x2017 11 tkd logoYıldızlar taekwondo Milli Takım seçmeleri 27-31 Agustos 2019 tarihlerinde Ankara da Taha Akgül Spor salonunda yapıldı. Seçmeyi kazanan ve dereceye giren sporcuların listesini yayınlıyoruz.

 

Taekwondo Videoları Haberleri

YILDIZLAR TAEKWONDO MİLLİ TAKIM SEÇMESİ (27 - 31 Ağustos 2019 - Taha Akgül s.s. - ANKARA)

YILDIZ  ERKEKLER YILDIZ  BAYANLAR

33 KG

1 - Mehmet Buğra Bolat - Ankara

2 - Yusuf Badem - Ankara

3 - Furkan Ubeyde Çamoğlu - Gaziantep

4 - Mehmet Efe Kaya - Samsun

29 KG

1 - Hayrunnisa Gürbüz - İstanbul

2 - Rüveyda Nur Evin - Ankara

3 - Rumeysa Çelik - Gaziantep

4 - Zeynep Nisa Hacıoğlu - Tekirdağ

37 KG

1 - Yasin Açıkgöz - Zonguldak

2 - Hamza Osman Aydoğan - Ankara

3 - Emir Can Kaya - İzmir

4 - Halil İbrahim Akar - Düzce

33 KG

1 - Şüheda Yangın - Bilecik

2 - Ceyda Gençer - Denizli

3 - Şeyma Elif Hacıoğlu - Tekirdağ

4 - Zeynep Ercan - Ankara

41 KG

1 - Cüneyt Gökalp - Ankara

2 - Hasan Ayaz - Malatya

3 - Kazım Özdoğan - Konya

4 - Fikret Erdoğan - İstanbul

37 KG

1 - Gökçenur Şirin - Samsun

2 - Esmanur Aydin - Bursa

3 - İrem Dinç - Çanakkale

4 - Merve Bülbül - Adana

45 KG

1 - Ceyhun Can Münyas - Ordu

2 - Yusuf Bilgin - İstanbul

3 - Ahmet Oğuzhan Saylar - Ankara

4 - İbrahim Buğra Duman - Çanakkale

41 KG

1 - Meryem Demirkol - Mersin

2 - Rümeysa Akar - Düzce

3 - Elif Sude Akgül - İstanbul

4 - Zeynep Ceren Çolpan - İstanbul

49 KG

1 - Alihan Kuru - Samsun

2 - Muhammed Ali Damar - Niğde

3 - Arda Altıntaş - İstanbul

4 - İbrahim Halil Çelik - Şanlıurfa

44 KG

1 - Meryem Elif İyin - İstanbul

2 - Rüya Diler - İstanbul

3 - Büşra Solmaz - Ankara

4 - Elif Sudem Dülger - Samsun

53 KG

1 - Alperen Ayaz - Tekirdağ

2 - Mehmet Can Çığrıkçı - Aksaray

3 - Yiğit Mert Gülşen - Kastamonu

4 - Mahmut Eren Gürsoy - Kahramanmaraş

47 KG

1 - Elifsu Gençyılmaz - Ankara

2 - Yağmur İspirli - Ankara

3 - Buse Sertel - Tekirdağ

4 - Fatma Betül Kasım - İstanbul

57 KG

1 - Alperen Öztürk - Kastamonu

2 – M. Miraç Recep Bektaş - İstanbul

3 - AHMET EMIR TEKIN - Antalya

4 - Selim İskender - Kocaeli

51 KG

1 - Hatice Pınar Yiğitalp - İzmir

2 - Melis Aktürk - Samsun

3 - Gülden Kolaylı - Giresun

4 - Elif Sude Arucan - Ankara

61 KG

1 - Ömer Furkan Körpe - Ankara

2 - Hüseyin Güzel - İstanbul

3 - Ömer Çayır - İstanbul

4 - Faruk Güleşci - İstanbul

55 KG

1 - Zehra Kaygısız - Kayseri

2 - Havin Zehra Baltaş - Edirne

3 - Hatice Günaydın - Karabük

4 - Sueda Ongun - Denizli

65 KG

1 - Uğur Dekli - Eskişehir

2 - Buğra Murat Şafak - Ankara

3 - Şahin Zeki Sular - İstanbul

4 - İshak Göker - Erzurum

59 KG

1 - Büşra Öztürk - Kayseri

2 - Zeynep Koşaksız - İstanbul

3 - Mihriban Cingöz - Karaman

4 - Aslı İrem Şimşek - Ankara

+65 KG

1 - Mehmet Efe Özdemir - İzmir

2 - Bayram Enes Demiryürek - Eskişehir

3 - Berdan Ali Fırat - İstanbul

4 - Ali Hamza Koç - Malatya