x2015 06 canakkale 0129 kg’da Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonu, Milli Takım seçmesini kazanarak Avrupa Şampiyonasında Çanakkale’yi temsil edecek olan Anafartalar Spor Kulübü sporcusu Zeynep Taşkın ve 2015 yılı Okullar Arası Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası" nda Çoğu maçlarını nakavt ve sayı farkıyla alan Mustafa Kubilay ERGÜL'ü AK Parti il başkanı Altınla ödüllendirdi.

 

koyuncusportv 021

2015 06 canakkale 01

 

AK PARTİ İL BAŞKANI ŞAMPİYONLARI ALTINLA ÖDÜLLENDİRDİ

Çanakkale Taekwondo İl Temsilcisi Hasan ALTUNIŞIK  “ Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası 12-17 Mayıs 2015 tarihleri arasında Marmaris’te yapıldı. 29 kg’da Çanakkale’yi temsilen Anafartalar Spor Kulübü sporcumuz Zeynep TAŞKIN Çoğu maçlarını nakavtla alarak Türkiye şampiyonu oldu.ve 29-30 mayıs 2015 tarihleri arasında Konya’da yapılan taekwondo Milli takım elemelerinde de şampiyon olan sporcumuz Milli takım kadrosunda yer alarak Dünya ve Avrupa şampiyonalarına katılma hakkını kazandı.

Milli Eğitim Bakanlığı ve Gençlik spor Bakanlığının birlikte düzenlediği "2015 yılı Okullar Arası Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası" 25-27 Nisan 2015 tarihleri arasında Adıyaman’da yapıldı. Çoğu maçlarını nakavt ve sayı farkıyla alan Mustafa Kubilay ERGÜL Türkiye şampiyonu oldu. ve bu sporcularımız İstanbul, Ankara, ve İzmir gibi metropol illerin sporcularını yenerek bu başarıyı elde ettiler.  

Çanakkale’nin gururu olan bu sporcularımızı Ak Parti İl başkanımız Sayın Erdener CAN Ak Parti İl başkanlığı makamında kabul ederek başaralı olan bu sporcularımızı altınla ödüllendirdi sayın başkanımıza teşekkür ediyor şükranlarımızı sunuyoruz.

Bu sporcularımıza sahip çıkılarak onlara maddi manevi destek olundukça bu başarılı sporcularımız daha büyük başarılara imza atacağı inancındayım" dedi.  

 2015 06 canakkale 02