x2018 01 ttf logoGençler Milli Takım seçmesi 19-20 Agustos 2019 tarihlerinde Ankara da Taha Akgül Spor Salonunda yapılacaktır. Seçmeye girecek sporcuların listesini yayınlıyoruz.

 

Taekwondo Videoları Haberleri
Gencler Milli Takim Secmesi (19-20 Agustos 2019 - Ankara)

Seçme Tarihleri  : 19-20 Ağustos 2019
Spor Salonu : Taha Akgül Spor Salonu - Keçiören Ankara

 

Müsabaka Programı :

Pazar (18 Ağustos 2019) : 1. Gün müsabaka tartıları (10.00 - 16.00 arası)

 

Pazartesi (19 Ağustos 2019) :  2. Gün müsabaka tartıları (10.00 - 16.00 arası)
Erkekler 45 Kg, 55 Kg ve 59 Kg seçme müsabakaları, Bayanlar 46 Kg ve 52 Kg seçme müsabakaları

 

Salı (20 Ağustos 2019) : Bayanlar 55 Kg, 63 Kg, 68 Kg ve +68 Kg seçme müsabakaları

Kontrol Tartısı : Her sıklette kontrol tartısına girecek 7 sporcu kura ile belirlenecektir.
Kontrol tartısı kuraları her sabah saat 07.00'de Türkiye Taekwondo Federasyonu web sitesinde
yayınlanacak ve kurada ismi çıkan sporcuların tartıları saat 08.30'da müsabakaların düzenlendiği
spor salonunda yapılacaktır.

- Seçmeler "Daedo Elektronik Sistem" ile yapılacaktır.

- Tartıda kilo toleransı olmayacaktır.

- Seçme müsabakalarında Dünya Taekwondo Federasyonu (WT) 'nun son oyun kuralları geçerli olacaktır.

- Milli Takım seçmesine katılacak sporcu ve antrenörlerin izinleri Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri tarafından alınacak, ayrıca harcırahları da Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri veya Kulüpleri tarafından karşılanacak olup, Taekwondo Federasyonu tarafından seçmelerde harcırah ödenmeyecektir.

 

Gençler Milli Takım Seçmesine Katılacak Sporcular

ERKEKLER

45 KG

Seçme Listesi :
1 - Merdan Çalık - İstanbul
2 - Abdullah Dönmez - Konya
3 - Mert Dönmez - Ankara
4 - Sefa Yıldırım - Eskişehir
5 - Ömer Akan - İstanbul
6 - Gökdeniz Bilici - Ankara
7 - Enes Kaplan - Samsun
8 - Mertcan Özpayi - Ankara
9 - Hasan Erkuş - Diyarbakır
10 - Mustafa Yasir Öz - Konya
11 - Uğur Can Gökmen - Ankara
12 - Emircan Gültekin - Mersin
13 - Melih Gezer - Ordu
14 - Göktuğ Asilhan - Mersin
15 - Semih Kopcal - Karaman
16 - Hamza Emin Sevilay - İstanbul
17 - Berat Koç - İstanbul
18 - Ömer Faruk Erdem - İstanbul

48 KG

Zeynel Fırat Tanrıverdi - Direkt

51 KG

Ömer Delibaşlar - Direkt

55 KG

Seçme Listesi :
1 - Abdullah Ömer Yarlı - İzmir
2 - Bilal Küskü - İstanbul
3 - M. Yusuf Bayraktar - Ankara
4 - Harun Yahya AçıKGöz - Ankara
5 - Serhat Enes Kaplan - Ankara
6 - Bedirhan Akdeniz - Erzincan
7 - Alihan Doğru - Ankara
8 - Göktuğ Göçer - Mersin
9 - Niyazi Alp Şiret - Edirne
10 - Ömür Kaya - İstanbul
11 - İbrahim Türkay Akkuş - Samsun
12 - Melih Furkan Güneş - Ankara
13 - Ömer Faruk Kılıç - Sakarya
14 - Batuhan Mehmet Coşar - Ankara
15 - Süleyman Eren Dokgöz - Ankara
16 - Mehmet Katca - Antalya
17 - M. Hamza Kaplan - Ankara
18 - Osman Kaplan - Şanlıurfa
19 - M. Celal Akgül - Ankara

59 KG

Seçme Listesi :
1 - Yunus Can Akkoyun - Ankara
2 - Oğuzhan Kılıçkaya - Ankara
3 - Mert K.Avcı - İstanbul
4 - Eray Akbulut - Kocaeli
5 - Veli Erdem Reçber - İstanbul
6 - Şakir Sevgi - Konya
7 - Abdullah Orhan Şimşek - Gaziantep
8 - Gökhan Emre Kesgin - Samsun
9 - Mehmet Ali Öztürk - Ankara
10 - Ramazan Aslan - Hatay
11 - Doğukan Çelik - Ankara
12 - Bedirhan Dinçer Perk - Antalya
13 - Cemil Tarık Altıngöz - Samsun
14 - Hasan Hüseyin Uçar - İstanbul
15 - Muhammet Sıddık Gacır - Erzurum
16 - Umut Karataş - Giresun
17 - Muhammed Ateş - Kayseri
18 - Emir Can Yapıcı - Balıkesir
19 - Hasan Yoğurt - İstanbul

