Taekwondo Championships Results (1st Day)

 

Men  -65kg

Gold         ZAGORULKO Andrei      RUS - Russian Federation

Silver       CHANG Jui-En              TPE - Chinese Taipei  

Bronze     KIM Chanyoung           KOR - Republic of Korea

Bronze     LEHARTEL Ariihei        FPO - French Polynesia

 

Men  +65kg

Gold        MARTINEZ AYALA Juan Carlos          MEX, Mexico

Silver     SKUDRIT Ivan                                    RUS - Russian Federation

Bronze   MOHAMED HASSAN ALI Mohamed      EGY - Egypt  

Bronze   TAHERKHANI Mohammad Mahdi        IRI - Islamic Republic of Iran

 

Women  -29kg

Gold        TALATNGOEN Waranya    THA - Thailand

Silver      SIN Su-In                         KOR - Republic of Korea  

Bronze    CHOI Ashley                     USA - United States of America  

Bronze    GURBUZ   Hayrunnisa      TUR - Turkey

 

Women  -33kg

Gold         WASSANA Natkamon             THA - Thailand  

Silver       EREMINA Viktoriya                RUS - Russian Federation

Bronze     MANGIN Tachiana Kezhia      PHI - Philippines

Bronze     SUNDETBAY Aidana               KAZ - Kazakhstan

 

Women  -51kg

Gold         NEMATZADEH Mobina         IRI - Islamic Republic of Iran

Silver       KIM Gahyeon                      KOR - Republic of Korea

Bronze     ALBEROLA Ezoe                  AND - Andorra

Bronze     GELASHVILI Nutsa              RUS - Russian Federation