x2017 11 tkd logoMinikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Batı Grubu Müsabakaları 10-14 Eylül 2019 tarihlerinde Ankara da Taha Akgül SporSalonunda yapıldı. Sonuçları yayınlıyoruz.

 

Taekwondo Videoları Haberleri

Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Batı Grubu Müsabakaları 10-14 Eylül 2019 - Ankara

MİNİK ERKEKLER MİNİK BAYANLAR

27 KG

1 - Egemen Tufan - Ankara Fetih SK

2 - Muhammed İslam - İstanbul Çağlayan TKD SK

3 - Yasin Can Aşık - Ankara Köksal SK

4 - Emre Talha Evin - Ankara Negiz SK

5 - Selim Çelik - Bursa Büyükşehir Bld SK

6 - Osman Polat - Eskişehir Sarar SK

7 - Yiğit Ege Yetgün - Bursa Büyükşehir Bld SK

8 - Yağız Efe Yetgün - Bursa Büyükşehir Bld SK

27 KG

1 - İclal Tuana İnce - Kırklareli SK

2 - Sude Sağlam - Edirne Balkan Yıldız SK

3 - Beyza Emine Şenol - İzmir Buca Belediyesi SK

4 - Ayşe Nur Biçer - İstanbul Bağcılar Olimpik SK

5 - Yaren Açar - Tekirdağ Çorlu GHSİM SK

6 - Tuana Kübra Yıldırım - Ankara Uluslararası Kuzey SK

7 - Büşra Tabak - İstanbul Eymen TKD SK

8 - Ceyda Yeşiloba - İzmir Buca Belediyesi SK

30 KG

1 - Hasan Arslan - Edirne Bld SK

2 - Mahmut Emin Çiçek - İstanbul Sancaktepe Bld SK

3 - Melih Kerem Semerci - Vadi Gençlik SK

4 - Göktuğ Alp Aslan - Ankara Polat SK

5 - Ahmet Yılmaz - Tekirdağ Gençlik Hiz. SK

6 - Akın Pişgin - Ankara Polat SK

7 - Ali Hamza Akın - İstanbul Sancaktepe Bld SK

8 - Yunus Emre Erten - Muğla Kar Kaplanları SK

30 KG

1 - Rüveyda Nur Evin - Ankara Adel SK

2 - Gül Nisa Akkayaoğlu - Ankara Bushido SK

3 - Irmak Karaca - Kırklareli Ergin SK

4 - Azra Kalender - Ankara Akyurt Hlk Eğt SK

5 - Safiye Kocagöz - Antalya Gençlik SK

6 - Seher Gökcan - Çanakkale Ay-Ka SK

7 - Cansu Sözen - İstanbul Demircan SK

8 - Cemre Aktaş - Ankara Polat SK

33 KG

1 - Kaan Yelaldı - İzmir Buca Belediyesi SK

2 - Yusuf Badem - Ankara Polat SK

3 - Yusuf Kayra Aklanoğlu - Ankara Lider SK

4 - Erdem Pişkin - İstanbul Çabuk SK

5 - Murat Semih Uzun - İzmir Kemalpaşa TKD SK

6 - Ömer Hamza Bakır - Eskişehir Anadolu Yıldızları SK

7 - Ersin Şenyürek - Ankara Vadi Gençlik SK

8 - Selahaddin Eyyüb Çiçek - İzmir Kemalpaşa TKD SK

33 KG

1 - Ceyda Gençer - Denizli Aydoğdu TKD SK

2 - Aleyna Zulfi Durmus - Ankara Polat SK

3 - Zeynep Türkyılmaz - Ankara Kartal TKD SK

4 - Hatice Berra Yaman - Antalya Alanya Budo SK

5 - Ada Akıncı - Tekirdağ Flipper SK

6 - İremnur Gül Özgür - Bilecik Bozüyük Bld SK

7 - Rabia Mina Mol - Ankara Subaşı SK

8 - Bensu Tülay Aşçı - İstanbul Başakşehir Ünlü SK

36 KG

1 - Emirhan Özten - İstanbul Başakşehir Ünlü SK

2 - Murat Can Ölmez - Ankara Ferdi

3 - Emirhan İlkar - İstanbul Bayrampaşa Yıldızlar SK

4 - Berat Kaan Çiçekci - Ankara Lider SK

5 - Göktuğ Mercan - Antalya Prof.İhsan Koz İ.O. SK

6 - Nusret Efe Çakır - İstanbul Bayrampaşa Yıldızlar SK

7 - Burak Akçay - İstanbul Uzunçavdar SK

8 - Ali Arda Eker - Ankara Uluslararası Kuzey SK

36 KG

1 - Zeynep Hasret Yılmaz - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK

2 - Zehra Dilara Kocaman - Eskişehir Demir SK

3 - İkra Nur Taşoluk - İstanbul Çetinoğlu SK

4 - Eslem Kan - Kırklareli SK

5 - Eylül Yıldırım - Tekirdağ Çerkezköy GHSİM SK

6 - Merve Unut - Tekirdağ Çerkezköy GHSİM SK

7 - Sıla Irmak Uzunçavdar - İstanbul Uzunçavdar SK

8 - Sedef Karaayvaz - Denizli Büyük Şehir Bld SK

40 KG

1 - Ali Sami Pelit - Ankara Barış Özel SK

2 - Kaan Bilge - Ankara Can Karakuşak SK

3 - Burakalp Sırakaya - Ankara Seven SK

