x2015 05 poomsesecme 01Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanlığınca Erişen Spor Kulübü sporcuları Ebubekir Elmacı ve Özge Huriye Yolasığmazoğlu 21 Mayıs 2015 tarihinde Ankara'da yapılacak olan Milli Takım Seçmelerine çağrıldı.

 

koyuncusportv 021
2015 05 poomsesecme 01


Ebubekir ve Özge Milli Takım Seçmelerine Çağrıldı.

Taekwondo Poomse kategorisinde Ebubekir Elmacı ve Özge Huriye Yolasığmazoğlu Milli Takım seçmelerine çağrıldılar. Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanlığınca Erişen Spor Kulübü sporcuları Ebubekir Elmacı ve Özge Huriye Yolasığmazoğlu 21 Mayıs 2015 tarihinde Ankara'da yapılacak olan Milli Takım Seçmelerine çağrıldı.

Sporcularımız bu sene Konya ilinde yapılan Poomse Türkiye Taekwondo Şampiyonasında Freestyle Pair (İkili Takım) kategorisinde Türkiye İkincisi, Freestyle Mix (Beşli Takım) kategorisinde de Türkiye Üçüncüsü olmuşlardı.

Kulüp antrenörü Murat Şengül; sporcularımı tebrik ediyorum, Allahın izni ile seçmeyi kazandıkları taktirde milli takım kampına alınarak bu sene yapılacak olan Avrupa Şampiyonasında ilimizi ve ülkemizi ay yıldızlı forma ile temsil edecekler dedi.

Sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.