63 KG

Arslan Demir - Direkt

68 KG

Burak Erdem - Direkt

73 KG

Samet Ayaz - Direkt

78 KG

Melih Yılmaz - Direkt

+78 KG

Ali Ekrem Yılmaz - Direkt

BAYANLAR

42 KG

Seher Şen - Direkt

44 KG

Azra Çavuş - Direkt

46 KG

Seçme Listesi :
1 - Hiranur Bayraktar - Ankara
2 - Hürü Gökçe Gögebakan - Ankara
3 - Ceyda Bayramoğlu - İstanbul
4 - Kamile İkız - Kayseri
5 - Sine Sürücü - Kayseri
6 - Aleyna Demirel - Bolu
7 - Behiye Özkan - Isparta
8 - Hande Akyol - İstanbul
9 - Rabia Terzicik - Bartın
10 - Tuvanna Nazlı Kesgin - Samsun
11 - Miray Tuna - İzmir
12 - Damlanur Ajans - İzmir
13 - Şevval Ceylan - Niğde
14 - Ayşe Karaca - Bilecik
15 - Nursu KUYUBAŞı - Ankara
16 - Gamze Nur Çiçek - Ankara
17 - Zeynep Çakmak - Diyarbakır

49 KG

Zeynep Taşkın - Direkt

52 KG

Seçme Listesi :
1 - Özge Özbey - Mersin
2 - Şenizcan Aras - Mersin
3 - Ayşe Nur Eyilmez - Antalya
4 - Öykü Özbey - Mersin
5 - Tuğçe Kader Esen - İstanbul
6 - Duygu Kasırga - Kırklareli
7 - Hilal Çoban - İstanbul
8 - Edanur Çelik - Samsun
9 - Menekşe Güven - Konya
10 - Kardelen Demir - Samsun
11 - Şenay Akgül - Malatya
12 - Şevval İssisu - Ankara
13 - Melek Busenur Çubuk - Eskişehir
14 - Hayrunnisa İzmir - Siirt
15 - Nurgül Erkmen - Tokat
16 - Buse Keskin - İstanbul
17 - Gözde Şahinbaz - Ankara
18 - Beyza Nur Genez - Gaziantep
19 - Sümeyye Yalçın - Niğde

55 KG

Seçme Listesi :
1 - Merve Gül Özlü - Kayseri
2 - Hilal Kaya - Ankara
3 - Zeynep Şeyma Turhan - Eskişehir
4 - Elif Ilgın Öztabak - Ankara
5 - Nisa Nur Uysal - Konya
6 - Elif Bal - Diyarbakır
7 - Şevval Çakal - Kırklareli
8 - Zerda Nur Deniz - İzmir
9 - Ceyda Akagündüz - İzmir
10 - Sudenaz Topal - Samsun
11 - Elifnur Demir - Kırklareli
12 - Dilara Kartal - Eskişehir
13 - Tuğçe Cankurt - Ordu
14 - Arzu Özüduru - Kayseri
15 - Emel Karagöz - Bursa
16 - Handenur Şahin - Kayseri

59 KG

Işıl Zafer - Direkt

63 KG

Seçme Listesi :
1 - Azra Tuba Torun - Hatay
2 - Kübra Kepenek - Tekirdağ
3 - Elif Sinem Kılıçay - Antalya
4 - Huriye Nur Ergin - İstanbul
5 - Melike Önem - Çanakkale
6 - Melike Sırdaş - İstanbul
7 - Nurefşan Burgaz - Bilecik
8 - Nurcan İlayda Bayraktar - Ankara
9 - Ayşe Sıla Kırcaoğlu - Kastamonu
10 - Melike Ağralı - Bursa
11 - Emine Ilgın Demirkoparan - Bartın
12 - Sıla Nur Gençer - Eskişehir
13 - Elifsu Özcan - Antalya
14 - Selin Sıtkı - Konya
15 - Melisa Nur Budak - Niğde
16 - Ezheran Nur Saçar - Konya
17 - Şule Gök - Muğla
18 - Emriye Yetek - Diyarbakır

68 KG

Seçme Listesi :
1 - İrem Baysal - Ankara
2 - İlayda Bilgin - Antalya
3 - Hacer Eyi - Ankara
4 - Berfin Eskicioğlu - Mersin
5 - Sueda Dikmen - Eskişehir
6 - Buse Eşit - Adana
7 - Beste Türkoğlu - Tekirdağ
8 - Zehra Zeynep Gülen - Bursa
9 - Zeynep Beyza Balcı- Aydın
10 - Selenay Korkmaz - Manisa
11 - Sudem Çınar - Ankara
12 - Damla Karakul - İzmir
13 - Hazal Duman - Ankara
14 - Aysena Kaşaltı - Ankara
15 - Tülin Gök - Karaman
16 - Mihriban Ağralı - Bursa

+68 KG

Seçme Listesi :
1 - Ayselnur Sağlık - Ankara
2 - Fatma Çolak - Edirne
3 - Fatma Nur Pekkirişçi - Konya
4 - Ebrar Barlık - Ankara
5 - Zehra Durmaz - Burdur
6 - Sıla Nur Aliustaoğlu - Kastamonu
7 - Alsu Deniz - Ankara
8 - Merve Kan - Adana
9 - Berfin Erdoğan - İstanbul
10 - Dilara Ay - Kırşehir
11 - Hümeyra Kar - İstanbul
12 - Sıla Nur Vural - İstanbul
13 - Gözde Ulusoy - Niğde
14 - Esma Koca - Ankara
15 - Gülsüm Ügey - Tekirdağ
16 - Melis Dirgi - İzmir
17 - Aleyna Akçay - İstanbul