4 - Mahir Miran Kılınç - İzmir Yurtsever Gençlik SK

5 - Ömer Cantav - Ankara Leopar SK

6 - Buğra Çoşkungönül - Ankara Polat SK

7 - Batuhan Efe Dereli - İzmir Ege Işık SK

8 - Mikail Murat Erdoğdu - Muğla Efe Milas SK

40 KG

1 - Betül Rana Kaygısız - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK

2 - Rümeysa Mercimek - Ankara Seven SK

3 - Feride Özkış - Ankara Kutay SK

4 - Meryem Gitti - Eskişehir Kamer SK

5 - Ayda Nehir Selçuk - Tekirdağ Flipper SK

6 - Ezgi Şener - İstanbul Kağıthane Vardar SK

7 - Aysıla Işık - İzmir Menderes TKD SK

8 - Aleyna Rüzgar - Ankara EGO SK

45 KG

1 - Emir Koçak - İstanbul Tuzla Bld SK

2 - Mertcan Sahip - Ankara Sahip Gençlik SK

3 - Alper Tuncay - Bilecik Dodurga SK

4 - Emre Şencan - İzmir Bornova Bld SK

5 - Furkan Özkan - İstanbul Kağıthane Vardar SK

6 - Ömer Tahir Koç - Ankara Başkent Başarı SK

7 - Göktürk Turna - Kırklareli Ergin SK

8 - Kayra Doğanay - Ankara Türkoğlu SK

45 KG

1 - Sudenaz Özden - İstanbul Büyükşehir Bld SK

2 - Ece Saraç - Aydın Kuşadası Bld SK

3 - Ezginaz Akyapın - Ankara Polat SK

4 - Hülya Demiryapar - Afyonkarahisar Erkmen Bld SK

5 - Rojin Damla Alıcı - Ankara Seçkinler SK

6 - Ecenur Yıldızdal - Kırklareli Ergin SK

7 - Tuğçe İmren Egeli - İzmir Serkan Tok SK

8 - Hira Nur Aslan - İzmir Serkan Tok SK

50 KG

1 - Ahmet Kasım Karauzun - Ankara Can Karakuşak SK

2 - Mehmet Avcı - İzmir Serkan Tok SK

3 - İlkercan Dönmez - Çanakkale Ayazma SK

4 - Said Soydinç - İzmir Buca SK

5 - Ahmet Bilal Demir - Bursa Yıldırım Bld SK

6 - Faruk Özçelik - İstanbul Kayaşehir SK

7 - Metehan Kar - İstanbul Tuzla Bld SK

8 - Ensar Fatih Çabuk - İstanbul Büyükşehir Bld SK

50 KG

1 - Zeynep Gonca Erdoğan - Çanakkale 18 Mart SK

2 - İkra Yalçın - Ankara Uluslararası Kuzey SK

3 - Filiz Nur Aslan - Edirne Balkan Yıldız SK

4 - Naz Efe - İzmir Ege Işık SK

5 - Ezo Özdemir - İstanbul Başakşehir Ünlü SK

6 - Tuana Nehir Dalkılıç - Ankara Fit Spor TKD SK

7 - Nisa Nursel Doğaner - Edirne TKD İht SK

8 - Zeynep Özkan - Eskişehir Kamer SK

57 KG

1 - M. Buğrahan Akbabaöz - Tekirdağ Çerkezköy Güzel SK

2 - Yağız Efe Serbest - Manisa Saruhanlı Bld SK

3 - Taylan Bilge - Ankara Can Karakuşak SK

4 - Hamit Kıvanç Odabaşı - Kocaeli Koral SK

5 - Tuna Sarıoğlu - İzmir Gelişim SK

6 - Ali Turhan Çetin - Zonguldak Çaycuma G.Merkezim SK

7 - Efe Elma - İstanbul Kılıç TKD SK

8 - Emir Ali Erden - Bursa Erikli SK

57 KG

1 - Ceyda Nur Demir - İzmir Büyükşehir Bld SK

2 - Fikriye Naz Aslan - Edirne Balkan Yıldız SK

3 - Erva Nur Şabano - Düzce Ejder SK

4 - Selin Haksevenler - İstanbul Ferdi

5 - Şevval Çeltik - Aydın Erat SK

6 - Melis Aygün - Eskişehir Anadolu Yıldızları SK

7 - Meryem Azra Samangül - Tekirdağ Ak SK

8 - Büşranur Yıldırım - Ankara Polat Eğt. Kültür TKD SK

+57 KG

1 - İsmail Pelit - Ankara Çınar GSK

2 - İlyas Gülbeyaz - İstanbul Nedim Kuşcu SK

3 - Ekrem Işık - Bursa Emek SK

4 - Muhammed Emre Eren - İstanbul Bağcılar Belediyesi SK

5 - Emirhan Akter - Manisa Akbey SK

6 - Ege Gündaş - İzmir Büyükşehir Bld SK

7 - Yunus Emre Ağören - Ankara Asfa SK

8 - Selahattin Bilal Çukadar - Ankara Kanka 1 TKD SK

+57 KG

1 - Semiha Nur Çetin - Ankara Akdoğan SK

2 - Hayrunisa Dilsiz - Kütahya Kahraman TKD SK

3 - Aslı Cemile Coşkuner - Antalya SK

4 - Yasemin Husein - İstanbul Ahmet Sarı SK

5 - Ayşe Sena Çelik - Bilecik SK

6 - Zehranur Bingöl - İstanbul Kayaşehir SK

7 - Mediha Deniz Gürler - Bursa HYM SK

8 - Nazife Yeşilbağ - İstanbul GOP Kuvvet TKD SK